Fortuna rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Fortuna to bukmacher, którego kojarzy każdy choć trochę zainteresowany zakładami wzajemnymi. Znajduje się w absolutnej czołówce firm działających w tej branży w naszym kraju. Jest jednym z najbardziej konkurencyjnych, a zarazem tych najbardziej dbających o relacje ze swoim klientem. W naszym serwisie prezentujemy wszystko to, co trzeba wiedzieć właśnie na temat bukmachera Fortuna. Rejestracja, logowanie, bonusy i obstawianie – jak wygląda każda z tych rzeczy u niego? Po jakie bonusy i oferty promocyjne pozwala on sięgnąć i jak kształtuje się jego oferta główna? To wszystko – właśnie u nas.

fortuna aplikacja mobilna apk
Fortuna rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Fortuna – rejestracja i logowanie

Proces rejestracji u bukmachera Fortuna został uproszczony w zdecydowanie maksymalny sposób. Podobnie, jak u wszystkich innych działających w Polsce operatorów, jest on zamknięty wyłącznie na osoby pełnoletnie. Wynika to nie tyle z widzimisię tego operatora, ale z tego, jak kształtuje się nasze rodzime prawo. Jeżeli zatem chodzi o bukmachera Fortuna, rejestracja u niego zamyka się w obrębie kilku kroków:

 1. Kliknięcie na przycisk „Rejestracja” na dowolnej podstronie serwisu www.eFortuna.pl.
 2. Podanie danych personalnych – pseudonimu, hasła, kodu PIN, adresu e-mail, imienia i nazwiska, ale też telefonu komórkowego i PESELu. Na tym etapie trzeba też określić źródło posiadania środków na typowanie. Co ważne, tylko w tym momencie można wprowadzić kod promocyjny BETONLINE, by zyskać jeszcze więcej na start.
 3. Weryfikacja adresu e-mail poprzez kliknięcie odnośnik weryfikacyjny przesłany na naszą skrzynkę.
 4. Logowanie i dokonanie pierwszej wpłaty do bukmachera.

W procesie weryfikacyjnym u bukmachera Fortuna tworzone jest tak zwane konto tymczasowe. Jest ono aktywne przez 28 dni po założeniu konta – po tym czasie konieczne jest przekształcenie go w konto stałe. W tym celu należy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie własnego dowodu osobistego, na podstawie którego ten ręcznie zweryfikuje wiarygodność profilu (zazwyczaj trwa to kilkanaście minut).

fortuna kod promocyjny 2021
Jaki wpisać kod promocyjny w czasie rejestracji Fortuna?

Proces logowania u bukmachera Fortuna jest jeszcze prostszy. Wystarczy podać w nim ustalony przez siebie pseudonim oraz hasło, by dostać się do panelu zarządzania własnym kontem.

Oferta na zakłady bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna jest jednym z tych, których oferta jest najszersza i zdecydowanie najatrakcyjniejsza. Obejmuje ona większość istniejących dyscyplin sportu, w tym zarówno te cieszące się największą popularnością, jak i takie uznawane za bardziej niszowe, niemniej jednak posiadające zgromadzone wokół siebie rzesze fanów. W Fortunie można zatem obstawiać zarówno piłkę nożną, tenis i siatkówkę, jak i rugby, MMA, żużel czy koszykówkę. Tak jak wszędzie indziej, na popularności stale zyskuje u niego e-sport, który powoli staje się jednym z najbardziej promowanych i najchętniej pokrywanych przez każdego z bukmacherów.

Fortuna jest kolejnym bukiem pozwalającym na korzystanie ze swojej oferty na dwa różne sposoby – w formule LIVE i pre-match. Podczas gdy ta ostatnia jest tą najbardziej standardową, drugą opatrywane są wyłącznie najciekawsze mecze. Polega ona na typowaniu spotkań sportowych w czasie ich trwania, z pojawiającymi się na bieżąco rynkami, w pełni zależnymi od aktualnej sytuacji w konkretnym meczu. Darmowe transmisje meczów często ubarwiają ofertę „na żywo” tego bukmachera. Stanowią też coś, czym wyróżnia się on na tle niemal wszystkich innych polskich operatorów.

Sporty wirtualne

Już od dawna Fortuna stara się urozmaicić swoją ofertę główną tak zwanymi usługami dodatkowymi, które z samych swoich założeń mają pozwalać na grę o dowolnej porze, każdego dnia tygodnia. Mają zatem wypełniać lukę między kolejnymi spotkaniami w głównej dyscyplinie, w którą tak właściwie się celuje. Sporty wirtualne są takimi, za których w pełni odpowiedzialne są algorytmy komputerowe. To one ustalają przebieg i wynik każdego z fikcyjnych spotkań. Te z kolei są zademonstrowane w formie przypominającej grę wideo, w postaci kilkuminutowych skrótów.

STS online nowy kod promocyjny
Nowe bonusy w STS online – Aktualny kod promocyjny: BETONLINE

W ramach sportów wirtualnych w Fortunie obstawiać można piłkę nożną, samochody, żużel, ale i wyścigi konne czy wyścigi psów. Brakuje tutaj losowości i możliwości analizy – należy to więc traktować bardziej niczym ciekawostkę i formę ćwiczenia własnych umiejętności typerskich.

Bet on Games

W odpowiedzi na aktualnie pojawiające się na rynku trendy, Fortuna zaczęła wdrażanie usługi Bet on Games, mającej stanowić odpowiedź na istniejące już u konkurencji gry karciane. U bukmachera Fortuna rejestracja jest wymagana do tego, by nie tylko grać, ale i oglądać transmisje kolejnych rozdań. Aktualnie jedyną grą oferowaną przez niego w ramach tej usługi jest bakarat (Baccarat). Podobnie, jak u innych bukmacherów, również tutaj wszystko odbywa się na żywo, w asyście prawdziwej krupierki. Bazuje w pełni na losowości i stanowi namiastkę kasyna.

Bonusy i promocje u bukmachera Fortuna

Fortuna – podobnie, jak każdy inny bukmacher – swoją ofertę główną uzupełnia tą bonusową. Cele jej stałego rozbudowywania są różne. Po pierwsze, stanowi ona świetną formę marketingu. Klienci chętniej sięgają po usługi operatorów, którzy są im w stanie dać więcej na start, ale też stwarzają tym samym atrakcyjniejsze warunki do typowania. Po drugie z kolei, stanowi formę zatrzymywania przy bukmacherze stałych i regularnych obstawiających. Jest to tym istotniejsze, że w dzisiejszych czasach zmiana bukmachera nie stanowi żadnego problemu, a polskie prawo pozwala na posiadanie konta chociażby u każdego z nich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1520 PLN + 34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto wiedzieć: choć wiele bonusów jest skierowanych do każdego, istnieją takie, które są ograniczone przez bukmachera Fortuna. Rejestracja w ich przypadku nie wystarcza – aby po nie sięgnąć trzeba będzie w pełni zweryfikować własne konto, właśnie poprzez podesłanie bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu osobistego.

Bonus powitalny w Fortunie

Najistotniejszym elementem oferty promocyjnej Fortuny jest oczywiście jej bonus powitalny, który skierowany jest wyłącznie do nowych użytkowników. Dzieli się on na trzy „warstwy”:

 • 200 złotych bezpiecznego zakładu – jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany, firma zwróci jego równowartość nawet do 200 złotych;
 • 20 złotych w postaci freebetu – przyznawane jest w postaci punktów w programie lojalnościowym, o którym więcej – poniżej;
 • 2000 złotych bonusu od depozytu – główny bonus powitalny, przyznawany dopiero po obróceniu pierwszej wpłaty (czterokrotnego, na kuponach z minimum trzema spotkaniami i kursem całkowitym o wartości przynajmniej 1.60). Stanowi on jej równowartość – jeżeli zatem wpłacimy 2000 złotych i obrócimy 8000 złotych (mamy na to miesiąc), na naszym koncie pojawi się 2000 złotych.

Z bonusu powitalnego może skorzystać każdy, kto jeszcze nie posiada własnego konta u bukmachera. 

Kod promocyjny Fortuna – co wpisać podczas rejestracji?

Bukmacher Fortuna w czasie rejestracji daje możliwość skorzystania z kodu promocyjnego. Sam w sobie nie oferuje jednak żadnego od siebie. Z pomocą przychodzi nasz serwis. Kod promocyjny BETONLINE wpisany w odpowiednim okienku formularza rejestracyjnego na stronie www.eFortuna.pl jest w stanie – zupełnie za darmo – zwiększyć początkowy budżet na zakłady wzajemne i przyznać dodatkowe środki na grę. Jest on jednorazowy i możliwy do wpisania wyłącznie w momencie zakładania konta.

superbet bonusy 2022
Nowe bonusy i promocje w Superbet z kodem promocyjnym

Happy Hours

Happy Hours to promocja skierowana do nowych i stałych graczy. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na obstawienie kuponu akumulacyjnego mogą liczyć na grę bez podatku. Promocja ta tyczy się zakładów pre-match i LIVE, w tej promocji nie jest wymagany kod promocyjny Fortuna. Aby wziąć w niej udział trzeba jednak spełnić określone wymagania. Na kuponie AKO muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem 1.30. Oferta tyczy się zakładów zarówno w obrębie aplikacji mobilnej, jak i strony internetowej czy punktów przyjmowania zakładów. Aplikuje się automatycznie do każdego uprawnionego do tego kuponu, zwiększając pochodzącą z niego wygraną o 14% (dokładnie tyle wynosi podatek od gier i zakładów w naszym kraju).

Program lojalnościowy

Jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce Fortuna umożliwia użytkownikom udział w programie lojalnościowym. Tak właściwie w kontekście tego typu akcji pionierem jest właśnie Fortuna. Rejestracja u niej automatycznie zapisuje użytkownika do owego programu lojalnościowego. Z chwilą przystąpienia do niego każdy zakład promuje punktami FKP (Fortuna Klub Plus). Za każde wydane dwa złote przyznawany jest dokładnie jeden punkt. Zgromadzone na własnym koncie punkty można wykorzystać na bonusy dostępne w katalogu, darmowe zakłady lub też bonusy kursowe, inni bukmacherzy w Polsce mogliby wziąć przykład z Fortuny. Co ważne, udział w programie lojalnościowym premiuje też darmowym zakładem co miesiąc (przyznawanym za aktywność). Same punkty z kolei nigdy nie tracą ważności – można je zbierać dowoli i wykorzystać je w dowolnym wskazanym przez siebie momencie.

Bukmacher Fortuna – czy warto się rejestrować?

Bukmacher Fortuna nie bez powodu jest aktualnie jednym z liderów polskiej sceny zakładów wzajemnych. Nawet bukmacher STS, który uznawany jest za najlepszego nie może czuć się bezpiecznie. Samo to jest w stanie przekonać do rejestracji w obrębie jego serwisu internetowego. Co jeszcze przemawia za nim? Poniżej wypisujemy kilka rzeczy, które pomogą w odpowiedzeniu sobie na pytanie, czy tak właściwie warto po niego sięgnąć.

 • Fortuna jest bukmacherem legalnym – działa w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów. Co jednak ważne, swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku, co czyni ją jednym z najbardziej doświadczonych buków.
 • Jest operatorem z najlepszą ofertą na 1. Ligę Polską (piłka nożna), której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem.
 • Jest niesamowicie konkurencyjna pod kątem kursów bukmacherskich – zawsze stara się być o krok przed całą konkurencją. W wielu przypadkach jej się to udaje.
 • Oferuje darmowe transmisje telewizyjne wielu spotkań sportowych – posiada mnóstwo licencji na najpopularniejsze rozgrywki, nie tylko w obrębie piłki nożnej.
 • Nastawia się na świetny kontakt z klientem – łatwo więc uzyskać od niej pomoc i wsparcie techniczne.
 • Jako jedna z nielicznych oferuje dostęp do programu lojalnościowego, który rzeczywiście działa i jest w stanie przynieść realne korzyści. Korzystanie z niego jest darmowe.
 • Oferuje jeden z najbardziej wartościowych bonusów powitalnych – w dodatku na prostych do zrozumienia warunkach.

5 / 5. Ocen: 11

Kody promocyjne:

Podobne artykuły

Back to top button