Fortuna kod promocyjny 2023 – rejestracja bonus bez depozytu

Fortuna kod promocyjny 2023 to: BETONLINE. Fortuna rejestracja z bonusem bez depozytu jest bardzo atrakcyjną ofertą tego doskonałego bukmachera. Fortuna to firma, którą kojarzy każdy choć trochę zainteresowany zakładami wzajemnymi. Znajduje się w absolutnej czołówce firm działających w tej branży w naszym kraju. Jest jednym z najbardziej konkurencyjnych, a zarazem tych najbardziej dbających o relacje ze swoim klientem. W naszym serwisie prezentujemy wszystko to, co trzeba wiedzieć właśnie na temat bukmachera Fortuna. Rejestracja, logowanie, bonusy i obstawianie – jak wygląda każda z tych rzeczy u niego? Po jakie bonusy i oferty promocyjne pozwala on sięgnąć i jak kształtuje się jego oferta główna? To wszystko – właśnie u nas.

fortuna kod promocyjny 2023
Fortuna kod promocyjny 2023 – rejestracja bonus bez depozytu

Fortuna kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Co wpisać przy rejestracji konta, żeby otrzymać dodatkowe freebety i bonusy na start? Fortuna kod promocyjny 2023 to nic innego jak hasło BETONLINE. Prosto, szybko i przyjemnie możemy zwiększyć swój początkowy budżet na obstawianie zakładów w Fortunie.

Fortuna kod promocyjny 2023BETONLINE
Fortuna bonus powitalny600 PLN
Fortuna freebety z kodem30 PLN
Fortuna rejestracja z kodemwww.eFortuna.pl

Fortuna kod promocyjny – rejestracja z bonusem i logowanie

Proces rejestracji u bukmachera Fortuna został uproszczony w zdecydowanie maksymalny sposób. Podobnie, jak u wszystkich innych działających w Polsce operatorów, jest on zamknięty wyłącznie na osoby pełnoletnie. Wynika to nie tyle z widzimisię tego operatora, ale z tego, jak kształtuje się nasze rodzime prawo. Jeżeli zatem chodzi o bukmachera Fortuna, rejestracja i wpisanie kodu promocyjnego zamyka się w obrębie kilku kroków:

 1. Kliknięcie na przycisk „Rejestracja” na dowolnej podstronie serwisu www.eFortuna.pl.
 2. Podanie danych personalnych – pseudonimu, hasła, kodu PIN, adresu e-mail, imienia i nazwiska, ale też telefonu komórkowego i PESELu. Na tym etapie trzeba też określić źródło posiadania środków na typowanie. Co ważne, tylko w tym momencie można wprowadzić w Fortuna kod promocyjny BETONLINE, by zyskać jeszcze więcej na start.
 3. Weryfikacja adresu e-mail poprzez kliknięcie odnośnik weryfikacyjny przesłany na naszą skrzynkę.
 4. Logowanie i dokonanie pierwszej wpłaty do bukmachera.

Zapisać się do gry u bukmachera Fortuna można nawet za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Jeżeli tylko posiadamy tablet lub smartfon, bez żadnego problemu utworzymy konto do typowania właśnie za jego pomocą. Wszystko w bardzo ekspresowym tempie, dzięki czemu wystarczy znaleźć chwilę, aby rozpocząć legalne typowanie zakładów.

Warto pamiętać o tym, że przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny możemy podać jedynie na etapie rejestracji, kiedy mówimy o bonusie powitalnym. Inaczej wygląda sytuacja przy premiach za kolejne wpłaty w ramach różnych promocji – w ich przypadku także można podawać hasła dające specjalne premie.

Proces logowania u bukmachera Fortuna jest jeszcze prostszy od samej rejestracji. Wystarczy podać w nim ustalony przez siebie pseudonim oraz hasło, by dostać się do panelu zarządzania własnym kontem.

fortuna kod promocyjny 2021
Jaki wpisać kod promocyjny w czasie rejestracji Fortuna?

Fortuna konto tymczasowe – bez weryfikacji

W procesie weryfikacyjnym u bukmachera Fortuna tworzone jest tak zwane konto tymczasowe. Jest ono aktywne przez 28 dni po założeniu konta – po tym czasie konieczne jest przekształcenie go w konto stałe. W tym celu należy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie własnego dowodu osobistego, na podstawie którego ten ręcznie zweryfikuje wiarygodność profilu (zazwyczaj trwa to kilkanaście minut).

Dzięki temu, że możemy utworzyć konto tymczasowe, nie jesteśmy zmuszeni od razu do tego, by wypełniać wszystkie niezbędne formalności. To dobra wiadomość, ale pamiętajmy, że cały czas tylko przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny może być podany. Jeżeli nie zrobimy tego od razu, potem już takiej możliwości nie będzie.

Oczywiście, konto tymczasowe ma pewne ograniczenia i trzeba mieć je na uwadze. Nie są jednak – na szczęście – na tle problematyczne, by przez pewien czas nie można było sobie z nimi poradzić. Najważniejszy punkt w tej kwestii na pewno dotyczy tego, że z konta tymczasowego nie można wypłacać pieniędzy. Bez względu na to czy zarobimy większą sumę, czy mniejszą, przelew do banku nie będzie możliwy do momentu, w którym nie zweryfikujemy swoich danych. W ten sposób bukmacher zabezpiecza się przed sytuacją, która sprawia, że nieodpowiednie osoby mogłyby regularnie zacząć grać na stronie bukmacherskiej.

W koncie tymczasowym trzeba też pamiętać o ograniczeniach dotyczących samego obstawiania. Maksymalnie można zdeponować nie więcej niż 5000 PLN, a wygrana w pojedynczym kuponie nie może wynieść powyżej 2279,99 PLN. Z pewnością te dwa progi dla wielu będą większym hamulcem, aniżeli brak możliwości wypłaty wygranych.

Konto tymczasowe a stałe. Czym się różnią?

 • Na koncie tymczasowym nie można wypłacać wygranych
 • Konto tymczasowe to maksymalna wygrana na jednym kuponie w wysokości 2279,99 PLN
 • W koncie tymczasowym depozyt pieniężny nie może być większy niż 5000 PLN
 • Obstawianie na koncie stałym pozwala na grę bez ograniczeń!

U bukmachera Fortuna rejestracja jest wręcz ekspresowa, ale, jak widać, dopiero pełne zweryfikowanie danych jest konieczne do tego, by móc korzystać z tego, co ta marka przygotowała dla swoich klientów.

Portal internetowy eFortuna
Portal internetowy eFortuna

Fortuna kod promocyjny – Oferta na zakłady sportowe

Bukmacher Fortuna jest jednym z tych, których oferta zakładów jest najszersza i zdecydowanie najatrakcyjniejsza. Obejmuje ona większość istniejących dyscyplin sportu, w tym zarówno te cieszące się największą popularnością, jak i takie uznawane za bardziej niszowe, niemniej jednak posiadające zgromadzone wokół siebie rzesze fanów. W Fortunie po rejestracji z kodem promocyjnym BETONLINE można obstawiać zarówno piłkę nożną, tenis i siatkówkę, jak i rugby, MMA, żużel czy koszykówkę. Tak jak wszędzie indziej, na popularności stale zyskuje u niego e-sport, który powoli staje się jednym z najbardziej promowanych i najchętniej pokrywanych przez każdego z bukmacherów.

Fortuna jest kolejnym bukiem pozwalającym na korzystanie ze swojej oferty na dwa różne sposoby – w formule LIVE i pre-match. Podczas gdy ta ostatnia jest tą najbardziej standardową, drugą opatrywane są wyłącznie najciekawsze mecze. Polega ona na typowaniu spotkań sportowych w czasie ich trwania, z pojawiającymi się na bieżąco rynkami, w pełni zależnymi od aktualnej sytuacji w konkretnym meczu. Darmowe transmisje meczów często ubarwiają ofertę „na żywo” tego bukmachera. Stanowią też coś, czym wyróżnia się on na tle niemal wszystkich innych polskich operatorów.

Wpisując u bukmachera Fortuna kod promocyjny i rejestrując tu konto, zapewniamy sobie dostęp do wielu zakładów ze sportów walki. Ta marka jest sponsorem KSW, a do tego na wyłączność znajdziemy u niej zakłady na High League czy Prime Show MMA. Dla miłośników tego typu imprez na ten moment zdaje się nie być lepszej propozycji – tak można przeczytać na wielu forach tematycznych.

Oczywiście, samo wpisanie w Fortunie kodu promocyjnego nie jest konieczne, jeśli chcemy tylko obstawiać. Trzeba pamiętać jednak o tym, że dopiero podając słowo „BETONLINE” przy rejestracji możemy być pewni, iż otrzymamy pełen pakiet prezentów, który składa się z następujących premii:

 • 20 PLN bez depozytu
 • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
 • 10 PLN ekstra przy I wpłacie
 • Doładowanie 50% do 200 PLN przy II wpłacie

Sporty wirtualne w eFortuna

Już od dawna Fortuna stara się urozmaicić swoją ofertę główną tak zwanymi usługami dodatkowymi, które z samych swoich założeń mają pozwalać na grę o dowolnej porze, każdego dnia tygodnia. Mają zatem wypełniać lukę między kolejnymi spotkaniami w głównej dyscyplinie, w którą tak właściwie się celuje. Sporty wirtualne są takimi, za których w pełni odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. To one ustalają przebieg i wynik każdego z fikcyjnych spotkań. Te z kolei są zademonstrowane w formie przypominającej grę wideo, w postaci kilkuminutowych skrótów.

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

W ramach sportów wirtualnych w Fortunie obstawiać można piłkę nożną, samochody, żużel, ale i wyścigi konne czy wyścigi psów. Brakuje tutaj losowości i możliwości analizy – należy to więc traktować bardziej niczym ciekawostkę i formę ćwiczenia własnych umiejętności typerskich.

Bet on Games – legalne gry karciane w Fortunie

W odpowiedzi na aktualnie pojawiające się na rynku trendy, Fortuna zaczęła wdrażanie usługi Bet on Games, mającej stanowić odpowiedź na istniejące już u konkurencji gry karciane. U bukmachera Fortuna rejestracja jest wymagana do tego, by nie tylko grać, ale i oglądać transmisje kolejnych rozdań. Aktualnie grą oferowaną przez niego w ramach tej usługi jest bakarat (Baccarat), a także chociażby wszystkim doskonale znany poker w odmianie Texas Hold’em. Podobnie, jak u innych bukmacherów, również tutaj wszystko odbywa się na żywo, w asyście prawdziwej krupierki. Bazuje w pełni na losowości.

Legalne gry karciane w Fortunie to więcej niż tylko jedna odmiana danej gry. Dzięki temu gracze zawsze mają wybór i nie muszą decydować się jedynie na stawianie pieniędzy przy jednym stole. Rozgrywka jest dostępna też na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu granie jest bardzo wygodne. Przy tym, oczywiście, w stu procentach legalne – nie ma mowy o tym, by było inaczej w przypadku tej marki!

Do obstawiania Bet on Games potrzebne jest to samo konto, co w przypadku grania zakładów na wydarzenia sportowe. Piłka nożna, tenis, hokej, poker i wirtualne sporty – to i wiele więcej można znaleźć w Fortunie, a założenie konta to kwestia kilku chwil. Przy tym dostępny jest Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„, który sprawia, iż start jest pełen premii.

Fortuna kod promocyjny na bonus powitalny. Darmowe bonusy bez depozytu

Fortuna – podobnie, jak każdy inny bukmacher – swoją ofertę główną uzupełnia tą bonusową. Cele jej stałego rozbudowywania są różne. Po pierwsze, stanowi ona świetną formę marketingu. Klienci chętniej sięgają po usługi operatorów, którzy są im w stanie dać więcej na start, ale też stwarzają tym samym atrakcyjniejsze warunki do typowania. Po drugie z kolei, stanowi formę zatrzymywania przy bukmacherze stałych i regularnych obstawiających. Jest to tym istotniejsze, że w dzisiejszych czasach zmiana bukmachera nie stanowi żadnego problemu, a polskie prawo pozwala na posiadanie konta chociażby u każdego z nich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto wiedzieć: choć wiele bonusów jest skierowanych do każdego, istnieją takie, które są ograniczone przez bukmachera Fortuna. Rejestracja w ich przypadku nie wystarcza – aby po nie sięgnąć trzeba będzie w pełni zweryfikować własne konto, właśnie poprzez podesłanie bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu osobistego.

Bonus powitalny w Fortunie

Najistotniejszym elementem oferty promocyjnej Fortuny jest oczywiście jej bonus powitalny, który skierowany jest wyłącznie do nowych użytkowników. Dzieli się on na trzy „warstwy”:

 • 600 złotych bezpiecznego zakładu – jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany, firma zwróci jego równowartość nawet do 200 złotych;
 • 20 złotych bez depozytu freebetu – przyznawane jest w postaci punktów w programie lojalnościowym, o którym więcej – poniżej;
 • 10 złotych przy pierwszej wpłacie – tym, którzy wpiszą u bukmachera Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„, daje się dodatkowe 10 złotych przy wpłacie;
 • 200 złotych bonusu od depozytu – główny bonus powitalny, przyznawany dopiero po obróceniu pierwszej wpłaty (czterokrotnego, na kuponach z minimum trzema spotkaniami i kursem całkowitym o wartości przynajmniej 1.60). Stanowi on jej równowartość – jeżeli zatem wpłacimy 2000 złotych i obrócimy 8000 złotych (mamy na to miesiąc), na naszym koncie pojawi się 2000 złotych.

Z bonusu powitalnego może skorzystać każdy, kto jeszcze nie posiada własnego konta u bukmachera. W Fortuna kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu to BETONLINE, rejestracja na stronie www.eFortuna.pl.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Przy zapisywaniu się do gry u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu jest dostępny i można go odebrać w ciągu kilku chwil. To jedna z nielicznych tego typu promocji na naszym rynku. Pamiętać trzeba jedynie o tym, by podać Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„.

Premia bez wpłaty umożliwia otrzymanie środków pieniężnych bez konieczności przelewania własnych pieniędzy na konto bukmacherskie. Podkreślmy jednak, że jest to bonus, jaki można otrzymać po pełnej rejestracji konta!

Bonus bez depozytu w Fortunie przyznawany jest w formie punktów FKP. To nic strasznego, a tym bardziej nie żadne oszustwo. Gracz dostaje pulę lojalnościowych nagród, które może zamienić na zakłady. Wygrane z nich stają się gotówką, a to oznacza, iż nie muszą być już obracane.

Jak odbiera się u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu?

 1. Wejść na stronę www.eFortuna.pl
 2. Zarejestrować konto – Fortuna kod promocyjny to słowo „BETONLINE
 3. Zweryfikować dane
 4. Odebrać 20 PLN bez depozytu na start

W trakcie grania u bukmachera Fortuna pojawia się wiele sposobności do tego, by odbierać punkty FKP. Oferta jest cały czas poszerzana o dodatkowe prezenty dla graczy przy okazji sportowych hitów – piłkarskich czy też chociażby tenisowych. Na naszej stronie zawsze można przeczytać o najświeższych akcjach specjalnych.

Zakład bez ryzyka w Fortunie – 600 PLN na start!

Zakład bez ryzyka w Fortunie - 600 PLN na start!
Zakład bez ryzyka w Fortunie – 600 PLN na start!

Kiedy jest już za nami u bukmachera Fortuna rejestracja, możemy utworzyć pierwszy kupon i zagrać go bez ryzyka. Do odebrania jest nawet 600 PLN zwrotu, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. To interesujące rozwiązanie, bo można zagrać w debiucie i nie stracić na nim wszystkich zainwestowanych pieniędzy. Jednocześnie jest szansa na zyskanie środków, które staną się gotówką i przyniosą nam pierwszą bukmacherską wygraną w Fortunie.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN jest dostępny dla wszystkich, ale pamiętajmy cały czas o tym, że sam bonus powitalny w pełnej krasie działa dopiero wtedy, gdy wpiszemy Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„. Z tym – na szczęście – nikt problemów mieć nie powinien, bo cały proces jest uproszczony do minimum.

Jak postawić kupon bez ryzyka w Fortunie? Sprowadza się to tylko do wykonania kilku kroków:

 1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
 2. Zarejestrowanie z kodem „BETONLINE
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty
 4. Postawienie kuponu
 5. Odebranie wygranej lub zwrotu do 600 PLN w przypadku porażki

U bukmachera Fortuna nie ma miejsca sytuacja, w której nowy gracz nie otrzymuje premii na start, tak samo jak nigdy nie zdarza się, by pierwszy kupon zakończył się totalną klęską.

10 PLN ekstra w Fortunie z kodem „BETONLINE”

Każdy, kto poda u bukmachera Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„, otrzyma przy pierwszym depozycie wyjątkowy prezent w postaci bonusu 10 PLN. Po raz kolejny mowa o środkach dostępnych jako punkty FKP, a dzięki nim możliwe jest zagranie kuponów, które przyniosą wygraną w postaci prawdziwych środków – tych bez konieczności jakiegokolwiek obrotu!

Najważniejsze jest to, iż w Fortunie kod do podania jest bardzo łatwy do zapamiętania, a to już połowa sukcesu. Ten bukmacher nie chciał sytuacji, w której gracze nie będą mogli skorzystać z bonusu tylko ze względu na zagmatwane hasło promocyjne.

Najważniejsze jest jeszcze w tym wszystkim to, że 10 PLN otrzymać można tylko na początku i jedynie z kodem. Pamiętajmy o tym, bo już po utworzeniu konta będzie za późno na jakiekolwiek korekty.

Druga wpłata? 50% do 200 PLN od Fortuny!

Bonus od drugiej wpłaty w Fortunie - 50% do 200 PLN
Bonus od drugiej wpłaty w Fortunie – 50% do 200 PLN

Kiedy zakładamy konto u bukmachera Fortuna i dokonujemy u niego drugiej wpłaty, mamy możliwość zdobycia premii 50% do kwoty 200 PLN. To kolejna premia, dzięki której początek typowania może przynieść dodatkowe korzyści w postaci dodatkowych środków na obstawianie.

Jak to właściwie działa?

 1. Gracz rejestruje konto
 2. Dokonuje pierwszej wpłaty
 3. Aktywuje bonus od drugiej wpłaty w ciągu 2 dni od pierwszego depozytu
 4. W ciagu 3 dni od aktywacji dokonuje drugiego przelewu na konto
 5. Otrzymuje bonus 50% nawet do kwoty 200 PLN!

Po wykonaniu wszystkich kroków w należyty sposób gracz powinien premię na konto. Można ją znaleźć w dziale „Bonusy” po zalogowaniu na profil gracza. Także i w tym przypadku premia dostępna jest w postaci punktów FKP, a te wymieniać można na zakłady. Historię granych kuponów można w każdej chwili podejrzeć.

Po odebraniu wszystkich premii na start u bukmachera Fortuna pojawiają się inne możliwości. Przede wszystkim istnieje szansa na to, by korzystać z promocji okazjonalnych, gdzie czekają freebety, podwyższone kursy, cashbacki i wiele więcej.

Kod promocyjny Fortuna – co wpisać podczas rejestracji konta?

Przy założeniu konta u bukmachera Fortuna kod promocyjny jest do wpisania w odpowiedniej rubryce. To słowo BETONLINE wpisane w odpowiednim okienku formularza rejestracyjnego na stronie www.eFortuna.pl jest w stanie – zupełnie za darmo – zwiększyć początkowy budżet na zakłady wzajemne i przyznać dodatkowe środki na grę (600 PLN bez ryzyka
+ 200 PLN za drugi depozyt + 30 PLN freebety). Jest on jednorazowy i możliwy do wpisania wyłącznie w momencie zakładania konta.

Happy Hours, czyli typy bez podatku

Happy Hours to promocja skierowana do nowych i stałych graczy. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na obstawienie kuponu akumulacyjnego mogą liczyć na grę bez podatku. Promocja ta tyczy się zakładów pre-match i LIVE, w tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Fortuna. Aby wziąć w niej udział trzeba jednak spełnić określone wymagania. Na kuponie AKO muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.30. Oferta tyczy się zakładów zarówno w obrębie aplikacji mobilnej, jak i strony internetowej czy punktów przyjmowania zakładów. Aplikuje się automatycznie do każdego uprawnionego do tego kuponu, zwiększając pochodzącą z niego wygraną o 14% (dokładnie tyle wynosi podatek od gier i zakładów w naszym kraju).

Oferta bez podatku dostępna jest przy zakładach na żywo 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy, że kupon spełni warunki promocji, a reszta będzie już odbywała się w sposób automatyczny. Przy ofercie pre-match jest z tym nieco inaczej, a to dlatego, że tutaj trzeba bacznie zwracać uwagę na dostępny na stronie kalendarz promocji. Zawsze pojawia się informacja, na co można grać bez podatku i w jakich godzinach.

W Fortunie można być pewnym tego, iż niemalże zawsze gra się bez podatku na gale KSW, MMA czy Puchar Polski w piłce nożnej, którego bukmacher jest sponsorem tytularnym. To tylko przykłady, bo okazji do typowania jest znacznie więcej.

Do korzystania z Happy Hours nie jest potrzebny Fortuna kod promocyjny. To promocja dla każdego, kto ma konto u tego bukmachera. Jeżeli chcemy sprawdzić, w jakiej formie dostępna jest obecnie i na jakie wydarzenia można z niej korzystać, wystarczy, iż sprawdzimy to na www.eFortuna.pl.

Program lojalnościowy

Jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce Fortuna umożliwia użytkownikom udział w programie lojalnościowym. Tak właściwie w kontekście tego typu akcji pionierem jest właśnie Fortuna. Rejestracja u niej automatycznie zapisuje użytkownika do owego programu lojalnościowego. Z chwilą przystąpienia do niego każdy zakład promuje punktami FKP (Fortuna Klub Plus). Za każde wydane dwa złote przyznawany jest dokładnie jeden punkt.

Zgromadzone na własnym koncie punkty można wykorzystać na bonusy dostępne w katalogu, darmowe zakłady lub też bonusy kursowe, inni bukmacherzy w Polsce mogliby wziąć przykład z Fortuny. Co ważne, udział w programie lojalnościowym premiuje też darmowym zakładem co miesiąc (przyznawanym za aktywność). Same punkty z kolei nigdy nie tracą ważności – można je zbierać dowoli i wykorzystać je w dowolnym wskazanym przez siebie momencie.

Fortuna promocje i produkty typerskie
Fortuna promocje i produkty typerskie

Bukmacher Fortuna – czy warto się rejestrować z kodem promocyjnym?

Bukmacher Fortuna nie bez powodu jest aktualnie jednym z liderów polskiej sceny zakładów wzajemnych. Nawet bukmacher STS, który uznawany jest za najlepszego nie może czuć się bezpiecznie. Samo to jest w stanie przekonać do rejestracji w obrębie jego serwisu internetowego. Co jeszcze przemawia za nim? Poniżej wypisujemy kilka rzeczy, które pomogą w odpowiedzeniu sobie na pytanie, czy tak właściwie warto sięgnąć po kod promocyjny Fortuna.

 • Fortuna jest bukmacherem legalnym – działa w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów. Co jednak ważne, swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku, co czyni ją jednym z najbardziej doświadczonych buków.
 • Jest operatorem z najlepszą ofertą na 1. Ligę Polską (piłka nożna), której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. Najlepsi bukmacherzy w Polsce przez sponsoring sportu zdobywają zaufanie klientów.
 • Jest niesamowicie konkurencyjna pod kątem kursów bukmacherskich – zawsze stara się być o krok przed całą konkurencją. W wielu przypadkach jej się to udaje.
 • Oferuje darmowe transmisje telewizyjne wielu spotkań sportowych – posiada mnóstwo licencji na najpopularniejsze rozgrywki, nie tylko w obrębie piłki nożnej.
 • Nastawia się na świetny kontakt z klientem – łatwo więc uzyskać od niej pomoc i wsparcie techniczne.
 • Jako jedna z nielicznych oferuje dostęp do programu lojalnościowego, który rzeczywiście działa i jest w stanie przynieść realne korzyści. Korzystanie z niego jest darmowe.
 • Oferuje jeden z najbardziej wartościowych bonusów powitalnych – w dodatku na prostych do zrozumienia warunkach. Specjalny bonus bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE to tylko wisienka na torcie.

4.8 / 5. Ocen: 245

Podobne artykuły

Back to top button