Betclic rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betclic to bukmacher, który na przestrzeni wielu lat istnienia wyrobił sobie na polskim rynku solidną renomę. Jako podmiot zagraniczny, swoją działalność u nas rozpoczął w lipcu 2019 roku, na podstawie przyznanego mu rok wcześniej zezwolenia Ministerstwa Finansów. Jeżeli szukać prostoty, braku wodotrysków graficznych i zakładów w najczystszej postaci, z pomocą przyjdzie właśnie Betclic. Rejestracja, logowanie, oferta – wszystko, co do czego trzeba mieć pewną wiedzę zostanie opisane w naszym serwisie internetowym. Podpowiemy w nim też, czy opłacalne jest posiadanie własnego konta właśnie u tegoż bukmachera.

betclic rejestracja kod promocyjny
Betclic rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betclic – rejestracja konta i logowanie

Betclic jest jednym z bukmacherów, którzy stawiają na prostotę w obsłudze stworzonego przez siebie serwisu internetowego. Jest to widoczne już na poziomie zakładania konta. W Betclic rejestracja jest w stanie trwać zaledwie kilka minut. Jej proces został podzielony na trzy podstawowe kroki. Już po przejściu do formularza przez kliknięcie przycisku „Zarejestruj się” w górnej części jego serwisu www.Betclic.pl trzeba będzie:

  1. Podać podstawowe informacje na swój temat – imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Należy też potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i – w razie chęci – wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.
  2. Wypełnić bardziej szczegółowe informacje na swój temat – mowa tutaj o PESELu, adresie zamieszkania oraz własnym numerze telefonu.
  3. Wprowadzić dane techniczne, a zatem nazwę użytkownika i hasło, za pośrednictwem których odbywać się będzie logowanie. Trzeba też wprowadzić pytanie bezpieczeństwa do ewentualnego przywracania zapomnianego hasła. Na tym etapie można też podać kod KOD550, powiększający otrzymywany od bukmachera bonus powitalny. Warto to zrobić, gdyż jest to możliwe wyłącznie w tym momencie.

Proces rejestracji w Betclic prowadzi do założenia konta tymczasowego, które po jakimś czasie trzeba będzie aktywować. Jest to jednak wymóg standardowy, narzucany również przez innych operatorów zakładów wzajemnych (bo i regulowany przez rodzime prawo).

Betclic kod promocyjny 2021
Betclic kod promocyjny na darmowy bonus 550 PLN

Samo logowanie na już założone konto polega na podaniu adresu e-mail lub ustalonego przez siebie loginu i hasła. Przycisk do logowania znajduje się nieopodal tego prowadzącego do rejestracji. Po kliknięciu w niego pojawia się właściwe okno do wpisania wyżej wspomnianych informacji.

Oferta na zakłady bukmachera Betclic

Betclic to bukmacher, który pod kątem swojej oferty głównej potrafi wyróżniać się na tle innych operatorów. Jego główną zaletą jest tutaj ogromna wszechstronność. Choć tak jak inni największą wagę przykłada do piłki nożnej, nie ignoruje również innych popularnych w Polsce dyscyplin sportu – siatkówki, piłki ręcznej czy tenisa. Paleta pokrywanych przez niego sportów jest zresztą znacznie szersza i liczy sobie kilkadziesiąt różnych pozycji. Poza tymi popularnymi można zatem obstawiać chociażby i żużel, snooker, unihokej czy wyścigi motocyklowe. Im mniej popularna dyscyplina, tym z mniejszym pokryciem trzeba się liczyć. Mimo wszystko jednak operator dba o to, by obejmować nim wszystkie najważniejsze turnieje w obrębie konkretnego sportu.

Zakłady na żywo

U bukmachera Betclic rejestracja na stronie www.Betclic.pl zazwyczaj prowadzi do obstawiania przedmeczowego – najbardziej standardowego i popularnego. Prowadzi, a właściwie prowadziła, gdyż operator ten duży nacisk zaczął kłaść na swoją ofertę „na żywo”. Jest to zresztą bezpośrednią reakcją na jej stale wzrastającą popularność. Zakłady na żywo proponowane są w kontekście najpopularniejszych spotkań. Podejmując się ich można liczyć na możliwość typowania w czasie trwania konkretnych meczów, przy sięganiu po dynamiczne i zależne od aktualnej sytuacji opcje bukmacherskie, wraz z ustalanymi na bieżąco kursami. Zakłady na żywo pozwalają na szybkie rozwiązywanie kuponów, a zatem realizację nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu zakładów w obrębie tego samego meczu, jeden po drugim.

Fuksiarz Polski bukmacherBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto wiedzieć: bukmacher zupełnie niedawno udostępnił możliwość oglądania darmowych transmisji meczów z różnych dyscyplin. Opcja ta jest dostępna w przypadku wybranych spotkań i wymaga od użytkownika albo postawienia zakładu w przeciągu ostatnich 24h (na cokolwiek – odblokuje on dostęp do całej tej usługi), albo też posiadania jakichkolwiek środków na koncie. Transmisje w znaczący sposób wpływają na efektywność w zakładach na żywo.

Bonusy i promocje u bukmachera Betclic

Betclic dużą wagę przykłada do swojej oferty promocyjnej, która – jak w przypadku każdego innego buka jak STS czy Fuksiarz – stanowi jego główną broń w walce o nowego klienta. Betclic stara się znaleźć złoty środek i proponuje ją zarówno nowym, jak i stałym obstawiającym, starając się zadowolić wszystkich, dzięki temu inne najlepsze firmy bukmacherskie nie mogą spać spokojnie, gdyż Betclic ciągle ich goni. Prowadzi to do jednej z najbardziej wszechstronnych ofert promocyjnych na rynku.

Bonus powitalny w Betclic Polska

Motorem napędowym oferty promocyjnej bukmachera Betclic jest jego bonus powitalny. Operator rozwiązał go jednak w nieco inny sposób niż jego konkurencja. Postawił on bowiem na cashback, a zatem zwrot stawki za pierwszy zakład, jeżeli ten okaże się przegrany. Sięgnięcie po bonus powitalny wymaga nie zaznaczenia odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, a podania właściwego kodu w tym samym formularzu na stronie www.Betclic.pl. Choć bukmacher podaje ten swój, znacznie bardziej można skorzystać podając taki znaleziony na stronach zewnętrznych, niezależnych od bukmachera. My ze swojej strony polecamy kod promocyjny KOD550.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN + 60 PLN freebetBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Środki z cashbacku trafiają zawsze na specjalne konto bonusowe i konieczne staje się dokonanie obrotu nimi (jeśli oczywiście chce się nimi zarządzać, w tym po prostu je wypłacić). Obrót ten musi być ośmiokrotnością kwoty przyznanego bonusu (maksymalnie 550 złotych). Zaliczają się do niego wyłącznie zakłady na kupony o minimalnym kursie 2.00. Mogą to być kupony pojedyncze lub wielokrotne. Na dokonanie obrotu mamy dokładnie 30 dni.

Super Kursy

Super Kursy stanowią akcję promocyjną skierowaną zarówno do nowych, jak i stałych użytkowników. To tak naprawdę część oferty głównej. Bukmacher Betclic znacząco podnosi w niej kursy na wybrane przez siebie spotkania, przypisując do nich specjalną ikonkę rakiety (BOOST). Kupony z tej oferty są zatem znacznie bardziej opłacalne. Często z kolei stanowią najlepszą ofertę na dane spotkanie i konkretną opcję bukmacherską spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Multi+

Multi+ to kolejna promocja mierzona w stałych użytkowników, acz dostępna również dla tych, którzy dopiero założyli własne konto w obrębie serwisu internetowego bukmachera Betclic. Promuje ona kupony akumulacyjne, a konkretnie takie, które zawierają w sobie minimum 5 zdarzeń. Zasada w tej akcji promocyjnej jest banalnie prosta – im więcej zdarzeń (powyżej 5) się wytypuje, tym większa będzie wygrana w przypadku pozytywnego rozwiązania zakładu.

Największy dodatek do podstawowej wygranej pozyskać można przy czternastu (i więcej) zdarzeniach na kuponie. Wtedy też wygrana zostanie powiększona o dokładnie 50%. Przy trzynastu zdarzeniach to 45%, przy dwunastu 40% i tak dalej. Pięć zdarzeń promuje wygraną wyższą o siedem procent.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Warto wiedzieć: specyfika kuponów akumulacyjnych w Betclic zmusza nas do poprawnego wytypowania każdego zdarzenia w ich obrębie. Stawiając na aż czternaście z nich, będziemy musieli liczyć na pozytywny wynik każdego. Co ważne, można stawiać na kilka zdarzeń w obrębie tego samego meczu (na przykład na to, kto wygra i ile bramek strzeli ta drużyna).

Kod promocyjny w Betclic na bonus cashback

Betclic jest jednym z tych bukmacherów, który pozwalają na wpisanie kodu promocyjnego. Można to zrobić wyłącznie podczas zakładania konta w jego serwisie internetowym. W Betclic rejestracja jest podzielona na trzy fazy – to w trzeciej i ostatniej pojawia się właśnie ta możliwość. Najbardziej opłacalnym kodem promocyjnym w jego przypadku jest kod KOD550. Wpisując go można liczyć na zdecydowanie najlepsze warunki na zakłady.

Betclic – pomoc techniczna

Pomoc techniczna u bukmachera Betclic została rozwiązana w sposób prosty, a dla wielu osób potrzebujących jej po prostu wystarczalny. Zamknięta ona została w dziale pytań i odpowiedzi, który został bardzo rozbudowany. Choć bukmacher nie prezentuje tego na swojej stronie głównej, zapewnia również dostęp do innych form pomocy:

  • czat na żywo – dostępny on jest w godzinach 8-24, przy czym jest jedną z najszybszych i najwygodniejszych form otrzymywania pomocy;
  • e-mail – kontakt za pośrednictwem maila jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji w kontekście problematycznej sytuacji. Ten jest dostępny całodobowo, choć nie gwarantuje natychmiastowej odpowiedzi.

Do obu tych form kontaktu trzeba się „dokopać” – są dostępne z poziomu konkretnego pytania w dziale pomocy. Bukmacher pyta się tam, czy odpowiedź rozwiązała problem. Jeśli uznamy, że nie – pojawia się możliwość wyboru innej formy pomocy.

Betclic – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Bukmacher Betclic, choć nie działa na polskim rynku od dawna, istnieje już od dłuższego czasu, budując swoje doświadczenie na podwórkach poza granicami naszego państwa. Poniżej przedstawiamy te informacje, które zdecydowanie warto wiedzieć na jego temat zanim się po niego sięgnie.

  • Betclic jest bukmacherem w pełni legalnym – działa w oparciu o licencję przyznaną mu w 2018 roku przez Ministerstwo Finansów.
  • Poza swoimi stałymi promocjami Betclic pozwala na sięgnięcie po te tymczasowe, a zatem takie, które pojawiają się z konkretnej okazji (na przykład ze względu na start ważnego turnieju piłkarskiego).
  • Operator oferuje sprawnie działającą aplikację – jeżeli zatem u bukmachera Betclic rejestracja w serwisie głównym sprawia problem, warto sięgnąć po aplikację mobilną, którą pobierzemy ze strony www.Betclic.pl. Ta zresztą ułatwia nie tylko założenie konta, ale i codzienne korzystanie z niego.
  • Bukmacher zmusza do weryfikowania każdego konta, co narzuca mu polski rząd. Ten też dyktuje mu formę tej weryfikacji. Jedyną dostępną jest podesłanie mu zdjęcia lub skanu dowodu osobistego.
  • Wiele meczów opatrzonych jest logo CASHOUT – w ich przypadku z zawartego wcześniej zakładu można się wycofać, zgarniając część stawki lub część wygranej (w zależności od momentu, w którym się na to zdecyduje). Wczesne rozliczenie potrafi być czymś niesamowicie przydatnym.

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

Back to top button