Legalne firmy bukmacherskie online

  1. Bonus powitaln 600 zł
  2. Zakłady bez ryzyka 100 zł
  3. 60 PLN za zadania
  4. Kod promocyjny "BETONLINE"
  5. Transmisje meczów live
  6. Bogata oferta
  7. Atrakcyjne kursy
  8. Doskonała aplikacja
  1. Bonus bez depozytu
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Opcja Early Cash Out
  4. Aplikacja Mobilna
  5. Wiele metod płatności
  6. Wirtualne Sporty
  7. Wysokie kursy
  8. Zakłady Na Żywo
  9. Brak limitów na duże stawki
  1. Prawdziwy cashback do 500 PLN
  2. Brak specjalnego kodu promocyjnego
  3. Rewolucyjna opcja Early Payout
  4. Bogata oferta
  5. Wysokie kursy na hity piłkarskie itp.
  6. Dużo dostępnych ofert specjalnych
  1. Bonus powitalny 200% do 300 PLN
  2. Ogromny wybór bonusów dla stałych graczy
  3. Wysokie kursy
  4. Bogata oferta nie tylko na sport
  5. Legalny poker i blackjack
  1. Duży wybór promocji
  2. Ponad 3700 PLN na start
  3. Kod promocyjny "BETONLINE"
  4. Nowoczesna aplikacja mobilna
  5. Wysokie kursy
  6. Legalne karty online
  7. Wiele wirtualnych sportów do wyboru
  8. Typowanie także w punktach
  1. Bezkonkurencyjny przy sportach amerykańskich
  2. Kilka bonusów powitalnych
  3. Zwrot podatku każdego dnia
  4. Bonus na urodziny dla klientów
  5. Codzienne promocje dla zarejestrowanych
  6. Kupon dnia z podwyższonymi kursami
  1. Sprawdzona firma
  2. Dobre kursy
  3. Bonus cashback 200 PLN
  4. Kod promocyjny "KODBET"
  5. Transmisje meczów online
  6. Bezproblemowe wypłaty
  7. Ekspresowe wpłaty
  8. Dużo promocji dla graczy!
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Do 500 PLN przy II wpłacie
  4. Aplikacja mobilna
  5. Dużo promocji
  6. Wirtualne sporty
  7. Obstawianie e-sportu bez podatku
  8. Wygodne metody płatności
  9. Szybkie wypłaty wygranych
  1. Cashback 1000 PLN na start
  2. Bonusy w kuponach AKO
  3. Obstawianie bez podatku 24/7
  4. Urodzinowy freebet dla klientów
  5. Opcja edytowania zagranego kuponu
  6. Go Boosters z wysokimi kursami
  1. Polski bukmacher
  2. Rozpoznawalna marka w całym kraju
  3. Codzienne promocje dla graczy
  4. Kod promocyjny z bonusem ekstra!
  5. Aplikacja mobilna
  6. Podstawowe, ale najlepsze, metody płatności
  7. Transmisje live z meczów
  1. Bonus powitalny
  2. Promocje dla stałych klientów!
  3. Stabilnie działająca witryna
  4. Dobry support
  5. Wysokie kursy
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu na start z kodem "BETONLINE"
  2. Szeroki wybór zakładów na e-sport
  3. Obstawianie bez podatku po rejestracji
  4. Codzienne bonusy
  5. Duży wybór regularnych promocji
  6. Nowoczesna strona internetowa i aplikacja

Najnowsze promocje bukmacherskie

Legalne firmy bukmacherskie online

Każdego roku w naszym kraju przybywa legalnie działających firm bukmacherskich. Już teraz chcąc rozpocząć swoją przygodę z zakładami wzajemnymi trzeba dokonać wyboru jednego z kilkunastu. Nasz serwis powstał z myślą o tym, by wybór ten nieco ułatwić. Które legalne firmy bukmacherskie online stwarzają najlepsze warunki do obstawiania? U którego warto założyć swoje konto? To tylko niektóre z kwestii, które poruszamy na jego łamach. Staramy się nie tylko dopomóc w wyborze firmy bukmacherskiej, ale i przedstawić sprawdzone sposoby na typowanie oraz wskazówki co do zwiększenia skuteczności właśnie w nim.

Legalne firmy bukmacherskie online - które z nich są bezpieczne?

Nie wszystkie firmy bukmacherskie online działają w naszym kraju zgodnie z prawem. Robią to wyłącznie ci, którzy pozyskali oficjalną licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie tego typu usług. Licencja ta przyznawana jest dopiero po spełnieniu z góry określonych kryteriów, najważniejszym z których jest odprowadzanie podatków w naszym kraju.

Od 2017 roku (wtedy nowelizacji doczekała się ustawa hazardowa) wejście na strony internetowe nielegalnych bukmacherów stało się niemożliwe. Choć zagraniczne firmy bukmacherskie bez licencji wycofali się wtedy z naszego rynku, część z nich wciąż stara się zaskarbić sobie naszą uwagę. Musimy jednak uważać - granie u bukmacherów nieposiadających zezwolenia grozi poważnymi konsekwencjami natury prawnej i finansowej.

Zawsze aktualną listę legalnych firm bukmacherskich znaleźć można na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów lub naszym rankingu. Przedmiotem naszego serwisu również są wyłącznie legalne firmy bukmacherskie - ci, o których piszemy są zatem tymi "bezpiecznymi".

Oferta zakładów legalnych firm bukmacherskich online

Legalne firmy bukmacherskie online skupiają się na udostępnianiu możliwości obstawiania spotkań sportowych - to właśnie one (a nie wydarzenia ze świata polityki czy showbiznesu, które również pozwalają typować) stanowią lwią część ich oferty. U większości z nich ta pokrywa niemal wszystkie istniejące dyscypliny sportu wraz z najpopularniejszymi rozgrywkami toczącymi się w ich ramach.

W obrębie oferty głównej wszystkie legalne firmy bukmacherskie online skupiają się przede wszystkim na piłce nożnej. To ona uznawana jest za nasz sport narodowy i to dzięki niej polski rynek bukmacherski rozwija się w tak szybkim tempie. Piłkę nożną można obstawiać na wielu płaszczyznach, dodatkowo firmy bukmacherskie w Polsce oferują graczom mecze online, czyli możliwość oglądania transmisji na żywo w aplikacjach mobilnych, laptopie z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i kilku innych dyscyplin sportowych, a nawet UFC online za darmo, dzięki takim firmo jak eFortuna czy STS.

Typować w firmach bukmacherskich można między innymi:

 • rozgrywki w obrębie polskie Ekstraklasy, a zatem najwyższej poziomem polskiej ligi, typerzy uwielbiają obstawiać mecze Ekstraklasy ze względu na wysokie kursy i częste niespodzianki;
 • mecze z najpopularniejszych lig światowych, w tym tej hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej czy francuskiej. Dla najlepszych typerów nie ma znaczenia, którą ligę się obstawia, najważniejsza jest wiedza;
 • spotkania w ramach turniejów europejskich, w tym Ligi Mistrzów, Ligi Europy, które są bardzo wyrównane dzięki temu kursy na takie mecze są niezwykle atrakcyjne;
 • mecze reprezentacyjne - zarówno te związane z największymi rozgrywkami, jak i takie towarzyskie.

oferta leganych firm bukmacherskich online

Podobnie solidnym pokryciem cieszy się również siatkówka, ale i tenis. Coraz ważniejszym elementem oferty rodzimych buków jest też e-sport, który śmiało można uznać za najbardziej przyszłościowy. Z oferty głównej, z jaką wychodzą legalne firmy bukmacherskie w Polsce mogą korzystać również wielbiciele nieco mniej popularnych dyscyplin sportu. U większości buków obstawiać można bowiem między innymi żużel, badmintona czy tenis stołowy.

Usługi dodatkowe w ofercie legalnych firm bukmacherskich

Usługi dodatkowe już od dawna stanowią integralną część oferty głównej każdej z legalnych firm bukmacherskich online, w tym oczywiście popularnych Fortuna czy STS. Cel ich powstania był prosty: miały (i nadal mają) dostarczać typującym rozrywkę (a firmom zarobek) pomiędzy właściwymi spotkaniami sportowymi, zazwyczaj rozgrywanymi w tygodniowych odstępach. Każda z usług dodatkowych dostępna jest całodobowo i pozwala na szybkie rozwiązywanie kuponów. Większość zakładów rozwiązuje się w zaledwie kilka minut, co sprawia, że jest to obecnie najbardziej dynamiczna forma obstawiania.

Podstawową i istniejącą już od kilku lat usługą dodatkową są sporty wirtualne. Bazują one na algorytmach komputerowych, które są odpowiedzialne za przygotowanie każdego ze spotkań (zaprezentowanych w formie kilkuminutowych skrótów najważniejszych akcji), ale i za jego prezentację (w formie przypominającej grę wideo). Sporty wirtualne nie bazują na losowości (choć komputer może wziąć ją pod uwagę) - z uwagi na to ich obstawianie jest czymś bazującym bardziej na szczęściu aniżeli na skutecznej analizie.

Coraz większą popularnością u polskich firm bukmacherskich cieszą się też obecnie tak zwane gry karciane online,  są one nawet podobne do Lotto gierki, które są popularne w naszym kraju. Legalne gry karciane online pozwalają na obstawianie symulacji legalnego pokera, blackjacka i innych gier mających związek z kasynem. Symulacje te realizowane są przez podmioty niezależne od firmy hazardowej i zaprezentowane w profesjonalny sposób w postaci transmisji na żywo. Liderami usług hazardowych gier karcianych w Polsce są Betgames (STS) i TVbet (BetX, Betfan, Forbet, Fuksiarz). Bazują na losowości i - z uwagi na to, że nie są zależne od firm bukmacherskich - dają olbrzymią pewność co do tego, że nie są "ustawione".

Legalne firmy bukmacherskie online - wskazówki związane z typowaniem

Typowanie wydaje się proste. Wszystko ze względu na to, że legalne firmy bukmacherskie online maksymalnie uprościli jego proces. Technicznie nie jest zatem czymś nader skomplikowanym. Inaczej jest, jeśli chodzi o jego skuteczność. Aby ta stała na odpowiednio wysokim poziomie, musimy wiedzieć, w jaki sposób typować. Poniżej przedstawiamy kilka naszych wskazówek ściśle z tym związanych.

 • Najważniejszą rzeczą jest analiza - to ona pozwoli nam wykształcić w naszych umysłach wiedzę pozwalającą na podejmowanie trafniejszych i bardziej prawdopodobnych decyzji bukmacherskich.
 • Zainteresowanie rozgrywkami to również podstawa - obstawianie czegoś, czego tak właściwie się nie lubi może być katorgą. Najlepiej jest typować coś, co lubi się oglądać i co rzeczywiście nas interesuje.
 • Typy sportowe od Ekspertów nie są czymś do kopiowania - powinniśmy je wykorzystywać wyłącznie w formie dodatkowego źródła do analizy.
 • Legalne firmy bukmacherskie pozwalają na sięganie po kupony AKO - my jednak powinniśmy się skupić na bezpieczniejszych, pojedynczych kuponach.
 • Warto wykorzystywać wszystkie bonusy - czołowe firmy bukmacherskie potrafią dawać dostęp do naprawdę dużej ich ilości. Każda forma zwiększania budżetu na zakłady bukmacherskie powinna nas interesować.

polscy bukmacherzy online

Legalne firmy bukmacherskie online - gdzie obstawiać mecze?

Dla wielu graczy największym problemem staje się często wybór najlepszej firmy w Polsce, typerzy szukają wśród wielu ofert firmę, w której nie tylko kursy bukmacherskie są wysokie, ale także niska marża, darmowe bonusy czy doskonała oferta zakładów na e-sport, gry karciane czy prognozę pogody. Ranking bukmacherów na pewno jest pomocny w takich sytuacjach, gdyż daje nam pełen obraz na co można u danego podmiotu liczyć.

Nasz ranking legalnych firm online w Polsce ma za zadanie nie tylko pomóc w wyborze najlepszej firmy, ale przede wszystkim wyeliminować podmioty nielegalne i te, które graczom utrudniają lub nawet uniemożliwiają skuteczne obstawianie zakładów wzajemnych.

Kim tak właściwie są legalne firmy bukmacherskie online?

Legalne firmy bukmacherskie online towarzyszą obstawiającym już od wielu lat - przez cały ten okres oczywistym było, że są oni środkiem do uprawiania hazardu. To z kolei pod wątpliwość poddawało ich legalność. Choć wcześniej widoczna była duża swoboda w ich działaniu na polskim rynku, dziś już jej nie ma, a ustawa hazardowa znowelizowana w 2017 roku właśnie pod kątem branży jasno zdefiniowała sylwetki legalnych operatorów. Legalne firmy bukmacherskie online muszą posiadać licencję na świadczenie swoich usług. Oznacza to, że nie ma możliwości rozpoczęcia przez nich swojej działalności bez uzyskania na to zgody. Zajmuje się tym Ministerstwo Finansów. To do niego należy sprawdzanie, czy kwalifikują się do bycia podmiotami rzeczywiście legalnymi. Oceniane jest to na podstawie wielu różnych czynników, w tym przede wszystkim odprowadzania podatków w naszym kraju (to to spowodowało nowelizację wyżej wspomnianej ustawy).

Typowanie w firmach bez licencji jest nie tylko nielegalne, co po prostu nierozsądne. Sami w sobie nie prezentują niczego ciekawego, a typy sportowe często lepiej jest obstawiać u buków legalnych. Ich niepraworządna konkurencja nie gwarantuje bezpieczeństwa, a typowanie u niej grozi mniej i bardziej (zależnie od skali) poważnymi konsekwencjami natury prawnej i finansowej. Dodatkowo najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują graczom znacznie więcej korzyści, niż te bez licencji na działalność w Polsce.

bonusy powitalne w ewinner

Legalne firmy bukmacherskie w internecie - dobre praktyki

Wkraczając w świat bukmacherski warto wiedzieć, że pobyt w nim nie jest tak łatwy i przyjemny, jak mogłoby się wydawać. Przynajmniej wtedy, gdy chce się osiągnąć w jego obrębie coś więcej. Poniżej prezentujemy dobre praktyki, wiele spośród których promują same legalne firmy bukmacherskie.

 • Podczas rejestracji warto wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego - promocje bukmacherskie tego typu pozwalają w znaczny sposób zwiększyć własny budżet na zakłady, a zatem odpowiednio optymalizują środki, które posiadamy na początku. Choć działają przy tym w różny sposób, zawsze stanowią opcję wartościową i godną zainteresowania. Szansa na skorzystanie z nich pojawia się wyłącznie w czasie rejestracji.
 • W czasie zakładania konta warto skorzystać z kodu promocyjnego - niektóre legalne firmy bukmacherskie online dają taką możliwość w formularzu rejestracyjnym. Kod tego typu (dostępne są między innymi u nas) potrafi dać wiele, a nie kosztuje absolutnie nic. Pamiętajmy, że szansa na jego wykorzystanie pojawia się tylko raz - właśnie w procesie rejestracyjnym.
 • Ustalenie limitu na zakłady jest czymś bardzo rozsądnym, bo pozwalającym nie tylko czerpać większą przyjemność z typowania i rozważać każdy ruch w jego zakresie, ale też po prostu rozsądnie zarządzać własnym budżetem. Tak, aby nie wykorzystać całego zbyt wcześnie.
 • Warto zarejestrować się u kilku firm - legalne firmy bukmacherskie online powinny być naszym priorytetem. Kilka kont to również możliwość sięgnięcia po kilka oferty. Możemy wykorzystać promocje bukmacherskie, w tym bonusy na Mundial 2022, u każdego z nich, a dodatkowo zawsze mieć dostęp do różnych kursów. Wybór w tej kwestii jest niesamowicie ważny.
 • Zainstalowanie bukmacherskiej aplikacji mobilnej może być bardzo rozsądne - jest ona w stanie posłużyć jako świetne narzędzie nie tylko do samego w sobie obstawiania, ale i do analizowania spotkań (między innymi przez wbudowane w nią statystyki meczów).

Jeżeli chcemy wygrywać w zakładach bukmacherskich, albo nawet żyć z bukmacherki jak robią zawodowi typerzy to do typowania należy podejść z zimną głową, bez oczekiwania na szybkie i wysokie wygrane. Te przychodzą z czasem i doświadczeniem.

Aplikacje mobilne legalnych firm bukmacherskich

Legalne firmy bukmacherskie online już dawno nie prowadzą swojej działalności wyłącznie stacjonarnie. Szybko przenieśli się do Internetu, co dało wyraźny dowód na to, że podążają za postępem technologicznym. Nie inaczej jest w tym momencie, kiedy to powoli zaczynają się oni skłaniać ku mobilnemu świadczeniu własnych usług. Legalne firmy bukmacherskie online wdrażają swoje własne rozwiązania w zakresie aplikacji mobilnej. Jaka powinna być taka aplikacja? Przede wszystkim samodzielna. Korzystając z niej klient nie powinien być zmuszanym do sięgania po jakiekolwiek inne kanały świadczenia usług przez bukmachera. Przez apkę powinno się dać zarejestrować, zalogować i obstawiać, a także po prostu wypłacać zgromadzone na własnym koncie środki. Idealnie byłoby, gdyby pozwalała ona oglądać legalne i darmowe transmisje meczów. Z tym jednak, że takowe oferują wyłącznie sprawdzone firmy bukmacherskie.

ewinner darmowa aplikacja mobilna

Co jeszcze ważne jest w solidnej aplikacji bukmacherskiej? Powiadomienia push, które poinformują nas o zmianach w wyniku spotkań, które obstawiliśmy. Firmy bukmacherskie online często informują przez nie również na temat tego, jakie promocje dla nas przygotowali. Typy piłkarskie i kupony na dziś realizuje się szybciej i przyjemniej właśnie w ich towarzystwie. Dobra aplikacja do obstawiania meczów na telefonie to także szybkość działania, stabilność oraz niezawodność. Jako że sięga się po nią w różnych okolicznościach (w tym z poziomu stadionu, w czasie oglądania meczu) ważne jest, aby wszystko prezentowała w sposób przyjazny dla oka i intuicyjny. Taki, który pozwoli postawić szybko, sprawnie i dokładnie tak, jak chciało się to zrobić - w zaledwie kilka stuknięć w ekran.

Bonusy u legalnych firm bukmacherskich internetowych

Jedną z tych rzeczy, którymi legalne firmy bukmacherskie online starają się przekonać do siebie potencjalnych klientów są oferowane przez nich promocje na start. Te występują w bardzo różnych formach. Aktualnie tymi najpopularniejszymi są:

 • bonusy powitalne - powstały wyłącznie z myślą o nowych użytkownikach, który dopiero zakładają swoje konto w serwisie bukmacherskim. Ich założenia są proste - mają promować nie tylko samo założenie tego konta, ale i zasilenie go środkami i zawarcie zakładu. Bonusy tego typu są zwykle najbardziej wartościowe, ale i przy okazji najbardziej wymagające,
 • kody promocyjne - one również skierowane są do nowych użytkowników - wpisuje się je w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego, by pozyskać dodatkowe środki na zakłady. Tego typu promocje są dość mile widziane, gdyż zwykle nie wiążą się z koniecznością spełnienia nazbyt wygórowanych wymagań. Kody promocyjne dystrybuowane są na stronach powiązanych ze sportem i samymi w sobie zakładami - również i my staramy się zamieszczać je u siebie,
 • programy lojalnościowe - to bardziej długofalowe akcje promocyjne, powstałe z myślą o stałych klientach i promujących zarówno częste, jak i po prostu regularne zawieranie zakładów bukmacherskich. Programy tego typu zazwyczaj działają na zasadzie “zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody” - wiele tutaj zależy jednak od konkretnego bukmachera,
 • promocje okazjonalne - zdarza się i tak, że legalne firmy bukmacherskie w internecie proponują również czasowe promocje okazjonalne - na przykład takie związane z aktualnie trwającymi mistrzostwami w danej dyscyplinie. Takie promocje również bywają bardzo opłacalne - mimo, że pojawiają się stosunkowo rzadko.

Oczywiście promocje i bonusy powitalne nie powinny być dla nas głównym kryterium wyboru firmy, jeśli planujemy obstawianie meczów w dalszej perspektywie (poza programami lojalnościowymi, które z tego punktu widzenia sprawdzają się po prostu wyśmienicie). Istotniejsze są bowiem kursy bukmacherskie, pokrycie ofertowe, dobra aplikacja mobilna. Jeśli jednak już na start potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki, tego typu promocje mogą nam takowy zapewnić. Są też świetnym umileniem dla czy to wejścia na rynek bukmacherski, czy też dla kontynuowania obstawiania.

Bonusy bukmacherskie u polskich bukmacherów internetowych

Pamiętajmy, że na dobry bonus bukmacherski składa się nie tylko jego wartość. Choć jest to element, któremu priorytet nadaje zdecydowana większość początkujących typujących, tak naprawdę istotniejszą sprawą bywają wymagania, jakie polskie firmy bukmacherskie przypisują swoim bonusom. Chodzi tutaj przede wszystkim o obrót bukmacherski, który jest tym najpopularniejszym i najchętniej wykorzystywanym wymogiem. W skrócie - aby środki zapewniane przez bonus pojawiły się na naszym saldzie głównym i stały się tym samym możliwe do wypłacenia, musimy wydać je określoną ilość razy na zakłady (zwykle o określonym typie i z wyznaczonym kursem minimalnym). Konieczne jest więc wygrywanie, gdyż na przegranych kuponach obrót się nie dokonuje. Niektóre legalne firmy bukmacherskie online w swoich wymaganiach związanych z bonusem powitalnym wymagają trzykrotnego obrotu, inni zaś - pięciokrotnego. Czasem więc znacznie lepiej jest dostać mniej przy mniejszych wymaganiach, niż więcej przy takich praktycznie niemożliwych do spełnienia. Bonusy zawsze traktujmy jako przyjemny dodatek, który jest w stanie przynieść nam wiele dobrego. Nigdy jednak nie uważajmy ich za podstawę naszego wyboru.

Pamiętajmy: aby świadomie skorzystać z bonusu bukmacherskiego, nie polegajmy na hasłach reklamowych oraz tym, jak przedstawia go buk. Zawsze przeczytajmy regulamin - zwłaszcza jeśli bonus daje nam podejrzanie dużo, a my nie mamy pewności co do bukmachera, który nam go proponuje. Regulamin zawsze znajduje się na stronie z bonusem (jest to wymóg).

Darmowe transmisje meczów online w firmach bukmacherskich

Rynek bukmacherski kwitnie, a legalne firmy bukmacherskie w Polsce stale poszukują sposobu na to, aby odkroić dla siebie jak największy kawałek tortu i zaskarbić sobie sympatię klientów. Jednym z najnowszych sposobów na to są mecze na żywo, a konkretnie - ich transmisje. Firmy bukmacherskie tacy jak STS, Fortuna czy Superbet już od dawna pozwalają na ich oglądanie tak w swoich serwisach głównych, jak i aplikacjach mobilnych. Należy przyznać, że jest to bardzo wygodne - zwłaszcza jeśli obstawia się ligi, na które licencję wykupiło wiele różnych stacji telewizyjnych, a każda wymaga płacenia odrębnego abonamentu.

Oczywiście legalne firmy bukmacherskie online również muszą zaopatrywać się w stosowne licencję, zanim zaczną posiadać w swojej ofercie określone rozgrywki. Fortuna na przykład wykupiła dostęp do włoskiego Serie A czy francuskiego Ligue 1, Superbet transmituje wiele spotkań Ligi Konferencji Europy, a obaj pierwsi operatorzy stanowią odpowiedź na coraz częściej przewijające się pytanie - gdzie oglądać Lewandowskiego za darmo. Co jednak najważniejsze, jeśli jeden mecz danej ligi jest transmitowany przez konkretnego buka, najpewniej posiada on licencję na cały sezon. Możemy mu więc zaufać w tym kontekście, mając pewność, że obejrzymy u niego wszystkie spotkania interesującej nasz ligi.

mecze online u polskich bukmacherów

Oczywiście darmowe transmisje zawsze towarzyszą rozbudowanej ofercie LIVE, jaką oferują polskie firmy bukmacherskie. Mecze możemy oglądać na żywo, przy okazji obstawiając własne zakłady sportowe - bez przerywania transmisji i odświeżania strony. Firmy hazardowe stale ulepszają swoje technologie i już teraz stanowią świetną alternatywę dla platform streamingowych i telewizji. Świetną, bo darmową i po prostu sprawnie działającą.

Warto wiedzieć: darmowe transmisje u buków to nie tylko te ściśle związane z piłką nożną. Legalne firmy bukmacherskie pozwalają nam oglądać również zmagania w tenisie, hokeju na lodzie, siatkówce, koszykówce i wielu innych, również bardzo niszowych dyscyplinach. Transmisje stają się coraz istotniejszym kryterium wyboru bukmachera - oferta na nie na pewno będzie się więc powiększać.

Wymagania firm bukmacherskich - co zrobić, by móc obstawiać zakłady sportowe?

Jeśli chcemy obstawiać typy bukmacherskie i zakłady sportowe w pełni legalnie, musimy wiedzieć, jakie wymagania będziemy musieli spełnić. Obstawianie to bowiem jedna z głównych form hazardu - wymaga od nas sporej rozwagi oraz po prostu przemyślenia każdej z naszych decyzji.

Same legalne firmy bukmacherskie nie są bardzo wymagający względem swoich klientów - realizują jedynie wytyczne, które wytycza polski rząd. Oczekują, że będziemy osobami pełnoletnimi - i muszą tę pełnoletniość sprawdzać. W punktach stacjonarnych nie ma z tym problemu, gdyż wystarczy szybko nas wylegitymować. Jak się jednak okazuje, w serwisach internetowych procedura jest identyczna, a my musimy pokazać podmiotowi skan lub zdjęcie obu stron naszego dowodu osobistego. Jest to częścią szybkiego procesu weryfikacji, bez przejścia przez który po jakimś czasie nie będziemy mogli obstawiać (na początku robimy to w ramach tak zwanego konta tymczasowego), a który odblokuje nam możliwość dokonywania wypłat z naszego konta.

Aby móc obstawiać meczyki online bez przeszkód i bez ryzyka, musimy oczywiście posiadać odpowiedni budżet właśnie na to. Zakłady sportowe są przyjmowane już od najmniejszych kwot - pamiętajmy jednak, że polscy operatorzy bukmacherscy na samym początku oferują nam świetne bonusy powitalne, często uzależnione od kwoty naszej pierwszej wpłaty. Jeśli jesteśmy rozsądni, powinniśmy wykorzystać je do maksimum - zwłaszcza że taka okazja nie pojawi się już więcej. Konieczność posiadania właściwego budżetu to zatem kolejny wymóg.

obstawianie zakładów bukmacherskich

Jeśli chcemy obstawiać typy z Ligi Mistrzów i bez wyrządzania sobie krzywdy (finansowej i psychicznej), powinniśmy być osobami niepodatnymi na uzależnienia. Zakłady to hazard, od którego bardzo łatwo można się uznależnić. Możemy oczywiście temu przeciwdziałać - jeśli więc wiemy, że mamy słabą wolę, po prostu ustalmy odpowiednie limity.

Jak widać powyżej, legalne firmy bukmacherskie nie są nadmiernie wymagający w stosunku do swoich obstawiających. Pamiętajmy jednak, by sięgać wyłącznie po usługi, jakie świadczą nam legalne zakłądy - dopiero wtedy będziemy mieć pewność zarówno co do legalności typowania, jak i jego bezpieczeństwa. Tym istotniejszego w sytuacji, w której podajemy bukowi wrażliwe dane.

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce a ich punkty stacjonarne

Nie od dziś wiadomo, że legalne firmy bukmacherskie online w Polsce działają nie tylko przez Internet, ale też stacjonarnie - prowadzą więc swoje lokale naziemne. Co istotne, mimo wzrostu popularności kanału zawierania zakładów przez Internet, niektórzy z nich wciąż rozwijają ich sieć, zachęcając swoich klientów do ich obstawiania. Czy jednak typowanie w ich obrębie można połączyć z tym czysto internetowym? Czy można typować stacjonarnie (płacąc za zakład za gotówkę, co dla wielu osób jest sporym udogodnieniem), a sprawdzać swoje kupony przez Internet? Choć odpowiedź nie zawsze jest tu twierdząca, w większości przypadków konta internetowe można połączyć ze swoimi odwiedzinami w punktach stacjonarnych.

Z taką sytuacją mamy do czynienia chociażby w przypadku Fortuny. Podmiot ten już od wielu lat oferuje swoim klientom program lojalnościowy, w ramach którego za każde wydane 2 złote otrzymują oni 1 punkt. Zebrane punkty mogą później wymieniać na nagrody. Co ciekawe, punkty można zbierać symultanicznie stacjonarnie, ale i przez internet. Dzięki temu nie marnuje się żadnej okazji na to, by je pozyskać.

STS to kolejna firma, który łączy swoje usługi stacjonarne z tymi internetowymi - z tym jednak, że nie w pełni. Tylko niektóre z jego lokali stacjonarnych są aktualnie wyposażone w specjalne terminale, dzięki którym można typować po zalogowaniu się na własne konto internetowe. Widać jest jednak, że buk dąży do tego, by znalazły się one w każdym z jego punktów, co dla jego klientów okazuje się bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

sts lokale stacjonarne

Najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce rozwijają swoje stacjonarne punkty bukmacherskie głównie dlatego, że wciąż cieszą się one dużą popularnością, a wiele osób korzysta wyłącznie z nich (zwłaszcz starszych, które nie posiadają Internetu lub po prostu nie chcą obstawiać za jego pośrednictwem).

Czemu moje konto u buka ma status "tymczasowego"?

Legalne firmy bukmacherskie muszą weryfikować każdego klienta, który rejestruje się u nich. Robią to poprzez sprawdzanie wprowadzanych przez niego w formularzu rejestracyjnym danych z tymi z jego dowodu osobistego. Aby pozwolić na obstawianie bezpośrednio po założeniu konta, odwlekają to w czasie, oferując właśnie konta tymczasowe. Do podesłania dowodu zmuszają z kolei po określonym czasie (można to zrobić w dowolnym momencie po rejestracji, a trzeba - po upływie ważności konta tymczasowego).

Które legalne firmy bukmacherskie są tymi najlepszymi?

To zależy od indywidualnych upodobań. Dla niektórych legalne firmy bukmacherskie to tacy z najciekawszą ofertą bonusową, dla innych - z lepszymi kursami na wybrane spotkanie. Określenie buka "najlepszym" zależy również od tego, co tak właściwie zamierza się obstawiać. Warto sprawdzać jaką ofertę zakładów ma wybrany podmiot, czy skróty z Ligi Mistrzów, bramki online również można oglądąc na stronie tego podmiotu.

Jak obstawiać zakłady żeby nie przegrać wszystkiego?

To bardzo trudne zagadnienie, z którym zmagają się niemal wszyscy poczatkujący, ale również i doświadczeni typerzy. Obstawianie zakładów sportowych to wielkie ruzyko utraty własnych pieniędzy. Nasze poradniki jak obstawiac w STS, czy innych legalnych firm bukmacherskich, na pewno wiele pomogąa graczom, ale żeby zminimalizować ryzyko porażki, należy bezwzględnie uczyć się na własnych błędach.

Czy legalne firmy bukmacherskie pozwalają grać w legalny poker?

Nie - takie coś jest możliwe wyłącznie w kasynie Total Casino, prowadzonym przez spółkę skarbu państwa. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce pozwalają jednak obstawiać symulacje rozdań w legalnego pokera, ale i inne gry karciane rodem z kasyn. Choć nie jest to bezpośrednia gra, stanowi ona bardzo dobrą jej alternatywę. Takimi usługami są Betgames u bukmachera STS, Bet on Games w Fortunie i TVbet w firmach forBET i Betfan.

Zgłoś błąd
Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus