Etoto rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Etoto jest jednym z czołowych polskich operatorów zakładów wzajemnych. Istnieje już od roku 2010, a aktualnie działa zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Jako twarze swojej marki wykorzystuje on postaci osób uważanych za ekspertów w środowisku piłkarskim – Mateusza Borka, Romana Kołtonia, Tomasza Hajto i kilku innych. Oprócz brania udziału w akcjach marketingowych, prowadzą oni też specjalne programy publicystyczne właśnie dla bukmachera. Gdziekolwiek nie szukać konkurencyjności to największe jej ilości znaleźć można w Etoto. Rejestracja, logowanie, oferta – nad tym wszystkim pochylimy się w naszym serwisie, wyjaśniając przy okazji, czy u tego bukmachera po prostu warto obstawiać.

etoto rejestracja bonus
Etoto rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Etoto – rejestracja online i logowanie na konto gracza

U bukmachera Etoto rejestracja przebiega w standardowy, bardzo uproszczony sposób. Nie ma się zresztą czemu dziwić – operator nie chce stawiać kłód pod nogami osób, które chcą typować. Wręcz przeciwnie – pragnie, by jak najszybciej miały ku temu okazję i nie zniechęcały się zbyt długim procesem. Ten można zamknąć w obrębie kilku kroków, o których piszemy poniżej.

 1. Kliknięcie przycisku „Załóż konto” znajdującego się w górnej części serwisu www.Etoto.pl, w bardzo dobrze widocznym miejscu. Przeniesie to nas do formularza rejestracyjnego.
 2. Podanie adresu e-mail i hasła, którymi będziemy posługiwać się do logowania na konto. Tutaj jest pewna podchwytliwa rzecz, bowiem chcąc otrzymać bonus powitalny, trzeba zaznaczyć chęć otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną. To, że od tego zależy właśnie ten bonus jest wspomniane na szaro.
 3. Podanie dodatkowych danych osobowych – imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz PESELu.

Patrząc na ilość niezbędnych do podania danych można przyznać rację Etoto – rejestracja w obrębie jego serwisu jest w stanie trwać zaledwie trzydzieści sekund (tak twierdzi). Oczywiście w czasie rejestracji tworzone jest konto tymczasowe, które w późniejszym czasie trzeba zweryfikować (poprzez wysłanie bukmacherowi skanu dowodu osobistego).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Logowanie u bukmachera Etoto wymaga podania adresu e-mail i hasła, które wprowadziliśmy już w czasie rejestracji. Przycisk do logowania znajduje się tuż obok tego służącego do zakładania konta. Wszystko wygląda bardzo podobnie w aplikacji mobilnej bukmachera – różnić się może wyłącznie sposób prezentacji informacji.

Oferta na zakłady bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto stara się nie odbiegać od czołówki polskiego rynku bukmacherskiego pod kątem prezentowanej przez siebie oferty. Tak jak u każdego innego operatora, osią centralną tejże jest piłka nożna – sport, który cieszy się w naszym kraju zdecydowanie największą popularnością. Nie oznacza to jednak, że to jedynie ją można tu obstawiać. Bukmacher przykłada bowiem równie dużą wagę do e-sportu, który jest dyscypliną najszybciej zdobywającą na popularności. Sporą uwagę przykuwa również do tenisa czy siatkówki, ale też – nietypowo – do hokeja.

Uwaga! Choć to wyżej wspomniane dyscypliny cieszą się u tego bukmachera największym zainteresowaniem, nie ogranicza się on do nich i wspiera typowanie również wielu innych sportów. Golf, rugby, tenis stołowy, MMA czy boks to tylko wybrane z nich.

UWAGA: Polski bukmacher Fuksiarz to: Early Payout (dwie bramki przewagi? Wygrałeś zakład!), Cashback bez limitu (wypłata od razu bez obrotu!), 500 PLN bez ryzyka (bez obrotu!). Rejestracja na www.Fuksiarz.pl

Z każdego elementu oferty bukmachera można korzystać na dwa różne sposoby. Tym standardowym jest typowanie przedmeczowo, zanim spotkanie tak właściwie się rozpocznie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się jednak również zakłady LIVE, w których wszystko typuje się na bieżąco, w czasie trwania konkretnego spotkania.

Sporty wirtualne

Etoto, za śladem najpopularniejszych polskich bukmacherów, swoją ofertę główną wzbogaca usługami dodatkowymi. Usługami, a właściwie usługą, gdyż to sporty wirtualne stanowią jedyną dostępną w serwisie internetowym Etoto. Rejestracja u tego operatora na stronie www.Etoto.pl pozwala użytkownikom na typowanie fikcyjnych rozgrywek, za których przygotowanie odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. Więcej tu obliczeń niż losowości. Całość rozgrywa się w szybkim tempie, a zakłady realizowane są w przeciągu kilku minut. Cała usługa jest z kolei dostępna całodobowo.

Etoto pozwala na typowanie koszykówki i piłki nożnej, jednak obie te dyscypliny dzieli na wiele rozgrywek. 

Bonusy i promocje u bukmachera Etoto

Swoją ofertę główną Etoto urozmaica tą bonusową, za pośrednictwem której stara się przekonać do siebie nowych użytkowników, ale i zachować przy sobie tych, którzy typują u niego często i regularnie. Etoto wyróżnia się swoim świetnie zorganizowanym programem lojalnościowym. Od swojej konkurencji nie odstaje również w kontekście bonusu powitalnego.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Bonus powitalny w Etoto z kodem promocyjnym

U bukmachera Etoto rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.eTOTO.pl może skończyć się przyznaniem bonusu powitalnego – jeśli oczywiście zaznaczymy odpowiednią opcję w momencie zakładania konta. Bonus ten promuje pierwszy depozyt u bukmachera, przyznając jego równowartość, a w sumie nawet 1500 złotych. Aby zatem wykorzystać go w pełni, należy wpłacić dokładnie tyle. Bonus narzuca pewne wymagania. Trzeba bowiem obrócić go sześciokrotnie – dopiero wtedy będzie można zrobić z nim, co tylko się zechce (w tym również i go wypłacić). Wymagania obrotowe zakładają:

 • typowanie zdarzeń w modelu pre-match lub LIVE, bez sportów wirtualnych i oferty Etoto Plus;
 • w przypadku zakładów pojedynczych – na kursie 2.20; w przypadku kuponów akumulacyjnych – minimalny łączny kurs kuponu 2,20, a pojedynczego zdarzenia – 1,30;
 • pełne rozliczenie zakładu – kupony anulowane nie są wliczane do obrotu;
 • obrócenie bonusu w przeciągu dokładnie 30 dni.

Uwaga! Bonus powitalny jest przyznawany wyłącznie użytkownikom, którzy dokonają pełnej weryfikacji swojego konta. Nie wystarczy więc wyrazić chęci na jego otrzymanie – trzeba też podesłać bukmacherowi zdjęcie lub skan dowodu już po rejestracji.

Etotomania – co to jest?

U bukmachera Etoto rejestracja promuje również automatycznym udziałem w jego programie lojalnościowym, będącym jednym z najatrakcyjniejszych spośród wszystkich tych dostępnych na polskim rynku. Program działa na dość standardowych zasadach. Za każdy zakład (rozliczony, dodajmy) jest się w stanie pozyskać punkty, zależne zarówno od przedziału kursowego (im większy kurs, tym więcej punktów), jak i stawki (za każde 5 złotych przyznawana jest odpowiednia kursowi liczba punktów). Grając więc za 5 złotych po kursie 4.00, otrzymuje się 3 punkty, a stawiając zakład za 20 złotych na kursie 2.01, otrzyma się osiem tych punktów. Z dokładną tabelą punktową można zapoznać się na oficjalnej stronie programu lojalnościowego. Tam też zamieszczony jest specjalny kalkulator pozwalający w sposób dokładny wyliczyć, ile punktów dostanie się za konkretny zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Podobnie jak ma to miejsce u bukmachera Betfan, punkty zbiera się przez cały miesiąc, a z pierwszym dniem kolejnego użytkownikowi przyznawany jest inny status. Co ciekawe, posiadacze tegoż statusu mogą sięgać po bonusy (na przykład w postaci darmowych zakładów, bonusów od kolejnej wpłaty czy boostów kursowych) według specjalnie przygotowanego harmonogramu. Codziennie swoje nagrody mogą otrzymywać posiadacze statusu złotego, nieco rzadziej ci z profilem średnim. Najrzadziej sięgną po nie posiadacze statusu brązowego. Naturalnie rzecz biorąc warto stale starać się o kolejne punkty – zwłaszcza, że to one definiują status w przyszłym miesiącu.

System poleconych

Bukmacher Etoto stara się przekonać swoich obecnych klientów do polecania swojego serwisu internetowego znajomym. Do typowania można zaprosić nawet 10 osób, a za każdą z nich otrzymać aż 50 złotych na zakłady. Środki te trafią na specjalne konto bonusowe, co z kolei oznacza, że będą musiały zostać obrócone (po kursie 2.20). Polecanie serwisu odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail.

Etoto – pomoc techniczna

Etoto jest bukmacherem, który stara się ułatwić typowanie każdemu ze swoich klientów. Z uwagi na to oferuje kilka różnych form pozyskania pomocy technicznej i rozwiania własnych wątpliwości pojawiających się w trakcie typowania. Można u niego sięgnąć między innymi po pomoc:

 • za pośrednictwem czatu na żywo – dostępny jest on tylko w określonych godzinach – można jednak na nim zostawić swoje pytanie, na przykład po to, by wrócić do niego nazajutrz;
 • przez e-maila – biuro obsługi klienta na bieżąco odpowiada na pytania zadawane za pośrednictwem maila. Należy się jednak liczyć z tym, że czas odpowiedzi może być tutaj dłuższy niż w przypadku rozmowy na żywo;
 • dzięki działowi FAQ, w obrębie którego tłumaczone są wszystkie najpopularniejsze kwestie sporne.

Jako że u bukmachera Etoto rejestracja na stronie www.Etoto.pl przebiega niesamowicie szybko, nie powinna ona sprawić nikomu problemów. Co innego z kwestią, chociażby konta tymczasowego i tego, na co pozwala i jak długo jest w stanie funkcjonować. Przy takich i innych sprawach sprawnie działająca pomoc techniczna Etoto z pewnością okaże się co najmniej przydatna. Wszystkie najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce mają na wysokim poziomie rozwiązane kwestie obsługi klienta, Etoto również zalicza się do grona topowych firm.

Etoto – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Etoto jest bukmacherem w wielu kwestiach bardzo atrakcyjnym i nowatorskim. Jest też operatorem bardzo starającym się o to, by trafić do jak największej liczby obstawiających. Samo to w sobie sprawia, że stara się być konkurencyjny i czynić z siebie samego opcję godną uwagi. Poniżej prezentujemy kilka rzeczy, które zdecydowanie warto wiedzieć na jego temat.

 • Etoto posiada swoją własną aplikację mobilną, która imituje jego serwis główny, a która działa bardzo sprawnie i w znaczącym stopniu ułatwia typowanie. Podobnie jak nowy bukmacher Fuksiarz aplikacja ta działa na systemy iOS i Android.
 • Etoto jest bukmacherem w pełni legalnym – działa na bazie licencji, którą w 2010 roku przyznało mu Ministerstwo Finansów, a następnie sukcesywnie przedłużało.
 • Firma oferuje możliwość zawarcia szybkiego zakładu – szybki kupon jest tworzony na bazie ustalonych przez siebie parametrów i pozwala błyskawicznie znaleźć pomysł na typowanie.
 • Etoto posiada również swoje punkty stacjonarne – mimo to jednak stawia przede wszystkim na swój kanał internetowy, to jego rozwijając zdecydowanie najbardziej prężnie.
 • Bukmacher prowadzi swój własny blog, ale też kanał YouTube. Dba o rozwój swoich mediów społecznościowych i o stałe dostarczanie swoim fanom najświeższych informacji ze świata sportu. Trzeba powiedzieć, że jego forma reklamy przynosi pozytywne skutki, a kanał na YouTube na bieżąco śledzi całe mnóstwo użytkowników – niekoniecznie związanych z bukmacherką.

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

Back to top button