Wyniki meczów

23.09.2021Wynik
18:00ACS Sepsi Sic - Bellona Kayseri79:78
18:00Al Najma - Al Muharraq79:88
18:00Alians Lip.Dolyna - Minaj
18:00Alians Lypova Dolyna - FC Minaj3:2
18:00AO Eleutheria Mochatou - Artego Bydgoszcz48:57
18:00ASC Sepsi SIC - AGU Spor Kulubu79:78
18:00Beitar Tel Aviv Bat Yam - Hap.Acre2:1
18:00Bulgaria U21 - Bahrain U21
18:00Dizel - Chelmet Chelyabinsk
18:00Dnipro - Kharkivski Sokoly81:57
18:00Eleutheria - Basket 25 Bydgoszcz
18:00Fana - Kristiansand
18:00LASK Linz - SV Stripfing
18:00Niki Leukados - Peac-pecs
18:00Novopolotsk - Gomel
18:00Penza - Chelmet Cheljabinsk
18:00Vitebsk - Met.Zhlobin
17:55Al Baqaa - Shabab Al Hussein0:3
17:50Mladost Lucani - Partizan Belgrad0:2
17:45Al Taee - Al-Ettifaq Club
17:45Al Tai - Ettifaq4:2
17:45HC Lokomotiv Orsha - Mogilev
17:45Lok.Orsha - Khimvolokno
17:45Maccabi Raanana - Hapoel Afula89:88
17:45Ripensia Timisoara - Dinamo Bucaresti0:1
17:30Ak Bars Kazan - Gornyak Uchaly
17:30Alytus Dzukija - BC Zalgiris
17:30HC Bars Kazan - Gornyak-Ugmk
17:30HK Ryga U20 - Taifun U20
17:30IFK Helsinki - TPS Turku
17:30Kettera - Kokkolan Hermes6:5
17:30KooVee - Heinolan Peliitat
17:30LKS Lodz - Cracovia Kraków0:0
17:30Szczecin - Stelmet Zielona Gora
17:25Al Nasr FC - Al-Baten
17:15Ionikos - PAS Giannina FC0:0
17:00CSK VVS Samara - Kurgan
17:00Gunneswaran, P - Torpegaard, Mikael2:0
17:00Koper - Aluminij Kidricevo1:3
17:00Kubler J. - Kozlov, S0:2
17:00Lada Togliati - Ural Orsk
16:00Argentina - Morocco
16:00Czech Republic - Egypt
16:00Dunarea Braila - CSU Stiinta Bucuresti32:18
16:00Elizur Holon - Hatay Bsb59:76
16:00Irbis Kazan U20 - Tolpar Ufa U20
16:00Kombassan Konyaspor - Trabzonspor2:2
16:00Pjunik Jerevan - Sevan Fc0:0
16:00Prykarpattya - Cher.Odessa1:4
16:00Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FK Chernomorets
16:00Reaktor Nizhnekamsk U20 - Tjumen U20
16:00Sputnik Almetievsk U20 - Mamonty Yugry U20
16:00Traktor Czelabinsk - CSKA Moscow2:1
15:00ACSO Filiasi - UTA Batrana Doamna1:0
15:00Maritsa Plowdiw - PFC Slavia Sofia1:3
15:00Omskie Krylia - Izhevsk
15:00Omskie Kryliya - Izhstal Izhevsk
15:00Pfc Spartak Warna - Ludogorets Razgrad
15:00Russia - Brazil
15:00Senegal - Mozambik-:-
15:00Tabor - NS Mura
14:00FC Gagra - Sioni Bolnisi1:1
14:00FC WIT Georgia - FC Merani Martvili
14:00Girnik-Sport - Fk Lviv
14:00Hirnyk-Sport - FK Lvov0:2
14:00Krasnojarsk - Molot Perm
14:00Persib Bandung - Borneo Samarinda
13:30Stalnye Lisy U20 - Omskie Yastreby U20
13:00Angarsk - Toros Neftekamsk
13:00Shandong - Jiangsu3:0
12:00Epicentr Dunaivts - FC Metalist 1925
12:00Epitsentr Dunaivtsi - Metalist 19250:1
12:00Minyor Pernik - Cerno More Varna0:2
12:00Nigeria - Wyb.K.Slon.
11:00Belye Medvedi U20 - Avto Jekaterinburg U201:5
11:00Liaoning Dalian - Shanghai Dunlop
10:15Persik Kediri - PSM Makassar2:3
09:00Zhejiang - Henan0:3
04:05Tampico Madero - Cimarrones de Sonora1:2
04:00CD Marathon - Real Esteli Fc2:0
03:40Los Angeles Angels - Houston Astros5:9
03:00Deportivo Amatitlan - CD Huehueteco Xinabajul
02:05Pumas De Tabasco - Venados FC1:1
02:00Chicago Fire - New England FC2:3
02:00Club Bolivar - Club Deportivo Aurora5:1
02:00CSD Comunicacione - Alianza2:1
02:00New York RB - New York City1:1
01:40Chicago Cubs - Minnesota Twins4:5
01:30Inter Miami - Nashville1:5
01:30Inter Miami CF - Nashville SC1:5
01:10Boston Red Sox - New York Mets12:5
01:05NY Yankees - Texas Rangers
01:05Philadelphia Phillies - Baltimore Orioles4:3
22.09.2021Wynik
00:40Miami Marlins - Washington Nationals5:7
00:15CA Palmaflor - The Strongest
00:10Cleveland Indians - Kansas City Royals4:1
00:00Tlaxcala FC - CD Tepatitlan de Morelos0:0
23:00Aurora FC - CSyD Sanarate FC4:0
23:00Deportivo Agua Blanca - Deportivo Sacachispas
23:00Deportivo San Pedro - Plataneros La Blanca FC5:0

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Nowa oferta bonusów bez depozytu w STS z kodem BETONLINE!Odbieram bonus