Totolotek

Totolotek to trzeci co do wielkości legalny bukmacher internetowy w Polsce. Co znajduje się w jego ofercie? Jaki bonus obecnie obowiązuje przy zakładaniu konta? I, co najważniejsze, jak można u niego zgodnie z prawem obstawiać całkowicie bez podatku? 

Zakłady Bukmacherskie Totolotek

Firma Totolotek uznawana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że jest obecna na rynku od  blisko dwudziestu lat. Do 2013 roku bukmacher przede wszystkim skupiał się na przyjmowaniu zakładów w punktach naziemnych, jednak po uzyskaniu licencji od Ministerstwa Finansów pozwala swoim klientom także na typowanie meczów przez internet. 


Opisywana marka należy do zrzeszenia INTRALOT, które skupia firmy branżowe z ponad 50 krajów z 5 kontynentów. Dzięki temu Totolotek może oferować nowoczesne rozwiązania oraz wiele wszelkiego rodzaju nowości, jakich na próżno szukać u konkurencji. Obecnie konto w tej firmie bukmacherskiej mają setki tysięcy Polaków i liczba ta sukcesywnie się powiększa. 

Totolotek bonus bez depozytu 

Każda osoba, która jeszcze nie jest zarejestrowana na www.Totolotek.pl, może to uczynić przez internet, wypełniając prosty formularz, w którym należy podać podstawowe dane na swój temat. W tym przypadku nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Każdy z graczy otrzymuje taki sam bonus. Co najważniejsze, przy rejestracji otrzymuje się nie tylko premię od wpłaty, ale także freebet pozwalający na wypróbowanie możliwości portalu zupełnie za darmo! 


Kto może zarejestrować się w Totolotku i czy jest to legalne? Każdy pełnoletni obywatel Polski może założyć konto, pod warunkiem, że poprawnie przejdzie weryfikację danych. Co to znaczy? Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy przekazać skan swojego dokumentu tożsamości. Zazwyczaj na tym kroku wszystko dobiega końca, a my mamy możliwość obstawiania meczów! 

Bukmacher online bez podatku

Czy istnieje legalny bukmacher online, który oferowałby grę bez podatku na terytorium Polski? Okazuje się, że tak i jest nim właśnie Totolotek! Wszystkie osoby posiadające konto w tej firmie mogą bez żadnych dodatkowych opłat stawiać kupony, nie płacąc 12 procent od wniesionej stawki. Oferta jest dostępna regularnie we wszystkie dni tygodnia, w których nie są organizowane inne promocje. W przypadku gry na tradycyjnej stronie internetowej płaci się podatek mniejszy o połowę, natomiast w ogóle się go nie płaci, korzystając z urządzenia mobilnego. 

Ale to na pewno legalne? Oczywiście, że tak, bo przecież Totolotek to firma z odpowiednimi licencjami Ministerstwa Finansów! Gra bez podatku nie oznacza, że w ogóle go nie płacicie. Ponosicie opłaty takie jak zwykle, ale bukmacher w odpowiedni sposób je zwraca tak, abyście wyszli na zero. Mechanizm nie jest skomplikowany, ale najważniejsze jest przecież to, że doskonale się sprawdza!

Bukmacherska aplikacja na telefon

Totolotek jakiś czas temu uruchomił zupełnie odmienioną aplikację mobilną dla graczy. Znajdziecie w niej funkcję ekspresowego sprawdzania kuponów, możliwość obstawiania meczów live oraz opcję przelewu ekspresowego. Wersja mobilna Totolotka jest dostępna dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemem Android oraz iOS. Pobranie apki zajmuje dosłownie chwilę i jest całkowicie darmowe. 


Warto podkreślić, że Totolotek daje graczom możliwość założenia konta z poziomu telefonu. Tego typu funkcja wcale nie jest podstawowa i dostępna u wszystkich bukmacherów. Klienci bardzo sobie chwalą tę funkcję, ponieważ jest niezwykle wygodna. Sam program na smartfony też działa bardzo poprawnie, chociaż jeszcze zdarzają mu się błędy. Na szczęście, wszystko jest bardzo szybko naprawiane. 

Totolotek - opinie i recenzja 2019

Jak Totolotek radzi sobie w 2019 roku na rynku bukmacherskim? Gracze wystawiają tej stronie bardzo pozytywne opinie. Trzeba przyznać, że z każdym miesiącem jest z tym coraz lepiej, bo jeszcze rok temu nie było ze wszystkim tak kolorowo. Jeżeli interesują was dobre kursy, duża ilość promocji, obstawianie bez podatku oraz funkcjonalna aplikacja mobilna - Totolotek może być dla was naprawdę dobrym wyborem. 

Bukmacher Totolotek zbiera dobre recenzje od ekspertów. Co głównie chwali się w przypadku tej firmy? Na pewno przejrzystą stronę internetową oraz atrakcyjne bonusy na start łącznie z freebetem. Zaletą firmy jest także to, że posiada dużo punktów naziemnych na terytorium całego kraju. 

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus