Fuksiarz rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Fuksiarz to jeden z bukmacherów, którzy na polskim rynku stawiają swoje pierwsze kroki. Licencję na prowadzenie swojej działalności pozyskał w grudniu 2020 roku i niedługo po tym wystartował z własnym serwisem internetowym. Aktualnie jest bukmacherem bardzo prężnie rozwijającym się, prezentującym ciekawą i konkurencyjną ofertę. Jeżeli mowa o bukmacherze chcącym za wszelką cenę przekonać do siebie typerów, to właśnie Fuksiarz. Rejestracja, logowanie, usługi dodatkowe, promocje – jak te wszystkie kwestie wyglądają właśnie u niego? To wszystko staramy się wyjaśnić w obrębie naszego serwisu.

fuksiarz rejestracja bonus
Fuksiarz rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Fuksiarz – rejestracja, weryfikacja i logowanie

Fuksiarz postanowił maksymalnie uprościć cały proces prowadzący do założenia konta użytkownika, pozwalając przejść przez niego w ciągu zaledwie kilku minut. Sam w sobie wymaga podania wyłącznie tych danych, które będą niezbędne do prowadzenia przez niego usług legalnie i na odpowiednim poziomie. Poniżej prezentujemy wszystkie kroki, przez które należy przejść chcąc założyć u niego własne konto.

 1. Klikamy w przycisk „Rejestracja”, który znajdziemy tuż obok pól służących do logowania się na stronie www.Fuksiarz.pl. Wyświetli nam się okienko z formularzem rejestracyjnym.
 2. Wpisujemy dane techniczne do konta – nasz e-mail (który będzie nam służył jako login), hasło oraz numer telefonu. Koniecznie zaznaczamy też, że ukończyliśmy osiemnasty rok życia (jeśli oczywiście jest to prawdą).
 3. Wprowadzamy nasze dane osobowe, w tym kod sms wysłany na podany przez nas wcześniej numer telefonu (możemy wybrać e-mail jako formę aktywacji), imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. Dane te posłużą w późniejszym procesie weryfikacyjnym. Koniecznie zaznaczmy też chęć otrzymania darmowego bonusu powitalnego (opcja ta powinna być zaznaczona automatycznie przez bukmachera).

Logowanie w serwisie bukmachera wymaga od nas podania e-maila i hasła w odpowiednich polach znajdujących się bezpośrednio na każdej podstronie jego serwisu internetowego (nie trzeba klikać w przycisk, aby je wyświetlić). Co ważne, buk pozwala na zaznaczenie opcji „Zapamiętaj mnie” – przydatnej dla osób nielubiących częstego logowania.

Warto wiedzieć: wraz z założeniem konta w serwisie u bukmachera stajemy się posiadaczami jego tymczasowej wersji. Choć pozwala ona na obstawianie, jest – no właśnie – tymczasowa. W końcu będziemy musieli dokonać pełnej weryfikacji naszego konta. Jej proces wyjaśniamy poniżej.

Każde konto tymczasowe, które zakładane jest u bukmachera Fuksiarz musi zostać zweryfikowane w przeciągu maksymalnie 90 dni od jego założenia lub przed tym, jak będzie się chciało wypłacić zgromadzone na nim środki. Proces weryfikacyjny przeprowadzany jest przez bukmachera ręcznie po podesłaniu mu skanu lub zdjęcia własnego dowodu osobistego (dla osób pochodzących spoza granic naszego kraju dowód jest w stanie zastąpić ważny paszport). Wbrew pozorom, wszystko zazwyczaj przebiega bardzo sprawnie i zamyka się w obrębie kilkunastu minut (zależnie od pory, w jakiej decydujemy się na weryfikację). Weryfikacja jest standardową procedurą, która u legalnych bukmacherów jest w pełni bezpieczna (gwarancją na to jest licencja rządu). Sama w sobie nie tylko odblokowuje dostęp do wypłacania środków, ale też pozwala samemu bukmacherowi ocenić, czy jesteśmy pełnoletni oraz upewnić się, że w jego serwisie posiadamy zaledwie jedno konto użytkownika.

Oferta na zakłady bukmachera Fuksiarz

U bukmachera Fuksiarz rejestracja na stronie www.Fuksiarz.pl daje nam dostęp do bardzo solidnej oferty na zakłady wzajemne. Bukmacher wcale nie sprawia wrażenia świeżaka, pod względem pokrycia najpopularniejszych dyscyplin sportu nie odstając od swoich konkurentów. W znakomity sposób radzi sobie z pokrywaniem takich dyscyplin i rozgrywek w ich obrębie, jak:

 • piłka nożna wraz ze spotkaniami reprezentacyjnymi, ligowymi (najpopularniejsze ligi europejskie, w tym hiszpańska, niemiecka, włoska, angielska, ale i polska) oraz turniejami rangi europejskiej (Liga Mistrzów, Liga Europy);
 • siatkówka ze wszystkimi meczami rangi reprezentacyjnej, ale też z tymi rozgrywanymi w ramach polskiej PlusLigi;
 • tenis z meczami organizowanymi w ramach turniejów Wielkiego Szlema na czele;
 • koszykówka.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Niestety, na ten moment Fuksiarz nie przygotował żadnej oferty na wzbudzający olbrzymie zainteresowanie e-sport. Można się jednak spodziewać, że w przyszłości ulegnie to zmianie – zwłaszcza, że wciąż bada on polski rynek i stara się odpowiednio do niego dostosować.

Na uwagę zasługują kursy na popularne wydarzenia sportowe, które w bardzo wielu przypadkach są co najmniej konkurencyjne. Warto też zwrócić uwagę na wiele rynków bukmacherskich, które w znacznym stopniu zwiększają swobodę obstawiania właśnie u tego operatora.

Zakłady na żywo

Choć Fuksiarz nie zauważył jeszcze potencjału drzemiącego w e-sporcie, jego uwadze nie umknęło olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszą się zakłady „na żywo”, stojące w opozycji tych najbardziej standardowych, przedmeczowych. W jego przypadku w modelu tym obstawiać można zdecydowaną większość najpopularniejszych wydarzeń sportowych, zwłaszcza tych z obrębu piłki nożnej. Wszystkie mecze są oczywiście opatrywane dynamicznymi opcjami bukmacherskimi, zmieniającymi się zależnie od aktualnej sytuacji na boisku czy korcie.

Gry karciane

Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy obok swojej oferty głównej rozwijają również swoje usługi dodatkowe. U niego tą podstawową i dostępną już od momentu uruchomienia przez niego swojego serwisu internetowego są gry karciane. Aktualnie proponowane przez niego gry to legalny poker i blackjack, przy czym w miarę możliwości daje on dostęp do polskich stołów, co z perspektywy odbiorcy właśnie z naszego kraju ma kolosalne znaczenie.

Usługa gier karcianych pozwala na typowanie gier znanych z kasyna. Odbywa się to w formule na żywo, przy czym w wielu aspektach przypomina klasyczne zakłady „na żywo”. Oznacza to, że mamy tu do czynienia z dynamicznymi i zależnymi od aktualnej sytuacji na stole rynkami na zakłady. Z tym, że rynki dobierane są w sposób automatyczny. Różni się też forma podania całości. W grach karcianych bukmacher zamieszcza transmisję video od swojego partnera (Fuksiarz współpracuje tutaj z TVBet), który dba o jej profesjonalizm i dostępność. Transmisja ta prowadzona jest przez prawdziwą krupierkę, która zarządza też całym przebiegiem gry, tasując karty i przydzielając je wirtualnym graczom. Fuksiarz z kolei opatruje to wszystko ofertą bukmacherską, przyjmując od swoich klientów zakłady.

W grach karcianych nie bierze się aktywnego udziału w rozdaniach. Zamiast tego pełni się rolę obserwatora, który ogląda transmisje i na bieżąco podejmuje decyzje bukmacherskie. Właśnie ten detal sprawia, że cała usługa jest tutaj po prostu legalna.

Gry karciane są usługą, która jest dostępna całodobowo, każdego dnia tygodnia.

Bonusy i promocje u bukmachera Fuksiarz

Oferta główna wraz z usługą gier karcianych to nie jedyne, co dla swoich klientów przygotował Fuksiarz. Rejestracja u niego na www.Fuksiarz.pl daje bowiem dostęp do bardzo szerokiej palety bonusów promocyjnych. Wiele spośród nich skierowanych jest do nowych użytkowników, acz znaleźć u niego można również promocje, po które sięgnąć mogą też jego regularni i stali klienci.

Bonus powitalny w Fuksiarz

Podobnie jak u większości rodzimych bukmacherów, również w Fuksiarzu trzonem oferty promocyjnej jest bonus powitalny, skierowany wyłącznie do nowych graczy. Operator bazuje go na promocji typu „cashback” – jest zatem w stanie zwrócić nawet 500 złotych za pierwszy kupon, jeśli ten rozwiąże się na naszą niekorzyść. To, ile środków dostaniemy zależy od stawki za pierwszy zakład – przyznawana kwota bonusowa to 50% jej wartości. Jeżeli więc chcemy wykorzystać w pełni potencjał tego bonusu, musimy postawić na coś 1137 złotych. W promocji biorą udział wyłącznie kupony z co najmniej dwoma zdarzeniami o kursie 1.20 każdy.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Jeżeli nasz zakład okaże się przegrany, na nasze saldo główne wróci wartość jego stawki (maksymalnie 500 złotych). Co jednak najważniejsze, nie są to pieniądze obarczone jakimikolwiek wymaganiami obrotowymi. Można je zatem wykorzystać w dowolny sposób, w tym również i wypłacić. Jeżeli kupon okaże się wygrany, środki z wygranej trafią na nasze konto, a bonus po prostu się nie zaaplikuje (przepadnie, bez możliwości ponownego skorzystania z niego).

Warto pamiętać: z bonusu powitalnego możemy skorzystać wyłącznie wtedy, gdy w czasie zakładania konta zaznaczymy chęć na jego otrzymanie. Co jednak istotne, bukmacher sam automatycznie zaznacza odpowiednie okienko. Jeżeli więc go nie odznaczaliśmy, możemy spać spokojnie.

Cashback bez końca

Jedną z ciekawszych promocji skierowanych zarówno do nowych, jak i stałych użytkowników jest akcja „Cashback bez końca”, w której bukmacher jest w stanie zwrócić nam nawet 50% stawki z każdego przegranego kuponu. W akcji biorą kupony z dowolną ilością zdarzeń, ale tylko takie, które zawierają wyłącznie wydarzenia biorące udział w promocji – są one wyświetlane w specjalnej zakładce „Cashback” w menu ofertowym. Kupony nie mogą też być zagrane za środki znajdujące się na saldzie bonusowym. Nie mogą też być częścią tak zwanych zakładów systemowych. Mimo, że nie ma tutaj większych wymagań, im większa ilość zdarzeń znajdzie się w obrębie kuponu, tym na większy zwrot będzie można liczyć. W przypadku jednego zdarzenia wynosi on zaledwie 5%, przy dwóch – 7%. Procenty wzrastają wraz z każdym kolejnym dodanym zdarzeniem, a swoje maksimum w wysokości 50% osiągają po zakupie kuponu opiewającego na piętnaście lub więcej zdarzeń.

Środki pochodzące ze zwrotów trafiają na specjalne konto Cashback. Co jednak ważne, nie trzeba nimi w żaden sposób obracać. Zamiast tego można dowolnie nimi zarządzać, w tym w wybranym przez siebie momencie je wypłacać. Warto wiedzieć, że promocja nie obejmuje zakładów na żywo, a środki, które wracają na konto są pomniejszane o wartość podatku od gier i zakładów.

Early Payout

Jedną ze stałych akcji promocyjnych u bukmachera Fuksiarz jest „Early Payout” – opcja, która dodatkowo zabezpiecza każdy zakład przedmeczowy na zwycięzcę (1X2). Dzięki niej w przypadku dwubramkowej przewagi zespołu, na który się postawiło nie ma już znaczenia ostateczny wynik – kupon i tak zostanie rozwiązany na naszą korzyść.

Oferta tyczy się każdego zawartego zakładu – niezależnie od tego, czy znajduje się on na kuponie pojedynczym czy AKO. Warunkiem jest jednak to, by związany on był ze standardowym rynkiem na zakłady, ale też pochodził z oferty pre-match.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Przykład zastosowania: w meczu Manchesteru City z Evertonem postawiliśmy na zwycięstwo tego pierwszego. W pierwszej połowie City osiąga przewagę 2:0 nad swoim rywalem, a my od razu po tym zgarniamy naszą wygraną z kuponu. Jeżeli do końca spotkania Everton zdoła zremisować lub wygrać, nie ma to wpływu na naszą wygraną. Właśnie dlatego ta opcja jest dla nas co najmniej korzystna.

Mega Kursy Boost

Mega Kursy Boost to specjalna oferta na najpopularniejsze i wzbudzające największe zainteresowanie spotkania sportowe. Bukmacher w znaczący sposób podnosi kursy na wybrane zdarzenia w ich obrębie, zachęcając tym samym do postawienia na nie. To, czy dany mecz bierze udział w tej promocji wskazuje ikonka rakiety w jego obrębie. Wszystkie objęte nią spotkania można zobaczyć w specjalnie do tego przygotowanej zakładce ofertowej.

Fuksiarz – wpłaty i wypłaty

Oczywistym jest, że u bukmachera Fuksiarz rejestracja na www.Fuksiarz.pl nie wystarczy, by móc obstawiać własne typy bukmacherskie. Trzeba bowiem zasilić własne konto środkami, za które będzie się zawierać owe zakłady. Polski operator, mimo swojego niewielkiego doświadczenia na rodzimym rynku, daje tutaj swoim użytkownikom bardzo dużą swobodę, pozwalając im sięgnąć po płatności BLIK-iem (bezpośrednio z jego serwisu internetowego), ale też przy użyciu jednego z trzech różnych pośredników płatności – firmy dotpay,  tpay oraz Przelewy24. Buk nie pobiera żadnych prowizji za dokonanie wpłaty, a minimalna kwota możliwa do wpłacenia to 1 złoty.

Jeżeli chodzi o wypłacanie środków zgromadzonych na koncie użytkownika to Fuksiarz podąża tutaj za wymaganiami narzucanymi mu przez polski rząd. W związku z tym pozwala na jego dokonywanie wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego i tylko na konto należące do klienta. Wypłat środków mogą u niego dokonywać wyłącznie typujący ze zweryfikowanym kontem.

Fuksiarz – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Fuksiarz jest bukmacherem, który pod względem technicznym nie różni się znacząco od wszystkich innych podmiotów, które w tym momencie działają na polskim rynku. Nie oznacza to jednak, że wszystko na jego temat musi być z góry jasne i klarowne. Zwłaszcza, że może on być pierwszym, z którego usług skorzystamy. Poniżej przedstawiamy kilka absolutnie podstawowych faktów, które należy znać zanim w ogóle zdecyduje się na rejestrację w obrębie jego serwisu.

 • Fuksiarz jest bukmacherem w pełni legalnym – działa w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów z 9 grudnia 2020 roku. Opiewa ona na sześć kolejnych lat. Typowanie u niego nie grozi zatem konsekwencjami prawnymi. Jest też w pełni bezpieczne pod względem czysto technicznym.
 • Aby typować u tego bukmachera, trzeba ukończyć 18. rok życia – hazard jest w Polsce czymś przeznaczonym wyłącznie dla osób pełnoletnich. Fuksiarz sprawdza nasz wiek w procesie weryfikacyjnym, przez który trzeba przejść po trzech miesiącach typowania, ale koniecznie przed dokonaniem pierwszej wypłaty.
polski bukmacher fuksiarz
Oferta promocji i bonusów u bukmachera Fuksiarz
 • Fuksiarz jest bukmacherem, który wymaga podesłania mu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego – jest to jednak bardzo standardowa część weryfikowania własnego konta u polskich operatorów. Wszystko ze względu na rząd, który narzucił im nakaz legitymowania własnych klientów. Również tych grających przez Internet.
 • Bukmacher na bieżąco prowadzi swój własny blog, w obrębie którego informuje o nowościach w obrębie swojego serwisu internetowego, ale też dostarcza mnóstwo cennych wskazówek dotyczących samego obstawiania. Dokonuje też swoich własnych analiz najgorętszych spotkań sportowych.
 • Ambasadorem Fuksiarza jest Krzysztof Stanowski – znany dziennikarz sportowy, który pisał między innymi dla Przeglądu Sportowego, a obecnie prowadzi Kanał Sportowy w serwisie YouTube, na spółkę z Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Mateuszem Borkiem.
 • Fuksiarz przygotował bardzo rozbudowany dział pomocy, w obrębie którego można pozyskać informacje na temat wszystkiego tego, co jest najważniejsze, a co może sprawić problemy mniej doświadczonym użytkownikom.
 • Bukmacher przygotował specjalny kalendarz, w obrębie którego można przejrzeć wszystkie najważniejsze spotkania sportowe, które znajdują się w jego ofercie, z podziałem na dni tygodnia. Jest to opcja bardzo przydatna, bo pozwalająca znacznie lepiej zorganizować własny czas. Przy okazji uniemożliwia przegapienie ważnego dla nas spotkania.
 • Jedną z funkcjonalności, do których dostęp zapewnia Fuksiarz jest Szybki Kupon – opcja ta pozwala na automatyczne stworzenie kuponu spełniającego określone przez nas wymagania. Te muszą zakładać kwotę, jaką chcemy wygrać, stawkę oraz zakres kursów, w obrębie którego chcemy się obracać. Jest to świetna opcja dla osób nie do końca zdecydowanych.

5 / 5. Ocen: 22

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
110 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.eWinner.pl
Bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button