BetClic

Betclic to firma bukmacherska, która swoją działalność w Polsce prowadzi od 2019 roku - rok wcześniej pozyskała na to licencję Ministerstwa Finansów. Sam Betclic na rynku zakładów sportowych istnieje już jednak od ponad piętnastu lat. Nie jest bowiem firmą polską - swoje początki miała w 2005 roku w Londynie, szybko ekspandując się na wiele innych rynków europejskich. Aktualnie jest jednym z liderów nie tylko w Polsce, ale i chociażby we Francji. Czym przyciąga do siebie typerów z naszego kraju? Jakie są najmocniejsze punkty oferty legalnego bukmachera Betclic i na co w jego przypadku warto zwrócić uwagę?

Betclic - oferta zakładów bukmacherskich online

Betclic nie bez powodu znajduje się w czołówce polskich bukmacherów. Wszystko ze względu na jego ofertę główną, która pozwala na obstawianie większości istniejących dyscyplin sportu na bardzo korzystnych warunkach, mocno konkurencyjnych względem innych liderów rodzimego rynku zakładów wzajemnych. W ofercie głównej zakładów bukmacherskich firmy Betclic pierwsze skrzypce gra piłka nożna, która cieszy się u niej również zdecydowanie największym pokryciem. Bukmacher pozwala na obstawianie wszystkich spotkań rangi reprezentacyjnej, ale i wielu lig świata. Można u niego realizować typy na Ekstraklasę, ale i ligę hiszpańską, włoską, niemiecką czy angielską. Co więcej, w ofercie znajdują się również bardziej egzotyczne ligi (w tym kenijska, marokańska czy tanzańska), a wiele spośród wszystkich pokrywane jest nie tylko na pierwszym poziomie rozgrywek.

Choć piłka nożna to zdecydowanie najlepszy element oferty firmy Betclic, ta pozwala na obstawianie mnóstwa innych dyscyplin. Mowa tutaj między innymi o sztukach walki (boks, MMA i inne), koszykówce (Euroliga, NBA), siatkówce (Plus Liga i inne). Dość dobrze, choć wciąż selektywnie pokrywany jest również e-sport.

Betclic strona oficjalna

Na większość z udostępnianych przez siebie spotkań i opcji bukmacher oferuje dość solidne kursy, przy czym w wielu przypadkach wykorzystuje funkcję "Boost" (oznaczoną ikonką rakiety), zwiększając kursy na najpopularniejsze i najbardziej emocjonujące spotkania danego dnia. Zachęca tym samym do przeglądania jego oferty tuż przed rozpoczęciem się spotkania.

Zakłady na żywo w Betclic Polska

Betclic pozwala na obstawianie spotkań nie tylko najbardziej standardowo, a zatem przed ich rozpoczęciem się. Uwagę przykuwa jego oferta na żywo, w której wydarzenia sportowe typować możemy w ich trakcie, korzystając przy tym z dynamicznych i zależnych od sytuacji na boisku / korcie / ekranie kursów bukmacherskich oraz opcji, również dostosowujących się do aktualnego ich przebiegu.

Oferta na żywo w Betclic Polska jest stale udoskonalana i należy do najlepszych na rynku - zwłaszcza, że jako jedna z nielicznych pozwala na sięganie po zakłady na tenis stołowy czy inne, równie mało popularne dyscypliny. Od niedawna można obstawiać także zakłady na politykę, rozrywkę a nawet prognozę pogody.


Tabelka bukmacherzy - bonusy


Promocje i bonusy w serwisie Betclic

Betclic to bukmacher, który jest bardzo wyrazisty w swojej ofercie i wyraźnie lubi prostotę jej przekazu. Ma to swoje odbicie w jego konkretnych propozycjach bonusowych, pozwalających zarówno nowym, jak i doświadczonym już typerom wygrywać więcej i lepiej wykorzystywać własny budżet na zakłady. Niemal każdego dnia do dyspozycji graczy są nowe promocje i bonusy, wyższe kursy na wybrane wydarzenia, które można obstawić na komputerze lub aplikacji mobilnej.

Bonus powitalny - cashback 200 PLN

Firma w nieszablonowy sposób podchodzi do bonusu powitalnego i choć to on, podobnie jak u innych bukmacherów, stanowi centralny punkt jej oferty, nie jest uzależniony od pierwszej wpłaty. Zamiast tego mamy tu do czynienia z bonusem typu "cashback", w którym bukmacher zwróci nam do 200 złotych stawki za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Zwracana kwota zostanie uszczuplona o podatek - aby więc rzeczywiście otrzymać 200 złotych, należy zagrać za 224 złotych. W przypadku wygranej bonus powitalny po prostu się nie aplikuje.

Betclic zakład bez ryzyka 200 PLN

Cashback trafia na konto bonusowe - aby móc wypłacić go na konto, w przeciągu miesiąca należy go obrócić ośmiokrotnie, na kuponach z kursem minimalnym równym 2.00.

Multi+ - kupony akumulacyjne

Betclic jest jednym z bukmacherów, którzy aktywnie promują granie kuponów akumulacyjnych. Świadczy o tym stała promocja Multi+, która zwiększa wartość wygranej wraz z każdym kolejnym spotkaniem, które znajdzie się na kuponie. Bonusy zaczynają się już od pięciu spotkań, kiedy to wygrana jest powiększana o 7%. Sześć spotkań to 10% więcej wygranej, a każde kolejne - pięć dodatkowych procent. Maksymalnie (przy czternastu lub więcej zdarzeniach na jednym kuponie) można zgarnąć wygraną większą aż o 50%.

Warto wspomnieć, że na jednym kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty pre-match i LIVE, a w akcji biorą udział wyłącznie spotkania oznaczone specjalną ikonką.

Betclic bonus dla nowych graczy

W czasie rejestracji u bukmachera Betclic jesteśmy w stanie skorzystać z kodu, który będzie w stanie poprawić nasz początkowy budżet czy uatrakcyjnić ofertę tegoż właśnie bukmachera. To, co daje konkretny kod promocyjny Betclic zależy od miejsca, z którego pochodzi. Pamiętajmy, aby znaleźć go przed rejestracją - moment zakładania konta jest jedynym, w którym możemy z niego skorzystać.

Aktualny kod w Betclic na większy bonus cashback to "KODBET". Wpisujemy go w formularzu rejestracyjnym na stronie www.betclic.pl.

Strefa VIP dla najlepszych typerów

Betclic jest jednym z tych bukmacherów, którzy swój program lojalnościowy kierują wyłącznie do osób najaktywniejszych. Bukmacher sam zaprasza ich do udziału w nim, biorąc przy tym pod uwagę szeroko pojętą aktywność w jego serwisie (zapewne chodzi tutaj o dokonywany obrót, częstotliwość logowań i regularność w zakładach bukmacherskich). Będąc członkiem elitarnego grona VIP można liczyć na kilka przywilejów:

 • możliwość korzystania z dedykowanej pomocy managerskiej w każdej możliwej kwestii - nie tylko w przypadku problemów technicznych;
 • ekskluzywne promocje stworzone z myślą o nas samych i tym, co regularnie obstawiamy;
 • bilety na wydarzenia sportowe, upominki i wiele innych atrakcji;
 • dostęp do nowych funkcjonalności i promocji jeszcze zanim zostaną one udostępnione szerszemu gronu odbiorców.

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic jest tworem kompletnym i samodzielnym, niewymagającym do swojego działania jakiegokolwiek kontaktu z serwisem głównym operatora. Oznacza to, że za jej pośrednictwem możemy nie tylko uzyskać dostęp do naszego konta, ale i zarejestrować się i rozpocząć własną przygodę z rynkiem bukmacherskim.

Plusem aplikacji firmy Betclic jest jej czytelność - sama w sobie została wykonana w rytm designu pochodzącego z serwisu głównego bukmachera. Wszystko jest zorganizowane w sposób intuicyjny. Dzięki aplikacji mobilnej Betclic jesteśmy w stanie skorzystać z pełnej oferty bukmachera i sięgnąć zarówno po zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo.

W tym drugim przypadku szczególnie przydatną jest opcja szybkiego obstawiania, dzięki której zakłady zawieramy w zaledwie kilka stuknięć w ekran, ale też możliwość sięgnięcia po opcję cashout, dzięki której przedwcześnie rozstrzygniemy nasz zakład - jeszcze zanim mecz, którego dotyczy się zakończy. Aplikacja jaką przygotował bukmacher Betclic daje też dostęp do powiadomień push, dzięki którym jesteśmy na bieżąco informowani o przebiegu każdego ze spotkań, które obstawiamy albo obserwujemy. Powiadomienia są też w stanie informować nas o specjalnych ofertach promocyjnych (jeśli wyrazimy na to zgodę).

Betclic aplikacja mobilna - do pobrania za darmo

Aplikacja do obstawiania zakładów na telefonie wyposażona została w wiele funkcji standardowych już dla tego typu oprogramowania. Dzięki niej możemy logować się za pośrednictwem odcisku palca (ale nie musimy, oczywiście) czy dokonywać wszystkich operacji na naszym wirtualnym koncie. Włącznie z jego weryfikacją i wypłatą zgromadzonych na nim środków.

Aplikacja mobilna firmy Betclic działa w obrębie systemów operacyjnych Android oraz iOS. Ci, którzy nie lubią instalować dodatkowego oprogramowania mogą dostać się do serwisu bukmachera przez przeglądarkę internetową - jej responsywny design pozwala na bezproblemowe korzystanie z serwisu również na mniejszych ekranach.

Obsługa klienta - jak skontaktować się z Betclic?

Betclic swoją obsługę niezarejestrowanych klientów prowadzi wyłącznie za pośrednictwem maila. Ci, którzy mają tam konto i zalogują się w jego serwisie mogą z kolei skorzystać z opcji czatu na żywo, który zdecydowanie jest najszybszym sposobem komunikacji z przedstawicielami bukmachera.

Bukmacher Betclic niestety nie przygotował żadnego działu FAQ ani pomocy, który bardzo często w krytycznych sytuacjach rozwiązuje problematyczne kwestie. Można z kolei zapoznać się z jego regulaminami, które mogą wyjaśnić wiele kwestii związanych z techniczną stroną bonusów, promocji, metod płatności oraz poszczególnych usług wchodzących w skład jego oferty.

Betclic - fakty, o których warto wiedzieć

 • Betclic jest oficjalnym sponsorem Fame MMA - jednej z najpopularniejszych federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Posiada on na nią wyłączność - oznacza to, że tylko on wychodzi z ofertą bukmacherską właśnie na nią.
 • Betclic jest też oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Siatkówce oraz sponsorem głównym Piasta Gliwice.
 • Mimo, że bukmacher został założony w Londynie, obecnie jest firmą francuską, z siedzibą w Bordeaux. Posiada jednak swój oddział w Polsce, wymagany do legalnego rozliczania się z podatków w naszym kraju.

Betclic sponsorem FAME MMA oraz Piasta Gliwice

Betclic - opinie użytkowników

Mimo stosunkowo niewielkiego stażu w Polsce, bukmacherowi Betclic udało się wypracować solidną pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Olbrzymie zainteresowanie typerów jego usługami w naszym kraju sprawia, że nie jest trudno znaleźć o Betclic opinie graczy początkujących jak i tych zawodowo trudniących się zakładami wzajemnymi przez internet.

Opinie o Betclic bardzo często zwracają uwagę na czytelność jego serwisu internetowego i aplikacji, ale i krytycznie podchodzą między innymi do braku usług dodatkowych oraz rzeczy mogących uatrakcyjnić jego ofertę. Poniżej prezentujemy kilka opinii, które naszym zdaniem są tymi najbardziej reprezentatywnymi.

"Betclic to to, czego potrzebowałem i oczekiwałem. To i tylko to, bo sam bukmacher nie bawi się w sztuczne zachęcanie do obstawienia. Tutaj zachętą są wysokie kursy oraz właśnie prostota, a nie przesadzone bannery czy kolorowe przyciski. Szacun!" - marcel_1991 z forum bukmacherskiego
"Nie jestem biegły z obsługi Internetu - przyznaję się bez bicia. Dlatego też szukałem bukmachera jak najprostszego. Takiego, u którego mógłbym po prostu obstawiać - bez skomplikowanych procedur, mnóstwa tabelek. Betclic to świetna opcja, bo taka, w której łatwo się odnaleźć. Trzeba też mieć na uwadze jego bardzo fajne kursy, dzięki którym moje typy na Premier League przynoszą mi większe wygrane!" - Zbigniew z sekcji komentarzy jednego z portali typerskich;
"Zawiodłam się trochę brakiem oferty na gry karciane i sporty wirtualne, ale ogólnie na plus. Kursy na tradycyjne mecze są w porządku, a aplikacja jest jedną z najlepszych w branży." - Alina z grupy dyskusyjnej na Facebooku.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.betclic.pl

 • Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

  Aktualny kod promocyjny w Betclic na bonus cashback 550 PLN to: KOD550. Specjalny kod promocyjny wpisujemy w formularzu rejestracyjnym na www.betclic.pl.

 • Czy Betclic jest legalnym bukmacherem w Polsce?

  Tak, od 2018 roku Betclic posiada zezwolenie Ministra Finansów nr PS4.6831.11.2017 na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet.

 • Czy w Betclic jest bonus bez depozytu?

  Niestety nie, Betclic posiada bardzo dobry bonus cashback do kwoty 550 PLN z kodem promocyjnym "KOD550".

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus