Betclic rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betclic to bukmacher, który na przestrzeni wielu lat istnienia wyrobił sobie na polskim rynku solidną renomę. Jako podmiot zagraniczny, swoją działalność u nas rozpoczął w lipcu 2019 roku, na podstawie przyznanego mu rok wcześniej zezwolenia Ministerstwa Finansów. Jeżeli szukać prostoty, braku wodotrysków graficznych i zakładów w najczystszej postaci, z pomocą przyjdzie właśnie Betclic. Rejestracja, logowanie, oferta – wszystko, co do czego trzeba mieć pewną wiedzę zostanie opisane w naszym serwisie internetowym. Podpowiemy w nim też, czy opłacalne jest posiadanie własnego konta właśnie u tegoż bukmachera.

Betclic rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny
Betclic rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Kod promocyjny Betclic – rejestracja konta i logowanie

Betclic jest jednym z bukmacherów, którzy stawiają na prostotę w obsłudze stworzonego przez siebie serwisu internetowego. Jest to widoczne już na poziomie zakładania konta. W Betclic rejestracja jest w stanie trwać zaledwie kilka minut. Jej proces został podzielony na trzy podstawowe kroki. Już po przejściu do formularza przez kliknięcie przycisku „Zarejestruj się” w górnej części jego serwisu www.Betclic.pl trzeba będzie:

 1. Podać podstawowe informacje na swój temat – imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Należy też potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i – w razie chęci – wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.
 2. Wypełnić bardziej szczegółowe informacje na swój temat – mowa tutaj o PESELu, adresie zamieszkania oraz własnym numerze telefonu.
 3. Wprowadzić dane techniczne, a zatem nazwę użytkownika i hasło, za pośrednictwem których odbywać się będzie logowanie. Trzeba też wprowadzić pytanie bezpieczeństwa do ewentualnego przywracania zapomnianego hasła. Na tym etapie można też podać w Betclic kod promocyjny KODBET, powiększający otrzymywany od bukmachera bonus powitalny. Warto to zrobić, gdyż jest to możliwe wyłącznie w tym momencie.

Proces rejestracji w Betclic prowadzi do założenia konta tymczasowego, które po jakimś czasie trzeba będzie aktywować. Jest to jednak wymóg standardowy, narzucany również przez innych operatorów zakładów wzajemnych (bo i regulowany przez rodzime prawo).

Samo logowanie na już założone konto polega na podaniu adresu e-mail lub ustalonego przez siebie loginu i hasła. Przycisk do logowania znajduje się nieopodal tego prowadzącego do rejestracji. Po kliknięciu w niego pojawia się właściwe okno do wpisania wyżej wspomnianych informacji.

Legalny bukmacher🔴 Betclic 🔴
Strona internetowa💻 www.Betclic.pl 💻
Kod promocyjnyKODBET

Osoby początkujące, które do tej pory nie miały do czynienia z wieloma bukmacherami, albo w ogóle zakładają swoje pierwsze konto w życiu, na pewno mogą śmiało podejść do rejestracji na stronie www.Betclic.pl. Ten bukmacher nie jest na polskim rynku od wczoraj, a w Europie jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych w całej branży. To pozwala stwierdzić, że mówimy o godnej zaufania marce, która pomoże każdemu graczowi przejść przez dowolny etap zakładania konta.

W Betclic rejestracja zajmuje raptem kilka chwil, dlatego też nie można pisać, że jest to coś, co wymaga poświęcenia wielu godzin czy nawet minut. Wszystko można załatwić w mgnieniu oka, a dzięki temu, że formularz może być wypełniony również mobilnie, niezbędne formalności wykonuje się nawet bez uruchamiania komputera. Nie jest potrzebna natychmiastowa weryfikacja danych, więc do formalności możemy przejść w dogodnym dla siebie momencie.

Sposób zakładania konta powinien mieć duże znaczenie dla każdego, kto chce typować. Wypełnienie formularza nie jest skomplikowaną czynnością, ale trzeba pamiętać, że bukmachera Betclic kod promocyjny na start można wpisać właśnie tylko i wyłącznie podczas rejestracji. Jeżeli ktoś z tego zrezygnuje, nie będzie miał w późniejszym czasie sposobności do naprawy własnego podejścia. To też o tyle istotne, że konto w Betclic rejestruje się tylko i wyłącznie raz.

Nie jest konieczne wpisywanie do formularza rejestracyjnego danych, których moglibyśmy nie pamiętać. To duże ułatwienie. Warto jedynie zwrócić uwagę na Betclic kod rejestracyjny i go zapamiętać. To nie jest trudne – „KODBET” to jedno krótkie hasło!

Betclic kod promocyjny "KODBET"
Betclic kod promocyjny „KODBET”

Betclic bonus powitalny z kodem KODBET

Wykorzystaliśmy na start w Betclic kod rejestracyjny? Jeżeli tak, to przyszedł czas na to, aby otrzymać w tym miejscu premię zwaną bonusem powitalnym. Jest to prezent dla nowo zarejestrowanych, dzięki któremu można otrzymać na swoje typerskie konto dodatkowe premie. U bukmacherów przyznawane są bardzo różne prezenty – oferta bukmacherska jest pod tym względem bardzo różnorodna, dzięki czemu każda oferta ostatecznie znajduje swoich zwolenników.

Na pewno Betclic nie jest jednym z tych bukmacherów, gdzie na dobry początek można otrzymać sowite wynagrodzenie w postaci premii za pierwszą czy drugą wpłatę. W niektórych miejscach – jak chociażby w Superbet – zyskać można na dzień dobry pakiet o wartości prawie 4000 PLN. Pod tym względem Betclic wypada blado, gdyż znaleźć można u niego… 200 PLN.

Betclic proponuje nowym klientom zakład bez ryzyka. Jak sama nazwa wskazuje, nie ma tu mowy o narażaniu się na stratę pieniędzy. O ile bukmacher nie może zagwarantować, że wygramy, może zapewnić nas, że nie stracimy wszystkich środków, jakie przeznaczyliśmy na grę w debiucie.

Jak działa w Betclic bonus powitalny? Pokazujemy, jak można go odebrać krok po kroku:

 1. Wejście na www.Betclic.pl
 2. Założenie konta z kodem promocyjnym „KODBET
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty
 4. Postawienie pierwszego kuponu
 5. Odebranie wygranej albo zwrotu w razie porażki – maksymalny bonus to 200 PLN!

Gracz otrzymuje premię, która jest dodawana do konta w formie freebetu, czyli darmowych zakładów. Kiedy stawia się kupon za środki bukmachera i udaje się dzięki nim wygrać, dostaje się gotówkę, która jest do wykorzystania w dowolnym celu. Środki bonusowe nie muszą więc być obracane kilkakrotnie na kuponach z wieloma zakładami i z dużym kursem ogólnym.

Betclic bonus powitalnyZakład bez ryzyka 200 PLN 🛡️
Rodzaj premiiFreebety ⚽️🏆
Jak wykorzystaćPierwszy zakład
ObrótŚrodki wygrane we freebecie są gotówką! 💵

Bukmacherski bonus oferowany w Betclic ma swoich zwolenników z wielu powodów. Po pierwsze – nie trzeba go obracać tak, jak tradycyjne premie tego rodzaju. Wygrywamy pieniądze dzięki freebetowi i te stają się od razu naszą własnością. Trzeba też powiedzieć, że transparentność zasad to kolejna ogromna zaleta.

Maksymalna wysokość bonusu, czyli 200 PLN, może wydawać się niewielka i w porównaniu z innymi podobnymi promocjami na pewno nie jest porażająca w pozytywnym znaczeniu. Ma jednak też swoje zalety, jakich na próżno jest szukać w promocjach, gdzie w parze z wysokimi prezentami idą także obroty bardzo trudne do spełnienia.

Uwaga! Pierwszy kupon możemy postawić za 300, 400, a nawet 1000 PLN. W żadnym wypadku jednak nie można w ramach oferty specjalnej od Betclic otrzymać więcej niż 200 PLN. Freebety mogą – oczywiście – wynieść mniej, jeśli nasz zakład numer jeden zagrany będzie za chociażby 30 PLN.

Nie można wykluczyć tego, że prędzej czy później zmieni się w Betclic bonus powitalny czy też kod promocyjny. Ten materiał jest jednak aktualizowany na bieżąco i będziemy informować o wszystkich istotnych modyfikacjach, jakie będą zachodziły w promocji na start na stronie www.Betclic.pl.

Betclic kod rejestracyjny – to jest legalne?

Firmy bukmacherskie na każdym kroku proponują różnego rodzaju bonusy. Z tym pierwszym mamy do czynienia od razu przy rejestrowaniu konta. Biorąc pod uwagę, że wiele osób szuka informacji na temat tego, jaki podać w Betclic kod rejestracyjny, musiały też pójść za tym w parze dylematy, czy jest to na pewno legalne i skąd w ogóle wiadomo, iż tak właśnie jest.

Firma bukmacherska Betclic na polskim rynku działa wiele lat, ale nie zawsze była legalną marką. Może właśnie dlatego ciągle niektórzy przy nazwie tej firmy mają zaznaczone czerwone ostrzeżenie. Najważniejszy jest fakt, że te czasy są już za nami. Obecnie Betclic nie działa w szarej strefie i już na pewno do tego nie wróci. To bardzo dobra wiadomość. Dzięki temu, że ten bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów, może działać zgodnie z przepisami, jakie w Polsce obowiązują. Gracz nie musi się już o nic martwić – to na bukmacherze spoczywa obowiązek oferowania tego, co jest dozwolone.

Zupełnie nie trzeba zaprzątać sobie głowy tym, czy Betclic kod promocyjny jest zgodny z przepisem, czy nie. Z racji tego, że bukmacher go oferuje, na pewno nie jest to nic nielegalnego. To dla wielu na pewno bardzo dobra wieść.

Na bardzo wielu stronach internetowych można znaleźć informacje na temat tego, jaki jest w Betclic kod promocyjny, ale rzadko kiedy wyjaśnia się aspekty prawne. Dla graczy to niezrozumiałe i dlatego niektórzy obawiają się zakładania konta na www.Betclic.pl. Można być jednak pewnym tego, iż tutaj wszystko działa tak, jak należy. Jeżeli zatem znamy kod do podania przy rejestracji, po prostu z niego skorzystajmy, jeśli mamy taką ochotę. Zresztą, zachęca też do tego sam bukmacher – gdyby było inaczej, w formularzu rejestracyjnym nie byłoby rubryki „Betclic kod promocyjny”.

Skąd wiadomo, że kod dla nowych graczy jest legalny?

 • Przygotowuje go sam bukmacher
 • Firma bukmacherska posiada licencję Ministerstwa Finansów
 • W sieci nie brakuje pozytywnych opinii na temat promocji na start od Betclic

Dla wielu osób istotne jest to, jakie na temat bukmachera Betclic opinie się pojawiają w sieci. Z komentarzy często można wywnioskować to, czy gracze zadowoleni są z korzystania z oferty, czy też nie. Warto zatrzymać się przy tym przynajmniej na chwilę.

Betclic kod promocyjny opinie graczy. Warto czy nie?

Ten materiał dotyczy tego, jaki jest w Betclic kod promocyjny oraz co dokładnie daje. Postanowiliśmy przejrzeć komentarze, jakie pojawiają się w sieci o opisywanym bukmacherze, a przede wszystkim o kodzie na start. Czy jest to coś, co się chwali, czy raczej jest wręcz przeciwnie?

Warto również we własnym zakresie poszukać informacji na interesujące nas tematy. Nie jest trudno o znalezienie odpowiedniego forum bukmacherskiego. Najbardziej znane to chociażby Betonline – serwis, gdzie typerzy mają pod ręką w zasadzie wszystko, co im potrzebne.

Jedyny bukmacher, który jak na razie nie nałożył na mnie limitu i to pomimo naprawdę wielu wygranych. Warto było utworzyć tutaj konto. Idealne miejsce do stawiania dużych stawek.”

Szybka rejestracja z kodem promocyjnym pozwala rozpocząć obstawianie w kilka chwil. Nie ma co tutaj się czarować – 200 PLN to nie jest dużo. Nie chodzi przecież jednak o bonusy, a o to, by jak najwięcej wygrywać własnymi środkami.”

Wpisałem kod specjalny KODBET i dostałem bonus powitalny, który pozytywnie mnie zaskoczył. Jak ktoś się jeszcze waha, to uważam, że już nie powinien tego robić!”

Betclic od początku pokazuje jakość. Jego oferta to coś, do czego trudno jest się przyczepić. Gram tylko na sport i pod tym względem jest tutaj rozpieszczany do granic możliwości.”

Nowoczesna aplikacja i szybkie wpłaty interesowały mnie najbardziej. Przy okazji wykorzystałem w Betclic kod promocyjny KODBET i na dobry początek mogłem zagrać bez ryzyka. Same plusy!”

Każdy sam podejmuje decyzje, czy wykorzystać w Betclic kod bonusowy na start, dlatego też również i opinie powinny być przede wszystkim swego rodzaju podpowiedzią, a nie jedyną słuszną prawdą, której powinno się kurczowo trzymać.

Oferta na zakłady bukmachera Betclic

Betclic to bukmacher, który pod kątem swojej oferty głównej potrafi wyróżniać się na tle innych operatorów. Jego główną zaletą jest tutaj ogromna wszechstronność. Choć tak jak inni największą wagę przykłada do piłki nożnej, nie ignoruje również innych popularnych w Polsce dyscyplin sportu – siatkówki, piłki ręcznej czy tenisa. Paleta pokrywanych przez niego sportów jest zresztą znacznie szersza i liczy sobie kilkadziesiąt różnych pozycji. Poza tymi popularnymi można zatem obstawiać chociażby i żużel, snooker, unihokej czy wyścigi motocyklowe. Im mniej popularna dyscyplina, tym z mniejszym pokryciem trzeba się liczyć. Mimo wszystko jednak operator dba o to, by obejmować nim wszystkie najważniejsze turnieje w obrębie konkretnego sportu.

Zakłady na żywo

U bukmachera Betclic rejestracja na stronie www.Betclic.pl zazwyczaj prowadzi do obstawiania przedmeczowego – najbardziej standardowego i popularnego. Prowadzi, a właściwie prowadziła, gdyż operator ten duży nacisk zaczął kłaść na swoją ofertę „na żywo”. Jest to zresztą bezpośrednią reakcją na jej stale wzrastającą popularność. Zakłady na żywo proponowane są w kontekście najpopularniejszych spotkań. Podejmując się ich można liczyć na możliwość typowania w czasie trwania konkretnych meczów, przy sięganiu po dynamiczne i zależne od aktualnej sytuacji opcje bukmacherskie, wraz z ustalanymi na bieżąco kursami. Zakłady na żywo pozwalają na szybkie rozwiązywanie kuponów, a zatem realizację nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu zakładów w obrębie tego samego meczu, jeden po drugim.

Fuksiarz Polski bukmacherBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto wiedzieć: bukmacher zupełnie niedawno udostępnił możliwość oglądania darmowych transmisji meczów z różnych dyscyplin. Opcja ta jest dostępna w przypadku wybranych spotkań i wymaga od użytkownika albo postawienia zakładu w przeciągu ostatnich 24h (na cokolwiek – odblokuje on dostęp do całej tej usługi), albo też posiadania jakichkolwiek środków na koncie. Transmisje w znaczący sposób wpływają na efektywność w zakładach na żywo.

Betclic kod promocyjny na bonusy i promocje powitalne

betclic promocje 2023
Nowa oferta Betclic z kodem promocyjnym: KODBET

Betclic dużą wagę przykłada do swojej oferty bonusów na start i promocji powitalnych, która – jak w przypadku każdego innego buka jak STS czy Fuksiarz – stanowi jego główną broń w walce o nowego klienta. Betclic stara się znaleźć złoty środek i proponuje ją zarówno nowym, jak i stałym obstawiającym, starając się zadowolić wszystkich, dzięki temu inne najlepsze firmy bukmacherskie nie mogą spać spokojnie, gdyż Betclic ciągle ich goni. Prowadzi to do jednej z najbardziej wszechstronnych ofert promocyjnych na rynku.

Aktualny kod promocyjny Betclic na darmowe bonusy powitalne to: KODBET

Kod promocyjny Betclic na bonus powitalny

Motorem napędowym oferty promocyjnej bukmachera Betclic jest jego bonus powitalny. Operator rozwiązał go jednak w nieco inny sposób niż jego konkurencja. Postawił on bowiem na cashback, a zatem zwrot stawki za pierwszy zakład, jeżeli ten okaże się przegrany. Sięgnięcie po bonus powitalny wymaga zaznaczenia odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, a podania właściwego kodu promocyjnego w tym samym formularzu na stronie www.Betclic.pl. Choć bukmacher podaje ten swój, znacznie bardziej można skorzystać podając taki znaleziony na stronach zewnętrznych, niezależnych od bukmachera. My ze swojej strony polecamy kod promocyjny KODBET.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Środki z cashbacku trafiają zawsze na specjalne konto bonusowe i konieczne staje się dokonanie obrotu nimi (jeśli oczywiście chce się nimi zarządzać, w tym po prostu je wypłacić). Obrót ten musi być ośmiokrotnością kwoty przyznanego bonusu (maksymalnie 550 złotych). Zaliczają się do niego wyłącznie zakłady na kupony o minimalnym kursie 2.00. Mogą to być kupony pojedyncze lub wielokrotne. Na dokonanie obrotu mamy dokładnie 30 dni.

Super Kursy

Super Kursy stanowią akcję promocyjną skierowaną zarówno do nowych, jak i stałych użytkowników. To tak naprawdę część oferty głównej. Bukmacher Betclic znacząco podnosi w niej kursy na wybrane przez siebie spotkania, przypisując do nich specjalną ikonkę rakiety (BOOST). Kupony z tej oferty są zatem znacznie bardziej opłacalne. Często z kolei stanowią najlepszą ofertę na dane spotkanie i konkretną opcję bukmacherską spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Multi+

Multi+ to kolejna promocja mierzona w stałych użytkowników, acz dostępna również dla tych, którzy dopiero założyli własne konto w obrębie serwisu internetowego bukmachera Betclic. Promuje ona kupony akumulacyjne, a konkretnie takie, które zawierają w sobie minimum 5 zdarzeń. Zasada w tej akcji promocyjnej jest banalnie prosta – im więcej zdarzeń (powyżej 5) się wytypuje, tym większa będzie wygrana w przypadku pozytywnego rozwiązania zakładu.

Największy dodatek do podstawowej wygranej pozyskać można przy czternastu (i więcej) zdarzeniach na kuponie. Wtedy też wygrana zostanie powiększona o dokładnie 50%. Przy trzynastu zdarzeniach to 45%, przy dwunastu 40% i tak dalej. Pięć zdarzeń promuje wygraną wyższą o siedem procent.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Warto wiedzieć: specyfika kuponów akumulacyjnych w Betclic zmusza nas do poprawnego wytypowania każdego zdarzenia w ich obrębie. Stawiając na aż czternaście z nich, będziemy musieli liczyć na pozytywny wynik każdego. Co ważne, można stawiać na kilka zdarzeń w obrębie tego samego meczu (na przykład na to, kto wygra i ile bramek strzeli ta drużyna).

Kod promocyjny w Betclic na bonus cashback

Betclic jest jednym z tych bukmacherów, który pozwalają na wpisanie kodu promocyjnego. Można to zrobić wyłącznie podczas zakładania konta w jego serwisie internetowym. W Betclic rejestracja jest podzielona na trzy fazy – to w trzeciej i ostatniej pojawia się właśnie ta możliwość. Najbardziej opłacalnym kodem promocyjnym w jego przypadku jest kod KODBET. Wpisując go można liczyć na zdecydowanie najlepsze warunki na zakłady.

Betclic – pomoc techniczna

Pomoc techniczna u bukmachera Betclic została rozwiązana w sposób prosty, a dla wielu osób potrzebujących jej po prostu wystarczalny. Zamknięta ona została w dziale pytań i odpowiedzi, który został bardzo rozbudowany. Choć bukmacher nie prezentuje tego na swojej stronie głównej, zapewnia również dostęp do innych form pomocy:

 • czat na żywo – dostępny on jest w godzinach 8-24, przy czym jest jedną z najszybszych i najwygodniejszych form otrzymywania pomocy;
 • e-mail – kontakt za pośrednictwem maila jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji w kontekście problematycznej sytuacji. Ten jest dostępny całodobowo, choć nie gwarantuje natychmiastowej odpowiedzi.

Do obu tych form kontaktu trzeba się „dokopać” – są dostępne z poziomu konkretnego pytania w dziale pomocy. Bukmacher pyta się tam, czy odpowiedź rozwiązała problem. Jeśli uznamy, że nie – pojawia się możliwość wyboru innej formy pomocy.

Kod promocyjny Betclic – co warto wiedzieć?

Bukmacher Betclic, choć nie działa na polskim rynku od dawna, istnieje już od dłuższego czasu, budując swoje doświadczenie na podwórkach poza granicami naszego państwa. Betclic kod promocyjny na bonusy powitalne sprawia, że bukmacher ten w rankingu bukmacherów jest bardzo wysoko. Poniżej przedstawiamy te informacje, które zdecydowanie warto wiedzieć na jego temat zanim się po niego sięgnie.

 • Betclic jest bukmacherem w pełni legalnym – działa w oparciu o licencję przyznaną mu w 2018 roku przez Ministerstwo Finansów.
 • Poza swoimi stałymi promocjami Betclic pozwala na sięgnięcie po te tymczasowe, a zatem takie, które pojawiają się z konkretnej okazji (na przykład ze względu na start ważnego turnieju piłkarskiego).
 • Operator oferuje sprawnie działającą aplikację – jeżeli zatem u bukmachera Betclic rejestracja w serwisie głównym sprawia problem, warto sięgnąć po aplikację mobilną, którą pobierzemy ze strony www.Betclic.pl. Ta zresztą ułatwia nie tylko założenie konta, ale i codzienne korzystanie z niego.
 • Bukmacher zmusza do weryfikowania każdego konta, co narzuca mu polski rząd. Ten też dyktuje mu formę tej weryfikacji. Jedyną dostępną jest podesłanie mu zdjęcia lub skanu dowodu osobistego.
 • Wiele meczów opatrzonych jest logo CASHOUT – w ich przypadku z zawartego wcześniej zakładu można się wycofać, zgarniając część stawki lub część wygranej (w zależności od momentu, w którym się na to zdecyduje). Wczesne rozliczenie potrafi być czymś niesamowicie przydatnym.

5 / 5. Ocen: 15

Podobne artykuły

Back to top button