Oktagon 37: Typy, kursy, zakłady – sobota, 3 grudnia 2022

W sobotni wieczór, równo o godzinie 17:15, rozpocznie się kolejna gala znanej na całym świecie czeskiej organizacji Oktagon. W przedostatniej odsłonie powróci ona do Ostravy, by dostarczyć wielbicielom Mieszanych Sztuk Walki emocji na najwyższym poziomie. Warto przyjrzeć się tej gali z bliska i poszukać w niej okazji do tego, by obstawiać własne typy bukmacherskie właśnie na nią. Tym zajmiemy się w dzisiejszym przeglądzie.

typy Oktagon 37
Oktagon 37: Typy, kursy, zakłady – sobota, 3 grudnia 2022

W Polsce informacji na temat kolejnych gal federacji Oktagon nie ma zbyt wiele – my to zmieniamy. Dziś zaprezentujemy wszystko to, co w jej kontekście jest najistotniejsze. Przedstawimy zatem jej pełną kartę walk, nasze typy na te najistotniejsze. Wskażemy też miejsca, w którym najlepiej będzie ją obstawić i sposoby na jej obejrzenie. Planujesz jej obstawianie? Jesteś w dobrym miejscu!

Warto wiedzieć: Oktagon 37 nie będzie jedyną galą, która odbędzie się właśnie w sobotę. Późno w nocy obstawimy nasze typy na One Fight Night 5, a później, o 11:30 – na samo One MMA 164. W niedzielę zaś czeka nas kolejne ważne wydarzenie – obstawić będziemy mogli typy na UFC Orlando 42. Zapraszamy do przejrzenia naszych przeglądów każdego z tych wydarzeń.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oktagon 37 – karta walk

Gala Oktagon 37 zorganizowana zostanie w czeskiej Ostravie, na tutejszej Ostravar Arena. Rozpocząć się ma w sobotę, 3 grudnia, o godzinie 17:15 walkami z karty wstępnej. W dalszych częściach wieczoru przejdziemy do karty głównej i walki tego właśnie wieczoru. Wśród przewidzianych na dziś pojedynków nie zabrakło aż dwóch pojedynków o pas mistrzowski. Emocji nie zabraknie – zwłaszcza że w czasie gali zobaczymy też dwa starcia z udziałem Polaków. CHodzi o pojedynek Słowaka Tadeja Dajćmana z Adamem Pałaszem oraz Francuza Abdela Rahmane Driaiego z Robertem Bryczkiem. Pełną kartę walk tego eventu prezentujemy poniżej.

Walka wieczoru

 • David Kozma (30-11-0) Kaik Brito (15-4-0) – walka o pas wagi półciężkiej

Karta główna

 • Mate Sanikidze (8-2-0) – Jakub Tichota (5-0-0) – walka o pas wagi piórkowej
 • Vlasto Čepo (10-2-0) – Giovanni Melillo (14-7-0)
 • Jan Široký (12-13-0) – Konrad Dyrschka (14-2-0)
 • Al Matavao (9-5-0) – Radovan Úškrt (6-3-0)
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów 2023 - wybierz firmę z najlepszą ofertą bonusów i promocji na start!

Karta wstępna

 • Ronald Paradeiser (14-8-0) – Felipe da Silva Maia (13-6-0)
 • Václav Mikulášek (7-10-0) – Nikola Zlatev (4-5-0)
 • Tadej Dajčman (5-2-0) – Adam Pałasz (7-1-0)
 • Monika Chochlíková (3-0-0) – Katharina Dalisda (7-3-0)
 • Rahmane Abdel Driai (7-1-0) – Robert Bryczek (14-5-0)
 • Matěj Kuzník (17-7-0) – Ozan Aslaner (8-4-1) – darmowa walka

Betclic Cashback 200 PLN

Kod promocyjny: KODBET

Typy na Oktagon 37

Zdecydowanie najistotniejsze walki tego wieczoru to oczywiście pojedynki z pasem mistrzowskim jako stawką. Tym najistotniejszym będzie zdecydowanie walka Davida Kozmy i Kaika Brito, którą jest sygnowane całe dzisiejsze widowisko. My z naszej strony jednak na pewno będziemy zainteresowani występami polskich zawodników. Właśnie dlatego w naszym przeglądzie, obok pojedynku wieczoru, przyjrzymy się z bliska walce świetnego Adama Pałasza z Tadejem Dajćmanem.

Typy na walkę wieczoru – David Kozma (30-11-0) – Kaik Brito (15-4-0)

Aktualne kursy:

Wywodzący się z Czech David Kozma, zwany również “Różową Panterą” jest zawodnikiem niesamowicie wszechstronnym, a przede wszystkim bardzo doświadczonym. Na swoim koncie ma już 41 walk, z których równo 30 zakończył na swoją korzyśc. Aktualnie pędzi na serii czterech zwycięstw z rzędu. Trzy z nich wygrał przez niejednogłośną decyzję – z Bojanem Velickovićem wygrał zaś przez nokaut. Kozma ostatnio walczył w oktagonie przeszło pół roku temu, a w dzisiejszym starciu będzie zdecydowanym faworytem. Jeśli zachował formę sprzed miesięcy, na pewno nie będzie miał problemu z przypisaniem na swoje konto kolejnego sukcesu.

Brazylijczyk Kaik Brito nie jest tak doświadczony, jak jego dzisiejszy rywal – z pewnością jednak będzie zmotywowany do tego, by odebrać mu pas i stać się nowym mistrzem. Z tym jednak, że w chwili obecnej jego forma jest niewiadomą. W tym roku stoczył zaledwie jeden pojedynek, który wygrał przez nokaut – wcześniej jednak przeplatał przegrane z wygranymi, wykazując się niestabilnością w swoim przygotowaniu. Dziś na pewno będzie musiał uważać na celne ciosy ze strony swojego przeciwnika. Jego przewagą może być zwinnośc – jeśli wykorzysta ją mądrze i zmęczy swojego przeciwnika, być może będzie w stanie go zaskoczyć. My jednak się tego nie spodziewamy i uważamy, że David Kozma obroni dzisiaj swojego pasa i przypisze na swoje konto piątą już wygraną z rzędu. Bardzo możliwe, że przed regulaminowym czasem całej walki.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Davida Kozmy (kurs 1.45 na www.Superbet.pl).

Typy na walkę Tadej Dajčman (5-2-0) – Adam Pałasz (7-1-0)

Aktualne kursy:

Po trwającej ponad półtora roku przerwie, Adam Pałasz powrócił w czerwcu do oktagonu – i zrobił to w świetny sposób. Od razu zdołał pokonać przez techniczny nokaut Donalda Cosica, a tym samym jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję w czeskiej organizacji. Pałasz na ten moment ma zaledwie jedną przegraną w swojej zawodowej karierze. Co ważne, dzisiejsza walka będzie jego drugą w tej organizacji. Ważne dla niego będzie zatem to, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. “Adaś z Jawora”, jak to się o nim mówi, na pewno jest doskonale przygotowany do odnoszenia kolejnych sukcesów. Ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem wygrywa przede wszystkim jeżeli chodzi o parametry fizyczne – jest wyższy, posiada większy zasięg i wydaje się być bardzo dobrze przygotowany do walki. Pałasz większość swoich pojedynków wygrywał przed czasem, głównie przez nokaut. Niewykluczone, że i dzisiaj poszuka takiego właśnie rozwiązania.

gobet rejestracja freebet
Nowy Polski bukmacher – Kod promocyjny BETONLINE

Stający dziś naprzeciw polaka Tadej Dajčman na pewno jest zawodnikiem nieco mniej doświadczonym, niemniej jednak potrafiącym wywalczyć niespodziankę. Słowak słynie ze swoich szybkich i celnych ciosów. Na pewno preferuje walkę w stójce, co dziś wcale nie musi mu pomóc – zwłaszcza patrząc na wspomnianą przewagę zasięgu naszego rodaka. Dajčman pędzi na serii trzech zwycięstw z rzędu – dwa z nich odniósł przed czasem. Choć będzie ciężkim przeciwnikiem, nie sądzimy, by mógł odnieść tu sukces.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Adama Pałasza (kurs 1.50 na www.STS.pl).

Oktagon 37 – gdzie obstawiać typy i zakłady?

Legalne firmy bukmacherskie w naszym kraju przygotowali naprawdę szeroką ofertę na dzisiejsze wydarzenie. Na którego z nich powinniśmy zatem postawić? Niezmiennie, najlepsi bukmacherzy do tego, by obstawiać swoje typy na sporty walki to Fortuna, STS oraz Superbet. Każdy z nich jest gwarantem tego, że oferuje więcej niż konkurencja. Każdy gwarantuje także dostęp do wielu rynków na zakłady wzajemne. Dzięki temu obstawiać u nich możemy nie tylko na najlepszych dla nas warunkach, ale i na swoich własnych warunkach. Stawiając nie tylko na zwycięstwo któregoś z zespołów, ale też chociażby na to, w jaki sposób zakończy się konkretna walka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dopiero zakładamy własne konto u któregoś z powyższych bukmacherów? Pamiętajmy, że w czasie rejestracji możemy wykorzystać nasz status nowego typującego. Po pierwsze więc, sięgnijmy po bonus powitalny – u każdego z buków potrafi nam on bardzo zauważalnie zwiększyć budżet na zakłady wzajemne. Koniecznie też wykorzystajmy w Superbecie, Fortunie i STS kod promocyjny BETONLINE – dzięki temu nasz budżet jeszcze bardziej wzrośnie. To nie kosztuje nic i nie wiąże się z olbrzymimi zobowiązaniami. Jeśli jednak przegapimy okazję właśnie na to, później już taka się nie pojawi.

Oktagon 37 – gdzie oglądać?

Gala Oktagon 37 będzie dystrybuowana wyłącznie w modelu PPV, co oznacza, że za możliwość obejrzenia jej w całości przez Internet będziemy musieli zapłacić. Koszt to równo 10.99 € za całą galę, możliwą do późniejszego ponownego odtworzenia. Niestety, całość nie będzie transmitowana ani w polskiej telewizji, ani też u polskich buków. Wyjątkowo, organizatorzy tej gali nie przygotowali całej karty wstępnej do obejrzenia za darmo.

Zobacz również:

Zamiast tego całkowicie bezpłatnie obejrzymy wyłącznie pierwsze starcie w jej ramach – to pomiędzy Matějem Kuzníkiem a Ozanem Aslanerem. Będzie ono transmitowane na oficjalnym kanale YouTube organizacji. Pamiętajmy jednak, że galę pozwalają nam obstawić praktycznie wszyscy najlepsi bukmacherzy online w naszym kraju.

5 / 5. Ocen: 33

Podobne artykuły

Back to top button