Wyniki meczów

02.02.2024Wynik
19:30Augsburger Panthers - Kolner Haie
19:30Bremerhaven - Iserlohn Roosters
19:30Dresden - Bietigheim
19:30Dusseldorfer EG - Schwenninger
19:30EHC Wolfsburg - FC Ingolstadt
19:30Eisbaren Berlin - Adler Mannheim
19:30Frankfurt - Nurnberg
19:30Vorarlberg - Asiago
19:15EHC Black Wings Linz - HC Bolzano
19:15Red Bull Salzburg Juniors - Graz 99ers9:1
19:15SAPA Fehervar - Vienna
19:15Villacher - Olimpia Ljubljana
19:00AIK IF - Vasterviks
19:00Almtuna - Bjorkloven
19:00Borussia Dortmund - 1. FC Saarbrucken1:1
19:00Brynas IF - Tingsryd
19:00FCU 1948 Craiova - Dinamo Bucaresti
19:00H65 Hoor - Kristianstad HK
19:00Kalmar - Nybro IF
19:00Mora - Bofors IK Karlskoga
19:00Ostersund - Djurgaardens IF
19:00VIK Vasteras - zzSodertalje
18:30Aarhus Utd. - Bjerringbro FH
18:30Ilves Tampere - Oulun Karpat
18:00Admira - Marchfeld
18:00Austria Wien II - SV Horn0:2
18:00Dubnica - Aquacity Pikes
18:00FTC Nove Zamky - HK Nitra
18:00HC Kosice - ’05 Banska Bystrica
18:00HC Pardubice - IHK Sparta Sarpsborg
18:00LASK Linz - RB Salzburg2:3
18:00Liptovsky Mikulas - Spisska Nova Ves
18:00Poprad - Dukla Trencin
18:00Povazska Bystrica - Presov
18:00Rim Sobota - HK 36 Skalica
18:00Samsunspor - Galatasaray SK0:2
18:00Slovan Bratislava - Humenne
18:00Topolcany - Ziar nad Hronom
18:00Trebisov - Mshk Zilina
18:00Weiz - SV Lebring
17:30Assat Pori - Tappara Tampere
17:30Buzau - Minaur Baia Mare25:30
17:30Cz.Budziej. - Pilzno
17:30Energie - Olomouc
17:30HC Vitkovice - Kladno
17:30KeuPa - FPS
17:30Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes
17:30Krasnaya Zvezda Kunlun - HC Vladivostok
17:30Michalowce - HKM Zvolen
17:30Ml.Boleslaw - HC Benzina Litvinov
17:30Novgorod - Dynamo Moskwa
17:30PGE Skra Belchatow - Indykpol AZS Olsztyn0:3
17:30Roki Hockey - Kiekko-Espoo
17:30Rostov - HC Bars Kazan
17:30Saipa - KalPa Hockey
17:30Trnava - Slovan Bratislava B
17:30TUTO - Kiekko Pojat
17:00Brest - Vitebsk
17:00Grodno - Novopolotsk
17:00HC Ocelari Trinec - Liberec
17:00Krylya Sovetov U20 - Loko Jaroslaw U20
17:00Lida - Lokomotiv Orsha
17:00Neusiedl - FAC Wien
17:00Severstal Cherepovets - HK Dinamo Minsk
17:00Voronezh - Penza
16:30Din.Bucuresti - CSM Focsani31:26
16:00Botosani - Poli Iasi2:1
16:00Dinamo Krasnodar - N.Novgorod
16:00Dyn.Moskwa - Dinamo-LO
16:00Koper - Kolubara2:2
15:00Ankaragucu - Sivasspor0:0
15:00Chelmet Cheljabinsk - Zvezda Moskwa
15:00Hatayspor - Centone Karagumruk3:1
15:00Krasnaya Armiya U20 - Amurskie Tigry U20
15:00Mettallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
15:00MSK Zilina - Brno XI2:2
15:00Odisha - Kerala Blasters2:1
15:00Opava - Start Brno6:1
15:00Shabab Al Ahli - FK Rostow
15:00Vienna - BW Linz
14:30Gornyak - Tyumen
14:30Kurgan - HC Yugra Khanty-Mansiysk
14:30Ural Orsk - HC Akm Tula
14:00Hap.Kfar Saba - Hap.Nof HaGalil
14:00Hap.Umm Al Fahm - Hap.Ramat HaSharon
14:00Ihud Bnei Shfaram - Mac.Kabilio Jaffa0:3
14:00Ironi Tiberias - Bnei Yehuda1:2
14:00Kafr Qasem - Hap.Afula
14:00Maccabi Herzilya - Hap.Acre1:4
14:00Nes Ziona - Hap.Ramat Gan2:0
13:30Grazer AK - Kapfenberger SV2:1
13:00Krasnojarsk - HK Chelny
13:00Norilsk - Neftekamsk
13:00Pathum Utd. - C-Osaka
12:00Zag.Sosnowiec - MKS Puszcza Niepolomice
09:30Delhi FC - Gokulam Kerala
01:05Peterborough - Oshawa
01:05Windsor - Sarnia2:4
01:00Niagara - Sudbury
01:00North Bay - Mississauga

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus