Totolotek

Totolotek to polski bukmacher, który na rynku istnieje już od 1992 roku. Czyni to z niego tego najstarszego i najbardziej doświadczonego. Aktualnie stanowi on część grupy Gauselmann, która jest jedną z największych, a zarazem cieszących się największą renomą ogólnoświatowych firm zajmujących się zakładami wzajemnymi, grami hazardowymi i loteriami. Bukmacher ten działa zarówno w formie stacjonarnej, jak i Internetowo, na oba z tych rodzajów działalności posiadając oficjalną licencję. Co oferuje on typującym? Jakie są jego najmocniejsze strony i jak przedstawia się jego podejście do współczesnych standardów na rynku?

Totolotek - oferta zakładów bukmachera

Jak można się domyślić już po samym spojrzeniu na staż Totolotka, jego oferta na zakłady jest bardzo rozbudowana. Obejmuje zasięgiem przeszło 25 różnych dyscyplin sportu, wśród których znaleźć można zarówno te najpopularniejsze, jak i takie, które można uznać za budzące mniejsze zainteresowanie. Totolotek słynie z dużej ilości rynków bukmacherski na każde ze spotkań, dzięki czemu typować można u niego nie tylko zwycięzcę konkretnego wydarzenia sportowego, ale i wiele innych zdarzeń w jego trakcie.

Do najpopularniejszych dyscyplin sportu w Totolotku zaliczyć można:

 • piłkę nożną, z solidnymi propozycjami na polską Ekstraklasę, ale i na najpopularniejsze ligi zagraniczne oraz mecze reprezentacyjne;
 • tenis, między innymi z turniejami organizowanymi w ramach Wielkiego Szlema;
 • koszykówkę, z rozgrywkami w ramach najpopularniejszej ligi NBA na czele.

Na popularności stale zyskuje e-sport, a Totolotek pozwala na jego obstawianie w ramach pięciu gier komputerowych. Do dyspozycji zostały nam oddane rozgrywki w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Overwatchu, Rainbow Six: Siege'u oraz Dota 2. Buk stale stara się poprawiać swoją ofertę właśnie pod kątem sportów elektronicznych. Każde spotkanie z oferty bukmachera można obstawiać w formacie przedmeczowym - jest on w końcu tym najbardziej standardowym i oczywistym. Totolotek stale dba jednak również o swoją ofertę na spotkania "na żywo", możliwe do obstawiania w czasie ich trwania. Poszczególne wydarzenia sportowe objęte tym modelem obstawiania można typować na wiele różnych sposobów, sięgając po mniej i bardziej standardowe rynki (zależne od dyscypliny, na której typowanie się zdecydowaliśmy).

Promocje i darmowe bonusy w Totolotku

Totolotek jest firmą, która dużą wagę przykłada do swojej oferty promocyjnej. Uwagę przykuwa fakt, że celuje z nią nie tylko w nowych graczy, ale i tych obstawiających regularnie. Sam bukmacher wypada pod tym względem dość atrakcyjnie przy zestawieniu go z jego konkurencją. Bonusy u bukmachera mają charakter stały, ale i tymczasowy, zależnie od tego, któremu z nich się przyglądamy.

Bonus powitalny w Totolotku

Podstawą oferty promocyjnej w Totolotku jest jego bonus powitalny, bazujący w całości na pierwszym depozycie. Dostępny jest wyłącznie dla osób dopiero zakładających konto na www.totolotek.pl i przyznawany jest wyłącznie w przypadku wyrażenia na to chęci przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Z bonusu mogą skorzystać wyłącznie zweryfikowani gracze (ci, którzy podesłali bukmacherowi skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości).

Sam bonus przyznaje nam 100% pierwszej wpłaty w formie środków bonusowych, z limitem wynoszącym 500 złotych (przy dokładnie takim depozycie). Co ważne, wymogowi obrotu podlegają zarówno środki z salda depozytowego, jak i te z konta bonusowego. Trzeba nimi obrócić po trzy razy, na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, każde z których musi być opatrzone kursem równym lub większym niż 1.35.Bonus King Size

Bonus King Size w Totolotku promuje zakłady akumulacyjne, a zatem takie, które zawierają w sobie więcej niż jedno zdarzenie. Tak naprawdę jednak aplikuje się on od pięciu zdarzeń wzwyż - im więcej ich jest, tym większa jest jego kwota. Maksymalnie za jego pośrednictwem można pozyskać nawet 66% dodatkowych środków, liczonych od kwoty wygranej z kuponu. Aby maksymalnie wykorzystać ten bonus, należy postawić 30 zdarzeń na jednym kuponie. Pięć zdarzeń to 5% bonusu, sześć - 10%, siedem - 15%. Pełną listę możliwych wartości procentowych znaleźć można na stronie korespondującej z tym bonusem.

Bet Club

Totolotek daje swoim klientom możliwość udziału w programie lojalnościowym. Standardowo dla tego typu akcji, uczestnicy dostają w niej punkty za każdy zawarty zakład. Ich dokładna ilość zależy od stawki oraz liczby zdarzeń w obrębie kuponu (obie te wartości są mnożone). Im więcej tych punktów się ma, tym więcej jest się w stanie zarobić przy każdym zakładzie. Punkty można wymieniać na bardzo atrakcyjne nagrody, w tym między innymi bonus +50% wartości depozytu.

Co istotne, punkty można zbierać zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie, na specjalną kartę Bet Club (do wyrobienia u pracownika). Kartę z kolei można powiązać z kontem w serwisie internetowym, by naliczane były na to samo konto przy korzystaniu z dowolnej formy obstawiania.

Aplikacja mobilna Totolotka

Totolotek stara się nie odstawać od konkurencji pod względem technologicznym i oferuje swoim klientom dostęp do swojej aplikacji mobilnej. Co najważniejsze, ta pozwala na sięgnięcie po jego pełną ofertę, również tę związaną z obstawianiem w formule "na żywo". Pozwala na szybkie logowanie (za pośrednictwem odcisku palca lub przy użyciu karty Bet Club), ale też daje dostęp do intuicyjnych filtrów, które pozwalają na niemal błyskawiczne odnajdywanie interesujących nas zdarzeń. 

Aplikacja nie działa samodzielnie - aby móc z niej korzystać należy posiadać już własne konto w Totolotku. Całość nie uruchomi się poza terenem Polski. Ważnym udogodnieniem w obrębie apki jest możliwość korzystania z opcji Cashoutu, pozwalającej na wycofanie się z zakładu jeszcze przed zakończeniem się danego spotkania sportowego. Bardzo dobrze prezentuje się tu też funkcjonalność match trackera, w stu procentach spełniającego swoje zadania. Za minus z kolei można uznać brak powiadomień push, aktualnie uznawanych za standard w tej branży, a jednocześnie będących czymś naprawdę przydatnym.

Uwaga! Totolotek zapewnia dodatkowy bonus powitalny dla użytkowników jego aplikacji. Promuje on pierwszy depozyt dokonany za jej pośrednictwem, przyznając na konto bonusowe jego równowartość (maksymalnie 49 zł). Podlega on identycznym warunkom obrotowym, jak główny bonus powitalny.

Metody płatności

Choć bukmacher Totolotek nie króluje wśród ilości oferowanych przez siebie metod płatności, proponuje te, po które i tak sięga się zdecydowanie najczęściej. Mowa tutaj o płatnościach za pośrednictwem:

 • kart kredytowych - Visa i MasterCard,
 • systemów szybkich płatności - dotpay oraz tpay,
 • kart przedpłaconych PaySafe Card;
 • portfeli elektronicznych Skrill.

Minimalna ilość deponowanych u bukmachera środków jest równa 4 zł.

Totolotek - Obsługa klienta

Totolotek stara się dostarczać swoim użytkownikom jak najsprawniejszej pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów. Daje możliwość skontaktowania się z obsługą klienta na trzy różne sposoby. Pierwszy, a zarazem najwygodniejszy, to sięgnięcie po opcję czatu na żywo - wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk i podać swój adres e-mail, aby skontaktować się z operatorem. Z obsługą można też połączyć się drogą telefoniczną, przy czym obie te formy kontaktu są dostępne w godzinach 8:00 - 20:00, każdego dnia tygodnia.

Alternatywną formą uzyskania informacji czy rozwiązania własnego problemu związanego z serwisem bukmacherskim jest sięgnięcie po kontakt mailowy. Tutaj jednak nie można spodziewać się błyskawicznej odpowiedzi.

Bukmacher daje dostęp do dość rozbudowanego FAQ, które rozwiewa mnóstwo wątpliwości, ale też wyjaśnia wiele spraw mogących zostać uznane za nieoczywiste i wymagające dodatkowych informacji.

Totolotek - fakty, o których warto widzieć

 • Totolotek jest jedyną firmą należącą do The European Lotteries and Toto Association, a zatem Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, bezpośredniego partnera UEFA. Przynależy do niego już od 2008 roku.
 • Totolotek działa nie tylko internetowo, ale i stacjonarnie - aktualnie posiada przeszło sto punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce.
 • Niegdyś firma oferowała dostęp do oferty na sporty wirtualne - ta zniknęła jednak wraz z rebrandingiem jej strony internetowej. Bardzo możliwe, że pewnego dnia wróci.
 • W marcu 2012 roku Totolotek stracił oficjalną licencję na prowadzenie działalności w Polsce - odzyskał ją kilka miesięcy później, w grudniu tego samego roku. Za odebraniem i ponownym przyznaniem licencji stał ówczesny minister finansów, Jacek Rostowski.

Totolotek - opinie użytkowników

Jako jeden z najstarszych bukmacherów działających w Polsce, Totolotek jest firmą bardzo poważaną, cieszącą się stosunkowo dobrymi opiniami ludzi sięgających po nią. Jak to jednak bywa z bukmacherami, zawsze znaleźć można również opinie nie do końca jej przychylne, często (ale nie zawsze) będące wynikiem czy to frustracji towarzyszącej przegranej, czy też przesadnie wygórowanych wymagań. Poniżej prezentujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie na temat tego buka, starając się zademonstrować przykłady z kontekstem najczęściej przewijającym się u większości z tych opublikowanych w Internecie.

"Totolotek to klasyka wśród bukmacherów i firma, po którą z miłą chęcią sięgam. Daje mi dostęp do wszystkiego, czego mógłbym potrzebować - w klasyczny i doskonale znany mi sposób. Polecam." - mariusz_09 (urywek opinii z forum bukmacherskiego).
"Nie ma co się oszukiwać - serwis internetowy Totolotka to już prehistoria. Nawet po rebrandingu wygląda jak z zeszłej epoki. Abstrahując jednak od tego i kulejącej strony technicznej tego bukmachera, nie żałuję, że mam u niego konto. Zwłaszcza, że pod kątem atrakcyjności swojej oferty bardzo często bije na głowę swoją konkurencję." - book_maczer (treść opinii z bukmacherskiej grupy dyskusyjnej).
"Choć Totolotek cieszy się bardzo różną opinią wśród moich znajomych, ja sięgnęłam po niego przy okazji Euro 2012 i do tej pory korzystam z jego usług. Choć to kwestia indywidualna, podoba mi się jego prostota i fakt, że nie używa przesadnych fajerwerków graficznych, by przekonać mnie do skorzystania z jego oferty. To plus!" - Agnieszka z serwisu BetOnline.

Jak się zarejestrować w Totolotku?

To akurat najprostsza czynność jaką można wykonać w zakładach bukmacherskich Totolotek. Szczególnie jeśli chcemy tylko przetestować ofertę bukmachera i będziemy korzystać jedynie z konta tymczasowego, wtedy rejestracja na stronie www.totolotek.pl zajmie nam jedynie kilkanaście sekund. Na pełną weryfikację mamy kilka tygodni, do tego czasu możemy korzystać z promocji, bonusów i możliwości obstawiania zakładów z całej oferty Totolotka.

Weryfikacja konta w Totolotku będzie potrzebna dopiero jak zechcemy wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe, lub jeśli skończy nam się czas korzystania z konta tymczasowego, wtedy wystarczy jedynie wysłać skan dowodu, a po chwili nasze konto zostanie w pełni zweryfikowane.


Nowa oferta darmowych bonusów na www.totolotek.pl

 • Czy Totolotek oferuje graczom bonus bez depozytu?

  Niestety nie, jest to jeden z bukmacherów dla których najważniejsze są kursy i oferta a nie bonusy. 

 • Czy w Totolotku jest kod promocyjny?

  Nie, kody promocyjne są dostępne u bukmacherów STS, Fortuna, Betfan, Forbet. W tych firmach aktualny kod promocyjny to: BETONLINE

 • Czy Totolotek to legalny bukmacher w Polsce?

  Oczywiście, posiada zezwolenie Ministra Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet i stacjonarnie w punktach bukmachera.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus