LVbet kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta

LVbet kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta. LVBet to jeden z najbardziej szanowanych czołowych polskich bukmacherów. Powstały w Katowicach w 2016 roku, od początku swojej działalności działa w zgodzie z literą polskiego prawa. Istnieje wiele rzeczy, które przyciąga do bukmachera LVBet. Rejestracja, prosty proces logowania, jego oferta główna i promocyjna. Każdą z nich staramy się opisać w obrębie naszego serwisu internetowego, dociekając tym samym, czy tak właściwie warto posiadać u niego konto i regularnie typować w obrębie jego serwisu internetowego.

lvbet rejestracja konta
LVbet kod promocyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta

Kod promocyjny LVbet – rejestracja konta i logowanie

LVBet rejestracja przebiega na bardzo uproszczonych zasadach – podobnie zresztą, jak u większości topowych operatorów przyjmujących zakłady wzajemne. Szybka wersja rejestracji, jak deklaruje ten bukmacher, zajmuje zaledwie minutę czasy typującego. Aby więc ukończyć cały proces, musimy kolejno:

 1. Wcisnąć przycisk „Rejestracja” na dowolnej podstronie serwisu internetowego bukmachera www.LVbet.pl – pojawi się specjalne okienko, które przeprowadzi nas przez cały proces.
 2. Wprowadzić podstawowe dane, a zatem imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL.
 3. Podać dodatkowe informacje techniczne, w tym adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu. Należy też potwierdzić prawidłowość danych, swój wiek i wyrazić zgodę na przetwarzanie tychże danych.
 4. Zweryfikować swój adres e-mail, a następnie przejść do pełnej rejestracji, w trakcie której pojawi się możliwość wpisania w LVbet kodu promocyjnego BETONLINE. Pozwoli on nam zyskać wiele więcej na start.

Logowanie się na własne konto jest znacznie prostsze od zakładania go. Sprowadza się bowiem do podania loginu (lub adresu e-mail, jeśli nie ustaliliśmy takowego) oraz hasła. Przycisk służący logowaniu znajduje się tuż obok tego prowadzącego do formularza rejestracyjnego.

LVbet kod promocyjny – Oferta na zakłady

U bukmachera LVBet rejestracja z kodem promocyjnym daje dostęp do bardzo szerokiej oferty na spotkania sportowe. Typować można aż kilkadziesiąt różnych dyscyplin i niezliczoną liczbę rozgrywek w ich ramach. Pośród każdej z nich dominuje piłka nożna, która w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największym powodzeniem. Obok niej ludzie bardzo chętnie sięgają po zakłady na tenis, koszykówkę oraz siatkówkę. LVBet słynie także z solidnej oferty na hokej oraz tenis stołowy, przez wielu innych operatorów uznawane za niszowe. Dyscyplin jest mnóstwo i choć nie każda jest pokrywana tak samo dobrze, w obrębie każdej można obstawiać najistotniejsze turnieje i wydarzenia sportowe.

bukmacher lvbet rejestracja z bonusem
Polski bukmacher LVbet – rejestracja z bonusem bez depozytu

Zakłady na e-sport

Bukmacher LVBet podobnie jak Superbet jest jednym z tych, którzy bardzo dużą wagę przypisują e-sportowi. Mają w tym wiele racji – sam w sobie jest bowiem gałęzią sportu w zdecydowanie najszybszym tempie zdobywającą na popularności. LVBet wydzielił specjalną zakładkę właśnie na e-sport, pozwalając jego wielbicielom odróżnić go od klasycznych dyscyplin sportowych, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do każdej z gier wideo o zapleczu e-sportowym.

Zakłady na e-sport można nazwać najbardziej przyszłościowymi. Branża ta rozpędza się w tempie ekspresowym i można śmiało przypuszczać, że szybko stanie się równie popularna, co aktualnie piłka nożna. Widać to chociażby po trendach młodych ludzi, którzy dopiero osiągają wiek uprawniający ich do udziału w zakładach wzajemnych.

Zakłady na żywo

Choć to obstawianie przedmeczowe jest aktualnie standardem i czymś, czego dotyczy oferta główna każdego czołowego bukmachera jak STS czy Fortuna, typujący coraz chętniej skłaniają się ku zakładom bukmacherskim na żywo – realizowanym w czasie trwania konkretnego meczu. Są one czymś bardziej dynamicznym – czymś, czemu LVBet zaczyna nadawać priorytet. W modelu tym sięga się po dynamiczne opcje bukmacherskie, które w pełni zależą od aktualnej sytuacji na boisku. Podobnie zresztą jak kursy na nie. Typowanie to jest przez to ciekawsze, bo i wymagające refleksu i umiejętności szybkiego kojarzenia faktów i dokonywania analizy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zakłady na żywo na stronie www.LVbet.pl są aktualnie oferowane wyłącznie w przypadku wybranych spotkań. Wynika to zresztą z ich specyfiki, zmuszającej buka do angażowania pracownika do każdego z nich (opcje i kursy ustalane są ręcznie). W Polsce obstawianie na żywo jest bardzo popularne co również zauważyli inni bukmacherzy jak STS, Betclic czy Superbet.

Sporty wirtualne

Jak przystało na topowego bukmachera, oferta główna LVBet jest przez niego uzupełniana usługami dodatkowymi, które umożliwiają obstawiającym całodobowe typowanie z bardzo szybkim rozwiązywaniem zakładów (w przeciągu kilku minut od ich zawarcia). Jedyną usługą dodatkową na ten moment dostępną u tego operatora są sporty wirtualne, w ramach których obstawia się nieistniejące w rzeczywistości rozgrywki sportowe. Za ich przygotowanie i przedstawienie odpowiedzialny jest komputer – nie ma tutaj zatem miejsca na przypadek i losowość. Nawet jeśli użytkownikowi wydawałoby się, że to z takowymi ma do czynienia.

U bukmachera LVBet rejestracja daje dostęp do sportów wirtualnych z trzech podstawowych kategorii – piłki nożnej, wyścigów (konnych, chartów, motocyklów, rowerów i rydwanów) oraz tenisa.

LVbet kod promocyjny na bonusy i promocje powitalne

Nie tylko oferta główna, ale i ta czysto promocyjna przyciąga nowych użytkowników do bukmachera LVBet. W jego przypadku mamy do czynienia z bardzo szeroką i zróżnicowaną, a przez to i atrakcyjną ofertą celowaną zarówno w osoby jeszcze nieposiadające u niego konta, jak i takie, które już grają u niego regularnie. Wszystkie najlepsi bukmacherzy w Polsce próbują ściągnąć do siebie jak najwięcej graczy, oferując im atrakcyjne promocje i bonusy na start, w LVbet nie jest inaczej.

LVbet kod promocyjny na bonusy powitalne

LVBet jest bukmacherem, który oferuje na stronie www.LVbet.pl dwa podstawowe (choć wielowarstwowe) bonusy powitalne. Pierwszy z nich jest dla osób wpłacających więcej niż 50 złotych. Oni też mogą skorzystać z oferty na:

 • bonus powitalny od pierwszego depozytu, wynoszący nawet 2000 złotych. Rozegrany jest on na nietypowych warunkach, gdyż nie przyznaje on darmowych środków, a aktywuje mnożnik kursów x100. W praktyce przy wykorzystaniu go w pełni (wpłacie 2000 złotych) obstawiając kupon spełniający wymagania (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny 2.50 i na każde zdarzenie 1.25) na zdarzeniu o kursie 2.50 finalnie otrzymuje się kurs równy 250. Aplikuje się to wyłącznie do kursu z zaznaczoną opcją bonusu powitalnego;
 • bonus od drugiego depozytu z wartością maksymalną 1000 złotych, działający na identycznych zasadach co ten pierwszy – z tym, że z przypisanym mnożnikiem kursu x50;
 • zakład bez ryzyka – trzeci depozyt jest zabezpieczany nawet do 333 złotych. Obstawiając po jego dokonaniu, pierwszy kupon będzie tym bez ryzyka. Bukmacher zwróci jego równowartość, jeśli ten okaże się przegrany.

Wszystkie wspomniane wyżej przywileje jakie oferuje bukmacher LVbet dotyczą osób wpłacających więcej niż 50 złotych. Pozostałe (wpłacające od 10 do 49 złotych) mogą liczyć na bonus „pocieszenia” – jeśli wyślą na odpowiedni adres e-mail wiadomość z tytułem „Bonus Powitalny”, otrzymają bonus o wartości 10% depozytu oraz mnożnik kursu x10. Zasady związane z jego wykorzystaniem są identyczne z tymi obecnymi w przykładzie „większego” bonusu powitalnego.

Operacja: Esports

Bukmacher LVBet bardzo promuje e-sport, co ma swoje odzwierciedlenie również w jego ofercie promocyjnej. Oferuje on zwrot maksymalnie 100 złotych za wszystkie przegrane kupony akumulacyjne (o minimalnym kursie łącznym 1.75, z minimum dwoma zdarzeniami) w obrębie danego tygodnia liczonego od czwartku (0:00) do środy (23:59), przy czym minimalna wydana na nie kwota uprawniająca do zwrotu wynosi 500 złotych. Przyznany bonus podlega pięciokrotnemu wymogowi obrotowemu (po kursie minimalnym 1.75).

Co bardzo istotne, z oferty na ten konkretny bonus można korzystać każdego tygodnia, na tych samych zakładach. Bonusu nie można wykorzystywać w obrębie usługi sportów wirtualnych.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Program lojalnościowy

U bukmachera LVBet rejestracja jest równoznaczna z zapisaniem się do programu lojalnościowego Został on zorganizowany w sposób dość standardowy. Zbieramy w nim zatem specjalne LV Punkty, które otrzymujemy za zakłady. Każde wydane na nie 25 złotych to równo 1 punkt w programie. Po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości, można wymienić je na środki na darmową grę. 100 LV Punktów stanowi równowartość 5 złotych na zakłady. Wymiany można dokonać w dowolnym momencie, poprzez wybranie odpowiedniej opcji w menu zarządzania kontem.

Kod promocyjny LVbet: BETONLINE

LVBet jest jednym z tych bukmacherów, u których można skorzystać z kodu promocyjnego. Z tym jednak, że tutaj nie robi się tego w czasie rejestracji, a przy dokonywaniu pełnej aktywacji konta. W odpowiednim polu formularza na stronie www.LVbet.pl należy wtedy podać kod promocyjny BETONLINE, by zyskać dodatkowe środki na start i pomóc sobie w maksymalnym wykorzystaniu potencjału tego operatora.

Gry karciane w LVbet

Tak jak u innych działających na naszym rodzimym rynku firmami bukmacherskimi, w LVBet rejestracja daje nam możliwość obstawiania nie tylko sportów wirtualnych, ale i nowej usługi dodatkowej – gier karcianych. Całość odbywa się na zasadzie symulacji, za której dostarczenie odpowiedzialny jest dostawca zewnętrzny – firma TVBet, która dostarcza oprogramowanie także do innych buków, Fuksiarz, Betfan, Forbet itd. Jedynie STS korzystna z Betgames na wyłączność. Zasady działania tej całodobowej usługi są dość proste. Jako klienci możemy oglądać prowadzone na żywo symulacje rozdania, za których przebieg odpowiedzialna jest prawdziwa krupierka. To ona zajmuje się przydzielaniem kart wirtualnym graczom (czasem ona przejmuje rolę jednego z nich) i to do niej należy dbanie o to, by klienci byli zaangażowani w typowanie. Mogą oni wejść do gry w dowolnym momencie, jednak całe pojedyncze rozdanie trwa maksymalnie kilka minut – dlatego też można rozpocząć obstawianie od początku konkretnej gry. Jako że czas trwania rozdania jest tak krótki, krótkie jest także oczekiwanie na rozwiązanie zakładu. W razie wątpliwości co do zasad gry, możemy obejrzeć kilka rozdań przed obstawieniem, lub też zapytać krupierkę o te właśnie zasady.

TVBet zadbało o wysoki poziom realizacji usługi. Choć to ono zapewnia infrastrukturę, LVBet dba o warstwę finansową i rozliczanie się z typującymi. W LVbet znaleźć można następujące gry możliwe do obstawiania:

 • Poker – najpopularniejsza gra karciana świata to również coś, co cieszy się największą popularnością w obrębie usługi gier karcianych w LVBet. U bukmachera tego obstawia się poker w formule Texas Hold’em.  Bierze w nim udział sześciu zawodników (wszyscy wirtualni), a my możemy wskazać między innymi to, który z nich wygra lub jaki układ okaże się zwycięski.
 • Wojna –  najbardziej klasyczna i jedna z najchętniej praktykowanych gier karcianych w naszym kraju. Z bardzo krótkim czasem trwania, pozwala nam obstawiać jeden z trzech różnych wyników – zwycięstwo gracza, krupiera lub wojnę. Wygrywa oczywiście wyższa z dwóch wyciągniętych kart.
 • Blackjack – kolejna gra karciana ciesząca się olbrzymią popularnością, polegająca na pojedynku dwóch graczy i ich dążeniu ku osiągnięciu wartości kart jak najbardziej zbliżonej do 21. 
 • Wojna plus – wojna plus jest odmianą standardowej wojny, w której wirtualny gracz nie mierzy się z krupierką, a z tak zwanym jokerem. Całość rozgrywa się na nieco innych zasadach, co nieco nadaje całej grze interesującego charakteru.
 • Wojna: Andar Bahar – w trzeciej wersji wojny są trzy strony „konfliktu”. Jedną z nich jest wirtualny gracz, który dostaje jedną kartę, a dwiema kolejnymi – Andar i Bahar. Ta pierwsza pełni rolę jokera. Naszym zadaniem jest odgadnięcie, która ze stron otrzyma później kartę o tej samej wartości, co joker (karty są rozdawane do momentu, gdy tak się nie stanie – krupierka dokłada po jednej dla każdej ze stron).
 • Indyjski poker – indyjski poker jest odpowiednikiem tego standardowego, z tym jednak, że różniącym się jednym aspektem – liczbą graczy. Tutaj w rozdaniu bierze udział zaledwie dwoje graczy. Układy są dokładnie takie same – podobnie jak zasady. Można tu więc postawić albo na zwycięski układ, albo na zwycięską stronę.

Dostępny w LVBet bonus bez depozytu można wykorzystać również przy obstawianiu gier karcianych. Usługa jest dostępna w formule całodobowej, każdego dnia roku. Można z niej korzystać zarówno w serwisie internetowym bukmachera, jak i w oferowanej przez niego profesjonalnej aplikacji mobilnej.

Obsługa klienta w LVbet

Bardzo istotnym aspektem, na który wraca uwagę większość użytkowników bukmacherskich serwisów internetowych jest to, w jaki sposób podchodzą one do obsługi klienta. Zwracają na to uwagę zarówno nowi obstawiający, którzy na przykład nie wiedzą, jak działa w LVBet kod promocyjny lub jak przebrnąć przez proces rejestracji, ale też stali i regularni typujący. Ci ostatni najczęściej mają bardziej precyzyjne zapytania ofertowe – chociażby takie dotyczące pojawienia się w ofercie konkretnego meczu czy te związane z przetwarzaniem ich płatności. W każdym z tych przypadków jednak liczy się to, by bukmacher dawał im swobodę w komunikacji, ale też pozwalał na szybkie uzyskanie odpowiedzi na zadanie pytanie. Leży to zresztą w jego interesie, gdyż to właśnie problemy często wstrzymują ich użytkowników przed zrealizowaniem transakcji płatniczej czy obstawieniem meczu.

W LVBet obsługa klienta realizowana jest na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, bukmacher oferuje dostęp do czatu na żywo, dzięki któremu można błyskawicznie uzyskać pomoc od siedzącego przy komputerze konsultanta. Co bardzo istotne, buk ten pozwala sięgnąć po tę opcję o każdej możliwej porze, każdego dnia tygodnia, zawsze gwarantując czas oczekiwania na odpowiedź na poziomie zaledwie dziesięciu sekund. To świetna forma kontaktu, która bardzo podoba się użytkownikom.

sts kod promocyjny 2022
Kod bonusowy w zakładach bukmacherskich STS

Osobom preferującym kontakt mailowy bukmacher udostępnił możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. Choć w ten sposób odpowiedzi na własne pytanie nie uzyskamy błyskawicznie, a buk zastrzega sobie dłuższy czas na odpisanie, zazwyczaj pomoc w tej formie gwarantowana jest stosunkowo szybko. Pamiętajmy też, że bukmacher ten działa nie tylko internetowo, ale i stacjonarnie. W razie potrzeby więc odpowiedzi na nurtujące nas pytania jesteśmy w stanie uzyskać właśnie poprzez udanie się do jego lokalu stacjonarnego.

Poza bardzo sprawnie działającą obsługą techniczną, bukmacher LVBet przygotował również dwa działy, które w znaczący sposób pomagają odnaleźć się w jego serwisie internetowym. W dziale FAQ znajdziemy odpowiedzi na najczęściej przewijające się pytania między innymi na temat tego, jak przebiega w LVBet rejestracja, jak obsługiwać własne konto, dokonywać wpłat i wypłat oraz na czym polega bezpieczeństwo korzystania z usług bukmacherskich. Dostępny jest również dział Jak grać?, w którym bukmacher krok po kroku przeprowadza przez cały proces zawierania zakładów bukmacherskich, co na pewno wpływa na komfort użytkowania jego serwisu.

Aplikacja mobilna LVBet

Podobnie jak większość działających w Polsce legalnie operatorów zakładów wzajemnych, LVBet swoje usługi oferuje nie tylko w obrębie głównego serwisu internetowego, ale i w ramach aplikacji mobilnej, zaprojektowanej z myślą o telefonach komórkowych i tabletach. Dostępna jest ona w wersji na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Właściciele tych pierwszych mają ułatwione zadanie. Mogą ją bowiem pobrać z oficjalnego sklepu App Store. Jako że Google Play nie pozwala na hazard, właściciele smartfonów z Androidem na pokładzie mają dwie opcje – mogą dodać świetnie działającą wersję przeglądarkową strony bukmachera do ekranu startowego, dzięki czemu pojawi się na nim jej ikonka. Plusem tego rozwiązania jest brak konieczności aktualizacji. Minusem – pozbawienie niektórych ważnych funkcji. Mogą również skorzystać z pliku .apk, dzięki której zainstalują aplikację. Musimy jednak pamiętać, by plik ten pobrać z oficjalnej strony, a przed jego uruchomieniem wyrazić zgodę na instalację aplikacji z potencjalnie niebezpiecznych źródeł).

aplikacja mobilna lvbet
Bukmacher LVbet – aplikacja mobilna na telefony

Dzięki aplikacji mobilnej LVBet kod promocyjny wykorzystamy szybciej i pewniej, ale i skorzystamy z całego mnóstwa udogodnień, które docenimy tak na początku, jak i po dłuższym okresie jej użytkowania. Poniżej wypisujemy najważniejsze jej cechy i funkcjonalności.

 • Pełna oferta bukmachera LVBet – najlepsi bukmacherzy online mają tendencję do tego, by w aplikacjach mobilnych prezentować zaledwie część tego, co znaleźć można w ich serwisach głównych. W przypadku LVBet wcale tak nie jest, a jego aplikacja mobilna pozwala nam skorzystać z absolutnie każdego elementu jego szerokiej oferty. Możemy więc obstawiać na żywo i przedmeczowo, e-sport i klasyczne dyscypliny, ale też mnogie usługi dodatkowe, które w jego przypadku prezentują się nad wyraz atrakcyjnie. To sprawia, że aplikacja nie musi uzupełniać, a jest w stanie całkowicie zastąpić serwis główny tego właśnie bukmachera.
 • Możliwość sięgnięcia po dodatkowe bonusy – w aplikacji mobilnej LVBet bonus bez depozytu jest tylko jednym, z którego jesteśmy w stanie skorzystać. Bukmacher przygotował stosunkowo dużą paletę promocji bukmacherskich, po które możemy sięgnąć, a które są w stanie zagwarantować nam dostęp do dodatkowych środków. Te z pewnością przydadzą się przy codziennym obstawianiu spotkań sportowych.
 • Szybki dostęp do opcji cash-out – dzięki opcji cash-out możemy szybko wycofać się z zakładu jeszcze zanim ten zostanie całkowicie zrealizowany. Aplikacja mobilna pozwala nam robić to znacznie sprawniej, przy użyciu zaledwie jednego przycisku. Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż opcja ta nie jest dostępna cały czas, a często o możliwości skorzystania z niej decydują sekundy.
 • Darmowe transmisje meczów – w obrębie aplikacji mobilnej obejrzymy również transmisje meczów. Aktualnie LVBet daje dostęp przede wszystkim do e-sportu, jednak w jego ofercie bez problemu można znaleźć match trackery dotyczące zmagań w praktycznie każdej innej dyscyplinie. Dzięki nim możemy szybko zorientować się na boisku i postawić LIVE wybrany przez nas rynek. Jest to tym wygodniejsze, że oferta na zakłady znajduje się tuż pod transmisjami.
 • Możliwość szybkiego logowania się na konto – wykorzystamy do tego odcisk palca lub skan twarzy, dzięki czemu nie będziemy musieli tracić czasu na wpisywanie naszych dancyh.
 • Profesjonalne powiadomienia PUSH – powiadomienia te są w stanie sprawnie informować nas o przebiegu konkretnego spotkania, na które postawiliśmy, ale i wszystkim tym, co jest przez nas pożądane. Dzięki temu będziemy zawsze na bieżąco.

Oczywiście warto wiedzieć, że aplikacja mobilna jest udostępniana i aktualizowana całkowicie za darmo. Możemy ją wykorzystać jako pomoc w obstawianiu – doskonale sprawdza się, gdy oglądamy mecz na telewizorze i chcemy mieć zakłady bukmacherskie pod ręką. Fajnie też działa jeżeli chodzi o centrum wiedzy analitycznej na temat konkretnych spotkań sportowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie w tym, by aplikację traktować jako zamiennik dla serwisu internetowego bukmachera. Nie jest w żaden sposób ograniczona względem niego, a my jesteśmy w stanie wykonać za jej pośrednictwem wszystko to, co w jego obrębie. Niezależnie od tego, czy będziemy chcieli wykorzystać w LVBet bonus bez depozytu, dokonać wpłaty, zlecić wypłatę czy po prostu obstawić interesujące nas spotkanie.

Ulubione w LVBet

LVBet oferuje dość unikalną funkcjonalność, która pozwala nam personalizować jego serwis internetowy i dopasowywać go do własnych potrzeb. Każde spotkanie, ligę i rozgrywki możemy u niego dodać do ulubionych, dzięki czemu będą one dostępne w osobnej zakładce, dostępnej po kliknięciu w ikonkę serduszka. Jest to funkcjonalność bardzo doceniana przez obstawiających, bo dająca natychmiastowy dostęp do tego, czym jest się zainteresowanym. Bez potrzeby przedzierania się przez pełną ofertę czy menu dyscyplin sportowych. Opcja dodawania spotkań do ulubionych nie wymaga od nas założenia konta i zalogowania się na nie, choć w takim  przypadku lista ta zapisze się na koncie. Jeśli będziemy ją aktualizowali jako użytkownicy niezalogowani, będzie ona zapisana w pamięci podręcznej naszej przeglądarki i tylko na jednym urządzeniu. Znacznie lepiej jest więc aktualizować ją już po zalogowaniu. Chociażby po to, by mieć stały wgląd na kursy i wejść w typowanie dokładnie wtedy, gdy będzie to najbardziej opłacalne.

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

Metody płatności w LVBet

LVBet rejestracja daje nam dostęp do mnóstwa form płatności. Bukmacher ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zapewnienie klientom jak największej swobody w zasilaniu własnych wirtualnych kont. Każdy posiada swoją ulubioną metodę płatności, która zawsze przekonuje go do dokonywania transakcji. Z uwagi na to buk daje spory wybór właśnie w tym kontekście. Jeżeli więc chodzi o wpłaty, te można realizować za pośrednictwem:

 • BLIK-a, który należy do najnowocześniejszych i najszybciej zdobywających na popularności systemów płatności elektronicznych;
 • systemów szybkich płatności, które u tego bukmachera odbywają się przy udziale pośredników Dotpay lub Przelewy24, a które pozwalają na natychmiastowe dokonanie płatności przy użyciu konta bankowego;
 • kart płatniczych – wspierane są zarówno karty Mastercard, jak i VISA,
 • PayPala, który stanowi jeden z najpopularniejszych środków do płatności internetowych,
 • portfeli elektronicznych – LVBet w chwili obecnej współpracuje z portfelami paysafecard oraz Plix.

Warto wiedzieć: o ile w LVBet kod promocyjny nie jest uzależniony od kwoty pierwszej wpłaty, bonus powitalny bazuje właśnie na niej. Pamiętajmy więc o tym realizując nasz pierwszy depozyt i postarajmy się wykorzystać go do maksimum. Zwłaszcza że okazję na to mamy tylko raz.

szybkie płatności rapid pay lvbet
Rapid Pay w LVbet – szybkie płatności online

Jeżeli chodzi o wypłaty, LVBet można nazwać bukmacherem odstającym od innych. O ile podstawową ich formą jest przelew bezpośrednio na konto bankowe (tak jak u całej reszty buków), LVBet pozwala na przelanie swoich wygranych również na elektroniczny portfel Plix. Dzięki temu te mogą zostać oddane do naszej dyspozycji błyskawicznie, bez potrzeby oczekiwania na ich zaksięgowanie. Wypłaty w systemie RapidPAY mogą przyjść wyłącznie na kilka banków, z którymi współpracuje cała usługa (wśród nich znajdują się wszystkie te najpopularniejsze), a buk gwarantuje, że do środków przyzna dostęp w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

Jeżeli chcemy wpłacić środki na własne konto, powinniśmy zalogować się na nie, a następnie przejść do zakładki Płatności na górze strony. Następnie musimy wybrać preferowaną opcję płatności. Całość wygląda dość podobnie, jeżeli korzystamy z udostępnianej przez bukmachera aplikacji mobilnej.

Plusy i minusy bukmachera LV Bet

Bukmacher LVBet nie bez powodu uważany jest za jednego z najlepszych działających w naszym kraju. Obok bardzo szerokiej oferty tak przedmeczowej, ja i na żywo, prezentuje świetne kursy bukmacherskie, które w wielu przypadkach biją na głowę te prezentowane przez konkurencję. Jego największym plusem jest przejrzystość warunków współpracy z nim, ale też duża swoboda na każdym etapie realizacji własnych planów związanych z obstawianiem. W LVBet rejestracja jest niesamowicie prosta, a my mamy do dyspozycji mnóstwo form dokonywania płatności. Później zaś możemy wybrać spotkanie sportowe z bardzo szerokiej ich palety, by na końcu dokonać wyboru jednego z mnóstwa (nawet kilkaset w kontekście jednego spotkania) rynków na zakłady bukmacherskie. Wszystko to w bardzo przyjemnej dla oka stylistyce lub przy użyciu bardzo funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Jak każdy bukmacher, LVBet posiada pewne swoje wady, o których dobrze byłoby wiedzieć. Jedną z nich jest to, że w LVBet bonus bez depozytu jest jednym z lepszych bonusów (a nie powinien taki być). Co więcej, ludzie często narzekają na program lojalnościowy tego bukmachera, w obrębie którego bardzo ciężko jest zapracować sobie na nagrody (wymaga to mnóstwa wysiłku i długich miesięcy zbierania punktów). Mimo wszystko te wady nie wpływają znacząco na to, że bukmacher ten jest jednym z lepszych podmiotów na naszym rynku i z całą pewnością zasługuje na uwagę własnie z naszej strony.

Kod promocyjny LVbet – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Choć LVBet istnieje na rynku już od dłuższego czasu, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, z kim ma do czynienia w jego przypadku. Poniżej prezentujemy kilka faktów, które warto znać na jego temat jeszcze zanim założy się u niego swoje własne konto i zacznie się u niego obstawiać.

 • LVBet jest bukmacherem legalnym – licencję na prowadzenie swoich usług pozyskał w 2016 roku bezpośrednio od Ministerstwa Finansów.
 • Twarzą tego bukmachera jest Kuba Błaszczykowski – legendarny już polski zawodnik, wielokrotny kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.
 • LVBet wiele spotkań sportowych opatruje darmowymi transmisjami, które w dużym stopniu pomagają typować – zwłaszcza na żywo.
 • Bukmacher jest jednym z tych, którzy prezentują jedną z najszerszych ofert promocyjnych – w dodatku wiele spośród nich kieruje do stałych graczy.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • LVBet jest sponsorem wielu drużyn uprawiających piłkę nożną. Co ciekawe, dla kibiców wybranych z nich (posiadających aktywną kartę kibica) przygotował specjalne oferty promocyjne.
 • Bukmacher LVbet działa nie tylko Internetowo, ale i stacjonarnie – odwiedzając jego punkt naziemny można liczyć nie tylko na anonimowość (typowanie za gotówkę, bez logowania się, zaledwie po szybkiej weryfikacji wieku), ale też na specjalną ofertę promocyjną szytą z myślą o użytkownikach najbardziej regularnych i najwierniejszych bukmacherowi.
 • Operator jest autorem akcji LV Typer, w której nieco inaczej podchodzi do typowania, a która zachęca do rywalizacji o realne nagrody.
 • LVBet na bieżąco prowadzi blog „Łączy nas pasja”, który każdego dnia publikuje najświeższe informacje ze świata sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Na jego łamach zamieszcza też ciekawe materiały wideo, pozwalające jeszcze bardziej wejść w całą tematykę.
 • LVbet kod promocyjny – specjalny kod promocyjny w LVbet na darmowy bonus bez depozytu to: BETONLINE.

5 / 5. Ocen: 26

Podobne artykuły

Back to top button