Etoto kod promocyjny bonus bez depozytu, rejestracja konta

Etoto kod promocyjny bonus bez depozytu, rejestracja konta. Etoto jest jednym z czołowych polskich operatorów zakładów wzajemnych. Istnieje już od roku 2010, a aktualnie działa zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Jako twarze swojej marki wykorzystuje on postaci osób uważanych za ekspertów w środowisku piłkarskim – Mateusza Borka, Romana Kołtonia, Tomasza Hajto i kilku innych. Oprócz brania udziału w akcjach marketingowych, prowadzą oni też specjalne programy publicystyczne właśnie dla bukmachera. Gdziekolwiek nie szukać konkurencyjności to największe jej ilości znaleźć można w Etoto. Rejestracja, logowanie, oferta w Etoto na start.

Etoto kod promocyjny bonus bez depozytu, rejestracja konta
Etoto kod promocyjny bonus bez depozytu, rejestracja konta

Etoto kod promocyjny – rejestracja z bonusem na start

U bukmachera Etoto rejestracja z kodem promocyjnym przebiega w standardowy, bardzo uproszczony sposób. Nie ma się zresztą czemu dziwić – operator nie chce stawiać kłód pod nogami osób, które chcą typować. Wręcz przeciwnie – pragnie, by jak najszybciej miały ku temu okazję i nie zniechęcały się zbyt długim procesem. Ten można zamknąć w obrębie kilku kroków, o których piszemy poniżej.

 1. Kliknięcie przycisku „Załóż konto” znajdującego się w górnej części serwisu www.Etoto.pl, w bardzo dobrze widocznym miejscu. Przeniesie to nas do formularza rejestracyjnego.
 2. Podanie adresu e-mail i hasła, którymi będziemy posługiwać się do logowania na konto. Tutaj jest pewna podchwytliwa sprawa, bowiem chcąc otrzymać bonus powitalny, trzeba zaznaczyć chęć otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną. To, że od tego zależy właśnie ten bonus, jest wspomniane na szaro.
 3. Podanie dodatkowych danych osobowych – imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz PESELu.

Patrząc na ilość niezbędnych do podania danych można przyznać rację Etoto – rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE w obrębie jego serwisu jest w stanie trwać zaledwie trzydzieści sekund (tak twierdzi). Oczywiście w czasie rejestracji tworzone jest konto tymczasowe, które w późniejszym czasie trzeba zweryfikować (poprzez wysłanie bukmacherowi skanu dowodu osobistego).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Logowanie u bukmachera Etoto wymaga podania adresu e-mail i hasła, które wprowadziliśmy już w czasie rejestracji. Przycisk do logowania znajduje się tuż obok tego służącego do zakładania konta. Wszystko wygląda bardzo podobnie w aplikacji mobilnej bukmachera – różnić się może wyłącznie sposób prezentacji informacji.

W tym materiale można dowiedzieć się, jaki jest w Etoto kod bonusowy do wpisania oraz co takiego daje. Nie mogło też zabraknąć szczegółowych informacji o tym, co oferuje opisywany bukmacher. Jeżeli ktoś szuka dla siebie miejsca do obstawiania i rozważa utworzenie konta w Etoto, na pewno znajdzie u nas odpowiedzi na większość pytań, które pojawiają się w jego głowie.

Kiedy wiemy to, jaki podać w Etoto kod bonusowy, mamy możliwość zarejestrowania konta i odebrania pełnego pakietu powitalnego, gdzie znajdziemy wszystkie przygotowane przez tę markę prezenty. Co to takiego jest i jak je zdobyć? Wszystko przedstawiane jest poniżej!

Etoto bonus powitalny. Co dla nowych graczy?

Niektórzy mogą o tym pomyśleć już po rejestracji konta, kiedy wpiszą w Etoto kod bonusowy. Z kolei inni wolą za wczasu dowiedzieć się więcej na temat tego, co jest do zdobycia po zapisaniu się do gry u bukmachera.

Etoto kod bonusowy "BETONLINE"
Etoto kod bonusowy „BETONLINE”

Jaki dostępny jest w Etoto bonus powitalny? Co dzięki niemu można zgarnąć i w jaki sposób dokładnie się to odbywa? Wiele osób obawia się tego procesu, ale zupełnie niepotrzebnie. Na stronie www.Etoto.pl dla nowych klientów wszystko przygotowano w taki sposób, aby było jak najbardziej przyjazne.

To, co już na starcie wyróżnia ofertę bukmachera Etoto, to bez wątpienia fakt, iż dostępny jest w nim bonus bez obrotu. Oznacza to, że otrzymanych środków wcale nie trzeba wykorzystać w zakładach, by stały się gotówką i mogły być wykorzystane w dowolnym celu. Niestety, nie oznacza to również, że od razu po otrzymaniu 100 PLN, możemy te pieniądze przelać na konto bankowe. Na ten temat będzie jeszcze mowa za chwilę. Zacznijmy jednak od tego, jaki jest w ogóle dostępny w Etoto bonus powitalny i co dzięki niemu możemy zyskać.

Odbieranie bonusu na start w Etoto – krok po kroku:

 1. Wejście na stronę internetową www.Etoto.pl
 2. Utworzenie konta za darmo, podając przygotowany przez Etoto kod bonusowy „BETONLINE
 3. Dokonanie pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 1 PLN
 4. Odebranie doładowania o wartości 200% pierwszego przelewu do kwoty 100 PLN!

Nie bez powodu tak wiele osób poszukuje informacji na temat tego, jaki można wykorzystać w Etoto kod bonusowy. Jak widać, można odebrać u tego bukmachera całkiem solidny bonus. Mowa tu o jednej z nielicznych premii na polskim rynku, gdzie do odebrania jest nie 100, ale aż 200% wartości pierwszej wpłaty na konto po rejestracji.

Bardzo łatwo jest przeliczyć, ile można otrzymać przy konkretnym przelewie. Cały czas trzeba mieć jednak na uwadze, że maksymalnie do zgarnięcia jest 100 PLN, a liczy się tylko jeden depozyt!

 • Gracz wpłaca 20 PLN = dostaje 40 PLN bonusu
 • Nowy klient Etoto wpłaca 50 PLN = dostaje 100 PLN ekstra!
 • Pierwszy przelew o wartości 300 PLN = bonus 100 PLN

Jak pokazują przykłady przytoczone powyżej, nie ma takiej możliwości, żeby zgarnąć więcej niż 100 PLN. Gracz musi wpłacić tylko 50 PLN, by skorzystać z maksymalnej premii. Jeżeli nawet zdeponuje więcej, nie będzie miał możliwości otrzymania pokaźniejszego prezentu powitalnego.

Etoto bonus powitalny bez obrotu. O co tu chodzi?

Jeżeli śledzimy strony internetowe poświęcone ofertom bukmacherskim, na pewno zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu zależy na tym, by otrzymać bonus bez obrotu. Wszędzie jednak podkreśla się to, iż coś takiego nie jest możliwe, a to dlatego, że bukmacher nie wychodziłby na swoje, oferując podobne prezenty. Jak więc odnieść się do faktu, że dostępny jest w Etoto kod bonusowy „BETONLINE„, a na dobry początek można dostać premię bez konieczności obracania?

Etoto bonus bez obrotu - jak to działa?
Etoto bonus bez obrotu – jak to działa?

To, że dostępny jest w Etoto bonus powitalny bez obrotu, niestety, nie oznacza, iż nie trzeba w ogóle stawiać zakładów u bukmachera, by móc premię wypłacić z konta. Nazwane to zostało „uwalnianiem”.

Prawdą jest to, że nie trzeba w Etoto obracać środków bonusowych, które otrzymało się w pakiecie powitalnym na start. Nie ma znaczenia, z jakich pieniędzy skorzystamy, ale istotne jest to, by łącznie wykorzystać tyle, ile się dostało w promocji na start.

Przykład:

 • Gracz dostaje na konto 100 PLN po przelaniu 50 PLN
 • Aby wypłacić bonusowe 100 PLN, musi zagrać łącznie za 100 PLN u bukmachera Etoto na stronie www.Etoto.pl
 • Może postawić pieniądze bonusowe albo skorzystać również ze swoich
 • Bonus po uwolnieniu może być od razu wypłacony z konta!

Na czym polega uwalnianie bonusu w Etoto? To po prostu obstawianie odpowiednich kuponów. Możemy zagrać tylko jeden za całą kwotę otrzymanej premii albo zdecydować się na typowanie mniejszych stawek. Najważniejsze warunki to:

 • zakłady przedmeczowe oraz na żywo
 • kupon o łącznym kursie co najmniej 2.50
 • typ pojedynczy na kuponie musi mieć wartość kursową co najmniej 1.30
 • nie liczą się zakłady zagrane na sporty wirtualne
 • kupon musi być rozliczony jako wygrany
 • zakłady anulowane nie są brane pod uwagę

Jeden gracz otrzymać może w ramach promocji na start maksymalnie pojedynczy bonus ekstra. Nie zapominajmy tylko o tym, by podać w Etoto kod bonusowy na start, aby mieć pewność otrzymania dodatkowych środków!

Etoto bonus bez depozytu. Darmowa premia?

Śledzący promocje bukmacherskie z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że przez wielu graczy najbardziej pożądanym bonusem jest ten, który otrzymuje się za samo utworzenie konta. Mowa tu o tak zwanym bonusie bez depozytu. Czy Etoto kod bonusowy pozwala na otrzymanie takiego prezentu na start? Sporo osób o to pyta, a nawet powstają strony, które twierdzą, że takiego rodzaju premia jest rzeczywiście do zdobycia.

Etoto bonus bez depozytu miałby szansę stać się hitem wśród typerów. Za samo utworzenie konta można byłoby otrzymać pieniądze do wykorzystania w zakładach online. Na ten moment jednak nic nie wskazuje na to, aby opisywany bukmacher chciał wprowadzić do oferty promocję powitalną tego rodzaju. Nie jest to dobra wiadomość dla osób, które liczyły na bonus za samo utworzenie konta.

Darmowa premia od bukmachera jest niekiedy możliwa do zdobycia kiedy już posiada się konto do obstawiania. Aktywni klienci raz na jakiś czas potrafią otrzymać e-mail z informacją o przyznaniu dodatkowych pieniędzy na grę. Problem polega – niestety – na tym, że nie jest to nic dla nowo zarejestrowanych.

Ważne jest to, by pamiętać o tym, iż przy starcie można podać w Etoto kod bonusowy. To daje bukmacherowi jasno do zrozumienia, że należy do osób wymagających, które chcą otrzymywać możliwie jak najwięcej bonusów. Jest szansa na to, że tym samym prędzej czy później przyznany nam zostanie limitowany prezent tylko dla wybranych!

Trzymamy rękę na pulsie i staramy się informować o wszystkim, co jest związane z promocją powitalną w Etoto. Kiedy tylko pojawi się u tego bukmachera bonus bez depozytu, wszyscy nasi Czytelnicy na pewno zostaną o tym poinformowani w stosownym czasie.

Etoto kod bonusowy – oferta na zakłady bukmachera

Bukmacher Etoto stara się nie odbiegać od czołówki polskiego rynku bukmacherskiego pod kątem prezentowanej przez siebie oferty. Tak jak u każdego innego operatora, osią centralną tejże jest piłka nożna – sport, który cieszy się w naszym kraju zdecydowanie największą popularnością. Nie oznacza to jednak, że to jedynie ją można tu obstawiać. Bukmacher Etoto przykłada bowiem równie dużą wagę do e-sportu, który jest dyscypliną najszybciej zdobywającą na popularności. Sporą uwagę przykuwa również do tenisa czy siatkówki, ale też – nietypowo – do hokeja. Dlatego też w Etoto rejestracja z kodem promocyjnym jest tak popularna wśród typerów.

Etoto bonus powitalny - jaki kod bonusowy wpisać?
Etoto bonus powitalny – jaki kod bonusowy wpisać?

Uwaga! Choć to wyżej wspomniane dyscypliny cieszą się u tego bukmachera największym zainteresowaniem, nie ogranicza się on do nich i wspiera typowanie również wielu innych sportów. Golf, rugby, tenis stołowy, MMA czy boks to tylko wybrane z nich.

UWAGA: Polski bukmacher Fuksiarz to: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Z każdego elementu oferty bukmachera można korzystać na dwa różne sposoby. Tym standardowym jest typowanie przedmeczowo, zanim spotkanie tak właściwie się rozpocznie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się jednak również zakłady LIVE, w których wszystko typuje się na bieżąco, w czasie trwania konkretnego spotkania.

Sporty wirtualne

Etoto, za śladem najpopularniejszych polskich bukmacherów, swoją ofertę główną wzbogaca usługami dodatkowymi. Usługami, a właściwie usługą, gdyż to sporty wirtualne stanowią jedyną dostępną w serwisie internetowym Etoto. Rejestracja u tego operatora na stronie www.Etoto.pl pozwala użytkownikom na typowanie fikcyjnych rozgrywek, za których przygotowanie odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. Więcej tu obliczeń niż losowości. Całość rozgrywa się w szybkim tempie, a zakłady realizowane są w przeciągu kilku minut. Cała usługa jest z kolei dostępna całodobowo.

Etoto pozwala na typowanie koszykówki i piłki nożnej, jednak obie te dyscypliny dzieli na wiele rozgrywek. 

Etoto kod promocyjny na bonusy i promocje na start

Swoją ofertę główną Etoto urozmaica tą bonusową, za pośrednictwem której stara się przekonać do siebie nowych użytkowników, ale i zachować przy sobie tych, którzy typują u niego często i regularnie. Etoto wyróżnia się swoim świetnie zorganizowanym programem lojalnościowym. Od swojej konkurencji nie odstaje również w kontekście bonusu powitalnego.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Bonus powitalny w Etoto z kodem promocyjnym

U bukmachera Etoto rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.eTOTO.pl może skończyć się przyznaniem bonusu powitalnego – jeśli oczywiście zaznaczymy odpowiednią opcję w momencie zakładania konta. Bonus ten promuje pierwszy depozyt u bukmachera, przyznając równowartość jego dwukrotności, a w sumie nawet 100 złotych. Aby zatem wykorzystać go w pełni, należy wpłacić dokładnie tyle. Bonus narzuca pewne wymagania, o których była już powyżej

Uwaga! Bonus powitalny jest przyznawany wyłącznie użytkownikom, którzy dokonają pełnej weryfikacji swojego konta. Nie wystarczy więc wyrazić chęci na jego otrzymanie – trzeba też podesłać bukmacherowi zdjęcie lub skan dowodu już po rejestracji.

Etotomania – co to jest?

U bukmachera Etoto rejestracja promuje również automatycznym udziałem w jego programie lojalnościowym, będącym jednym z najatrakcyjniejszych spośród wszystkich tych dostępnych na polskim rynku. Program działa na dość standardowych zasadach. Za każdy zakład (rozliczony, dodajmy) jest się w stanie pozyskać punkty, zależne zarówno od przedziału kursowego (im większy kurs, tym więcej punktów), jak i stawki (za każde 5 złotych przyznawana jest odpowiednia kursowi liczba punktów). Grając więc za 5 złotych po kursie 4.00, otrzymuje się 3 punkty, a stawiając zakład za 20 złotych na kursie 2.01, otrzyma się osiem tych punktów. Z dokładną tabelą punktową można zapoznać się na oficjalnej stronie programu lojalnościowego. Tam też zamieszczony jest specjalny kalkulator pozwalający w sposób dokładny wyliczyć, ile punktów dostanie się za konkretny zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Podobnie jak ma to miejsce u bukmachera Betfan, punkty zbiera się przez cały miesiąc, a z pierwszym dniem kolejnego użytkownikowi przyznawany jest inny status. Co ciekawe, posiadacze tegoż statusu mogą sięgać po bonusy (na przykład w postaci darmowych zakładów, bonusów od kolejnej wpłaty czy boostów kursowych) według specjalnie przygotowanego harmonogramu. Codziennie swoje nagrody mogą otrzymywać posiadacze statusu złotego, nieco rzadziej ci z profilem średnim. Najrzadziej sięgną po nie posiadacze statusu brązowego. Naturalnie rzecz biorąc warto stale starać się o kolejne punkty – zwłaszcza, że to one definiują status w przyszłym miesiącu.

System poleconych

Bukmacher Etoto stara się przekonać swoich obecnych klientów do polecania swojego serwisu internetowego znajomym. Do typowania można zaprosić nawet 10 osób, a za każdą z nich otrzymać aż 50 złotych na zakłady. Środki te trafią na specjalne konto bonusowe, co z kolei oznacza, że będą musiały zostać obrócone (po kursie 2.20). Polecanie serwisu odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail.

Etoto – pomoc techniczna

Etoto jest bukmacherem, który stara się ułatwić typowanie każdemu ze swoich klientów. Z uwagi na to oferuje kilka różnych form pozyskania pomocy technicznej i rozwiania własnych wątpliwości pojawiających się w trakcie typowania. Można u niego sięgnąć między innymi po pomoc:

 • za pośrednictwem czatu na żywo – dostępny jest on tylko w określonych godzinach – można jednak na nim zostawić swoje pytanie, na przykład po to, by wrócić do niego nazajutrz;
 • przez e-maila – biuro obsługi klienta na bieżąco odpowiada na pytania zadawane za pośrednictwem maila. Należy się jednak liczyć z tym, że czas odpowiedzi może być tutaj dłuższy niż w przypadku rozmowy na żywo;
 • dzięki działowi FAQ, w obrębie którego tłumaczone są wszystkie najpopularniejsze kwestie sporne.

Jako że u bukmachera Etoto rejestracja na stronie www.Etoto.pl przebiega niesamowicie szybko, nie powinna ona sprawić nikomu problemów. Co innego z kwestią, chociażby konta tymczasowego i tego, na co pozwala i jak długo jest w stanie funkcjonować. Przy takich i innych sprawach sprawnie działająca pomoc techniczna Etoto z pewnością okaże się co najmniej przydatna. Wszystkie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce mają na wysokim poziomie rozwiązane kwestie obsługi klienta, Etoto również zalicza się do grona topowych firm.

Etoto kod promocyjny – co warto wiedzieć na temat bukmachera?

Etoto oferta bukmachera
Etoto oferta bukmachera

Etoto jest bukmacherem w wielu kwestiach bardzo atrakcyjnym i nowatorskim. Jest też operatorem bardzo starającym się o to, by trafić do jak największej liczby obstawiających. Samo to w sobie sprawia, że stara się być konkurencyjny i czynić z siebie samego opcję godną uwagi. Poniżej prezentujemy kilka rzeczy, które zdecydowanie warto wiedzieć na jego temat.

 • Etoto posiada swoją własną aplikację mobilną, która imituje jego serwis główny, a która działa bardzo sprawnie i w znaczącym stopniu ułatwia typowanie. Podobnie jak nowy bukmacher Fuksiarz aplikacja ta działa na systemy iOS i Android.
 • Etoto jest bukmacherem w pełni legalnym – działa na bazie licencji, którą w 2010 roku przyznało mu Ministerstwo Finansów, a następnie sukcesywnie przedłużało.
 • Firma oferuje możliwość zawarcia szybkiego zakładu – szybki kupon jest tworzony na bazie ustalonych przez siebie parametrów i pozwala błyskawicznie znaleźć pomysł na typowanie.
 • Etoto posiada również swoje punkty stacjonarne – mimo to jednak stawia przede wszystkim na swój kanał internetowy, to jego rozwijając zdecydowanie najbardziej prężnie.
 • Bukmacher prowadzi swój własny blog, ale też kanał YouTube. Dba o rozwój swoich mediów społecznościowych i o stałe dostarczanie swoim fanom najświeższych informacji ze świata sportu. Trzeba powiedzieć, że jego forma reklamy przynosi pozytywne skutki, a kanał na YouTube na bieżąco śledzi całe mnóstwo użytkowników – niekoniecznie związanych z bukmacherką.
 • Etoto kod promocyjny – dodatkowe bonusy powitalne z kodem promocyjnym BETONLINE.

Etoto kod bonusowy: opinie graczy. Warto wpisywać czy nie?

Wiedząc już to, jaki jest w Etoto kod bonusowy, nie pozostaje nic innego, jak przyjrzeć się jeszcze temu, co na jego temat sądzą inni typerzy. Opinie graczy mają ogromne znaczenie i powinien do nich zajrzeć każdy, kto rozważa w bliższej lub dalszej przyszłości utworzenie konta typerskiego na www.Etoto.pl.

Kiedy przeglądamy w sieci opinie, zawsze powinniśmy zwracać uwagę na to, skąd pochodzą. Tylko na nielicznych stronach nie ma moderacji, która pozbywa się niewygodnych komentarzy. I to bez względu na to czy mowa o konstruktywnych opiniach, czy też nie. A przecież każdy powinien mieć świadomość tego, że idealny bukmacher nie istnieje, a więc nigdy nie powstanie taki, o którym każdy wypowiadać się będzie tylko pozytywnie.

Przejrzeliśmy internet i sprawdziliśmy najbardziej znane fora bukmacherskie, żeby przytoczyć wam przynajmniej kilka opinii na temat tego, co kryje się za bonusem powitalnym w Etoto oraz kodem promocyjnym.

Wydaje mi się, że Etoto ma jeszcze sporo do poprawy, jeśli chodzi o wygląd strony, bo nie jest on najnowocześniejszy. Pod względem oferty jednak ta marka się broni w każdym calu.”

Tylko jeden bukmacher do tej pory oferował mi 200% premii na start i Etoto jest pod tym względem w czołówce polskiego internetu. Mają dobre kursy, a ja patrzę głównie na to, by promocje okazjonalne średnio mnie interesują.”

Szybka rejestracja sprawia, że można zacząć w Etoto zagrać dosłownie w ciągu minuty od pierwszej wizyty na stronie. To ułatwienie jakich mało, bo można wszystko rozpocząć w zasadzie bez jakiegokolwiek przygotowania!”

Bez problemu udało mi się odebrać przygotowany tu bonus powitalny. To chyba jedyny taki bukmacher, gdzie nie trzeba obracać prezentu na start. Ogromny plus za takie coś!”

Znalazłem w Etoto dosłownie wszystko to, co było mi potrzebne do typerskiego szczęścia. Rozbudowane zakłady live, granie w karty, wirtualne sporty z komentarzem Borasa. Fajna strona, polecam sprawdzić samemu!”

A jak w waszym przypadku będzie wyglądać komentarz dotyczący tego, co jest dostępne u bukmachera Etoto? Patrząc na statystyki, wygląda na to, że większość osób jest pozytywnie zaskoczona tym, co oferuje opisywana marka.

Nasz materiał o tym, jak działa Etoto kod bonusowy i co można dzięki niemu otrzymać jest aktualizowany na bieżąco. Tym samym każdy może być pewny, że otrzyma właśnie taki bonus, jaki został opisany. Oczywiście, zawsze warto na końcu upewnić się, czy aby na pewno w danym dniu bukmacher nie aktywował jakieś specjalnej premii, która jest czymś w rodzaju limitowanej promocji.

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

Back to top button