eToto

eToto

Marka eToto reklamowana, między innymi, przez Tomasza Hajtę, to bukmacher działający na polskim rynku od 2011 roku. Gracze przede wszystkim chwalą w nim dobre kursy, ogromną liczbę zakładów do wyboru oraz liczne promocje - nie tylko dla nowych!

Firma eToto została założona w 2011 roku. Początkowo jej działalność oparta była jedynie na punktach stacjonarnych, ale odkąd to tylko możliwe, głównie stara się zaoferować klientom jak najlepszą ofertę internetową. Bukmacher działa na licencji Ministerstwa Finansów, a więc jest w stu procentach legalny. Liczba jego klientów sukcesywnie wzrasta, podobnie jak udział w polskim rynku.

Bonus powitalny eToto

Oferta eToto to bardzo wiele promocji oferowanych zarówno nowym, jak i stałym klientom. Obecny bonus powitalny to Zakład Bez Ryzyka, który można otrzymać za pierwszy postawiony zakład. W przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na tej stronie internetowej, gracz otrzymuje pełny zwrot wniesionej stawki i to aż do kwoty 100 PLN! 


Premia dla nowych graczy jest przeznaczona tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają profilu na stronie www.eToto.pl. Proces rejestracji w tym przypadku przebiega wyjątkowo szybko i jest niezwykle prosty. Całość może zajmować nawet mniej niż minutę, a wszystko jest całkowicie darmowe!

Obstawianie w eToto

Zakłady dostępne w eToto to tylko i wyłącznie podstawowe funkcje, tak więc na chwilę obecną brak tutaj bardziej skomplikowanych opcji, chociażby umożliwiających zamykanie kuponów przed czasem. Oferta - na szczęście - jest na tyle bogata, że korzystanie z niej jak najbardziej wynagradza pewne minusy. 

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera eToto otrzymuje możliwość typowania rezultatów wydarzeń sportowych w dziale Zakłady na Żywo. Gra Live możliwa jest w tym przypadku nie tylko poprzez tradycyjną stronę internetową, ale również mobilną, dostosowaną do wszystkich nowoczesnych urządzeń przenośnych - bez względu na to, jaki system operacyjny posiadają! 

eToto kod promocyjny

Do skorzystania z bonusu powitalnego oraz innych korzyści nie potrzeba w przypadku eToto żadnego kodu promocyjnego. Podczas rejestracji wystarczy podać swoje dane i wyrazić odpowiednie zgody. Bonusy przyznawane są w takiej sytuacji w stu procentach automatycznie. 


Dodatkowe atuty otrzymują jedynie członkowie klubu VIP, jednak to także dopiero po założeniu konta. Osobisty asystent bukmacherski, priorytet przy wypłatach wygranych, ekskluzywna oferta z kursami i bonusy na różne okazje - to tylko niektóre zalety bycia VIP-em w eToto. Aby nim zostać, należy aktywnie obstawiać i zgłosić swoją kandydaturę, wysyłając specjalną wiadomość e-mail.

Promocje i bonusy

Po odebraniu pierwszego freebetu od eToto nie kończy się nasza przygoda z premiami u tego bukmachera. Wręcz przeciwnie, to jedna z nielicznych firm w naszym kraju, która stawia głównie na rozpieszczanie już zarejestrowanych. Każdego tygodnia organizowane są na stronie eToto ciekawe akcje promocyjne, w ramach których zdobyć można Zakłady Bez Ryzyka, premie pieniężne na obstawianie i tym podobne. 

W eToto nigdy nie brakuje również bonusów z okazji startu ważnych imprez sportowych. Podczas trwania najważniejszych turniejów czy to piłkarskich, czy tenisowych, zawsze jest szansa na zdobycie dodatkowych środków zupełnie za darmo i całkowicie legalnie!

Opinie klientów

Osoby zarejestrowane w eToto generalnie są zadowolone ze swojego wyboru. Bardziej doświadczeni gracze raczej nie wyobrażają sobie jednak tego, by był to ich podstawowy bukmacher. Dlaczego? Oferuje niewiele metod płatności i nie daje zbyt wielkiego pola do manewru w przypadku stawiania bardziej złożonych kuponów. Oczywiście, nawet ci bardziej obeznani typerzy widzą w eToto sporo zalet - szybka obsługa klienta, dużo regularnych bonusów oraz konkursów i wysokie kursy z oferty, która naprawdę jest bardzo bogata nie tylko w najważniejsze wydarzenia sportowe. 

Do największych w branży firmie eToto brakuje niewiele. Nie jest to jednak jeszcze na tyle popularny bukmacher, by był w stanie zagrażać tym mającym największy udział w rynku. Mimo wszystko, zdecydowanie warto założyć konto na stronie www.eToto.pl i sprawdzić, że rzeczywiście oferta zupełnie nie odbiega od tych, z jakimi mamy do czynienia w wychwalanych wszędzie portalach. 

Dla kogo bukmacher eToto?

Komu przede wszystkim polecilibyśmy założenie konta w eToto? Na pewno osobom grającym regularnie, ale też nie z nastawieniem na coś bardziej "wyczynowego". Jeżeli waszym celem jest przede wszystkim dobra zabawa, a przy niej zarobienie pieniędzy, eToto jest znakomitym wyborem, ponieważ nie tylko oferuje dobre kursy, ale także organizuje ciekawe promocje. 


Graczom przyzwyczajonym do wielogodzinnego obstawiania live przy jednoczesnym oglądaniu meczów będzie w eToto brakowało nieco funkcji i możliwości. Na szczęście, bukmacher rozwija się na tyle dynamiczne, że prawdopodobnie już wkrótce i dla tych najbardziej zaawansowanych przygotuje coś wyjątkowego! 

-----

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd