Betcris kod promocyjny – rejestracja bonus bez depozytu

Jak wygląda w Betcris rejestracja z bonusem bez depozytu? Jaki kod promocyjny Betcris na dodatkowe bonusy dla nowych graczy? Betcris to legalny bukmacher, który działa na rynku polskim stosunkowo pod niedawna. Licencję na prowadzenie swojej działalności pozyskał w grudniu 2019 roku, a jakiś czas później uruchomił swój polski serwis internetowy. Bukmacher Betcris stara się przekonać do siebie nowych graczy, próbując zaoferować więcej niż najlepsi bukmacherzy o ugruntowanej pozycji na naszym rynku. 

betcris rejestracja bonus bez depozytu
Betcris rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betcris nie jest bukmacherem niedoświadczonym. Mimo że w Polsce dopiero co wystartował, sam określa się mianem jednego z najstarszych bukmacherów online na świecie. Jego korzenie sięgają bowiem 1985 roku, kiedy to na Dominikanie powstał jego pierwszy punkt przyjmowania zakładów. Betcris szybko się rozwija, a aktualnie swoją legalną działalność prowadzi w czternastu państwach świata. Swoje punkty stacjonarne rozwija zaś niemal wyłącznie w Ameryce Łacińskiej.

Kod promocyjny Betcris – rejestracja i pierwsze kroki w zakładach online

Posiadając olbrzymie doświadczenie na rynku zakładów bukmacherskich, nie może dziwić fakt, że Betcris doskonale wie, jak podchodzić do spraw czysto technicznych. W Betcris rejestracja z kodem promocyjnym na bonus powitalny to kwestia zaledwie kilkunastu sekund. Bukmacher ten zamknął ją w obrębie jednego krótkiego formularza rejestracyjnego. Aby jej dokonać należy:

 1. Kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się na każdej podstronie jego serwisu internetowego www.Betcris.pl (kod promocyjny: BETONLINE), w prawym górnym rogu (żółty przycisk). 
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny, który pojawi się na ekranie. W pierwszym kroku podaje się dane czysto techniczne – adres e-mail, login, hasło, numer telefonu. Ten ostatni trzeba potwierdzić poprzez kod SMS. 
 3. Ostatnim krokiem jest podanie informacji bardziej osobistych. Chodzi o imię, nazwisko, PESEL czy narodowość. Po podaniu każdej z tych rzeczy wejdzie się już w posiadanie własnego konta. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Betcris logowanie na konto

Aby móc obstawiać spotkania sportowe i bukmachera Betcris, nie wystarczy założyć własne konto, a jak pisaliśmy wyżej w Betcris rejestracja jest bardzo uproszczona. Trzeba się na konto również zalogować. Nie jest to jednak coś skomplikowanego czy w jakikolwiek sposób wymagającego. Wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk (znajduje się on obok tego służącego do rejestracji), a następnie w odpowiednim okienku wprowadzić swoje dane. Te same, które podało się przy rejestracji. Jeżeli nie pamięta się swoich danych do logowania, zawsze można je sobie przypomnieć przez specjalny interfejs. 

Konto tymczasowe

Tworząc konto w serwisie internetowym bukmachera Betcris rejestracja z kodem promocyjnym, u którego trwa zaledwie kilkanaście sekund, trzeba mieć świadomość, że nie wejdzie się w posiadanie pełnoprawnego konta. Rzeczywistość jest taka, że najpierw tworzone jest tak zwane konto tymczasowe, a zatem takie, które nie zostało jeszcze zweryfikowanie. Konto to jest pod wieloma względami ograniczone. Objawia się to między innymi w:

 • braku możliwości wypłacania środków – te nigdy nie przepadną, jednak będą czekały na to, aż konto zostanie potwierdzone;
 • limicie stawek – w ramach konta tymczasowego można typować za maksymalnie 5 tysięcy złotych. To sumaryczna wartość wszystkich stawek (a zatem obrotu) ;
 • limitowanym okresie ważności – konto tymczasowe w Betcris może być aktywne przez maksymalnie 90 dni. Po tym czasie zostaje zdezaktywowane. 

Weryfikacja konta w Betcris przebiega w mocno standardowy sposób. Polega więc na przesłaniu temu bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Tylko w ten sposób będzie on w stanie spełnić warunki narzucane mu przez polskie prawo. Przy okazji zaś sprawdzi, czy klient nie posiada już u niego swojego konta (tylko jedno jest tutaj dozwolone). 

Kod promocyjny Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Betcris to bukmacher, u którego widać na pierwszy rzut oka zachodnie korzenie. Również na polu jego oferty głównej. Nawet najlepsi bukmacherzy często ustępują mi pod względem pokrycia takich dyscyplin, jak rugby, baseball czy hokej. Oczywiście nie oznacza to, że ten buk zamyka się w obrębie wspomnianych dyscyplin. Doskonale zdaje on sobie sprawę z tego jak dominująca jest na naszym rynku piłka nożna. Bierze to pod uwagę i kładzie na nią priorytet. Stara się przy tym pokrywać ją w najdokładniejszy sposób, biorąc pod uwagę zarówno spotkania rangi reprezentacyjnej, jak i meczez najpopularniejszych lig świata. Obstawiać można u niego swoje typy na Ekstraklasę, Bundesligę, Premier League czy Serie A. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betcris pozwala na stawianie aż czterech rodzajów kuponów. Poza dwoma najbardziej standardowymi, a zatem SOLO i AKO, które oferują wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce, można u niego realizować również kupony systemowe oraz łańcuchowe. W Betcris kod promocyjny na dodatkowe bonusy powitalne powoduje, że obstawianie w tej firmie robi się o wiele przyjemniejsze.

Mecze na żywo w Betcris Polska

W chwili obecnej ciężko byłoby znaleźć bukmachera, który nie oferowałby możliwości obstawiania spotkań na żywo, które stało się ostatnimi czasy czymś niesamowicie popularnym. Również Betcris prezentuje bardzo szeroką ofertę na mecze na żywo. Jak to ma w zwyczaju, nie skupia się w niej wyłącznie na najpopularniejszych dyscyplinach sportu, ale też duży nacisk kładzie na te bardziej niszowe w Polsce, a bijące rekordy popularności za oceanem. 

Bardzo ciekawie bukmacher rozwiązał śledzenie kilku meczów na żywo jednocześnie. W ramach opcji Multipodgląd relacje z kilku spotkań są wyświetlane w jedynym miejscu, w bardzo czytelny sposób. Rozgrywki e-sportowe są zazwyczaj opatrywane transmisjami na żywo. Tych jednak brakuje w przypadku bardziej standardowych dyscyplin sportu.

W obstawianiu meczów na żywo bukmacher stara się pomóc za pośrednictwem oferowanych przez siebie statystyk, o których więcej powiemy za moment. Daje też dostęp do tak zwanego match trackera, który w pewnym stopniu zastępuje transmisje meczów, dokładnie odzwierciedlając aktualną sytuację w konkretnym spotkaniu w atrakcyjny sposób, na specjalnym interaktywnym boisku, z podkreśleniem wszystkiego, co w danym momencie jest najważniejsze w danym spotkaniu sportowym. 

Zakłady na e-sport

Betcris jest jednym z tych bukmacherów, którzy kładą duży nacisk na elektroniczny sport. Nie ma się czemu zresztą dziwić – ten ostatnimi czasy nabrał na popularności i stanowi wybór coraz większej liczby osób. Betcris e-sport umiejscowił w odrębnej zakładce, dzięki czemu wprowadza pewien podział na bardziej standardowe dyscypliny oraz właśnie na gry z zapleczem e-sportowym. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które na ten moment wdrożyli już najlepsi bukmacherzy

popo esport betcris oferta
Oferta zakładów bukmacherskich na esport w Betcris

Betcris pozwala na typowanie większości najpopularniejszych gier. W jego ofercie można obecnie znaleźć nie tylko najbardziej znane League of Legenda i Counter Strike: Global Offensive, ale i chociażby Dota 2, Warcraft III, Valorant czy Rainbow Six: Siege. Bardzo wiele spośród spotkań e-sportowych można typować zarówno w formule przedmeczowej, jak i na żywo. 

Sporty wirtualne

Betcris oferuje też dostęp do usługi dodatkowej, która pozwala oderwać się od klasycznych zakładów i postawić na fikcyjne rozgrywki w jednej z wielu dyscyplin. Do wyboru jest tutaj :

 • piłka nożna – mecze oraz rzuty karne, 
 • drag Racing, 
 • kolarstwo torowe, 
 • wyścigi chartów, 
 • wyścigi konne. 

Wszystkie spotkania są tutaj opracowywane przez komputer. On też zajmuje się ich prezentacją. Te przypominają przez to gry komputerowe. Jedno spotkanie w ramach sportów wirtualnych trwa zaledwie kilka minut. 

Kod promocyjny Betcris na bonusy powitalne – jakie promocje na dla nowych graczy?

Poza swoją ofertą główną Betcris przygotował również ciekawą ofertę promocyjną, za pośrednictwem której stara się przekonać do siebie nowych klientów i zatrzymać przy sobie tych, którzy obstawiają u niego w sposób regularny. Oferta bonusowa składa się tutaj że stałych trzonów oraz czasowych promocji, organizowanych chociażby z okazji startu ważnego turnieju piłkarskiego. Podobne rozwiązania ma chociażby Betfan, u którego również ilość bonusów czy promocji jest bardzo duża.

BetCris pakiet powitalny 1400 PLN
Kod promocyjny Betcris na pakiet powitalny 1400 PLN

Warto dowiedzieć się, jakie dostępne są w Betcris bonusy powitalne na start i co dokładnie trzeba zrobić, by móc je odebrać. Jest ich w przypadku tego bukmachera całkiem sporo, dlatego też opisanie ich nie zajmuje kilku chwil, a na pewno nie może zostać skrócone do zaledwie kilku linijek tekstu. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy w Betcris rejestracja jest czymś dla niego, dzięki naszemu materiałowi powinien przekonać się o tym. Pora dokładnie sprawdzić, co ta marka ma do zaoferowania nowym klientom.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że bonus proponowany dla nowych klientów jest zagmatwany i nie ma mowy o tym, by mógł zrozumieć go ten, kto dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki w typowaniu. To nieprawda, a bardzo szybko okazuje się, że w Betcris bonus powitalny tak naprawdę nie jest tak trudny w zrozumieniu, jak mogłoby się wydawać.

400 PLN za pierwszy depozyt

Firma bukmacherska BetCris od początku zachęca graczy do grania za duże pieniądze, ale jednocześnie również je proponuje w ramach rozmaitych doładowań. Do odebrania jest za depozyt numer jeden nawet 400 PLN, a wszystko sprowadza się do dokonania jednego przelewu oraz postawienia pojedynczego kuponu z niezbyt trudnymi do spełnienia warunkami:

 • Wpłacenie co najmniej 50 PLN na konto typerskie
 • Zagranie kuponu za przynajmniej 50 PLN brutto, przy czym kupon musi być SOLO z kursem co najmniej 1.80
 • Odebranie w formie bonusu 50% wartości stawki zagranej w pierwszym kuponie w Betcris – nawet do 500 PLN!

Freebet 50 PLN dla wpłacających drugi raz

Można po pierwszym depozycie zrezygnować z gry w Betcris na dobre albo pozostać z tym bukmacherem. Decydując się na ten drugi scenariusz, bardzo często dokonuje się w końcu wpłaty numer dwa. Bukmacher Betcris daje nowym graczom na tym etapie 50 PLN jako freebet.

Freebet w Betcris
Freebet w Betcris

Freebet jest darmowym zakładem, który może być wykorzystany do zagrania kuponu SOLO z oferty przedmeczowej lub LIVE z kursem minimum 1.80. Do odebrania tego prezentu potrzebne jest:

 • Wpłacenie pieniędzy do bukmachera po raz drugi (co najmniej 50 PLN)
 • Postawienie zakładu SOLO z kursem co najmniej 1.80 za 50 PLN lub więcej

W przypadku przegranej gracz otrzymuje freebet na pocieszenie. Dzięki niemu może ponownie zagrać za cześć stawki, którą postawił w kuponie zagranym po drugim depozycie.

50% do 400 PLN za 3. wpłatę

Co jak co, ale trzeba przyznać, że Betcris doskonale wie, co zrobić, by nowo zarejestrowani zadomowili się u niego na nieco dłużej. Nawet przy trzeciej wpłacie ten bukmacher proponuje graczom doładowanie i to do 400 PLN. Tym samym można zgarnąć kolejną premię i znów powiększyć swoje saldo bonusowe.

Wygląda to bardzo podobnie, jak przy pierwszej wpłacie, ale różnica jest taka, że zagrać można tylko na wybrane rozgrywki, a bonus nie jest doładowaniem w wysokości 100, lecz 50 procent wartości stawki wykorzystanej w kuponie zagranym po trzeciej wpłacie. Szczegóły przedstawiają się następująco:

 • Wpłaca numer trzy w wysokości co najmniej 50 PLN
 • Zagranie kuponu za min. 50 PLN brutto (SOLO, kurs co najmniej 1.80, wybrane rozgrywki)
 • Odebranie 50% wartości stawki netto do kwoty 400 PLN

Czwarta wpłata i drugi freebet 50 PLN

Jeżeli dokonujemy czwartej wpłaty do bukmachera Betcris, ponownie mamy możliwość zagrania kuponu, który w przypadku przegranej przyniesie nam freebet. Otrzymać można tutaj 50 PLN, a to wszystko w bardzo prostych krokach, które każdy zrozumie:

 1. Zalogować się na swoje konto u bukmachera Betcris
 2. Wpłacić po raz czwarty. Przelew w wysokości co najmniej 50 PLN
 3. Zagrać kupon SOLO z kursem 1.80 lub wyższym za min. 50 PLN brutto
 4. Odebrać freebet w wysokości 50 PLN w przypadku przegranej

Co na koniec? 500 PLN ekstra!

Bonusowy maraton powitalny w Betcris kończy się premią w wysokości 50% do 500 PLN. Skorzystanie z tej oferty jest na tyle proste, że wszystko można wytłumaczyć w trzech punktach:

 • Wpłata co najmniej 50 PLN
 • Postawiony kupon SOLO z kursem co najmniej 1.80 za min. 50 PLN brutto
 • Bonus 50% wartości stawki netto kuponu kwalifikacyjnego – nawet 500 PLN!
500 PLN ekstra przy 5. wpłacie w Betcris
500 PLN ekstra przy 5. wpłacie w Betcris

Betcris bonus bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE

Czy Betcris podobnie jak w STS oferuje również bonusy bez depozytu? Póki co w Betcris rejestracja wiąże się jedynie z bonusami z wpłatę, a szkoda bo taka forma promocji własnej marki na pewno przyczyniłaby się do większej ilości nowych graczy. Bonus bez depozytu w Betcris z kodem promocyjnym być może się pojawi w tym roku jeszcze.

UWAGA: Polski bukmacher Betfan ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 200% do 300 PLN + 1000 PLN za kolejny depozyt na www.Betfan.pl.

Kod promocyjny Betcris mógłby dawać dodatkowe korzyści w postaci freebetów, bonusu bez depozytu czy zakładu bez ryzyka, póki co bukmacher Betcris nie zdecydował się na taki krok i postawił na promowanie własnych produktów.

Aktualny kod promocyjny w Betcris to „BETONLINE” – po rejestracji na www.Betcris.pl gracze otrzymują wszystkie premie, jakie zostały wymienione w tym materiale. Jednocześnie, zapisując się do gry u bukmachera, mamy pewność, iż nie ominie nas u niego jakakolwiek oferta specjalna!

American Dream

Stała promocja oferowana przez bukmachera Betcris promuje zakłady bukmacherskie na sporty amerykańskie. Mowa tutaj o rozgrywkach NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA. Stawiając na nie kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami, minimalnym kursem całkowitym 2,5 i kursem pojedynczego zdarzenia równym 1,25 można liczyć na zwrot podatku z takiego kuponu. Ten pojawi się na koncie gracza po rozwiązaniu kuponu. Maksymalna ilość środków, które w ciągu dnia mogą wrócić na nasze konto to 100 złotych. 

Freebet, który jest zwrotem podatku, można wykorzystać wyłącznie na kupony akumulacyjne – dokładnie takie, jak te, które kwalifikują się do bonusu. 

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Z tego konkretnego bonusu można korzystać każdego kolejnego dnia. Bukmacher Betcris ma pomysł na promocje i bonusy, za to trzeba go pochwalić bo nie kopiuje rozwiązań innych firm jak STS, Fortuna, czy eWinner.

Zakład bez ryzyka

Pierwszy zakład, którego dopuści się klient w ramach serwisu internetowego bukmachera jest zakładem bezpiecznym. Oznacza to, że bukmacher zwróci za niego stawkę (a dokładniej – jej połowę), jeśli tylko ten okaże się przegrany. Maksymalna kwota zwrotu to 50 złotych. Pozyskane środki nie są w żaden sposób obarczone wymaganiami obrotowymi. Oznacza to, że od razu można je wpłacić na własne konto bankowe, albo też przeznaczyć na dalsze obstawianie. 

Warto wiedzieć, że bezpiecznym zakładam automatycznie obejmowany jest każdy pierwszy kupon klienta, ale tylko taki, którego minimalna stawka to 20 złotych, a kurs minimalny to 1.80. Jak widać w Betcris bonusy są dobrze przemyślane i dla każdego gracza znajdzie się coś atrakcyjnego.

VIP

Betcris stara się nie tylko przekonać do siebie nowych graczy, ale i zachować przy sobie tych, którzy obstawiają regularnie i często. Właśnie dlatego przygotował specjalną ofertę VIP właśnie dla wybranych przez siebie klientów. Do grona najlepszych i najbardziej cenionych przez buka typujących nie da się zapisać. Trzeba wykazywać się ponadprzeciętną aktywnością w obrębie jego serwisu internetowego – wtedy też zostanie się dostrzeżonym i otrzyma się zaproszenie do tegoż klubu. Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w nim? Poniżej wpisujemy ta najważniejsze. 

 • Wsparcie że strony dedykowanego opiekuna, którego zadaniem jest pomaganie w przypadku każdego rodzaju problemów, ale też załatwianie mniej standardowych spraw (w tym wejściowek na konkretny mecz). Za jego pośrednictwem wszystkie sprawy są rozwiązywane w sposób priorytetowy. 
 • Dostępność specjalnych bonusów oraz indywidualnej, bazującej na preferencjach konkretnego obstawiającego oferty kursowej, zawsze bardzo preferencyjnej oraz takiej, która stwarza konkurencję dla innych bukmacherów. 
 • Wejściówki na spotkania sportowe oraz wydarzenia kulturalne, organizowane przez bukmachera i nie tylko. 

Edytowanie zakładów w Betcris

Betcris to aktualnie jedyny bukmacher, który udostępnia swoim klientom możliwość edytowania już zawartych przez siebie kuponów. Jest to funkcjonalność nie tylko nietypowa, ale i bardzo doceniana przez typujących. Jak to działa? Dzięki tej opcji można zmodyfikować nierozliczony kupon, ale tylko taki akumulacyjny. Jest się w stanie usunąć z niego dowolne zdarzenie, dodać kolejne czy też po prostu zmodyfikować jego stawkę. Co istotne, można też zmienić rodzaj całego zakładu. 

Z funkcji edytowania można skorzystać tylko wtedy, gdy w przypadku każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie dostępna jest opcja cash out. W takim przypadku nawet jeśli tylko niektóre zdarzenia z kuponu nie zostały jeszcze rozstrzygnięte, całość jest możliwa do wyedytowania. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto wiedzieć: edytując zakład bukmacherski, godzimy się na zmianę wszystkich kursów bukmacherskich na kuponie na te, które obowiązują w chwili edycji. Nie zawsze okazuje się to opłacalne – zwłaszcza w przypadku tak zwanych valuebetów. 

Edycja zakładów to opcja, którą nie mają nawet najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce, przynajmniej do czasy, kiedy nie skopiują tego pomysłu od Betcris.

Statystyki w Betcris

Betcris przygotował dla swoich klientów świetny system statystyk, dostępny w postaci odrębnego modułu. Jest on bardzo przydatny w budowaniu własnych typów. Dzięki temu te typy bukmacherskie mogą stać się bardziej przemyślane i po prostu świadome. Statystyki oferowane przez bukmachera są szalenie rozbudowane i pokrywają swoim zasięgiem większość istniejących dyscyplin oraz rozgrywek w ich obrębie. Sposób ich zaprezentowania jest z kolei intuicyjny – łatwo jest się w nich zorientować i doskonale dostosować je do swoich potrzeb.

Statystyki są potężnym narzędziem, z którego warto korzystać, a które w tym przypadku różni się od tego udostępnianego przez konkurencję. z którą Betcris walczy o miano najlepszych nowych bukmacherów – Betters, BetX czy Fuksiarz. 

Wpłaty i wypłaty u bukmachera Betcris

Jeżeli chodzi o wpłaty i wypłaty, Betcris postawiło na minimalizm i maksymalną prostotę. Środki można u niego deponować na dwa podstawowe sposoby: poprzez Blik oraz za pośrednictwem systemu szybkich płatności Przelewy24. Ten ostatni otwiera przed klientem możliwość dokonywania płatności bezpośrednio ze swojego ulubionego banku. Obie te firmy umożliwiają natychmiastowe umiejscowienie środków na saldzie depozytowym. 

szybkie płatności bukmacher betcris
Wpłaty i wypłaty w Betcris

Wypłaty środków podobnie jak u innych bukmacherów typu BetX, Noblebet, Betters czy Fuksiarz zatwierdzane są przez bukmachera w godzinach 9:00 – 17:00 i choć można je zlecać o dowolnej porze, to w tych godzinach są procedowanie. Pieniądze pojawiają się na koncie w zależności od tempa ich księgowania przez bank. W większości przypadków oznacza to brak konieczności długiego oczekiwania na nie. 

Kod promocyjny Betcris przy rejestracji – co warto wiedzieć?

Nie może dziwić fakt, że na temat bukmachera Betcris nie posiada się aktualnie wielu informacji. W końcu działa on na polskim rynku bardzo krótko i ciężko jest wiedzieć na jego temat wszystko. Poniżej przedstawiamy informacje najciekawsze i najistotniejsze. Takie, które warto wiedzieć jeszcze zanim sięgnie się po jego ofertę. 

Tymczasem dla przypomnienia aktualny kod promocyjny w Betcris to: BETONLINE. Wpisujemy go wyłącznie podczas rejestracji na www.Betcris.pl.

 • Betcris aktualnie nie posiada własnej aplikacji mobilnej – serwis internetowy do pewnego stopnia dopasowuje się jednak do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego korzysta konkretny klient. Na pewno któregoś dnia podobnie jak Noblebet udostępni aplikację na telefony.
 • Na ten moment Betcris nie zaangażował się w żaden sponsoring na rynku polskim – poza granicami naszego kraju jednak jest głównym sponsorem reprezentacji Meksyku, ligi MLB oraz NFL, ale też bardzo popularnego eventu Super Bowl. 
 • Swoją główną siedzibę bukmacher ma na Kostaryce – polskie prawo zmusiło go jednak do otwarcia swojego punktu w naszym kraju. Nie jest to jednak punkt przyjmowania zakładów wzajemnych, ale po prostu oddział – biuro. 
 • Obsługa klienta w Betcris odbywa się przy użyciu standardowych form kontaktu, ale też chociażby przy użyciu czatu na żywo. 
 • Betcris oferuje aż cztery różne rodzaje cashout, co z pewnością można docenić przy codziennym obstawianiu. 
 • Betcris udostępnia funkcjonalność rebet, która pozwala na szybkie postawienie dokładnie tego samego kuponu, który wcześniej się postawiło. Oczywiście z możliwością wdrożenia zmian w obrębie nowo tworzonego kuponu. 
 • Betcris prowadzi swój własny blog, w ramach którego stałe publikuje najciekawsze doniesienia że świata sportu. Zawsze takie, które są związane z jego aktualną ofertą. Nie brakuje w nim analiz i typów bukmacherskich. 

5 / 5. Ocen: 18

Podobne artykuły

Back to top button