Superbet kod promocyjny – rejestracja na bonus bez depozytu

Superbet kod promocyjny i rejestracja z bonusem bez depozytu dla nowych graczy, co jeszcze oferuje Superbet? Bukmacher, który na polskim rynku działa już od 2017 roku, kiedy to startowały jego pierwsze punkty naziemne. Poszukując rozwiązania nietypowego, a zarazem w wielu aspektach konkurencyjnego, często można się natknąć właśnie na Superbet. Rejestracja, logowanie, oferta, bonusy bez depozytu – to wszystko, co jest z nim związane, staramy się przedstawić na łamach naszego serwisu. Zmierzamy tym samym do określenia tego, czy tak właściwie warto posiadać u niego swoje własne konto i obstawiać u niego w sposób bardziej regularny.

rejestracja z kodem promocyjnym w superbet online
Superbet kod promocyjny – rejestracja na bonus bez depozytu

Kod promocyjny Superbet – rejestracja konta i logowanie

Superbet rejestracja zajmuje użytkownikowi około dwóch minut – tak przynajmniej deklaruje sam operator. Pokrywa się to z rzeczywistością, gdyż sama w sobie została zaprezentowana w mocno kompaktowy sposób. Od podejmującego się jej użytkownika nie wymaga wiele. Poniżej prezentujemy wszystkie kroki, których trzeba się podjąć celem jej ukończenia.

 1. Klikamy w przycisk „Rejestracja” widniejący na głównej belce serwisu bukmacherskiego www.Superbet.pl, na każdej jego podstronie.
 2. Uzupełniamy formularz, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz login (używane wymiennie do logowania) oraz hasło. Konieczne jest też podanie narodowości, kraju zamieszkania i numeru PESEL. Zaznaczamy też wymagane zgody i oświadczenia, po czym zatwierdzamy formularz.
 3. Weryfikujemy własny adres e-mail, klikając w przesłany na skrzynkę link aktywacyjny.

Bukmacher Superbet zamknął wszystko w jednym prostym formularzu. Sama rejestracja, jak to często bywa, prowadzi do założenia tak zwanego konta tymczasowego, a zatem takiego oczekującego na weryfikację. Jej forma jest narzucana przez rząd i wymaga od nas wysłania bukowi skanu lub zdjęcia naszego dowodu osobistego.

superbet nowe promocje na start
Kod promocyjny Superbet – rejestracja konta i logowanie

Jeżeli chodzi o logowanie na konto użytkownika, to odbywa się na bardzo standardowych zasadach. W odpowiednim formularzu (dostępnym po kliknięciu w przycisk „Zaloguj” obok przycisku służącego rejestracji) podajemy login i hasło podane jeszcze w czasie rejestracji. W przypadku zapomnienia tego drugiego możemy przypomnieć je sobie, podając mail przypisany do naszego konta.

Zakłady na e-sport

Superbet kod promocyjny BETONLINE pozwala wykorzystać tak na obstawianie standardowych dyscyplin sportu, jak i tych mniej klasycznych, niemniej jednak cieszących się stale wzrastającym zainteresowaniem. E-sport, bo o nim mowa, staje się coraz ważniejszym elementem jego oferty. Buk co prawda nie wydzielił mu osobnej zakładki w swoim serwisie internetowym (jak niektórzy inni operatorzy), ale zadbał o to, by pokrywać większość gier wzbudzających spore zainteresowanie wśród obstawiających. Aktualnie w palecie gier, do których daje im dostęp znaleźć można League of Legends, Counter Strike’a, Dota 2 oraz Rocket League. Dla ułatwienia życia fanom e-sportu każda z tych gier zaprezentowana jest na samym dole listy dostępnych dyscyplin esportu.

Widać jest, że Superbet wciąż rozwija się jeżeli chodzi o sport elektroniczny. W Superbet rejestracja daje nam co prawda dostęp do praktycznie wszystkich większych turniejów rozgrywanych w ramach wyżej wspomnianych gier. W ofercie jednak wciąż nieco brakuje dostępu do regionalnych lig i potyczek, które również interesują fanów. Na plus jest jednak to, że buk zamieszcza na swoich stronach transmisje kolejnych meczów. Prawda, są one udostępniane całkowicie nieodpłatnie w Internecie. Fakt jest jednak taki, że zamieszczenie ich na stronie ofertowej sprawia, że mamy wszystko w jednym miejscu, a przez to i nie musimy szukać tego w czasie obstawiania. W formule LIVE jest to niesamowicie cenione.

Najpopularniejsze dyscypliny – co obstawiać w Superbet Polska?

Superbet jest bukmacherem, który – jak już zostało wspomniane wcześniej – daje dostęp do bardzo szerokiej palety dyscyplin  sportowych. W swojej ofercie zawarł zarówno te dyscypliny, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, jak i te, które można uznać za bardziej niszowe. Co zatem najczęściej się u niego obstawia? Przede wszystkim:

 • piłkę nożną, co nie jest dużym zaskoczeniem. Dyscyplina ta jest bowiem najpopularniejsza w naszym kraju. W ramach jego oferty możemy typować miedzy innymi rozgrywki w polskiej Ekstraklasie i mnóstwie lig zagranicznych, jak i zmagania turniejowe pokroju Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bukmacher ten oferuje oczywiście również turnieje rangi reprezentacyjnej;
 • siatkówkę, przez wielu osób uważaną jako drugi sport narodowy. Tutaj króluje oczywiście polska PlusLiga mężczyzn i Tauron Liga kobiet, ale też wiele rozgrywek o podłożu międzynarodowym;
 • MMA – mieszane sztuki walki z miesiąca na miesiąc tylko nabierają na popularności. Jest to doskonale widoczne również u tego bukmachera, który pozwala na obstawianie większości popularnych gal, na które nikt nie posiada wyłączności. Mowa tutaj między innymi o Fame MMA czy UFC;
 • e-sport, który dziś rozkwita jak nigdy wcześniej i powoli nabiera na popularności. Aktualnie w jego ofercie znaleźć można zaledwie kilka kier, jednak nowe są stale dodawane;
 • koszykówkę, na przestrzeni której bukmacher ten jest bardzo konkurencyjny. Jako jeden z nielicznych pozwala oglądać NBA za darmo, ale też obstawiać wiele innych lig. Nie tylko tych czysto amerykańskich.

Oczywiście wszystkie wyżej wspomniane dyscypliny stanowią zaledwie ułamek oferty tego bukmachera. Ułamek, który przyczynia się jednak do większości jego zarobków z uwagi na to, że cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem ze strony obstawiających.

Aplikacja mobilna Superbet – jak pobrać na telefon?

Z uwagi na zmiany technologiczne, jakie dotykają całego społeczeństwa, każdy bukmacher wręcz musi działać nie tylko stacjonarnie, ale i mobilnie. Tego wymaga aktualnie rynek, a brak dostosowania się do tego może grozić stratą klientów. W Superbet rejestracja na stronie www.Superbet.pl daje nam dostęp do bardzo atrakcyjnej aplikacji mobilnej, która może być świetnym dodatkiem do serwisu internetowego tego bukmachera. Może też jednak być wspaniałą alternatywą i potężnym narzędziem do obstawiania. Zwłaszcza jeśli już będziemy wiedzieć, jak dokładnie się ją obsługuje. Co tak właściwie daje aplikacja mobilna tego operatora?

 • Możliwość obstawiania wszystkiego tego, co w jego serwisie głównym – wielu różnych bukmacherów w obrębie swoich aplikacji mobilnych przedstawia dość okrojoną względem ich serwisów przeglądarkowych ofertę na zakłady wzajemne. W Superbet tak nie jest, a oferta prezentowana w aplikacji w pełni pokrywa się z tą dostępną na stronie.
 • Wygodny dostęp do wszystkich elementów oferty – dzięki aplikacji mobilnej tego bukmachera, wszystkich działań możemy podejmować się znacznie szybciej. Wszystko jest umiejscowione w wygodniejszym miejscu. Jeśli więc szukamy dyscypliny sportu, możemy skorzystać z wyszukiwarki. Jeśli zaś chcemy uzyskać dostęp do statystyk meczu, wystarczy odpowiednie pociągnięcie palcem. Podobnie jest z wpłatami i wypłatami, które dzięki aplikacji odbywają się w błyskawicznym tempie.
 • Szybki dostęp do własnego konta – dzięki aplikacji mobilnej na własne konto dostaniemy się nie tylko poprzez wpisanie danych logowania. Zrobimy to również poprzez odcisk palca czy skan naszej twarzy. Szybko i bez większych problemów.
aplikacja mobilna superbet
Aplikacja mobilna bukmachera Superbet
 • Możliwość sięgnięcia po dodatkowe bonusy – w Superbet bonus bez depozytu nie jest jedynym, po którym możemy sięgnąć. Bukmacher ten oferuje również całą paletę dodatkowych promocji bukmacherskich, kilka spośród których dostępnych jest wyłącznie dla osób, które korzystają z aplikacji mobilnej.
 • Ciekawe funkcjonalności dodatkowe – najbardziej docenianą z nich jest możliwość ustawienia powiadomień push, które poinformują nas o najważniejszych wydarzeniach związanych z wszystkim tym, co obstawiamy. Będziemy mogli dostawać je na przykład wtedy, gdy w obstawionym przez nas meczu padnie bramka lub pojawi się oferta specjalna, skorzystaniem z której moglibyśmy być zainteresowani. Co ważne, powiadomienia tutaj rzeczywiście działają i przychodzą na czas. To z kolei gwarantuje, że zrobimy z nich użytek.
 • Darmowe transmisje meczów – w aplikacji mobilnej bukmachera nie tylko obstawimy spotkania sportowe, ale też będziemy w stanie zobaczyć niektóre z nich. Znacząco pomoże nam to w typowaniu. Zwłaszcza jeśli sięgamy po model LIVE.

To, czym zwraca uwagę aplikacja mobilna firmy Superbet to przede wszystkim jej bardzo czytelna szata graficzna. Wszystko zostało tutaj inteligentnie zaprojektowane, dzięki czemu możemy poruszać się po niej bardzo szybko i pewnie. Nauczenie się korzystania z niej kosztuje naprawdę niewiele.

Aplikację mobilną bukmachera mogą pobrać wszyscy posiadacze urządzeń z systemami Android oraz iOS.

Obsługa techniczna Superbet

Każdy klient serwisu bukmacherskiego – niezależnie od tego, czy jest nowicjuszem, czy posiada już spore doświadczenie w zakładach wzajemnych – czasami potrzebuje pomocy, choć w przypadku każdego z nich wymaga ona czegoś innego. Początkujący często pytają, jak wykorzystać w Superbet kod promocyjny lub jak obsługiwać jego serwis internetowy. Zaawansowani pod względem umiejętności i doświadczenia typujący najczęściej starają się pozyskać informacje na temat tego, kiedy dane spotkanie trafi do oferty lub czemu ich płatność nie została przetworzona w pożądany sposób. Niezależnie jednak od tego, jaki jest nasz problem, zawsze powinniśmy mieć możliwość skontaktowania się z obsługą klienta bukmachera. Superbet zapewnia kilka różnych jej form.

Pierwszą jest oczywiście e-mail, który choć gwarantuje kompleksowe odpowiedzi, działa zdecydowanie najwolniej, przez co rzadko kiedy jest wykorzystywany jako forma kontaktu bezpośredniego. Znacznie częściej chcąc uzyskać takową sięga się po live chat – tam można przedyskutować z konsultantem swój problem i zadawać pytania, na które odpowiedź otrzyma się błyskawicznie. Jest to preferowana przez wszystkich forma kontaktu. Superbet nie umożliwia kontaktu telefonicznego ze sobą. Daje jednak swoim klientom możliwość napisania do niego na komunikatorze Whatsapp, który przez wielu wielbicieli obstawiania zakładów bukmacherskich bardzo często jest wykorzystywany.

Często zdarza się tak, że potrzebujemy pomocy, jednak niekoniecznie musi ona pochodzić od człowieka. Superbet przygotował się na to i oferuje nam dostęp do bardzo rozbudowanego działu FAQ, w obrębie którego szybko można znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Jeżeli zaś dopiero rozpoczynamy własną przygodę z zakładami wzajemnymi, zawsze możemy sięgnąć do ABC gracza, w którym buk ten zawarł przydatne poradniki i wszystkie informacje istotne w trakcie stawiania pierwszych kroków (ale i, oczywiście, na długo po tym).

Metody płatności w Superbet – jak wpłacać do bukmachera?

Superbet rejestracja – tak jak u całej reszty polskich bukmacherów – nie pozwala nam na obstawianie. Aby bowiem móc typować, musimy zaopatrzyć się w środki – przelewając je na własne wirtualne saldo do tego właśnie bukmachera. Superbet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie posiadają swoje ulubione formyh płatności, które uważają za zaufane i bezpieczne, a których zawsze szukają. W sklepach internetowych i u bukmacherów. W związku z tym pozwala sięgnąć po zdecydowaną większość z nich. U tego bukmachera mamy więc do dyspozycji płatności:

 • BLIK-iem – a zatem specjalnym kodem generowanym w aplikacji bankowej, gwarantującym natychmiastowość i wygodę transakcji;
superbet płatności blik
Metody płatności bukmachera Superbet
 • systemami szybkich płatności – Superbet w ich przypadku współpracuje z firmami tpay oraz Przelewy24. Dzięki temu przelewu błyskawicznego możemy dokonać bezpośrednio praktycznie z dowolnego banku;
 • transferem bankowym – jest to jedyna forma płatności, która nie gwarantuje natychmiastowego pojawienia się środków na koncie. Te trafią na nie dopiero w momencie ich zaksięgowania, które w pełni zależy od banku;
 • kartami kredytowymi i debetowymi od dwóch wiodących ich dostawców – VISA i MasterCard;
 • portfelem elektronicznym Neteller, Skrill lub paysafecard (ten ostatni wspiera karty przedpłacone, możliwe do kupienia w każdym kiosku);
 • kartą Revolut, którą ludzie wykorzystują przede wszystkim do transakcji zagranicznych, ale której mogą użyć również tutaj.

Każda z form płatności proponowanych przez bukmachera nie powoduje pobrania jakiejkolwiek prowizji. Dokładnie tyle środków, ile wpłacimy za jej pośrednictwem pojawi się na naszym wirtualnym saldzie i będzie przez nas możliwe do wykorzystania podczas zakładów wzajemnych.

Pamietajmy: Superbet bonus bez depozytu nie jest jedynym, który możemy pozyskać. Niektóre promocje dostępne na start zależą zaś od naszej pierwszej wpłaty. Pamiętajmy o tym dokonując je. Szczególnie wtedy, gdy będziemy chcieli wykorzystać ofertę promocyjną na start danego bukmachera do maksimum.

W zakresie wypłacania ewentualnych wygranych z naszego wirtualnego konta, Superbet podporządkowuje się (bo, oczywiście, musi – chcąc zachować status podmiotu w pełni legalnego) do wymogów narzucanych mu przez państwo polskie, podobnie jak inne najlepsze firmy bukmacherskie w kraju. Oznacza to, że jedyną dostępną jego formą jest przelewanie ich na konto należące do obstawiającego. Buk dba o to, by transakcje odbywały się relatywnie szybko. Tak właściwie jednak zdecydowanie najwięcej zależy tutaj od samego w sobie banku.

Statystyki spotkań sportowych w Superbet

Chcąc maksymalnie wykorzystać dawany przez Superbet kod promocyjny, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, w jaki sposób obstawimy i kto będzie naszym faworytem w konkretnym spotkaniu. W tym celu bardzo często kierujemy się na zewnętrzne strony, by zapoznać się z doniesieniami, statystykami i nowościami, które mogłyby mieć wpływ na to, na co tak właściwie postawimy i jaki rynek bukmacherski wybierzemy. Superbet zdaje sobie sprawę z tego, że kierując się na inną stronę internetową często zostajemy odciągnięci od jego oferty. Zdarza się i tak, że zaniechamy obstawiania. W związku z tym stara się usilnie, byśmy nie musieli opuszczać jego strony internetowej, dając nam dostęp do bardzo rozbudowanych statystyk. Co tak właściwie jesteśmy w stanie w nich znaleźć?

 • Statystyki porównawcze – dzięki nim możemy szybko przejrzeć różnice między dwiema drużynami i zrozumieć, w czym jedna jest gorsza, a w czym lepsza od drugiej. Dowiemy się też nieco więcej o ich poprzednich starciach, ich wynikach innych.
 • Aktualną passę dwóch drużyn – dzięki publikowanym przez Superbet statystykom szybko podejrzymy też aktualną passę obu drużyn czy zawodników biorących udział w konkretnym spotkaniu sportowym. To pozwoli nam szybko ocenić, czy są one w formie i czy warto jest polegać na nich pod względem najbardziej aktualnego przygotowania fizycznego.
 • Ostatnie spotkania wybranych zespołów – dzięki możliwości szybkiego przejrzenia pochodzących z nich statystyk błyskawicznie pojmiemy, która z drużyn ostatnio dominuje na boisku, a która tylko osiąga dobre wyniki. To również wyznacznik dobrej formy.
 • Aktualną tabelę konkretnych rozgrywek – dzięki szybkiemu podglądowi pozycji obu drużyn w tabeli rozgrywek, których dotyczy konkretny mecz, szybko zobaczymy, gdzie w hierarchii się one znajdują, jakie są ich szanse na sukces i czy mają one jeszcze szanse o cokolwiek walczyć.
 • Podstawowe informacje na temat konkretnego meczu – ważne jest, aby wiedzieć, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się mecz, ale też mieć dostęp do innych podstawowych informacji na jego temat. Superbet takich dostarcza.

Bukmacher Superbet jest jednym z nielicznych, którzy dają swoim klientom dostęp do działu z newsami. Co więcej, codziennie go aktualizuje o najświeższe doniesienia – w dodatku przypisując do nich elementy swojej oferty. Publikowane przez niego newsy mogą się okazać cennym źródłem wiedzy analitycznej, która z pewnością przyda nam się w czasie codziennego obstawiania. Co istotne, wszystkie statystyki są aktualizowane na bieżąco, również w czasie trwania meczów. Dzięki temu przydadzą się również przy obstawianiu spotkań sportowych w formule LIVE, które wymaga szybkiego myślenia.

Oferta na zakłady bukmachera Superbet

Choć na rynku zakładów online Superbet działa stosunkowo od niedawna, lata praktyki w punktach stacjonarnych pozwoliły mu wypracować solidną ofertę na zakłady wzajemne. Jak to zwykle w Polsce bywa, koncentruje się ona przede wszystkim na piłce nożnej, która przez wielu operatorów traktowana jest z najwyższym priorytetem. Istnieje jednak coś ciekawego pod tym względem, z czego słynie Superbet. Rejestracja u niego pozwala na sięgnięcie po jedną z najlepszych na rynku ofert na koszykówkę, w tym przede wszystkim na najpopularniejszą ligę NBA. Nie dość, że można ją obstawiać to jeszcze oglądać – buk posiada wykupioną licencję właśnie na nią. 

Oczywiście oferta na zakłady nie zamyka się tutaj na tych dwóch dyscyplinach. Tych pokrywanych przez Superbet jest kilkadziesiąt i choć nie każdej nadawany jest priorytet, w przypadku każdej można liczyć na obecność najważniejszych turniejów, lig i – ogólnie – rozgrywek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zakłady na żywo w Superbet

Choć standardowym modelem obstawiania u bukmachera Superbet (tak jak u każdego innego) jest ten przedmeczowy, operator ten pozwala też sięgać po zakłady na żywo. Swoją drogą, cieszą się one coraz większym i regularnie wzrastającym zainteresowaniem. Przy typowaniu LIVE obstawiamy spotkania w czasie ich trwania. Korzystamy przy tym ze zmieniających się w zależności od aktualnej sytuacji na boisku opcji bukmacherskich, opatrzonych równie dynamicznymi kursami. Zakłady na żywo to możliwość szybkiego realizowania kuponów i stawiania na rzeczy, które mają się wydarzyć za chwilę. To typowanie w najszybszym tempie, z największym potencjałem na szybkie wygrane.

Warto wiedzieć: Superbet umożliwia oglądanie wielu spotkań sportowych – nie tylko wspomnianej wyżej koszykówki, ale i mnóstwa innych. W dużym stopniu pomaga tym przy zawieraniu zakładów w obrębie oferty LIVE.

Sporty wirtualne

Superbet w swojej ofercie postawił nie tylko na klasyczne zakłady, ale i na te dotyczące sportów wirtualnych. Stanowią one jedyną na ten moment usługę dodatkową dostępną w jego serwisie. Klienci są w stanie typować w niej fikcyjne rozgrywki, za których układanie i prezentację odpowiedzialny jest komputer. Istnieje kilka dyscyplin, które w tej usłudze oferuje bukmacher Superbet. Rejestracja na stronie www.Superbet.pl pozwala nam na typowanie fikcyjnych rozgrywek w piłce nożnej, wyścigów chartów, koni, żużla oraz samochodów.

Cechą wspólną każdego ze sportów wirtualnych jest jego dostępność. Typować można je całodobowo, a każdy zakład realizowany jest w przeciągu kilku minut (mecze czy gonitwy przedstawia się tutaj w postaci skrótowej). To właśnie to jest mocą tej usługi dodatkowej – pozwala typować kiedy tylko się chce, wypełniając tym samym lukę między kolejnymi wydarzeniami w lidze, w którą najbardziej się celuje.

promocje powitalne w superbet
Kod promocyjny Superbet na darmowe bonusy i promocje powitalne

Kod promocyjny Superbet na darmowe bonusy i promocje powitalne

U bukmachera Superbet rejestracja daje dostęp nie tylko do jego pełnej oferty na zakłady wzajemne, ale i do jej uzupełnienia – bardzo rozbudowanej i stale przez niego ulepszanej oferty promocyjnej. Co ważne, bukmacher zwraca w niej uwagę nie tylko dla nowych graczy (dla każdego operatora to oni stanowią priorytet), ale i tych już posiadających u niego konto. Sprawia to, że chcą oni z nim pozostać i nie czują potrzeby rozglądania się za nowym bukmacherem.

Kod promocyjny na bonus powitalny w Superbet

Punktem centralnym oferty promocyjnej bukmachera Superbet jest bonus powitalny, celowany w nowych użytkowników, a stanowiący również jedną z najprostszych form marketingu w świecie zakładów wzajemnych. Ten u bukmachera Superbet bazuje na dwóch filarach:

 • cashbacku do 3500 złotych – działa on jednak w nieco innej niż standardowa formie. Typujący może obstawiać przez cały tydzień (7 dni) bez żadnego ryzyka. Jeżeli cały ten tydzień zakończy na minusie (a zatem przegra więcej niż wygra), przegrana kwota (ale nie więcej niż 3500 złotych) wróci na jego konto bonusowe. Aby trafiła znów na saldo główne, trzeba nią będzie czterokrotnie obrócić na kuponach AKO z dwoma zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 każde i kursie całkowitym kuponu 1.80 lub więcej. Wszystkie stawki wliczają się do obrotu – również te pochodzące z kuponów przegranych. Obrotu trzeba dokonać w przeciągu czternastu dni.
 • bonusu od depozytu do 200 złotych – bukmacher po pierwszym depozycie przyznaje 100% jego wartości (do 200 zł) w postaci środków bonusowych. W ich przypadku konieczny jest zaledwie jednokrotny obrót na kuponach AKO (1.30 kurs minimalny na każde, 1.80 – całkowity). Na obrót ma się tutaj siedem dni.
 • freebet 34 złote z kodem promocyjnym – w Superbet kod promocyjny BETONLINE uprawnia graczy do odebrania dodatkowego freebetu 34 złote bez depozytu.

Aby skorzystać z bonusu powitalnego, jaki oferuje bukmacher Superbet, należy go najpierw zaakceptować. Taka opcja pojawi się już po rejestracji na stronie www.Superbet.pl i pierwszym zalogowaniu się.

A na tym jeszcze nie koniec, ponieważ można wykorzystać specjalny w Superbet kod promocyjny i zgarnąć jeszcze dodatkowy przygotowany przez Superbet bonus powitalny. Mowa tutaj o wyjątkowym freebecie, czyli darmowym zakładzie.

superbet online bonusy za darmo
Oferta bonusów i promocji legalnego bukmachera Superbet

W przypadku oferty specjalnej Superbet kod promocyjny może być podany jedynie przy zapisywaniu się do gry. Jego podanie nikomu nie sprawi najmniejszych kłopotów, a przy tym najważniejsze jest to, że jest to dozwolone przez bukmachera i jak najbardziej zgodne z przepisami.

Superbet kod promocyjny. Co wpisać w rejestracji konta?

Tylko przy zakładaniu konta gracza można podać przygotowany przez Superbet kod promocyjny. Jeżeli nie podamy go od razu, potem nie będziemy już mieli takiej możliwości, aby to zmienić. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych bukmacherów, zapisując się do grania w marce Superbet możemy podać kod, który będzie dawał do zrozumienia, iż należymy do wymagających klientów i zależy nam na czymś „ekstra” na start. Tym właśnie jest przygotowany tutaj freebet.

Freebet to nic innego jak darmowy zakład. To możliwość postawienia kuponu za konkretną stawkę. W razie wygranej przyznawane są normalne środki, które po pewnym czasie można też wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Chociaż 34 PLN nie brzmi ponadprzeciętnie dobrze, warto zaznaczyć, że dzięki tej kwocie można otrzymać dużo, dużo więcej i mieć do wykorzystania u bukmachera naprawdę duże pieniądze.

Superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny

Pamiętać trzeba jednak w pierwszej kolejności o podaniu kodu promocyjnego. Jak on brzmi w tym przypadku? Jest to słowo „BETONLINE„. Wielkość liter nie ma znaczenia – ważne, by zgadzało się całe hasło. Do zdobycia jest dzięki temu 34 PLN po spełnieniu określonych warunków.

Czy warto podawać w Superbet kod promocyjny? Nikt nas do tego nie zmusi, jednak to jedyna szansa na to, by odebrać dodatkowe środki w postaci freebetu. Jeżeli nie podamy na samym początku tego hasła, to potem już okazji do czegoś takiego mieć nie będziemy. A nie od dzisiaj wiadomo, że bonusy powitalne to coś, co zawsze na tle standardowych ofert wygląda bardzo atrakcyjnie.

UWAGA: W Superbet z kodem promocyjnym „BETONLINE” dodatkowy freebet 34 PLN + cashback 3720 PLN po rejestracji na www.Superbet.pl.

Mocne uderzenie

Mocne uderzenie to bonus skierowany do wszystkich graczy. Również tych, którzy swoje konto już u niego posiadają. Promuje on zakłady akumulacyjne, zwiększając pochodzącą z nich wygraną nawet o 100%. Zasada jest tutaj prosta do pojęcia – im więcej zdarzeń w obrębie kuponu (o minimalnym kursie 1.20 każde), tym większy procentowy dodatek. W przypadku minimalnych pięciu zdarzeń to wygrana większa o 7%, a w przypadku dwudziestu czterech (lub więcej) – aż 100%. Dwadzieścia trzy zdarzenia to 95% więcej wygranej, a dwadzieścia dwa – 90%, i tak dalej.

Warto wiedzieć: do kuponów nie zaliczają się zdarzenia oferty Super Mecz – można je zawierać na kuponie, ale nie spowoduj wzrostu dodatkowej wygranej.

Bonusy dnia w Superbet

U bukmachera Superbet rejestracja promuje także dostępem do tak zwanych bonusów dnia. Codziennie ma się dostęp do innego bonusu:

 • w poniedziałek to zwrot 50 złotych przy dokonaniu wpłaty o tej wartości i postawieniu jej w całości na zakład pojedynczy (minimalny kurs 1.60) lub akumulacyjny (minimum 2 zdarzenia, kurs na każde – 1.60);
 • we wtorek bukmacher przyznaje nawet 30% od wygranych z kuponów AKO (maksymalnie 200 złotych), koniecznie takich z minimalnym kursem całkowitym 2.50 i pojedynczym 1.60. Procent w środkach bonusowych zależy od całkowitej stawki (30% przy stawce 500 zł i więcej);
 • w środę i czwartek można wytypować NBA bez ryzyka , dokonując wpłaty równej 25 złotych i stawiając przedmeczowo dokładnie za tyle – jeśli kupon okaże się przegrany, wróci do nas 22 złote. Kupon musi być akumulacyjny z dwoma zdarzeniami i kursem 1.60 lub większym (na każde z nich);
 • w weekend bukmacher oferuje cashback do 10% (maksymalnie 150 złotych) za wszystkie kupony AKO w trakcie całego weekendu, które okażą się przegrane (są one sumaryczne – wszystkie wygrane kupony zmniejszają przegraną kwotę).

Superbet punkty vs internet – który wybór jest dla nas odpowiedni?

Zgodnie z tym, co było już tutaj napisane, marka bukmacherska Superbet oferuje swoim klientom obstawianie nie tylko przez internet, ale także w punktach stacjonarnych. Co niektórych może dziwić, nadal mamy w naszym kraju wielu miłośników typowania w tradycyjny sposób. Każdy powinien więc zadać sobie pytanie, na jaki rodzaj obstawiania powinien się zdecydować.

Na pewno punkty bukmacherskie mają swój niepowtarzalny klimat, którego nie da się opisać słowami. Jeżeli ktoś chce obstawiać tak, jak robiło się to niegdyś przez cały czas, jak najbardziej może odwiedzić oddział marki Superbet i puścić kupon, dwa czy trzy. Wielu graczy potwierdza jednak to, że ta metoda jako podstawowa nie jest szczególnie wygodna – trzeba wiedzieć, w jakich godzinach czynny jest konkretny punkt, a komfortowe granie zakładów live jest w zasadzie niemożliwe, gdyż trzeba jednocześnie w jakiś sposób oglądać mecz i przebywać w punkcie. Pamiętajmy też, że często najważniejsze mecze odbywają się wieczorami, a wówczas punkty typerskie są już zamknięte.

Właśnie dlatego coraz więcej osób wybiera internet. To na stronie www.Superbet.pl zagramy o dowolnej porze dnia i nocy, a przy zakładaniu konta odbierzemy specjalne bonusy. Zresztą, bukmacher ten cały czas proponuje klientom rozmaite promocje, a więc typując online nie ma mowy o tym, by przynajmniej raz w tygodniu nie załapać się na jakąś wyjątkową ofertę specjalną.

Dobra wiadomość jest taka, że w Superbet rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE nic nie kosztuje, a jednocześnie do niczego nie zobowiązuje. Każdy może u tego bukmachera obstawiać mecze online, a także raz na jakiś czas wybrać się do punktu stacjonarnego, jeśli ma na to ochotę lub jakiś ważny powód, by właśnie tak zrobić.

To jednak internet jest coraz częściej wybierany, bo można dzięki niemu grać wtedy, gdy tylko się chce. Nie można też zapominać, że właśnie na stronie mamy takie produkty, których w oddziałach po prostu nie znajdziemy.

Gry karciane Superbet – poker online i nie tylko!

Superbet gry karciane
Superbet gry karciane

Gry karciane są w Polsce legalne, ale mowa tylko i wyłącznie o zakładach na symulowane rozgrywki. Na stronie www.Superbet.pl można typować popularne produkcje karciane, które pozwalają na wygrywanie prawdziwych środków i to w ciągu kilku chwil, gdyż rozdania trwają krótko, a wszystko to odbywa się na przejrzystych zasadach.

W przypadku legalnego bukmachera Superbet zagrać można w następujące gry karciane:

 • Wojna: Andar Bahar
 • Indyjski Poker
 • Wojna Plus
 • Wojna
 • Poker
 • Black Jack

Bez wątpienia firma bukmacherska Superbet jest jedną z tych, które nie boją się wprowadzania nowości. Zawsze w tym miejscu znajdziemy przydatne funkcje, jakich na próżno szukać w podobnych miejscach.

Kod promocyjny Superbet – co warto wiedzieć na temat tego bukmachera?

Jako że bukmacher Superbet jest firmą stosunkowo nową jeżeli chodzi o świat internetowych zakładów wzajemnych, warto dowiedzieć się nieco więcej na jego temat. Poniżej prezentujemy informacje najciekawsze oraz te, które mogą okazać się wartościowe właśnie przy podejmowaniu decyzji o rejestracji w jego serwisie. Warto także wspomnieć, że Superbet opinie ma bukmachera, który niezwykle szybko się rozwija, początkowo z firmy bardzo niedocenianej, aż do momentu, kiedy walczy o czołówkę w rankingach najlepszych buków online.

 • Superbet jest bukmacherem legalnym – działa na oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów. Gwarantuje to bezpieczeństwo i legalność zawierania zakładów w obrębie jego serwisu internetowego.
 • Twarzą bukmachera jest Jerzy Dudek – legendarny bramkarz reprezentacji Polski, Liverpoolu i Realu Madryt.
 • Superbet kod promocyjny – dodatkowy bonus 34 PLN w formie freebetu dla graczy z kodem BETONLINE.
 • Superbet pozwala na obstawianie w obrębie swojej aplikacji mobilnej – jest ona bardzo cennym narzędziem, można ją pobrać ze strony www.Superbet.pl -ważna szczególnie dla osób, które żyją w ciągłym biegu i lubią obstawiać spoza własnego domu.
 • Bukmacher prowadzi swoją działalność również w punktach stacjonarnych – co ciekawsze, to właśnie od nich zaczynał w Polsce. Punkty naziemne rządzą się swoimi własnymi prawami – w ich obrębie można więc liczyć na zgoła odmienne bonusy, a przede wszystkim na udział w programie lojalnościowym.
 • Superbet prowadzi też swój dział z newsami, w którym prezentuje najciekawsze informacje ze świata sportu, najczęściej opatrzone jego ofertą. Co ważne, dział ten jest aktualizowany codziennie, co może wystarczyć do regularnego zaopatrywania się w wiedzę na temat różnych dyscyplin sportu – nie tylko piłki nożnej, na której skupia się każdy operator i portal o tematyce sportowej.

Plusy i minusy bukmachera Superbet – czy to dobra firma do obstawiania?

W Superbet rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE”, na oficjalnej stronie www.Superbet.pl, daje nam dostęp do niesamowicie szerokiej oferty tak na zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo. Jest ona największą zaletą tego bukmachera i czymś, czym zwraca on na siebie zdecydowanie największą uwagę. Nie ulega też wątpliwości, że bukmacher ten jest jednym z najprzyjemniejszych jeżeli chodzi o prezentację własnej oferty. Szata graficzna jego serwisu internetowego sprawia, że łatwo się w nim odnaleźć. Nie tylko osobom posiadającym olbrzymie doświadczenie w obstawianiu spotkań sportowych. Superbet jest też bukmacherem bardzo wszechstronnym i jednym z niewielu, którzy pozwalają na oglądanie darmowych transmisji spotkań sportowych. Na uwagę zasługuje też jego świetna aplikacja mobilna, która stawia go w absolutnej czołówce bukmacherów, u których można obstawiać poza ekranem własnego komputera. Buk bardzo przykłada się do tego, byśmy byli zadowoleni z jego oferty. Szybko się rozwija i na pewno można go nazwać jednym z najbardziej przyszłościowych.

Niestety, Superbet to nie tylko plusy, ale i kilka minusów. Wywodzący się z Rumunii bukmacher wciąż nie daje olbrzymiej swobody obstawiania. Objawia się to między innymi mniejszą liczbą rynków na zakłady – więcej znajdziemy u konkurencji. Nieco odstaje też od kursów bukmacherskich na spotkania w obrębie najpopularniejszych dyscyplin sportu. Choć nadrabia to tymi przypisywanymi do spotkań mniej popularnych, wciąż można to uznać za wadę.

5 / 5. Ocen: 31

Podobne artykuły

Back to top button