LVbet rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

LVBet to jeden z najbardziej szanowanych czołowych polskich bukmacherów. Powstały w Katowicach w 2016 roku, od początku swojej działalności działa w zgodzie z literą polskiego prawa. Istnieje wiele rzeczy, które przyciąga do bukmachera LVBet. Rejestracja, prosty proces logowania, jego oferta główna i promocyjna. Każdą z nich staramy się opisać w obrębie naszego serwisu internetowego, dociekając tym samym, czy tak właściwie warto posiadać u niego konto i regularnie typować w obrębie jego serwisu internetowego.

lvbet rejestracja konta
LVbet rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

LVbet – rejestracja i logowanie

LVBet rejestracja przebiega na bardzo uproszczonych zasadach – podobnie zresztą, jak u większości topowych operatorów przyjmujących zakłady wzajemne. Szybka wersja rejestracji, jak deklaruje ten bukmacher, zajmuje zaledwie minutę czasy typującego. Aby więc ukończyć cały proces, musimy kolejno:

 1. Wcisnąć przycisk „Rejestracja” na dowolnej podstronie serwisu internetowego bukmachera www.LVbet.pl – pojawi się specjalne okienko, które przeprowadzi nas przez cały proces.
 2. Wprowadzić podstawowe dane, a zatem imię i nazwisko, narodowość oraz PESEL.
 3. Podać dodatkowe informacje techniczne, w tym adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu. Należy też potwierdzić prawidłowość danych, swój wiek i wyrazić zgodę na przetwarzanie tychże danych.
 4. Zweryfikować swój adres e-mail, a następnie przejść do pełnej rejestracji, w trakcie której pojawi się możliwość wpisania kodu promocyjnego BETONLINE. Pozwoli on nam zyskać wiele więcej na start.

Logowanie się na własne konto jest znacznie prostsze od zakładania go. Sprowadza się bowiem do podania loginu (lub adresu e-mail, jeśli nie ustaliliśmy takowego) oraz hasła. Przycisk służący logowaniu znajduje się tuż obok tego prowadzącego do formularza rejestracyjnego.

Oferta na zakłady bukmachera LVbet

U bukmachera LVBet rejestracja daje dostęp do bardzo szerokiej oferty na spotkania sportowe. Typować można aż kilkadziesiąt różnych dyscyplin i niezliczoną liczbę rozgrywek w ich ramach. Pośród każdej z nich dominuje piłka nożna, która w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największym powodzeniem. Obok niej ludzie bardzo chętnie sięgają po zakłady na tenis, koszykówkę oraz siatkówkę. LVBet słynie także z solidnej oferty na hokej oraz tenis stołowy, przez wielu innych operatorów uznawane za niszowe. Dyscyplin jest mnóstwo i choć nie każda jest pokrywana tak samo dobrze, w obrębie każdej można obstawiać najistotniejsze turnieje i wydarzenia sportowe.

bukmacher lvbet rejestracja z bonusem
Polski bukmacher LVbet – rejestracja z bonusem bez depozytu

Zakłady na e-sport

Bukmacher LVBet podobnie jak Superbet jest jednym z tych, którzy bardzo dużą wagę przypisują e-sportowi. Mają w tym wiele racji – sam w sobie jest bowiem gałęzią sportu w zdecydowanie najszybszym tempie zdobywającą na popularności. LVBet wydzielił specjalną zakładkę właśnie na e-sport, pozwalając jego wielbicielom odróżnić go od klasycznych dyscyplin sportowych, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do każdej z gier wideo o zapleczu e-sportowym.

Zakłady na e-sport można nazwać najbardziej przyszłościowymi. Branża ta rozpędza się w tempie ekspresowym i można śmiało przypuszczać, że szybko stanie się równie popularna, co aktualnie piłka nożna. Widać to chociażby po trendach młodych ludzi, którzy dopiero osiągają wiek uprawniający ich do udziału w zakładach wzajemnych.

Zakłady na żywo

Choć to obstawianie przedmeczowe jest aktualnie standardem i czymś, czego dotyczy oferta główna każdego bukmachera, typujący coraz chętniej skłaniają się ku zakładom bukmacherskim na żywo – realizowanym w czasie trwania konkretnego meczu. Są one czymś bardziej dynamicznym – czymś, czemu LVBet zaczyna nadawać priorytet. W modelu tym sięga się po dynamiczne opcje bukmacherskie, które w pełni zależą od aktualnej sytuacji na boisku. Podobnie zresztą jak kursy na nie. Typowanie to jest przez to ciekawsze, bo i wymagające refleksu i umiejętności szybkiego kojarzenia faktów i dokonywania analizy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Zakłady na żywo na stronie www.LVbet.pl są aktualnie oferowane wyłącznie w przypadku wybranych spotkań. Wynika to zresztą z ich specyfiki, zmuszającej buka do angażowania pracownika do każdego z nich (opcje i kursy ustalane są ręcznie). W Polsce obstawianie na żywo jest bardzo popularne co również zauważyli inni bukmacherzy jak STS, Betclic czy Superbet.

Sporty wirtualne

Jak przystało na topowego bukmachera, oferta główna LVBet jest przez niego uzupełniana usługami dodatkowymi, które umożliwiają obstawiającym całodobowe typowanie z bardzo szybkim rozwiązywaniem zakładów (w przeciągu kilku minut od ich zawarcia). Jedyną usługą dodatkową na ten moment dostępną u tego operatora są sporty wirtualne, w ramach których obstawia się nieistniejące w rzeczywistości rozgrywki sportowe. Za ich przygotowanie i przedstawienie odpowiedzialny jest komputer – nie ma tutaj zatem miejsca na przypadek i losowość. Nawet jeśli użytkownikowi wydawałoby się, że to z takowymi ma do czynienia.

U bukmachera LVBet rejestracja daje dostęp do sportów wirtualnych z trzech podstawowych kategorii – piłki nożnej, wyścigów (konnych, chartów, motocyklów, rowerów i rydwanów) oraz tenisa.

Bonusy i promocje u bukmachera LVbet

Nie tylko oferta główna, ale i ta czysto promocyjna przyciąga nowych użytkowników do bukmachera LVBet. W jego przypadku mamy do czynienia z bardzo szeroką i zróżnicowaną, a przez to i atrakcyjną ofertą celowaną zarówno w osoby jeszcze nieposiadające u niego konta, jak i takie, które już grają u niego regularnie.

Bonusy powitalne

LVBet jest bukmacherem, który oferuje na stronie www.LVbet.pl dwa podstawowe (choć wielowarstwowe) bonusy powitalne. Pierwszy z nich jest dla osób wpłacających więcej niż 50 złotych. Oni też mogą skorzystać z oferty na:

 • bonus powitalny od pierwszego depozytu, wynoszący nawet 2000 złotych. Rozegrany jest on na nietypowych warunkach, gdyż nie przyznaje on darmowych środków, a aktywuje mnożnik kursów x100. W praktyce przy wykorzystaniu go w pełni (wpłacie 2000 złotych) obstawiając kupon spełniający wymagania (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny 2.50 i na każde zdarzenie 1.25) na zdarzeniu o kursie 2.50 finalnie otrzymuje się kurs równy 250. Aplikuje się to wyłącznie do kursu z zaznaczoną opcją bonusu powitalnego;
 • bonus od drugiego depozytu z wartością maksymalną 1000 złotych, działający na identycznych zasadach co ten pierwszy – z tym, że z przypisanym mnożnikiem kursu x50;
 • zakład bez ryzyka – trzeci depozyt jest zabezpieczany nawet do 333 złotych. Obstawiając po jego dokonaniu, pierwszy kupon będzie tym bez ryzyka. Bukmacher zwróci jego równowartość, jeśli ten okaże się przegrany.

Wszystkie wspomniane wyżej przywileje jakie oferuje bukmacher LVbet dotyczą osób wpłacających więcej niż 50 złotych. Pozostałe (wpłacające od 10 do 49 złotych) mogą liczyć na bonus „pocieszenia” – jeśli wyślą na odpowiedni adres e-mail wiadomość z tytułem „Bonus Powitalny”, otrzymają bonus o wartości 10% depozytu oraz mnożnik kursu x10. Zasady związane z jego wykorzystaniem są identyczne z tymi obecnymi w przykładzie „większego” bonusu powitalnego.

Operacja: Esports

Bukmacher LVBet bardzo promuje e-sport, co ma swoje odzwierciedlenie również w jego ofercie promocyjnej. Oferuje on zwrot maksymalnie 100 złotych za wszystkie przegrane kupony akumulacyjne (o minimalnym kursie łącznym 1.75, z minimum dwoma zdarzeniami) w obrębie danego tygodnia liczonego od czwartku (0:00) do środy (23:59), przy czym minimalna wydana na nie kwota uprawniająca do zwrotu wynosi 500 złotych. Przyznany bonus podlega pięciokrotnemu wymogowi obrotowemu (po kursie minimalnym 1.75).

Co bardzo istotne, z oferty na ten konkretny bonus można korzystać każdego tygodnia, na tych samych zakładach. Bonusu nie można wykorzystywać w obrębie usługi sportów wirtualnych.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Program lojalnościowy

U bukmachera LVBet rejestracja jest równoznaczna z zapisaniem się do programu lojalnościowego Został on zorganizowany w sposób dość standardowy. Zbieramy w nim zatem specjalne LV Punkty, które otrzymujemy za zakłady. Każde wydane na nie 25 złotych to równo 1 punkt w programie. Po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości, można wymienić je na środki na darmową grę. 100 LV Punktów stanowi równowartość 5 złotych na zakłady. Wymiany można dokonać w dowolnym momencie, poprzez wybranie odpowiedniej opcji w menu zarządzania kontem.

Kod promocyjny

LVBet jest jednym z tych bukmacherów, u których można skorzystać z kodu promocyjnego. Z tym jednak, że tutaj nie robi się tego w czasie rejestracji, a przy dokonywaniu pełnej aktywacji konta. W odpowiednim polu formularza na stronie www.LVbet.pl należy wtedy podać kod promocyjny BETONLINE, by zyskać dodatkowe środki na start i pomóc sobie w maksymalnym wykorzystaniu potencjału tego operatora.

LVbet – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Choć LVBet istnieje na rynku już od dłuższego czasu, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, z kim ma do czynienia w jego przypadku. Poniżej prezentujemy kilka faktów, które warto znać na jego temat jeszcze zanim założy się u niego swoje własne konto i zacznie się u niego obstawiać.

 • LVBet jest bukmacherem legalnym – licencję na prowadzenie swoich usług pozyskał w 2016 roku bezpośrednio od Ministerstwa Finansów.
 • Twarzą tego bukmachera jest Kuba Błaszczykowski – legendarny już polski zawodnik, wielokrotny kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.
 • LVBet wiele spotkań sportowych opatruje darmowymi transmisjami, które w dużym stopniu pomagają typować – zwłaszcza na żywo.
 • Bukmacher jest jednym z tych, którzy prezentują jedną z najszerszych ofert promocyjnych – w dodatku wiele spośród nich kieruje do stałych graczy.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
 • LVBet jest sponsorem wielu drużyn uprawiających piłkę nożną. Co ciekawe, dla kibiców wybranych z nich (posiadających aktywną kartę kibica) przygotował specjalne oferty promocyjne.
 • Bukmacher LVbet działa nie tylko Internetowo, ale i stacjonarnie – odwiedzając jego punkt naziemny można liczyć nie tylko na anonimowość (typowanie za gotówkę, bez logowania się, zaledwie po szybkiej weryfikacji wieku), ale też na specjalną ofertę promocyjną szytą z myślą o użytkownikach najbardziej regularnych i najwierniejszych bukmacherowi.
 • Operator jest autorem akcji LV Typer, w której nieco inaczej podchodzi do typowania, a która zachęca do rywalizacji o realne nagrody.
 • LVBet na bieżąco prowadzi blog „Łączy nas pasja”, który każdego dnia publikuje najświeższe informacje ze świata sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Na jego łamach zamieszcza też ciekawe materiały wideo, pozwalające jeszcze bardziej wejść w całą tematykę.

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

Back to top button