GoBet kod promocyjny – rejestracja freebet bez depozytu 2023

GoBet kod promocyjny – rejestracja po freebet, bonus bez depozytu 2023. Legalny bukmacher Gobet wszedł na polski rynek internetowych zakładów sportowych razem z drzwiami i futryną. Niewykluczone, że za taki obrót spraw odpowiedzialny jest solidny bonus powitalny gwarantowany przez Gobet kod promocyjny, który postanowiliśmy wziąć pod naszą bukmacherską lupę. 

gobet kod promocyjny 2023
GoBet kod promocyjny – rejestracja freebet bez depozytu 2023

Jaki jest w Gobet kod promocyjny? Jakie bonusy czekają na nowych klientów bukmachera? Jakie są mocne, a jakie słabe strony tego operatora? Za kilka minut poznacie odpowiedź na te i wiele innych pytań dotyczących bukmachera Gobet. 

GoBet kod promocyjny 2023 – co na start? Freebet, bonus bez depozytu?

Wiosną 2022 roku na polskim rynku internetowych zakładów sportowych pojawiła się kolejna firma z licencją od Ministerstwa Finansów. Mowa o bukmacherze Goplusbet, który z miejsca został doceniony przez typerów i zasłużył sobie na pozytywne opinie graczy. Co było zasługą takiego obrotu spraw?

Do przeglądu mocnych i słabych stron Gobet oraz jakości produktów dostępnych w poszczególnych sekcjach bukmachera wrócimy za moment, natomiast na razie zajmujemy się bonusem powitalnym dla nowych graczy. A ten może stać się jeszcze wyższy, jeśli w trakcie rejestracji konta gracz wykorzysta specjalny Gobet kod promocyjny. Co to takiego? Czy ten kod da nam freebet i bonus bez depozytu na start?

W największym możliwym uproszczeniu kody bonusowe to specjalne hasła dedykowane czytelnikom danego serwisu, których aktywacja gwarantuje dodatkowe środki na dalszą grę. Bukmacher Goplusbet postanowił docenić także stałych czytelników serwisu skrotymeczow.pl i oddał w ich ręce specjalny kod promocyjny Gobet. 

Czego dowiecie się czytając ten artykuł? Wyjaśnimy w nim m.in.:

 • Jaki jest Gobet kod promocyjny?
 • Kiedy należy go wykorzystać?
 • Jakie bonusy czekają na typerów rejestrujących się z Goplusbet kodem promocyjnym?
 • O ile wyższy pakiet powitalny czeka na graczy rejestrujących się z kodem bonusowym?
 • Kiedy można wypłacić bonusy bukmachera Gobet?
 • Jakie promocje czekają na stałych klientów tego operatora?
 • Jak krok po kroku założyć konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego Gobet?
 • Jakie Gobet opinie wśród graczy zbierają bonusy tego bukmachera?
 • Jak prezentuje się oferta zakładów sportowych Go+bet?
 • Jak na tle najlepszych bukmacherów w Polsce prezentują się bonusy powitalne Gobet?

Jaki jest aktualny kod promocyjny GoBet? Co wpisać przy rejestracji?

Z pewnością starzy bukmacherscy wyjadacze doskonale o tym wiedzą, natomiast niekoniecznie dzieje się tak w przypadku początkujących typerów rozpoczynających swoją przygodę z zakładami. Każdy portal posiada swój własny Gobet kod promocyjny (o ile rzecz jasny bukmacher mu taki przyzna), a skopiowanie kodu bonusowego z serwisu X niekoniecznie będzie oznaczało takie takie same premie, jak w przypadku portalu Y lub Z. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny GoBet? Co wpisać przy rejestracji?
Jaki jest aktualny kod promocyjny GoBet? Co wpisać przy rejestracji?

Jaki zatem jest aktualny Gobet kod promocyjny przeznaczony dla użytkowników serwisu SkrotyMeczow.pl? Aktualny kod promocyjny GoBet to hasło BETONLINE i tylko wykorzystanie tego kodu zagwarantuje graczowi dodatkowe profity na start. 

Zakład bez ryzyka1000 PLN
Freebet30 PLN
GoBet kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.GoPlusBet.pl
GoBet rejestracja z kodem promocyjnym

Jakie konkretnie? Do tego jeszcze wrócimy, a póki co sprawdzamy, kiedy wykorzystać kod promocyjny Gobet tak, aby nie stracić szansy na powiększony pakiet bonusów powitalnych?

Kiedy należy wykorzystać kod promocyjny GoBet?

W tym momencie radzimy się skupić, gdyż moment wykorzystania kodu promocyjnego Gobet jest kluczowy w kontekście zgarnięcia powiększonego pakietu bonusów na start. Gracze, którzy przegapią ten moment i nie wpiszą kodu BETONLINE na odpowiednim etapie stracą szansę na dodatkowy bonus, a do ich dyspozycji będzie tylko standardowa promocja powitalna. 

Kiedy zatem wykorzystać Gobet kod bonusowy? Należy to zrobić na samym starcie przygody z tym bukmacherem, a mianowicie podczas zakładania konta. Hasło BETONLINE należy wpisać w pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY, co automatycznie powiększy powitalny pakiet bonusów. Rejestrację dokonamy tylko na stronie www.GoPlusBet.pl.

No dobrze, a co z graczami, którzy przez nieuwagę lub niewiedzę przegapią ten moment i zapomną użyć kodu promocyjnego bukmachera Gobet podczas rejestracji? Czy będą oni mogli naprawić ten błąd na późniejszym etapie przygody z tą firmą i wykorzystać kod promocyjny BETONLINE? 

gobet rejestracja freebet
GoBet legalny bukmacher w Polsce

Otóż nie! Każdy z typerów, który nie zrobi tego podczas zakładania konta definitywnie pożegna się z dodatkowym bonusem i będzie musiał zadowolić się standardową ofertą powitalną. 

Jakie bonusy otrzymają gracze z GoBet kod promocyjny przy rejestracji konta?

Skoro wiemy już, jaki jest Gobet kod promocyjny i kiedy należy go wykorzystać, to czas najwyższy żeby sprawdzić, jakie profity gwarantuje wpisanie hasła BETONLINE podczas rejestracji. Jakie bonusy czekają na graczy zakładających konto w Goplusbet z kodem bonusowym? Każdy taki typer otrzyma dwa bonusy powitalne. 

Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby obliczyć, że łączna pula darmowych środków bonusowych to 1030 PLN. Przy okazji warto jednak pamiętać, że standardowy pakiet powitalny wynosi “zaledwie” 1000 PLN, a dodatkowe 30 PLN we freebecie można otrzymać wykorzystując GoBet kod promocyjny i wpisując hasło BETONLINE podczas rejestracji konta na stronie www.GoPlusBet.pl

Jak otrzymać oba bonusy powitalne od bukmachera Goplusbet? Czy są to bonusy bez obrotu i można je od razu wypłacić, czy też bukmacher wymaga obstawienia kolejnych kuponów zanim będzie to możliwe? Sprawdzamy!

GoBet kod promocyjny BETONLINE – zakład bez ryzyka aż do 1000 PLN

Pierwszym elementem powitalnego pakietu dla nowych klientów bukmachera Gobet jest premierowy zakład bez ryzyka. Cashback bonus jest w standardowej ofercie na start, a zatem otrzymają go także gracze, którzy nie wykorzystają kodu promocyjnego Goplusbet podczas rejestracji konta. 

Nie oznacza to jednak, że warto zrezygnować z wpisania kodu BETONLINE na tym etapie. Gracze, którzy to zrobią nie otrzymają bowiem dodatkowego freebetu, a zatem jeszcze raz przypominamy o konieczności wykorzystania kodu w trakcie rejestracji konta. 

Pora sprawdzić na własnej skórze, w jaki sposób zagwarantować sobie zwrot stawki w przypadku ewentualnego niepowodzenia na pierwszym kuponie po rejestracji konta w Goplusbet. Szczegółowa instrukcja i warunki bonusu cashback w Gobet znajdują się poniżej. 

 1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl (możesz także kliknąć jeden z banerów firmy dostępnych na naszym portalu). 
 2. Kliknij żółty button ZAREJESTRUJ (znajdziesz go w prawym górnym rogu). 
 3. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić (cały proces opiszemy krok po kroku nieco później). 
 4. Pamiętaj o wpisaniu kodu bonusowego BETONLINE w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY (to jest właśnie Gobet kod promocyjny). 
 5. Potwierdź wszystkie zgody i dokonaj weryfikacji danych osobowych (załóż konto stałe). 
 6. Wpłać depozyt min. 20 PLN i za co najmniej taką samą kwotę zagraj pierwszy kupon (zrób to w terminie 30 dni od rejestracji konta i 14 dni od pierwszej wpłaty). 
 7. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, natomiast kurs maksymalny nie może przekroczyć poziomu 10.00. 
 8. Wygrałeś? Chwilę później środki pojawią się na głównym saldzie depozytowym, skąd możesz natychmiast przelać je do banku. 
 9. Zabrakło Ci szczęścia? Bukmacher zwróci Ci całą przegraną stawkę, a maksymalny cashback bonus Gobet wynosi 1000 PLN. 
 10. Darmowe środki wylądują na saldzie bonusowym, natomiast gracz ma 14 dni na zaakceptowanie bonusu w swoim profilu. Pominięcie tego kroku będzie skutkowało utratą darmowych środków, a bonus przepadnie bezpowrotnie. 

Co dokładnie z perspektywy typera oznacza fakt, że zwrot stawki ląduje na saldzie bonusowym? Dokładnie tyle, że gracz nie ma możliwości przelania cashbacku na rachunek bankowy podany w trakcie rejestracji konta stałego. Póki co bonus można wykorzystać jedynie jako stawkę na kolejnych kuponach, a dopiero po spełnieniu warunków obrotu bonus pojawi się na głównym saldzie depozytowym.

Specjalny zakład bez ryzyka w Go Bet
Specjalny zakład bez ryzyka w Go Bet

Kod promocyjny GoBet – obrót bonusem cashback

Niestety, bonusu cashback od bukmachera Goplusbet nie można od razu wypłacić, lecz należy go przeznaczyć na dalszą grę. Piszemy niestety, chociaż taki wariant nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem z perspektywy doświadczonych typerów, gdyż identyczną politykę stosuje większość legalnych bukmacherów, a na palcach jednej ręki można policzyć operatorów oferujących cashback bonus bez obrotu. 

Firma Gobet póki co nie zalicza się do tego grona, a zatem otrzymany zwrot stawki należy obrócić przed zleceniem przelewu do banku. Jak tego dokonać? Bonus Goplusbet należy obrócić 1x, a do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie kupony AKO złożone z co najmniej 3 selekcji, a kurs minimalny żadnej z nich nie może być niższy od 1.30. Należy również mieć z tyłu głowy, że należy tego dokonać w terminie maksymalnie 7 dni od pojawienia się darmowych środków w budżecie. 

Pocieszający jest fakt, że bukmacher Gobet nie wymaga, aby od razu zagrać za cały bonus. Otrzymaną pulę darmowych środków można rozbić na dowolną liczbę kuponów i np. obstawić kilkanaście zakładów po 20 PLN lub 50 PLN. Ważne, aby każdy kupon spełniał warunki obrotu (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.30) oraz żeby wyrobić się w terminie 7 dni. 

Ile wynosi obrót bonusu GoBet?Tylko x1! 😱
Jakie kupony?AKO
Ile typów na kuponie?Co najmniej 3 zakłady❗️
Minimalny kurs1.30 💰

Początkujący typerzy mogą zastanawiać się, co dokładnie oznacza obrót bonusem 1x. To bardzo proste, a w największym skrócie wiąże się to z postawieniem wymaganych kuponów za kwotę równą otrzymanemu bonusowi. Jeśli zatem gracz otrzymał cashback o wartości 100 PLN, wówczas obrót zostanie spełniony po zagraniu kuponów za 100 PLN (np. 5x 20 PLN). 

Typer może na bieżąco kontrolować status obrotu bonusem w swoim profilu gracza, a chwilę po tym, jak warunki zostaną spełnione darmowe środki wylądują na głównym saldzie depozytowym, skąd będzie można przelać je do banku lub grać dalej. 

GoBet kod promocynjy – Zakład bez ryzyka – opinie graczy

Gobet kod promocyjny "BETONLINE"
Gobet kod promocyjny „BETONLINE”

Jakie opinie wśród graczy zbiera ta promocja powitalna Gobet? Z pewnością przydatne w tym kontekście będą wpisy i komentarze typerów dostępne na rozmaitych portalach i forach bukmacherskich. Poniżej prezentujemy kilka losowych opinii, na które natrafiliśmy w polskim Internecie. 

“Umówmy się, jeśli ktoś narzeka na zwrot 1000 złotych to ma nierówno pod sufitem! Którzy bukmacherzy zwracają więcej? Ta promocja to mega kozak i żaden buk nie daje więcej! Cashback goplusbet zdecydowanie na plus.”

“Zagrałem za ponad 1200, bo myślałem, że potrącają podatek. No nic, straciłem dwie stówy na własne życzenie. Co by nie mowić – w Gobet kod promocyjny warto wpisać!”

“Solidny bonus i nie dostrzegam większych minusów. Spoko kwota zwrotu, a i obrót do zrobienia. Mi się udało bez problemu, zagrałem dwa kupony po 500 zł i bez problemu siadło. Kasy nie wypłacam jednak, tylko gram dalej u nich bo super oferta na piłkę.”

GoBet kod promocyjny – dodatkowy freebet za kod BETONLINE 30 PLN

Dzięki kodowi promocyjnemu Gobet powitalny cashback bonus to nie jedyna premia, jaka czeka na nowych klientów tego bukmachera. Każdy bowiem gracz, który podczas rejestracji konta na www.GoPlusBet.pl wykorzysta hasło BETONLINE i wpisze je w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego otrzyma dodatkowy freebet bonus o wartości 30 PLN, a tej promocji nie można znaleźć w standardowej ofercie bukmachera. 

Sam bonus nie ma zbyt skomplikowanych warunków, dlatego nawet typerzy stawiający swoje pierwsze kroki w zakładach nie będą mieli większych trudności ze zgarnięciem bonusu. Oto co krok po kroku należy zrobić, aby dostać powitalny freebet za Gobet kod promocyjny. 

 1. Odwiedź stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl lub kliknij jeden z banerów Gobet widocznych w naszym serwisie. 
 2. Kliknij button ZAREJESTRUJ, a zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 
 3. Wypełnij wszystkie pola i wpisz hasło BETONLINE w polu oznaczonym jako KOD PROMOCYJNY. 
 4. Zweryfikuj dane osobowe i załóż konto stałe. 
 5. Wpłać depozyt o wartości min. 100 PLN. 
 6. Automatycznie w budżecie pojawi się freebet bonus o wartości 30 PLN. 

Przyznacie sami, że nie jest to promocja z najbardziej skomplikowanymi warunkami na polskim rynku. Całość sprowadza się do rejestracji konta stałego z kodem promocyjnym Gobet i wpłaceniu depozytu. Chwilę później do konta przypisany zostaje freebet bonus, a tego w jaki sposób można wykorzystać darmowy zakład dowiecie się za moment.  

Jak wykorzystać freebet bonus za kod promocyjny GoBet?

Freebet bonus za Gobet kod promocyjny będzie aktywny przez 7 dni od pojawienia się w budżecie, a gracz może obstawić za niego dowolny kupon z oferty zakładów sportowych. No, może nie tak do końca dowolny, gdyż bukmacher respektuje w tym przypadku wyłącznie wielokrotne kupony AKO zbudowane z min. 3 selekcji po kursie min. 1.30.

Jeśli graczowi zabraknie szczęścia i któryś z typów na kuponie będzie przegrany, wówczas jego budżet na saldzie depozytowym pozostanie nietknięty, a jedyne co straci, to freebet bonus. Jeśli jednak wszystko potoczy się po jego myśli i komplet selekcji na kuponie będzie poprawny, wówczas wygrana wyląduje od razu na saldzie depozytowym. 

Co to oznacza? Dokładnie tyle, że wygrana z kuponu za freebet bonus nie wymaga dalszego obrotu, lecz można ją od razu wypłacić. Należy jednak pamiętać, że kwota wygranej będzie pomniejszona o 30 PLN, czyli wartość freebetu. 

GoBet jak wykorzystać freebet?
GoBet jak wykorzystać freebet?

Freebet za GoBet kod promocyjny BETONLINE – opinie graczy

Tradycyjnie w takich przypadkach odwiedzamy losowe forum bukmacherskie i sprawdzamy, co na temat konkretnej promocji sądzą sami typerzy. Jakie są opinie graczy o freebecie dostępnym z kodem promocyjnym Goplusbet? Jakie są mocne, a jakie słabe strony tej promocji powitalnej dla nowych klientów bukmachera? Sprawdzamy!

“Nie ma na co narzekać. Zakładam konto to wiadomo, że będę wpłacał depozyt, a zatem można go nazwać całkowitym gratisem (nie traktuję depozytu jako czegoś nadzwyczajnego). Zagrałem kilka pewniaków i z 30 zrobiło się 185, więc jestem bardzo zadowolony.”

“Na maksymalną ocenę bonus zasłużyłby, gdyby kod promocyjny gwarantował freebet bez konieczności wpłaty. Tak to po prostu kolejny bonus jakich wiele.”

“Skoro już dają freebet, to mogliby pozwolić wykorzystać go gdziekolwiek, także na karciankach lub wirtualach. Sportu praktycznie nie obstawiam, bo się nie znam :)”

Kod promocyjny GoBet – ocena końcowa

Na jakie oceny w ujęciu całościowym zasługuje powitalny pakiet dla nowych graczy w Goplusbet? Według nas ta promocja powitalna prezentuje się całkiem solidnie, natomiast nie ma co ukrywać, że nota wędruje mocno w górę za sprawą dodatkowego bonusu freebet gwarantowanego przez kod promocyjny Gobet. 

GoBet zakład bez ryzyka 1000 PLN
Załóż konto stałe w Gobet i wpłać depozyt min. 20 PLN. Za co najmniej taką samą stawkę obstaw pierwszy kupon (AKO, min. 3 typy, kurs min. 1.30). Jeśli przegrasz, wówczas 100% stawki aż do 1000 PLN wraca jako cashback. 

Warunki tej ekstra premii za kod BETONLINE są wyjątkowo łatwe, a na plus należy zapisać fakt, że ewentualna wygrana ląduje od razu na saldzie depozytowym. 

Sporo pozytywnych Gobet opinii zbiera także powitalny zakład bez ryzyka. Kwota cashbacku prezentuje się solidnie, a i wymagany obrót bonusem nie należy do tych z gatunku absolutnie niewykonalnych. 

Freebet bonus za kod promocyjny GoBet 30 PLN
Załóż konto stałe z kodem promocyjnym BETONLINE. Wpłać depozyt min. 100 PLN. Otrzymasz freebet bonus 30 PLN. 

Wszystko to razem wzięte sprawia, że oceniamy Gobet bonus powitalny bardzo przyzwoicie. Jeśli w przyszłości bukmacher pomyśli nad wprowadzeniem premii za depozyt, albo bonusu za pobranie aplikacji mobilnej, to cały pakiet Goplusbet przesunie się jeszcze wyżej w rankingu najlepszych bonusów powitalnych na polskim rynku.

GoBet rejestracja – jak założyć konto? Instrukcja krok po kroku

Oba opisane powyżej bonusy są dostępne wyłącznie dla graczy, którzy chwilę wcześniej przebrną przez proces rejestracji konta w Goplusbet. Chociaż może przebrną jest nieco na wyrost, gdyż cały proces jest szalenie łatwy i nie trwa dłużej niż kilka minut. Bukmacher daje graczowi pełną dowolność w kontekście rejestracji, a konto w Gobet można założyć zarówno na komputerze, jak i na aplikacji mobilnej na smartfony. 

8 kroków, by założyć konto w Go Bet
8 kroków, by założyć konto w Go Bet

Od razu odpowiadamy na często zadawane pytanie – tak, rejestracja w aplikacji mobilnej Goplusbet również gwarantuje bonusy powitalne, a gracze, którzy w jej trakcie wykorzystają Gobet kod promocyjny otrzymają dodatkowy freebet bonus 30 PLN. Jak krok po kroku założyć konto gracza w Goplusbet i o jakie dane osobowe porosi bukmacher w trakcie rejestracji? Szczegóły poniżej. 

 1. Wejdź na oficjalną stronę www.GoPlusBet.pl (możesz to zrobić klikając jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie). 
 2. Kliknij żółty button ZAREJESTRUJ dostępny w prawym górnym rogu. 
 3. Wpisz kolejno adres mailowy, login i hasło do konta w Gobet, numer telefonu oraz kod SMS). 
 4. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY wpisz kod o treści BETONLINE. 
 5. Podaj imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL, a także źródło pochodzenia środków na finansowanie zakładów (spadek, etat, oszczędności, itd). 
 6. Ustal limity. 
 7. Potwierdź zgody marketingowe i regulamin. 
 8. Dokończ rejestrację i gotowe!

GoBet kod promocyjny – weryfikacja konta stałego

Proces opisany przez nas powyżej to błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego bez konieczności wysyłania skanów dowodu. W jej trakcie bukmacher nie poprosi gracza o dokonanie weryfikacji danych osobowych, a takie konto będzie gwarantowało dostęp niemalże do wszystkich opcji i funkcji zakładów Goplusbet. 

Gracz będzie mógł zatem dokonać pierwszej wpłaty, obstawi pierwszy zakład bez ryzyka i będzie mógł typować dowolne kupony z oferty bukmachera Gobet. Nie otrzyma jednak powitalnego freebetu za kod promocyjny BETONLINE, ani nie będzie miał możliwości wypłacenia środków wygranych na kuponach. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Stanie się to możliwe dopiero wtedy, gdy gracz dokona weryfikacji danych osobowych i prześle komplet wymaganych dokumentów. Rzecz jasna w kontekście wypłat można to zrobić w dowolnym momencie, natomiast jeśli marzycie o powitalnym freebecie za kod, to należy dokonać weryfikacji od razu po założeniu konta, jeszcze przed wpłaceniem depozytu. 

Jakich dokumentów wymaga bukmacher Goplusbet w celu dokonania pozytywnej weryfikacji danych osobowych? Przede wszystkim należy przesłać skan lub wyraźne zdjęcie obu stron dowodu osobistego, a także należy podać numer i serię dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego, na który gracz chce przelać środki z wygranych kuponów. 

Jeśli wszystkie dokumenty i dane osobowe będą poprawne, wówczas kilka(naście) minut później na skrzynce mailowej gracza pojawi się informacja, że status konta został przekształcony na stałe. Oznacza to, że gracz otrzyma powitalny freebet za kod promocyjny Goplusbet, a także będzie mógł przelewać środki do banku. 

Kod promocyjny GoBet – jakie promocje czekają na stałych klientów bukmachera?

Jeśli myślicie, że dwa bonusy powitalne dla nowych graczy (freebet 30 PLN dostępny WYŁĄCZNIE z kodem promocyjnym Goplusbet) to jedyne niespodzianki, jakie spotkają Was w trakcie przygody z tym bukmacherem, to jesteście w sporym błędzie. Serwis pomyślał także o stałych klientach, na których czekają atrakcyjne promocje okolicznościowe. 

Go Bet rejestracja - krok po kroku
Go Bet rejestracja – krok po kroku

Kto może skorzystać z bonusów dla stałych graczy? Czy bukmacher wymaga wykorzystania promocyjnego kodu BETONLINE i od tego uzależnia kwestię dostępu do premii? Absolutnie nie! Każdy posiadacz aktywnego konta w Gobet ma możliwość zgarnięcia dokładnie takich samych bonusów, a jedynym warunkiem jest regularna gra u tego bukmachera. 

 • GO BOOSTER – codzienna podwyższa kursów na najpopularniejsze zdarzenia w ofercie zakładów sportowych. Promocja obejmuje zdarzenia dotyczące kilku dyscyplin sportowych (m.in. piłka nożna, koszykówka, MMA), a śr. podwyżka kursowa to ok. 30% w stosunku do standardowej oferty. Dodatkowy Gobet kod promocyjny nie jest wymagany, co jest kolejną zaletą tej promocji
 • GRA BEZ PODATKU – każdy gracz może skorzystać z tego bonusu każdego dnia dowolną ilość razy. Jedyny warunek to stworzenie wielokrotnego kuponu AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.30. 
 • FREEBET URODZINOWY – posiadacze aktywnego konta gracza w Gobet raz do roku w dniu swoich urodzin otrzymają freebet bonus o wartości 25 PLN. 
 • DŁUUUGOŚĆ MA ZNACZENIE – bonus dla specjalistów od zakładów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń, tym wyższa kwota bonusu. Do promocji kwalifikują się kupony z typami po kursie min. 1.25, a maksymalny bonus 100% (czyli podwojenie wygranej) można otrzymać typując poprawnie 24 lub więcej zdarzeń na kuponie. 

Oczywiście to nie wszystkie bonusy, jakie czekają na aktywnych typerów na stronie bukmachera Goplusbet. Firma organizuje także sporo promocji okolicznościowych dedykowanych pod konkretne wydarzenia sportowe. Przykładowo – w trakcie katarskiego mundialu dostępny był m.in. bonus Super Go Boosters zwiększający kursy nawet o 200%, a także darmowe freebety na mecze z udziałem Polaków. 

Bonusy okolicznościowe bukmachera Gobet – opinie graczy

Co na temat promocji okolicznościowych od serwisu Goplusbet sądzą sami gracze? Aby to sprawdzić postanowiliśmy odwiedzić losowe forum bukmacherskie.  Dostępny u bukmachera GoBet kod promocyjny jest tam często komentowany.

“Gram sporo taśm, dlatego ta promka na combosy jest jakby dla mnie. Oczywiście nigdy nie daję 24 typów więc na bonus 100% nie mam szans, ale nawet przy 10 typach można zwiększyć wygraną o 30%, a to już sporo.”

“Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba żaden polski buk nie pozwala zapraszać znajomych bez limitu. Wysłałem linki do wszystkich ziomków na roku, kilku się porejestrowało, a mi wpadło 250 zeta z nieba.”

“Naprawdę warto korzystać z tego codziennego boostera kursowego. Porównywałem kursy po booście z innymi bukmacherami i jest spora przewaga.”

Oferta zakładów bukmachera GoBet

Zawód nie spotka graczy, dla których kluczowym elementem solidnego bukmachera internetowego jest bogata oferta zakładów i szeroki wybór dyscyplin oraz opcji kursowych. Analitycy bukmachera Gobet bez dwóch zdań stanęli na wysokości zadania, a efektem ich pracy jest bardzo dobra oferta zakładów i sporo pokrywanych dyscyplin, lig oraz rozgrywek. 

Co można typować w Gobet? Tradycyjnie najwięcej powodów do zadowolenia będą mieli typerzy stricte sportowi, jednak również eksperci od e-sportów, sportów wirtualnych oraz gier karcianych znajdą coś dla siebie i nie opuszczą strony bukmachera z pustymi rękami. 

Jeśli chodzi o zakłady sportowe to oddsmakerzy Goplusbet wystawiają swoje kursy na ponad 30 konkurencji, co należy uznać za bardzo solidny wynik. Analitycy bukmachera nie skupiają się wyłącznie na najpopularniejszych dyscyplinach i grach zespołowych, lecz można typować także m.in. biathlon, rzuty do kosza oraz rozrywkę telewizyjną. 

Zakłady na sport w GoBet
Zakłady na sport w GoBet
 • Zakłady na piłkę nożną w Goplusbet 

Większość konkurencji została opakowana przez oddsmakerów Gobet w bardzo solidny sposób, natomiast fenomenalnie prezentują się zakłady na piłkę nożną. Jeśli to właśnie typowanie futbolu jest Waszą specjalnością, to oferta bukmachera Goplusbet zachwyci nawet najbardziej wymagających typerów. 

Analitycy Gobet pokrywają nie tylko topowe ligi i rozgrywki, ale także wystawiają swoje kursy na niszowe turnieje rozgrywane bardzo często na drugim końcu świata. Gigantyczne wrażenie zrobiła na nas także liczba opcji zakładów dostępnych w obrębie konkretnego spotkania. W Goplusbet znajdziecie bardzo często ok. 600 opcji zakładów na mecz, co należy uznać za wynik fenomenalny i tylko nieliczni bukmacherzy są w stanie konkurować na tym polu. 

W Gobet wytypujecie m.in. ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli, a także mnóstwo zakładów dotyczących statystyk meczowych (m.in. strzały ogółem, strzały celne, faule, rogi, kartki, obrony, itd.). Do dyspozycji graczy jest także sporo opcji zakładów dotyczących poszczególnych zawodników. 

 • Oferta zakładów na e-sporty od bukmachera Gobet

Oczywiście coś dla siebie na stronie bukmachera Goplusbet odnajdą eksperci od sportów elektronicznych. Chociaż stwierdzenie “coś” może być nieco mylące, gdyż oferta e-sportowa Gobet prezentuje się naprawdę solidnie, a bukmacher wystawia kursy na sporo gier i turniejów. 

Analitycy bukmachera nie ograniczają się wyłącznie do kursów na CS:GO oraz League of Legends, lecz pokrywają także mniej oczywiste turnieje Valoranta, Star Crafta oraz Rainbow Six.

 • Bukmacher Goplusbet – oferta zakładów na sporty wirtualne

Z oferty Gobet zadowoleni będą także eksperci od sportów wirtualnych. Być może ta sekcja nie wyróżnia się w żaden sposób na tle legalnych konkurentów w Polsce, jednak odnajdziecie w niej wszystkie kluczowe gry i opcje zakładów. 

Jakie wirtualne rozgrywki można typować w Gobet? Bukmacher wystawia swoje kursy m.in. na wirtualne mecze piłki nożnej, tenisa, a także kolarstwo, wyścigi koni i wyścigi psów. 

 • Zakłady na gry karciane od bukmachera Gobet

Systematycznie poszerza się oferta Goplusbet na gry karciane. W trakcie naszych testów bukmacher wystawiał kursy na 6 gier, a jakość produktów w tej sekcji nie odbiegała od topowych firm na polskim rynku. 

Jakie gry karciane można obstawiać w Goplusbet? Są to m.in. trzy rodzaje wojny, dwie odmiany pokera, a także black jack. Jedyne czego nam zabrakło, to stołu z polskim krupierem. 

Jak widać, przygotowany przez Gobet kod promocyjny to tylko jeden z wielu elementów, jakim warto się zainteresować przy rejestracji konta u tego bukmachera.

Oferta zakładów LIVE od legalnego bukmachera GoBet

Większość wydarzeń dostępnych w ofercie przedmeczowej można także typować w sekcji na żywo. Analitycy bukmachera Gobet są na tym polu naprawdę bardzo aktywni i wystawiają swoje kursy na sporą liczbę konkurencji, lig i rozgrywek. 

Jeśli zatem w momencie rejestracji zależy Wam głównie na szerokim wachlarzu zakładów na żywo, to większość z Was będzie zadowolona. Zawód spotka natomiast typerów, którzy poza obstawieniem jakiegoś meczu chcieliby przy okazji obejrzeć relację na żywo w livestreamie. 

Niestety, na ten moment bukmacher Goplusbet nie przewidział takiej opcji i pozostaje wierzyć, że w kolejnych miesiącach naprawi to niedociągnięcie. 

Zakłady live u bukmachera Go+Bet
Zakłady live u bukmachera Go+Bet

Oferta zakładów bukmachera GoBet – ocena końcowa i opinie graczy

Jak zwykle staramy się być maksymalnie obiektywni i porównujemy nasze spostrzeżenia z opiniami samych graczy. Co typerzy sądzą o ofercie zakładów bukmachera Gobet? Przekonajmy się. 

“Typuję piłkę nożną głównie i czekałem na takiego buka jak Gobet. Wg mnie STS i Fortuna podejścia nie mają nawet.”

“Jestem w sporym szoku, że nie pokazują żadnych meczów. Patrząc na jakość poszczególnych sekcji to się wydaje znakomity bukmacher, a tu taka wtopa. No nic, poczekam z rejestracją, aż uruchomią livestreamy.”

“Mam konto w kilku polskich firmach, jednak oferta Go+bet na esporty to kozak! 10/10!!!”

Czy warto wykorzystać Gobet kod promocyjny? Porównanie z ofertą najlepszych bukmacherów w Polsce

Czas na podsumowanie. Tym razem nie zdecydowaliśmy się jednak na tradycyjne oceny od naszej ekipy i opinie graczy znalezione w Internecie, lecz postanowiliśmy zaprezentować ofertę powitalną Gobet na tle najlepszych bukmacherów z polską licencją. 

Pod lupę wzięliśmy powitalne pakiety bonusowe od liderów rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce, czyli firm STS, Fortuna oraz Superbet. Jak pakiet dostępny z Goplusbet kodem promocyjnym wypada na tle oferty od gigantów polskiego rynku? Przekonajmy się. 

 • Bonus powitalny STS – trzy promocje na start i 1660 PLN do zgarnięcia z kodem BETONLINE

Legalnego bukmachera STS nikomu z Was nie trzeba przedstawiać. Ta firma to żywa legenda zakładów sportowych w Polsce, a jednym z powodów, przez które firma od blisko trzech dekad zbiera znakomite STS opinie graczy jest atrakcyjny pakiet bonusów na start. Na każdego nowego klienta tego bukmachera czekają trzy promocje powitalne, a warunkiem ich otrzymania jest wykorzystanie kodu bonusowego o treści BETONLINE. 

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE
 1. Powitalny zakład bez ryzyka za STS kod promocyjny BETONLINE – 100 PLN.
 2. Bonusy od trzech pierwszych depozytów – 1500 PLN.
 3. Bonus za zadania po trzech depozytach – 60 PLN. 

Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby obliczyć, że łączna pula darmowych środków powitalnych od STS to aż 1660 PLN. Na uwagę zasługują premie za każdy z trzech pierwszych depozytów, a także fakt, że jeśli stawka premierowego kuponu będzie pochodziła z salda depozytowego, to także tam powędruje cashback bonus i będzie można go wypłacić bez obrotu. 

 • Promocja powitalna bukmachera Fortuna – trzy bonusy na start aż do 630 PLN

Drugim, obok bukmachera STS, gigantem na polskiej scenie internetowych zakładów sportowych jest firma Fortuna. Serwis świadczy swoje usługi od końcówki poprzedniego stulecia, a wysokie pozycje w rozmaitych rankingach oraz pozytywne Fortuna opinie graczy świadczą o tym, że włodarze bukmachera nie zmarnowali czasu. Bez dwóch zdań spory wpływ na sukces firmy bukmacherskiej ma atrakcyjny pakiet powitalny, a na każdego gracza rejestrującego się z Fortuna kodem promocyjnym BETONLINE czekają aż trzy bonusy na start. 

Fortuna kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie z kodem promocyjnym BETONLINE
 1. Zakład bez ryzyka – 600 PLN. 
 2. Freebet bonus bez depozytu – 20 PLN. 
 3. Freebet za kod promocyjny BETONLINE – 10 PLN. 

Maksymalna pula darmowych środków od Fortuny to zatem 630 PLN, natomiast taka pula czeka tylko na graczy, którzy wykorzystają Fortuna kod promocyjny BETONLINE. Które elementy powitalnego pakietu od tego bukmachera zasługują na szczególne słowa uznania? Według nas jest to łatwy obrót bonusem cashback (1x bez warunku kursu minimalnego) oraz freebet bez konieczności wpłaty. 

 • Bonusy powitalne Superbet – cztery promocje i aż 3754 PLN do zgarnięcia

Jeśli chodzi o staż na polskim rynku zakładów sportowych, to bukmacher Superbet jest żółtodziobem przy dwóch wymienionych wcześniej serwisach. Tyle tylko, że rumuński serwis od pierwszych miesięcy rozkochał w sobie polskich graczy, a znakomite Superbet opinie są efektem m.in. jednego z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych. Każdy gracz wykorzystujący kod promocyjny Superbet o treści BETONLINE będzie miał bowiem dostęp do aż czterech bonusów na start 

 1. Bonus 100% od pierwszego depozytu – 200 PLN. 
 2. Tydzień gry bez ryzyka – 3500 PLN. 
 3. Freebet bonus za aplikację mobilną – 20 PLN. 
 4. Freebet bonus za kod promocyjny BETONLINE – 34 PLN. 

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cały pakiet powitalny od bukmachera Superbet, natomiast flagowym produktem tego serwisu jest powitalny bonus cashback. Gracz zakłada konto i przez 7 dni gra bez ryzyka, a jeśli po tym okresie jego budżet podświetli się na kolor czerwony, wówczas całość utraconych środków wróci na saldo bonusowe. 

GoBet kod promocyjny – pytania i odpowiedzi:

Czy obstawianie zakładów w Goplusbet jest zgodne z prawem?

Tak, bukmacher w 2021 roku otrzymał wymaganą licencję i jest w pełni legalnym serwisem. Pozwolenie Goplusbet ma nr PA11.6831.11.2021 i wygasa dopiero w 2027 roku. 

Jaki jest Gobet kod promocyjny?

Aktualny kod bonusowy gwarantujący wyższą pulę darmowych środków powitalnych to hasło BETONLINE. 

Jaki bonus za kod promocyjny Gobet otrzymają nowi gracze?

Dodatkową premią jest freebet bonus o wartości 30 PLN. Tej promocji nie ma w standardowej ofercie bukmachera i jest dostępna tylko z kodem BETONLINE. 

Kiedy i jak należy wykorzystać kod promocyjny Goplusbet?

Kod BETONLINE należy wykorzystać w trakcie rejestracji konta gracza. Szczegółowa instrukcja dostępna jest powyżej. 

Czy Gobet kod bonusowy gwarantuje dodatkowe promocje dla stałych graczy?

Nie, na wszystkich stałych klientów bukmachera Goplusbet czekają takie same bonusy okolicznościowe. 

5 / 5. Ocen: 44

Podobne artykuły

Back to top button