STS godziny otwarcia w Trzech Króli (6 stycznia 2023)

STS godziny otwarcia w Trzech Króli (6 stycznia 2023)

Czy w Święto Trzech Króli 2023 otwarte są punkty stacjonarne STS? Jak wyglądają godziny pracy bukmachera w dniu 6 stycznia, czyli ten piątek? Sprawdź aktualne informacje, by móc zagrać kupon przed zamknięciem lokali!

Bukmacherzy a Święto Trzech Króli. To nie dzień jak każdy inny!

Mimo że bukmacherzy stacjonarni 6 stycznia nie traktują najczęściej jako dnia wolnego od pracy, trudno zakładać, by właśnie w Święto Trzech Króli można było postawić kupon w takich samych godzinach jak w przypadku zwykłego dnia w środku tygodnia. Po raz kolejny największym zainteresowaniem typerów cieszą się punkty STS i to właśnie na nich temat postanowiliśmy dla naszych Czytelników uzyskać wiarygodne i sprawdzone informacje na temat tego, jak będą wyglądały godziny otwarcia STS 6 stycznia 2023.

Dobra wiadomość jest taka, że bez względu na to, jak działają lokale, obstawianie możliwe jest na www.STS.pl bez względu na porę dnia czy nocy. Oferta internetowa zawiera nie tylko zakłady na sport, ale także legalne karty online, wśród których jest, między innymi, poker online oraz wojna.

STS bonus powitalny na start

Tym razem w dniu 6 stycznia będzie się sporo działu w świecie sportu, a to znaczy, że STS punkty stacjonarne będą prawdopodobnie miejscami często odwiedzanymi. Jeżeli ze względów epidemiologicznych wolimy unikać tłumów, granie przez internet wydaje się zdecydowanie rozsądniejszym rozwiązaniem.

Czy STS ma otwarte punkty 6 stycznia (piątek)?

Legalny bukmacher STS nie zamknął swoich lokali w dniu 6 stycznia 2023, a to oznacza, iż tego dnia będzie można stawiać zakłady w lokalach tej marki. Niestety, godziny pracy są inne, niż w roboczą niedzielę, czyli nie można liczyć na granie kuponów w późnych godzinach wieczornych. Niezmienione są za to poranne zwyczaje.

Informacja jest w stu procentach sprawdzona i potwierdzona przez przedstawicieli bukmachera. Przestrzegamy przed stronami, które STS punkty stacjonarne w Trzech Króli od wielu lat uważają za otwarte w normalnych godzinach!

6 stycznia 2023 lokale marki STS czynne będą od godziny 9.00 do 16.00. W przypadku punktów premium zamknięcie nastąpi dopiero o godzinie 18.

  • Bukmacher STS punkty 6 stycznia 2023 - czynne od 9:00 do 16:00
  • Bukmacher STS punkty premium 6 stycznia 2023 - czynne od 9:00 do 18:00

1560 PLN do odebrania na obstawianie przez internet!

Każdy, kto na stronie internetowej www.STS.pl założy darmowe konto z kodem promocyjnym "BETONLINE", otrzyma na dobry początek 29 PLN bez ryzyka na obstawianie. Bonus przyznawany jest każdemu, kto poda podany już kod.

Fortuna zakłady bez ryzyka na start dla nowych graczy

STS bonus powitalny to nie tylko wspominana już premia bez ryzyka, ale również specjalne doładowania trzech pierwszych wpłat. Otrzymać można od 300 do aż 700 PLN. Łącznie do zgarnięcia jest aż 1500 PLN. Co więcej - dodatkowo do odebrania jest aż 60 PLN za wykonanie typerskich zadań na profilu gracza!

Co można dostać za rejestrację w STS?

  • 100 PLN bez ryzyka z kodem promocyjnym "BETONLINE"
  • 100% do 300 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 50% do 500 PLN przy drugiej wpłacie
  • 50% do 700 PLN przy trzeciej wpłacie

Bonusy do odebrania z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W GoBet 1000 PLN + 30 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus