Bwin kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta

Bwin kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta z promocjami powitalnymi. Bwin to bukmacher, który w Polsce działa na licencji, którą pozyskał, kupując znanego Totolotka. Na początku 2022 roku bukmacher Bwin poinformował, że pojawi się znowu na Polskim rynku zakładów sportowych po kilku latach przerwy, tym razem już w pełni legalnie.

bwin polska kod promocyjny
Bwin kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta

W naszym serwisie internetowym staramy się przekazać jak najwięcej informacji na temat bukmachera Bwin. Rejestracja, kod promocyjny, logowanie, oferta główna, promocje i bonusy bukmacherskie – te wszystkie i wiele innych rzeczy przybliżymy w kolejnych wpisach. Jeżeli wiec zastanawiasz się nad rejestracją u tego buka, koniecznie zapoznaj się z naszą bazą informacji na jego temat. Koniecznie jeszcze zanim założysz u niego swoje własne konto. 

Kod promocyjny Bwin Polska – rejestracja konta i pierwsze kroki

W serwisie internetowym bukmachera Bwin rejestracja z kodem promocyjnym jest procesem szybkim i bardzo mało skomplikowanym. Operator ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klienci łatwo się zniechęcają – w związku z tym wymaga podania tylko kluczowych informacji. Tych, które są konieczne do obsługi technicznej oraz tych, które są wymagane prawnie.

Aby dokonać rejestracji u bukmachera Bwin, musimy kliknąć przycisk Zarejestruj się, znajdujący się na czarnej, górnej belce jego serwisu internetowego www.bwin.pl (na każdej podstronie, obok pól formularza służących do rejestrowania się w jego serwisie). Naszym oczom ukaże się formularz, który choć wydaje się rozległy, jest jedynym, który będziemy musieli wypełnić. Bukmacher ten nie dzieli bowiem rejestracji na kroki.

Jakie informacje musimy podać w czasie rejestracji? Poniżej wypisujemy wszystkie z nich.

 • Kraj pochodzenia. W chwili obecnej u bukmachera Bwin rejestracja możliwa jest tylko dla ludzi pochodzących z Polski.
 • Data urodzenia. Musi być zgodna z PESEL-em oraz oczywiście rzeczywistością.
 • E-mail / Hasło / Powtórz hasło. Wszystkie te dane służą do tego, by logować się na własne konto i otrzymywać informacje od bukmachera.
 • Płeć / Imię / Nazwisko / Ulica / Numer domu / Kod pocztowy / Miejscowość. Dane prywatne i adresowe są wymagane przez polskie państwo.
 • Narodowość. Wybór narodowości nie wpłynie na możliwość rejestracji. Pamiętajmy jednak, że musimy być obywatelami Polski i posiadać numer PESEL.
 • Numer telefonu. Ważne, aby był poprawny – będziemy musieli zweryfikować własne konto za jego pośrednictwem.
 • PESEL. Jego podanie jest wymagane prawnie.
 • Kod promocyjny Bwin. Dodatkowy bonus na start.
 • Bonus. W tym miejscu możemy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu powitalnego – więcej informacji na jego temat publikujemy poniżej.
STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus od I wpłaty300 PLN
Bonus od II wpłaty500 PLN
Bonus od III wpłaty700 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Oczywiście nie zapominajmy, że musimy zaznaczyć odpowiednią zgodę. Możemy wyrazić chęć otrzymywania informacji o produktach i usługach e-mailem, telefonicznie lub SMS (zgoda marketingowa) i zaznaczyć to, że jesteśmy politykiem. Musimy zaś potwierdzić, że mamy ukończony osiemnasty rok życia i akceptujemy regulamin, politykę prywatności i bezpieczeństwa.

Kod promocyjny Bwin – o czym pamiętać przy rejestracji?

Istnieje kilka rzeczy, które należy pamiętać przy zakładaniu swojego konta u bukmachera Bwin. Rejestracja u niego jest czymś bardzo szybkim – dlatego często można o nich zapomnieć.

 • Bwin pozwala na posiadanie zaledwie jednego konta. Jest to skrupulatnie sprawdzane i surowo przestrzegane.
 • Wykorzystajmy kod promocyjny w Bwin. Specjalny kod promocyjny BETONLINE to okazja na większy bonus powitalny.
 • Aby móc typować u bukmachera, musimy być pełnoletni. Jest to jednak wymóg, który narzuca nie on, a państwo polskie.
 • Moment zakładania konta to jedyny, w którym możemy sięgnąć po bonus powitalny. Pomyślmy nad tym poważne – taka okazja pojawia się tylko raz, a bonus powitalny jest w stanie znacząco poprawić nasze warunki obstawiania.
 • Podawajmy tylko prawdziwe dane. Są one później sprawdzane w procesie weryfikacji. Podczas gdy część (jak adres e-mail czy hasło) można zmienić, w przypadku niektórych nie ma takiej możliwości (trzeba się kontaktować z obsługą techniczną).
rejestracja w bwin polska
Jak założyć konto u bukmachera Bwin?

Konto tymczasowe w Bwin i jego weryfikacja

Rejestrując się w serwisie internetowym bukmachera Bwin, tak właściwie zakładamy konto tymczasowe. Jak sama jego nazwa sugeruje, nie ma ono stałego charakteru – konto musimy bowiem zweryfikować, by cieszyć się pełnią oferty bukmachera.

W obrębie konta tymczasowego jesteśmy w stanie zawierać zakłady do momentu, w którym suma stawek z zawartych przez nas kuponów wyniesie 5000 złotych. Nie możemy też wypłacać naszych ewentualnych wygranych. Aby usunąć limity i być w stanie wypłacać środki, musimy dokonać weryfikacji.

Proces weryfikacji jest czymś, przez co – w zgodzie z literą polskiego prawa – musimy przejść. Ma on na celu wylegitymowanie nas i sprawdzenie, czy jesteśmy osobami pełnoletnimi. Bukmacherowi zaś pozwala on sprawdzić, czy nie posiadamy już u niego konta (możemy mieć tylko jedno). Całość jest mało skomplikowana i sprowadza się do podesłania skanu naszego dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty) na adres e-mail należący do firmy, a podany w odpowiednim miejscu zarządzania własnym kontem. Nie musi to być skan – możemy posłużyć się zdjęciem zrobionym za pośrednictwem smartfona.

Bukmacher stara się o to, by jak najszybciej weryfikować konta swoich klientów. Trwa to nieco dłużej niż u bukmacherów Fortuna czy STS, ale zwykle nie dłużej niż kilka godzin.

Logowanie w serwisie internetowym Bwin

Mając już założone własne konto w serwisie internetowym bukmachera Bwin, powinniśmy się na nie zalogować, by móc zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Aby to zrobić, musimy podać nasze dane w krótkim formularzu znajdującym się na czarnej górnej belce (obok przycisku Zarejestruj się!). Chodzi o nazwę użytkownika lub adres e-mail oraz hasło.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto wiedzieć: jeżeli korzystamy z aplikacji mobilnej, jesteśmy w stanie zalogować się znacznie szybciej. Wystarczy że wykorzystamy do tego odcisk palca lub kartę członkowską Bet Club – jeżeli oczywiście zdołaliśmy ją pozyskać w momencie, w którym buk działał jeszcze stacjonarnie.

Bwin – oferta na zakłady sportowe

Z uwagi na swój staż i doświadczenie na polskim rynku zakładów bukmacherskich, Bwin jest w stanie wyjść do swoich klientów z bardzo atrakcyjną, a przede wszystkim szeroką ofertą na obstawianie spotkań sportowych. Co istotne, przedstawia on ją w sposób bardzo intuicyjny – w postaci specjalnego wielopoziomego drzewka wyboru. Najpierw wybiera się w nim dyscyplinę sportu, później zaś kraj, który nas interesuje. W następnej kolejności musimy podać dokładną ligę, a później – zawęzić poszukiwania, podając szczegóły konkretnego zakładu.

Nie da się ukryć, że Bwin największy nacisk kładzie na piłkę nożną. To ona jest przez niego najbardziej faworyzowana i to w jej obrębie można obstawiać zdecydowanie najwięcej, oczywiście to nie jest nic wyjątkowego, robią tak inni bukmacherzy Betfan czy Superbet. Chodzi tutaj zarówno o rozgrywki rangi europejskiej, jak i mecze ligowe. Nie tylko z topowych lig, ale i tych nieco niższego poziomu.

Piłka nożna to jednak nie wszystko. Bwin duży nacisk kładzie również na koszykówkę, siatkówkę oraz tenis. Mimo że nie jest uznawany za bukmachera bardzo nowoczesnego, coraz większą uwagę przykłada on również do e-sportu, który z roku na rok nabiera na popularności. Zwłaszcza wśród młodych osób.

W Bwin zakłady można zawierać na dwa sposoby. Tym podstawowym jest robienie tego w obrębie kuponów pojedynczych. Są one standardowymi zakładami na jedno zdarzenie w ramach pojedynczego spotkania sportowego. Jeżeli dobrze obstawimy, otrzymamy wygraną na nasze konto. Jeśli jednak planujemy obstawić kilka różnych spotkań, zakład na każde z nich możemy umieścić w ramach jednego kuponu (tak zwanego „akumulacyjnego”). W ten sposób będziemy w stanie znacząco podnieść potencjalną wygraną pochodzącą z tego właśnie kuponu. Pamiętajmy jednak, że kupon akumulacyjny wymaga od nas poprawnego obstawienia każdego zdarzenia w jego obrębie. Tylko wtedy będziemy w stanie cokolwiek wygrać. Im więcej dodamy więc zdarzeń do kuponu, tym większa będzie nie tylko potencjalna wygrana, ale i towarzyszące zakładowi ryzyko.

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

W Bwin szczególną uwagę przykuwa bardzo duża ilość rynków bukmacherskich praktycznie na każde udostępniane w jego serwisie internetowym spotkanie. Dzięki niej mamy znacznie większą swobodę w typowaniu. Jeżeli więc obstawiamy przykładową piłkę nożną, wcale nie musimy stawiać na wynik konkretnego spotkania. Zawsze możemy zdecydować się na mniej standardowy zakład, stawiając chociażby na to, ile bramek padnie w danym spotkaniu czy kto będzie strzelcem którejś w nich. Co dość istotne, bukmacher pozwala typować wiele zdarzeń dotyczących tego samego spotkania w ramach jednego kuponu akumulacyjnego. Jego tworzenie wcale nie musi więc oznaczać konieczności obstawienia kilku różnych spotkań.

Mecze na żywo w Bwin

Choć zakłady bukmacherskie najczęściej kojarzą się z ich zawieraniem „przed faktem”, a zatem zanim jeszcze dane spotkanie sportowe się rozpocznie, coraz większą popularnością cieszy się również ich zawieranie w formule LIVE. Typowanie meczów na żywo wymaga refleksu, wyczucia czasu i umiejętności szybkiego analizowania tego, co rozgrywa się na boisku. W związku z tym przez wiele osób są one uważane za coś znacznie bardziej emocjonującego.

Bwin doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wysoki procent wśród wszystkich zawieranych codziennie zakładów stanowią te zawierane na żywo. W związku z tym dba o to, by ilość zdarzeń sportowych oferowanych w tym właśnie modelu była zadowalająca. Na żywo można u niego obstawiać piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę i wiele innych dyscyplin sportu. Buk dba o to, by każdego dnia i o każdej godzinie jego klienci mieli co obstawiać w tej formule. Spotkania na żywo są jego główną zaletą, głównie ze względu na ich ilość oraz swobodę, jaką daje w ich obstawianiu.

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Dużą wadą bukmachera Bwin jest to, że nie przygotował on dla swoich klientów darmowych transmisji spotkań sportowych, które w naszym kraju powoli stają się standardem i czymś, z czym spotykamy się na każdym kroku, inni bukmacherzy jak Superbet czy Betclic o tym pomyśleli. Brakować może również wyraźnego wskazania na spotkania możliwe do obstawiania w formule LIVE. Można przefiltrować listę wszystkich meczów w taki sposób, by wyświetlić tylko te z ofertą „na żywo”. Zdecydowanie przydałby się jednak kalendarz, dzięki któremu moglibyśmy w lepszy sposób zaplanować takie obstawianie. Dobrze byłoby też uzyskać pomoc w obstawianiu na żywo. Tymczasem buk nie wyposaża nas ani w relację z danego spotkania sportowego, ani – jak już wspomnieliśmy – w jego transmisję czy też match tracker, który zastępuje takową u większości konkurencyjnych operatorów zakładów wzajemnych. Na tych polach buk ten ma zatem wiele do poprawienia.

Bwin kod promocyjny – Oferta bonusów bukmachera

Obok swojej oferty głównej na zakłady bukmacherskie, Bwin przedstawia również bardzo szeroką ofertę promocyjną z kodem promocyjnym. Co ciekawe, kieruje ją nie tylko do nowych użytkowników. W przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów, przygotował on również wiele promocji dla swoich stałych klientów. Korzystanie z większości z nich wymaga posiadania konta stałego. Zanim więc sięgniemy po nie, upewnijmy się, że dokonaliśmy już weryfikacji naszego konta. To praktyka, którą stosują niemal wszyscy bukmacherzy – Betclic, STS czy Fortuna.

Bwin kod promocyjny na bonus powitalny

Głównym elementem oferty promocyjnej bukmachera Bwin jest jego bonus powitalny, w ramach którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 500 złotych w darmowych środkach, trochę mniej niż oferują najlepsi bukmacherzy online. Bonus ten uzależniony jest od pierwszej wpłaty, dlatego też tak istotne jest zweryfikowanie własnego konta od razu po jego założeniu. Aby zaś w ogóle mieć szansę na otrzymanie tego bonusu, musimy wyrazić na to chęć w czasie rejestracji.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny stanowi 100% wartości naszej pierwszej wpłaty (maksymalnie 500 złotych) – aby więc za jego pośrednictwem dostać najwięcej, musimy wpłacić 500 złotych na start. Środki trafią na saldo bonusowe. Co istotne, zarówno środki bonusowe, jak i depozytowe podlegają tutaj obowiązkowi obrotowemu. Trzeba je obrócić po trzy razy, na kuponach z przynajmniej trzema zdarzeniami (minimalny kurs każdego z tych zdarzeń to 1,35). Na obrót mamy równo trzydzieści dni.

Bonus King Size

Bonus King Size to jedna z tych promocji, które są w stałej ofercie bukmachera, skierowanej również do regularnie typujących użytkowników. Bonus ten promuje zawieranie zakładów akumulacyjnych u bukamchera. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zwiększyć nasze wygrane pochodzące z tych właśnie zakładów nawet o 66%.

Bonus King Size aktywuje się automatycznie na kuponach z odpowiednią liczbą zdarzeń i kursem minimalnym każdego z nich nie mniejszym niż 1,21. Im więcej zdarzeń, tym większą premię do wygranej oferuje bukmacher. Dodatkowe środki przyznaje on już od 5 zdarzeń (5% bonusu do wygranej) – z każdym kolejnym zdarzeniem buk dodaje kolejne 5% do wygranej. 15-29 zdarzeń to wygrana powiększona o 52%, natomiast 30 wpisujące się w wymagania zdarzenia to możliwość zwiększenia wygranej aż o 66%.

Oczywiście musimy pamiętać, że na kuponach akumulacyjnych każde zdarzenie musi zostać przez nas poprawnie wytypowane, by było w stanie przynieść nam zwycięstwo. Jedna pomyłka przekreśla nasze szanse zarówno na wygraną, jak i skorzystanie z tego właśnie bonusu.

Warto wiedzieć: Bwin online wyświetla to, ile zdarzeń brakuje nam do osiągnięcia konkretnego progu tego bonusu na ekranie podglądu kuponu. Pamiętajmy, że nasz kupon akumulacyjny wcale nie musi się składać ze zdarzeń dotyczących odmiennych wydarzeń sportowych. Równie dobrze wszystkie zdarzenia mogą dotyczyć tego samego meczu (oczywiście nie mogą się wykluczać). Stawiając więc kupon AKO na piłkę nożną możemy postawić, że mecz ten wygra drużyna A, strzeli określoną liczbę bramek, a wybrany piłkarz zaliczy asystę. Inny zaś zdobędzie żółtą kartkę, a jeszcze inny pojawi się na boisku dopiero w drugiej połowie. W ten sposób stworzymy zakład z 5% dodatku do ewentualnej wygranej.

Bet Club

Bwin jest jednym z tych bukmacherów, którzy przygotowali dla swoich klientów program lojalnościowy. Aby wziąć w nim udział, trzeba wejść w posiadanie karty Bet Club. Można ją było wyrobić w dowolnym punkcie stacjonarnym bukmachera. Dziś możliwe (i konieczne) jest dołączenie do programu drogą internetową (kartę można powiązać ze swoim kontem internetowym, by zbierać punkty niezależnie od tego, gdzie będzie się obstawiało).

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Sam program lojalnościowy działa w dość standardowy sposób. Każdy kolejny zakład z naszej strony jest promowany specjalnymi punktami. Ich ilość zależy od stawki i liczby zdarzeń (jest ich iloczynem). Wraz ze zdobywanymi punktami jesteśmy też w stanie zdobywać kolejne rangi, co z kolei prowadzi do jeszcze szybszego zdobywania kolejnych punktów. Przy 5000 pkt będziemy otrzymywać aż 20% więcej punktów za kolejne zakłady. Przekraczając granicę 20 000 posiadanych punktów, będziemy ich dostawać o 50% więcej. Oczywiście chodzi tutaj o posiadane punkty – w chwili ich wydania ranga resetuje się, a my musimy pracować na nasz status od nowa.

Po zdobyciu określonej liczby punktów, jesteśmy je w stanie wymienić na mniejsze lub większe nagrody. Są nimi dodatkowe bonusy, które możemy spożytkować na dowolne zakłady.

Wpłaty i wypłaty w Bwin

Bwin postarał się o to, by jego klienci mieli jak największą swobodę we wpłacaniu środków na swoje wirtualne konta. Nie ma się czemu dziwić – to w końcu w jego interesie jest to, by nie mieli z tym problemu i byli w stanie robić to szybko i sprawnie. Opcji na dokonywanie wpłaty mamy kilka. Możemy tutaj sięgnąć aż po dwóch pośredników płatności (dotpay oraz tpay), dzięki którym dokonamy szybkiego przelewu prosto z naszego internetowego konta bankowego. Jesteśmy też w stanie sięgnąć po kartę PaySafe Card lub portfel elektroniczny Skrill. Możliwe jest także dokonywanie wpłat bezpośrednio przy użyciu kart kredytowych – Visa i MasterCard.

W przypadku większości form płatności dostępnych u tego bukmachera, minimalna kwota zasilenia wynosi 4 złote (przykładowo w Betters jest to 1 PLN). Jeżeli jednak sięgniemy po kartę PaySafe Card, z uwagi na jej ograniczenia techniczne, jej minimalny nominał to 20 złotych.

Jeżeli chodzi o wypłacanie ewentualnych wygranych, sposób jego przeprowadzania jest regulowany przez polskie prawo, wszyscy najlepsi bukmacherzy mają te same zasady. Zgodnie z jego myślą, wypłaty mogą być realizowane wyłącznie na konto bankowe należące do klienta. W Bwin najpierw trzeba złożyć wniosek o wypłatę, który następnie musi zostać zrealizowany przez bukmachera. Jeżeli zrobi się to do godziny 10:00 w dniu roboczym, środki zostaną wysłane tego samego dnia. Jeżeli zaś zrobi się później, zlecenie przelewu zostanie złożone następnego dnia roboczego. Należy pamiętać, że przelew z banku do banku może być przesyłany do 2 dni roboczych.

Aplikacja mobilna bukmachera Bwin

Podobnie jak każdy inny działający w Polsce bukmacher, Bwin również prezentuje swoją ofertę w formie mobilnej. Z tym jednak, że nie jest ona tak szeroko promowana, jak u całej reszty polskich bukmacherów. Aplikacja staje się możliwa do pobrania po odwiedzeniu strony internetowej bukmachera z poziomu przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym. Działa w obrębie sprzętu z systemami operacyjnymi Android oraz iOS, ale tylko właściciele tych drugich znajdą ją w oficjalnym sklepie z aplikacjami. Wszystko ze względu na politykę Google, która zabrania umieszczania w sklepie aplikacji mających jakikolwiek związek z hazardem.

Warto wiedzieć: nieobecność aplikacji Bwin w sklepie Google Play nie oznacza, że nie da się jej zainstalować. Wystarczy pobrać udostępniany przez bukmachera plik .apk, a następnie uruchomić go na swoim telefonie czy tablecie. Przedtem koniecznie należy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – tylko wtedy będzie to możliwe. Forum bukmacherskie Betonline, na którym udzielają się gracze, są sceptycznie nastawieni do tej aplikacji, główny zarzut to niestabilność apki.

Mimo że aplikacja mobilna bukmachera Bwin, rejestracja z kodem promocyjnym, u którego to zaledwie kilka minut, zbiera mieszane opinie, na pewno przepełniona jest funkcjonalnościami. Przede wszystkim pozwala na skorzystanie z każdego elementu oferty tego właśnie bukmachera. Oferuje zatem wszystko to, co strona główna jego serwisu internetowego – wliczając w to możliwość zawierania zakładów na żywo, dostęp do opcji cash out, możliwość podglądu zawartych już przez siebie kuponów czy dostęp do pełnej historii własnych poczynań w świecie bukmacherskim.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dzięki aplikacji mobilnej Bwin jesteśmy w stanie szybciej logować się na konto. Możemy do tego wykorzystać odcisk palca lub kartę członkowską Bet Club. Aplikacja została też wyposażona w specjalny skaner kuponów, dzięki któremu możemy sięgnąć po dodatkowe bonusy bukmacherskie, dostępne w punkach stacjonarnych Bwin. Ten jednak w tym momencie jest bezużyteczny, gdyż bukmacher nie prowadzi już swojej działalności w punktach naziemnych. Obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych można wciąż w STS, Fortuna czy Superbet.

Bwin kod promocyjny – Co jeszcze warto wiedzieć?

Przed zainteresowaniem się ofertą bukmachera Bwin, rejestracja z kodem promocyjnym, u którego trwa zbyt krótko, by ją przemyśleć, powinniśmy – mimo wszystko – to przemyśleć i dowiedzieć się jak najwięcej na jego temat. Legalne firmy bukmacherskie jak STS, Betfan czy Forbet na pewno nie muszą się obawiać tej firmy, gdyż raczej w rankingach nie wskoczy wyżej niż oni. Poniżej prezentujemy te fakty, które w jego przypadku wydają się mieć największe znaczenie.

 • Bwin jest legalnym bukmacherem w Polsce i ma to pewne wady. Chodzi tutaj o nieco przestarzały wygląd jego serwisu internetowego, ale i niewiele nowoczesnych rozwiązań, do których mogły nas już przyzwyczaić inne serwisy bukmacherskie.
 • Bwin nie posiada w swojej ofercie żadnych usług dodatkowych. Skupia się więc wyłącznie na zakładach sportowych. Nie znajdziemy u niego ani sportów wirtualnych, ani też gier karcianych – oczywiście nie tych samych co w Total Casino.
 • Bwin pozwala na skorzystanie z opcji cashout, która pozwala wycofać się z zakładu jeszcze przed jego rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona dostępna w przypadku każdego wydarzenia sportowego.
 • Bwin prowadzi swoją działalność wyłącznie internetowo. W marcu 2021 roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, zaprzestał działania w swoich punktach naziemnych.
 • Choć Bwin swoją ofertę kieruje wyłącznie do Polaków, pozwala na zmianę wersji językowej swojej strony na angielską. Możemy zrobić to po rozwinięciu menu głównego.

5 / 5. Ocen: 19

Podobne artykuły

Back to top button