Forbet

forBET to polski bukmacher, który swoją główną siedzibę posiada w Warszawie, a który działa na terenie naszego kraju na podstawie oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów. Choć firma nie znajduje się obecnie w czołówce polskich operatorów, aspiruje do miana jednej z najlepszych, stale starając się udoskonalać swoją ofertę i przekonywać do siebie nowych obstawiających. Jak radzi sobie w tym momencie? Na które elementy jej oferty warto spojrzeć? O czym należy wiedzieć przed tym, jak sięgnie się po jej usługi?

forBET - oferta zakładów bukmacherskich

forBET jest bukmacherem, który walkę o polski rynek rozpoczął od rozbudowy swojej oferty głównej. Ta aktualnie pokrywa swoim zasięgiem aż 29 różne dyscypliny sportu. forBET - podobnie, jak większość operatorów - skupia się w niej na piłce nożnej, która aktualnie stanowi najpopularniejszy sport w Polsce (przez wielu jest uznawana za tak zwany "sport narodowy"). Oferta na nią to tutaj nie tylko spotkania reprezentacyjne i polska Ekstraklasa, ale i wiele innych najpopularniejszych lig świata - hiszpańska La Liga, włoskie Serie A czy angielskie Premier League. forBET nie zamyka się jednak w obrębie piłki nożnej. Bardzo ważna jest dla niego również siatkówka, która w Polsce olbrzymią popularność zaczęła zyskiwać po sukcesów polskich siatkarzy w latach 2009 - 2018, kiedy to zdobywali oni mistrzostwo za mistrzostwem, prezentując bardzo wysoki poziom gry. Obstawiać u niego można zarówno polską PlusLigę, jak i mecze w obrębie innych lig oraz - naturalnie - spotkania reprezentacyjne. Wielkim zainteresowaniem cieszy się też tenis, ze spotkaniami organizowanymi w ramach Wielkiego Szlema na czele.

Legalny bukmacher Forbet - strona internetowa

Stale rosnącą popularność da się zauważyć w obrębie e-sportu, który w forBET jeszcze raczkuje. Firma pozwala na obstawianie sześciu gier i tylko wybranych spotkań w ich obrębie.

Oferta forBET to jednak nie tylko najpopularniejsze dyscypliny sportu. Obstawiać możemy bowiem również te budzące w naszym kraju mniejsze zainteresowanie. Mowa tutaj między innymi o:

 • hokeju na lodzie,
 • boksie,
 • futsalu,
 • dartsach,
 • golfie,
 • snookerze.

Sporty wirtualne w ofercie bukmachera forBET

Mocną stroną bukmachera forBET są sporty wirtualne, stanowiące jedną z najpopularniejszych usług dodatkowych na naszym rynku. Oferta na nie jest niemal bezkonkurencyjna. W ich obrębie jesteśmy w stanie typować mnóstwo fikcyjnych lig piłkarskich, kilka różnych konkursów w gonitwach psów i jeździe konnej, ale też wyścigi żużlowe oraz motocyklowe.

Sporty wirtualne bazują na algorytmach komputerowych i są przygotowywane w całości właśnie przez komputer. Cechuje je bardzo wartka formuła (zaledwie kilka minut do rozwiązania konkretnego zakładu), ale i możliwość dokładnego przeanalizowania każdego z wirtualnych spotkań i podejmowania decyzji bardziej logicznych i przemyślanych, przede wszystkim dzięki statystykom.

UWAGA: aktualny kod promocyjny Forbet na darmowe bonusy to: BETONLINE

Gry karciane - TVbet

forBET jest jednym z pierwszych polskich bukmacherów, którzy do swojej oferty zaimplementowali gry karciane - usługę dodatkową, w ramach której typować możemy gry znane z kasyna. Aktualnie do dyspozycji oddano nam poker oraz blackjack. Całość bazuje na realizowanych w profesjonalnym studio (na żywo) transmisjach symulowanych rozdań w obie te gry, prowadzonych przez postać prawdziwego krupiera.

Rola forBET w tej usłudze sprowadza się do dostarczania typującym opcji bukmacherskich i kursów na nie oraz realizowania technicznej strony zakładów. Robione jest to w sposób automatyczny, co zapewnia całej usłudze ciągłość. Jest ona dostępna całodobowo, każdego dnia roku.

Forbet TVbet - legalne gry karciane

O dostarczanie transmisji dba TVBet - usługodawca dość popularny wśród światowych bukmacherów. Choć całość jest w nim realizowana na najwyższym światowym poziomie, niektórym może brakować polskiego stołu z możliwością wchodzenia w interakcję z rodzimym krupierem.

Bonusy w ofercie bukmachera forBET

forBET swoich nowych klientów stara się przekonać do rejestracji trójpoziomowym bonusem powitalnym, przeznaczonym wyłącznie dla osób dopiero co zakładających swoje konto. Jeżeli wyrazimy chęć na jego otrzymanie, dostaniemy:

 • 14 dni gry bez podatku, ale tylko na kuponach akumulacyjnych z trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 (dotyczy każdego ze zdarzeń).
 • Nawet 2000 złotych bonusu od depozytu, stanowiącego równowartość pierwszej wpłaty. Bonus wymaga dwukrotnego obrócenia nim, na kuponach AKO z kursem minimalnym równym 2.50.
 • MaxiZysk do 200 złotych za drugi depozyt, konieczny do wykorzystania w całości (przy stawianiu na jeden kupon) na kuponach AKO z minimalnie trzema zdarzeniami, z kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.40.

forBET zgoła odmienne bonusy oferuje w swoich punktach naziemnych. Zachęca w nich do typowania w każdy piątek miesiąca, powiększając wygrane z kuponów zawartych tego właśnie dnia o 14%. Firma organizuje też mnóstwo promocji tymczasowych - bardzo często są one związane ze startem rozgrywek w jakiejś dyscyplinie sportu, albo też z popularnym turniejem, który doczekał się niedawno inauguracji.

VIP Club - program lojalnościowy

Choć wielu polskich bukmacherów pozwala na sięgnięcie po program lojalnościowy i czerpanie z niego regularnych korzyści, forBET do tego wszystkiego podchodzi w zgoła odmienny sposób. Prawda, również oferuje dostęp do tego typu programu - nie jest on jednak powszechny, a skierowany zaledwie do wybranych typujących.

Udziałowi w VIP Club, gdyż taką on nosi nazwę, towarzyszy sporo udogodnień, jednym z których jest przydzielenie typującemu osobistego opiekuna Ten jest w stanie procedować reklamacje, pomagać w problemach technicznych, a nawet umożliwiać negocjowanie indywidualnych kursów bukmacherskich. Co więcej, wybrani klienci VIP w forBET są w stanie w łatwiejszy sposób pozyskiwać bilety na wydarzenia sportowe (i nie tylko), ale też otrzymują szybszą autoryzację wysokich zagrań i większe limity na grę.

Strefa VIP u legalnego bukmachera Forbet

Jak można się domyślić, VIP Club powstał z myślą o osobach, które wykazują się ponadprzeciętnym zachowaniem w obrębie serwisu bukmacherskiego forBET. O udziale w nim decyduje między innymi:

 • aktywność w serwisie, a zatem częstotliwość logowań, korzystanie ze Strefy Gracza i inne;
 • dokonywany obrót, a zatem to, ile razy wydawane są środki wpłacane do bukmachera (a zatem przez jak długo pozostają one w forBET, zanim wypłaci się je na konto);
 • wysokość i częstotliwość wpłat - sam fakt, że bukmacher zachęca do zgłoszeń do programu użytkowników wpłacających 10 tysięcy złotych każdego miesiąca sugeruje, jakiego poziomu jest to wymaganie.

Obsługa klienta forBET

forBET stara się przekonać do siebie kibiców i typujących nie tylko swoją ofertą główną i wszelkiego rodzaju usługami dodatkowymi, ale też stojącym na bardzo wysokim poziomie wsparciem technicznym. Firma przygotowała bardzo rozległy dział FAQ, który jest w stanie odpowiedzieć na większość wątpliwości, które mogłyby pojawić się w czasie obstawiania czy poruszania się po jej serwisie.

Dla osób, którym nie udało się znaleźć odpowiedzi na ich pytania, albo też, które nie mają czasu na ich odszukanie, firma przygotowała dwie formy pomocy. Można skorzystać z tej udostępnianej przez maila, albo też sięgnąć po live chat i spytać się konsultanta, pozyskując natychmiastową odpowiedź na dręczące nas pytanie. Co bardzo ważne, live chat dostępny jest każdego dnia w godzinach 8:00 - 24:00.

Aplikacja mobilna forBET

Bukmacher forBET swoją ofertę prezentuje nie tylko w formie stacjonarnej, w punktach naziemnych i w komputerowej wersji swojego serwisu internetowego, ale i mobilnie - w ramach dedykowanej sobie aplikacji na telefony i tablety. Aplikacja forBET została najeżona funkcjonalnościami i pozwala na skorzystanie z pełnej oferty bukmachera. Jest samowystarczalna - można więc w niej nie tylko obstawiać, ale i dokonać rejestracji czy weryfikacji lub też modyfikacji swojego już istniejącego konta czy wpłat na saldo gotówkowe.

Niewątpliwą zaletą aplikacji są powiadomienia push, które na bieżąco (nawet przy wygaszonym telefonie) informują o przebiegu interesujących nas spotkań sportowych. Dobrze spisuje się też match tracker, prezentujący wizualizację każdego z meczów z oferty na żywo. Szybkie logowanie, błyskawiczne płatności i sprawne obstawianie (również w modelu na żywo) to również rzeczy, obok których ciężko byłoby przejść obojętnie.

Warto wiedzieć: aplikacja mobilna forBET dostępna jest w wersji na telefony i tablety z systemem Android oraz iOS.

forBET - co warto wiedzieć na jego temat?

 • forBET jest bukmacherem dość młodym - licencję na prowadzenie swojej działalności pozyskał w 2016 roku i od tego czasu stara się przebić do nowych klientów ze swoją ofertą.
 • Od 2018 roku firma posiada również zezwolenie na prowadzenie działalności stacjonarnej - swoją sieć punktów naziemnych rozwija w bardzo szybkim tempie. 
 • Firma aktywnie udziela się w działalności sponsorskiej. Aktualnie jest sponsorem głównym klubów Arka Gdynia i ŁKS Łódź, a także sponsorem strategicznym RKS Raków Częstochowa.
 • forBET nie oferuje mobilnej wersji swojego serwisu - by móc komfortowo przeglądać jego ofertę na telefonie, należy ściągnąć jego aplikację mobilną.

Forbet Runners - dla sportu, zdrowia, zabawy

forBET - opinie użytkowników

forBET jest bukmacherem, który zdecydowanie wyróżnia się pośród wszystkich innych działających na polskim rynku. Mimo wszystko jednak pod wieloma względami daleko mu do ścisłej czołówki krajowej. Typujący doceniają jednak to, że bardzo szybko ją goni i coraz bardziej się do niej zbliża. Co ważniejsze, jego rozwojowi towarzyszy również rozkwitanie jego oferty, które z kolei przekłada się na zadowolenie jego odbiorców docelowych. Poniżej przedstawiamy kilka opinii z popularnych for i grup dyskusyjnych, pokazujących aktualne przemyślenia i opinie typujących właśnie na jego temat.

"Nie byłem przekonany do forBETu, gdyż po prostu wcześniej o nim nie słyszałem. Zdecydowałem się na rejestrację i nie żałuję. Tak ciekawego bonusu powitalnego jeszcze nie widziałem! :)" - Marcin z forum bukmacherskiego;
"forBET zaskoczył mnie na plus. Firma oferuje wszystko, czego potrzebowałem - wysokie kursy. Moje typy na Bundesligę są wreszcie realizowane na właściwych warunkach! POLECAM!" - Bartosz z bukmacherskiej grupy dyskusyjnej.

"Nieco przeszkadza mi nawigacja po serwisie forBETu, która jest dla mnie nieintuicyjna. Poza tym - wszystko na plus, a tak zwany szybki kupon to dla mnie coś wspaniałego!" - Marysia z Facebooka.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.iforbet.pl


 • Jaki kod promocyjny wpisać w Forbet?

  Aktualny kod promocyjny na darmowy zakład w Forbet to "BETONLINE". Kod wpisujemy podczas rejestracji na stronie www.iforbet.pl.

 • Czy w Forbet można obstawiać zakłady na gry karciane?

  Tak, usługa, którą promuje Betfan na swojej stronie to TVBet - są to gry karciane jak poker, blackjack czy wojna.

 • Czy w Forbet można grać za granicą Polski?

  Niestety nie, taki jest wymóg ustawy hazardowej, która mówi, że obstawiać u legalnych bukmacherów w Polsce można jedynie na terytorium Polski.


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Bonus 760 PLN w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus