Betfan kod rejestracyjny – bonus bez depozytu, rejestracja konta

Jaki jest aktualny w Betfan kod rejestracyjny na bonus bez depozytu? W Betfan rejestracja z kodem rejestracyjnym to wyższe bonusy powitalne! Betfan to bukmacher, który na polskim rynku zasłynął przede wszystkim swoją współpracą z Mariuszem Pudzianowskim – jednym z najpopularniejszych rodzimych sportowców. Strongman, a obecnie zawodnik MMA, do dziś jest jego twarzą, a sam buk bardzo szybko przedostał się do czołówki rodzimych bukmacherów. Słysząc o zakładach wzajemnych, ludzie coraz częściej przywołują sobie na myśl właśnie Betfan. Rejestracja u niego jest czymś, czego podejmują się częściej i częściej. Właśnie z uwagi na tę rosnącą jego popularność postanowiliśmy w pełni przedstawić zarówno jego ofertę główną, jak i wszystko to, co warto wiedzieć na jego temat. W naszym serwisie wyjaśniamy, czy warto i w jaki sposób skorzystać z jego propozycji na zakłady.

betfan rejestracja kod promocyjny
Betfan kod rejestracyjny – bonus bez depozytu, rejestracja konta

Betfan kod rejestracyjny na bonus bez depozytu – rejestracja konta

Betfan to bukmacher, który poszedł w ślady całej czołówki polskiego rynku zakładów wzajemnych, proponując użytkownikom możliwość bardzo szybkiego założenia własnego konta i rozpoczęcia swojej przygody z zakładami. W Betfan kod rejestracyjny na bonus bez depozytu jest w formie freebetu 60 PLN, o czym piszemy nieco niżej. Cały proces rejestracji konta w Betfan zamknął w obrębie kilku intuicyjnych kroków, prowadzących klienta za rękę i całkowicie niwelujących ryzyko jakiejkolwiek pomyłki. Każdy z tych kroków przedstawiamy poniżej.

 1. Klikamy w przycisk „Otwórz konto” – znajduje on się na każdej podstronie serwisu pod adresem www.Betfan.pl, ale i w widocznym miejscu aplikacji mobilnej.
 2. Podajemy dane konta – posłużą nam one do logowania, ale i do odzyskiwania hasła. Mowa o adresie e-mail, haśle oraz numerze telefonu.
 3. Podajemy dane osobiste – mowa tutaj o imieniu i nazwisku oraz numerze PESEL. Na tym etapie musimy też zweryfikować numer telefonu – przyjdzie nam na niego kod SMS, który musimy podać w odpowiednim polu formularza. To też jedyny moment na to, by wykorzystać kod rejestracyjny Betfan. Wpiszmy BETONLINE, by pozyskać najwięcej.
 4. Aktywujemy adres e-mail poprzez kliknięcie w link, który otrzymamy za jego pośrednictwem.

Bezpośrednio po przejściu przez powyższe kroki, będziemy mogli zalogować się na własne konto i rozpocząć obstawianie. Przycisk do logowania znajduje się obok tego służącego do rejestracji. Sam proces zmusza nas do podania wyłącznie adresu e-mail i hasła. Można zapamiętać swoje dane, by nie wpisywać ich przy każdorazowej wizycie.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Warto wiedzieć: rejestracja w obrębie aplikacji mobilnej może różnić się formą podania. Nie różni się natomiast danymi, które trzeba podać w jej trakcie.

Betfan kod rejestracyjny – Oferta na zakłady bukmacherskie

U bukmachera Betfan rejestracja z kodem rejestracyjnym BETONLINE, a raczej jej prostota, nie jest jedynym atutem. Kolejnym, znacznie istotniejszym, jest w Betfan oferta na zakłady bukmacherskie. Jak przystało na jednego z topowych polskich operatorów, jest ona bardzo szeroka i pokrywa większość istniejących dyscyplin sportu. Bukmacher ten największą wagę przypisuje oczywiście piłce nożnej, która spotyka się z największym pokryciem. Nie ona jedyna, gdyż również siatkówka, tenis, MMA i boks cieszą się tutaj sporym zainteresowaniem. Ich popularność jednak nie sprawia, że buk ten nie pokrywa również innych dyscyplin. Wręcz przeciwnie – pozwala na obstawianie również tych najbardziej niszowych jak baseball, krykiet czy rzutki.

Z każdego elementu oferty głównej bukmachera Betfan można skorzystać przedmeczowo, wskazując na wynik spotkania sportowego jeszcze przed jego rozpoczęciem. W przypadku wielu z nich prezentowana jest również oferta na żywo, w ramach której typować można w czasie trwania meczu, korzystając przy tym z dynamicznych opcji bukmacherskich i przypisywanych im na bieżąco kursów.

E-sport

Specjalne miejsce w ofercie głównej bukmachera Betfan zajmuje e-sport, który zasłużył u niego na osobną zakładkę. Jest ona tym istotniejsza, że wyodrębnia go na tle klasycznych dyscyplin. Dzięki temu wszystkie gry ma się w zasięgu ręki, a zakładów można dokonać szybko i sprawnie. E-sport stale zyskuje w oczach osób obstawiających w naszym kraju. Nie dziwi więc fakt, że najlepsi bukmacherzy pokroju Betfan przywiązują do niego coraz większą wagę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Sporty wirtualne

Oferta tak znaczącego gracza na polskim rynku zakładów wzajemnych nie mogła się obyć bez usług dodatkowych, filarem których są sporty wirtualne. W Betfan typować tu można piłkę nożną, tenis, wyścigi konne i psów, koszykówkę, żużel oraz kolarstwo torowe. Jest to zatem bukmacher dający największą swobodę w tego typu zakładach.

Nad przygotowaniem oferty na sporty wirtualne czuwa komputer, którego algorytmy dbają o ustalanie ich przebiegu oraz wyniku, ale też prezentacji. Nie ma tu co prawda losowości. Niemniej jednak wszystko jest zrealizowane w profesjonalny sposób. Sporty wirtualne dostępne są całodobowo, każdego dnia roku. Jeden zakład w ich obrębie rozwiązuje się w przeciągu zaledwie kilku minut.

Gry karciane TVBet

Gry karciane stanowią nowość u każdego z topowych operatorów, wszyscy obecnie najlepsi bukmacherzy w Polsce mają w ofercie zakłady na poker online i inne gry karciane. Na trend ich wprowadzania szybko zareagował Betfan, który usługę tę przygotował we współpracy z dostawcą TVBet. Pozwala on na obstawianie pokera, wojny oraz blackjacka. Odbywa się to na żywo, przy czym typujący obserwuje przygotowywane w profesjonalnym studio transmisje (również LIVE) i na bieżąco podejmuje decyzje bukmacherskie, zależnie od tego, co rozgrywa się na stole w danym rozdaniu. Całość, podobnie jak sporty wirtualne, dostępna jest całodobowo każdego dnia tygodnia. Typowanie odbywa się przy użyciu salda głównego i nie wymaga osobnej rejestracji w usłudze. Nad przebiegiem każdego z rozdań czuwa krupier (a częściej – krupierka).

TVBet dba o to, by gry karciane były dostępne całodobowo, ale też prezentowane w sposób atrakcyjny dla ich ostatecznego odbiorcy. Krupierzy (a zazwyczaj krupierki) stale rozmawiają z uczestnikami rozgrywek, tym samym bardziej angażując ich w każde kolejne rozdanie. Chętnie informują o zasadach każdej z gier, a po każdym z ich etapów nakreślają aktualną sytuację na stole. Tak, aby jeszcze lepiej można było się w niej zorientować i wejść do gry również w momencie, w którym nie uczestniczyło się w niej od samego początku.

Betfan gry karciane – w co można grać?

Aktualnie w ramach usługi gier karcianych bukmachera Betfan znaleźć można aż sześć gier tego typu:

 • poker, a zatem najpopularniejszą grę karcianą na świecie. Rządzi się on tutaj najbardziej standardowymi zasadami, znanymi z odmiany Texas Hold’em. Ekran gracza wskazuje w nim nie tylko opcje do obstawienia, ale też wyniki ostatnich rozdań oraz aktualną fazę gry. Jest to przydatne, gdyż rozdania w pokerze trwają zdecydowanie najdłużej (porównując je z innymi grami karcianymi);
 • indyjski poker – specjalna odmiana pokera,  która nie dzieli się na takie same etapy, a w której bierze udział zaledwie dwójka wirtualnych graczy. Układy są takie same, jednak schemat rozgrywki – innowacyjny. Proste do pojęcia zasady czynią tę grę karcianą przyjemną odskocznią od standardowego pokera;
nowe gry karciane tvbet
Nowe gry karciane TVbet u bukmachera Betfan
 • blackjack – w Betfan rejestracja daje nam też dostęp do drugiej najpopularniejszej gry karcianej na świecie – blackjacka, udostępnianego tutaj w najbardziej standardowych zasadach;
 • wojna – w Betfan nie mogło również zabraknąć najbardziej klasycznej, a przy okazji najprostszej i najszybciej gry karcianej, szczególnie popularnej w Polsce. Tutaj również szanse na zwycięstwo są bardzo duże – pamiętajmy jednak, że nie w każdym rozdaniu musimy brać udział;
 • wojna (Andar Bahar) – specjalna odmiana wojny, w której musimy przewidzieć, który z graczy (Andar / Bahar) pozyska kartę zbliżoną kolorem do Jokera. Nie musi to się stać w pierwszej rundzie, co z kolei daje nam dostęp do wielu innych rynków (na przykład na to, ile kart zostanie wylosowane, zanim to się stanie);
 • wojna plus – wojna plus to „udoskonalona” wersja wojny, w której krupier nie bierze udziału. Zamiast tego jego rolę przejmuje joker.

Co bardzo istotne, w Betfan bonus bez depozytu z kodem rejestracyjnym BETONLINE można wykorzystać również typując gry karciane. Stwarza to przed nami wiele nowych możliwości związanych z jego wykorzystaniem i pozwala zwiększyć własne szanse na zwycięstwo.

Betfan kod rejestracyjny – weryfikacja konta po rejestracji

Każdy użytkownik, który przejdzie przez proces weryfikacyjny u bukmachera Betfan wejdzie w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. U bukmachera Betfan rejestracja nie zobowiązuje bowiem do natychmiastowego zweryfikowania konta. W jej trakcie bowiem tworzone jest tak zwane konto tymczasowe, za pośrednictwem którego jesteśmy w stanie swobodnie obstawiać i doładowywać własne konto. Mamy w tym wszystkim jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze – naszych ewentualnych wygranych nie jesteśmy w stanie wypłacać na konto bankowe. Oczywiście możemy za nie typować, jednak wypłata odblokuje się dopiero po dokonaniu weryfikacji. Po drugie – istnieje nieprzekraczalny limit sumaryczny dla stawek naszych zakładów. Po trzecie zaś – konto tymczasowe jest aktywne zaledwie przez 30 dni od jego założenia. To z kolei sprawia, że – prędzej czy później – będziemy musieli je w pełni aktywować.

Weryfikacja konta u tego bukmachera jest banalnie prosta i dokładnie taka sama, jak w przypadku innych bukmacherów. Polega ona bowiem na podesłaniu bukmacherowi skanu lub zdjęcia naszego dowodu osobistego. Jest to procedura konieczna, gdyż polskie prawo wymaga od bukmacherów legitymowania swoich klientów i sprawdzania ich wieku (w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości). Przy okazji buk jest w stanie dzięki temu upewnić się, że użytkownik nie posiada kilku kont, co jest u niego po prostu zakazane.

Warto wiedzieć: oferowany przez bukmachera Betfan kod rejestracyjny BETONLINE nie wymaga zweryfikowania własnego konta celem wykorzystania go. Inaczej może jednak być w przypadku innych akcji promocyjnych. Zanim więc sięgniemy po którąś z nich, koniecznie upewnijmy się, czego tak właściwie ona od nas wymaga i jakie wymagania musimy spełnić, by móc cieszyć się jej urokami.

Aby więc zweryfikować własne konto w Betfan, musimy:

 1. Zalogować się na własne konto użytkownika.
 2. Przejść do jego ustawień i skierować się do zakładki „Weryfikacja konta”.
 3. Wypełnić formularz, w którym wybierzemy zdjęcie z dysku naszego urządzenia (możemy zrobić to z poziomu telefonu).
 4. Przesłać zdjęcie bukmacherowi.

Pamiętajmy, że przez proces weryfikacyjny możemy przejść w dowolnym momencie – również bezpośrednio po zarejestrowaniu się w obrębie serwisu internetowego bukmachera. Nic też nie szkodzi, jeśli przegapimy okres 30 dni – konto zostanie zdezaktywowane, jednak po jego weryfikacji zyskamy do niego pełen dostęp, a zgromadzone przez nas na nim środki nie przepadną.

Betfan kod rejestracyjny – aplikacja mobilna z bonusem

U bukmachera Betfan rejestracja z kodem rejestracyjnym jest możliwa nie tylko za pośrednictwem serwisu głównego, ale też przy użyciu zaprojektowanej przez niego aplikacji mobilnej. W dzisiejszych czasach bukmacher nie miałby bez niej racji bytu. Betfan doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przygotował apkę funkcjonalną, obiektywnie przydatną. Dostępna jest ona w wersji na urządzenia iOS oraz Android. Posiadacze tych pierwszych mają szansę odnaleźć ją w App Store. Właściciele telefonów i tabletów z Androidem na pokładzie muszą z kolei pobrać ze strony www.Betfan.pl i zainstalować z pliku (po aktywacji instalacji plików ze źródeł nieznanych). Jeżeli jednak posiadają telefon lub tablet marki Huawei, aplikację znajdą w dedykowanym mu serwisie internetowym.

aplikacja mobilna betfan jak pobrać
Nowa aplikacja mobilna Betfan na systemy Android i iOS

Co jesteśmy w stanie zyskać korzystając z aplikacji mobilnej Betfan? Przede wszystkim:

 • możliwość błyskawicznego logowania się na własne konto – możemy do tego wykorzystać nasze standardowe dane lub skan twarzy / odcisk palca;
 • dostęp do pełnej oferty bukmachera – Betfan nie dzieli swojej oferty na część dostępną w aplikacji i część, którą znają użytkownicy jego serwisu internetowego. Obie są dostępne wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać do nich dostęp;
 • możliwość sięgnięcia po dodatkowe bonusy – w aplikacji mobilnej Betfan kod rejestracyjny BETONLINE wykorzystamy w taki sam sposób – przy okazji jednak zyskamy dostęp do promocji, których nie znajdziemy w głównym serwisie internetowym tego bukmachera;
 • dostęp do szybkich wpłat i wypłat – dzięki aplikacji mobilnej będą nam one zabierały raptem kilkanaście sekund;
 • funkcjonalność powiadomień push – jeśli postawiliśmy na dane spotkanie, ale nie możemy go oglądać, zostaniemy powiadomieni natychmiast po tym, jak zmieni się jego wynik. Dzięki temu będziemy mogli trzymać rękę na polskie. Powiadomienia możemy dostosować do własnych potrzeb, by wyświetlać tylko te informacje, które rzeczywiście nas interesują.

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan potrafi być świetnym dodatkiem do serwisu głównego tegoż operatora, ale i całkowicie samodzielnym narzędziem do zawierania zakładów wzajemnych. Tylko od nas zależy to, w jaki sposób ją wykorzystamy. Faktem jest jednak, że bardzo przydaje się osobom żyjącym w biegu, lubiącym zawierać zakłady z dowolnego miejsca na świecie.

Betfan kod rejestracyjny – Zakłady z kategorii Rozrywka – co można typować?

Jako jedyny bukmacher na polskim rynku Betfan daje dostęp do działu Rozrywka, w obrębie którego możemy zawierać zakłady na wiele wydarzeń całkowicie niezwiązanych ze sportem. Stwarza to duże możliwości do wykazania się na polu zakładów dla osób, które nie do końca są zaznajomione właśnie z tematyką sportową. Betfan zadbał o to, aby dział ten wyglądał niczym sekcja newsów ze świata i z kraju, wzbogacona o opcje bukmacherskie. W Betfan kod rejestracyjny można wykorzystać właśnie na obstawianie tego typu zakładów.

zakłady na rozrywkę w betfan
Oferta zakładów na rozrywkę bukmachera Betfan

Co ważne, dział ten nie wieje pustką i jest uzupełniany o nowości praktycznie codziennie. Obstawić tu możemy na przykład to, czy w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie pobity rekord, ale też czy dany polityk ustąpi stołka i zakończy swoją karierę. Opcje są nieograniczone, a dział ten znakomicie zachęca do regularnego odwiedzania bukmachera. Aby zawrzeć zakład, wystarczy wybrać opcję bukmacherską widoczną obok samego „newsa”.

Obsługa klienta to w Betfan priorytet!

Bardzo istotną kwestią jeżeli chodzi o bukmachera jest to, jak radzi sobie z ewentualnymi problemami swoich graczy. W Betfan rejestracja jest co prawda banalnie prosta, a obstawianie – dość intuicyjne, jednak osoby początkujące i niemające wcześniej styczności z obstawianiem mogą się przy tym nie odnaleźć. A co wtedy, gdy nasza płatność nie chce przejść, a my chcemy coś obstawić bardzo szybko? Co wtedy, gdy nie możemy się zalogować na własne konto typującego? To właśnie w tego typu sytuacjach jest nam w stanie pomóc obsługa klienta. W Betfan działa ona na kilka różnych sposobów:

 • telefonicznie – dzwoniąc na infolinię możemy uzyskać fachową pomoc ze strony konsultanta;
 • przez chat live – zawsze możemy też sięgnąć po czat na żywo, który jest jednak dostępny wyłącznie w godzinach 9:00 – 23:00. Nie pomoże więc w problemach nocnych. Dostęp do niego mamy każdego dnia tygodnia;
 • przez e-mail – to forma kontaktu dla najbardziej cierpliwych. Choć bowiem Betfan odpowiada na zapytania ze strony typujących bardzo szybko, nie można tego nazwać pomocą bezpośrednią. Na odpowiedź trzeba czekać – od kilkudziesięciu minut nawet do kilku godzin.

Nie z każdym problemem musimy jednak udawać się do obsługi bukmachera. Jeżeli więc zastanawiamy się, jak działa w Betfan bonus bez depozytu lub nurtuje nas któraś z opcji dostępnych w jego serwisie internetowym, najprawdopodobniej uzyskamy informację na ten temat w bardzo szerokim dziale pomocy. Bukmacher zawarł w nim najczęściej pojawiające się pytania oraz oczywiście wystosował naprawdę wyczerpujące odpowiedzi, dzięki którym można szybko zrozumieć, jak to wszystko działa.

My Bet – Własny zakład w Betfan

Nie zawsze jest tak, że w ofercie bukmacherskiej znajdujemy dokładnie to, czego szukamy. W Betfan rejestracja pozwala nam sprostać temu wyzwaniu. Bukmacher jest gotowy wprowadzić do swojej oferty wymyślony przez nas samych zakład. Całkowicie za darmo i szybko. Promuje tę usługę mówiąc, że jest w stanie założyć się praktycznie o wszystko. Pamiętajmy jednak, że zakład będzie dostępny dla każdego z graczy. Nie powinniśmy zatem publikować rzeczy bardzo prywatnych – najprawdopodobniej bowiem nie zostaną one zaakceptowane. Bukmacher daje sobie dokładnie jeden dzień na rozpatrzenie propozycji zakładu. Co ciekawe, nie musimy być zalogowanymi użytkownikami, by zaproponować coś nowego. O tym, czy zostanie to zaakceptowane zostaniemy powiadomieni poprzez e-mail.

własny zakład w betfan online
Mybet – własny zakład u bukmachera Betfan

Aby dodać własny zakład, musimy wprowadzić właśnie ten e-mail, opisać go w maksymalnie 280-ciu znakach, a następnie zaproponować datę jego rozliczenia. Musimy też zaakceptować regulamin. Usługa nosi nazwę My BET i jest dostępna w ofercie stałej bukmachera.

Bet Builder u bukmachera Betfan

Choć coraz więcej bukmacherów to oferuje, Betfan był jednym z pionierów jeżeli chodzi o tak zwany Bet Builder, a zatem – mówiąc bardziej po polsku – tak zwany „konstruktor zakładów”. Na czym polega ta funkcjonalność jego serwisu bukmacherskiego? Na bufowaniu bardzo precyzyjnych kuponów akumulacyjnych w obrębie tego samego zdarzenia sportowego. Jeśli zatem doskonale je przeanalizowaliśmy i jesteśmy pewni co do wielu rzeczy, do których może dojść w jego obrębie, albo też jeśli chcemy wykorzystać jeszcze lepiej dawany przez Betfan kod rejestracyjny, dzięki tej opcji możemy to zrobić lepiej. Oto przykład wykorzystania:

Nadchodzi mecz Polska – Niemcy. Doskonale go przeanalizowaliśmy i chcielibyśmy skorzystać z co najmniej kilku rynków bukmacherskich. Dzięki Bet Builderowi z łatwością tworzymy więc zakład, w którym stawiamy na wygraną Polaków, ale przy okazji na większy czas posiadania piłki po stronie Niemiec. Typujemy też Lewandowskiego jako strzelca jedynej bramki po naszej stronie, a to wszystko robimy w obrębie jednego kuponu. Szybko łatwo i z doskonałym przeglądem kursu wspólnego.

Bet Builder pozwala na tworzenie świetnych kuponów, ale tylko takich, które zawierają niewykluczające się zdarzenia (korzystając z powyższego przykładu nie możemy więc postawić na to, że wygrają Niemcy, a dokładny wynik to 2:1 na korzyść Polski). Schemat działania całego systemu jest prosty:

 1. Logujemy się na swoje konto – do skorzystania z usługi Bet Builder w Betfan rejestracja jest czymś wymaganym. Podobnie jak zalogowanie się na konto klienta.
 2. Znajdujemy interesujące nas spotkanie – możemy przy tym skorzystać z wyszukiwarki, albo też wybrać odpowiednią dyscyplinę i rozgrywki z menu po lewej stronie.
 3. Rozwijamy listę wszystkich rynków bukmacherskich – wystarczy, że wejdziemy do okna jego szczegółów. Zrobimy to klikając w liczbę dostępnych rynków znajdującą się obok najbardziej standardowych rynków na zakłady.
 4. Wybieramy opcję „Bet Builder”, która znajduje się pośród rodzajów zakładów w górnej części okna szczegółów konkretnego spotkania sportowego.
 5. Ostrożnie zaznaczamy wszystkie rynki, które nas interesują – pojedyncze kliknięcie zaznacza konkretną opcję bukmacherską, natomiast ponowne kliknięcie w nią odznacza ją. Wraz z każdym kolejnym zdarzeniem, na którego dodanie się zdecydujemy zmianie ulegnie wspólny ich kurs. Śledźmy go i pamiętajmy o tym, że każde zdarzenie musi zostać przez nas wytypowane poprawnie, abyśmy mogli liczyć na zwycięstwo.
 6. Klikamy przycisk „Dodaj do kuponu” – nasz nowy zakład pojawi się po prawej stronie, w oknie kuponu. Dopiero na tym etapie jesteśmy w stanie określić naszą stawkę i zobaczyć spodziewaną wygraną. Jeżeli będziemy zdecydowani, możemy zawrzeć zakład, klikając „Zagraj”.

Pamiętajmy, że Bet Builder działa tylko w obrębie jednego spotkania. Jest to opcja, która pozwala nam tworzyć kupony AKO, ale biorące pod uwagę tylko jeden mecz. Na jednym kuponie może się znaleźć kilka zakładów pochodzących z Bet Buildera – pamiętajmy jednak, że każdy kolejny dodany do kuponu zakład musi towarzyszyć zakładowi SOLO. Nie możemy więc dodać dwóch „gołych” zakładów z Bet Buildera.

Betfan kod rejestracyjny na bonusy i promocje powitalne

U bukmachera Betfan rejestracja z kodem rejestracyjnym jest czymś, do czego stara się on przekonać przede wszystkim swoją ofertą bonusową. Wypada ona bardzo solidnie zwłaszcza na tle innych polskich operatorów dla tego Betfan opinie wśród zawodowych graczy ma naprawdę wyśmienite. Nie oznacza ona jednak tego, że Betfan pod kątem promocji i bonusów powitalnych patrzy wyłącznie na nowych graczy. Wybrane z nich kieruje również do swoich stałych obstawiających, przy czym wiele spośród nich ma charakter tymczasowy, a niektóre – bardziej stały.

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny

Podobnie jak u większości polskich operatorów jak STS czy Fortuna, także w Betfan podstawą oferty promocyjnej jest bonus powitalny (w Betfan kod rejestracyjny to BETONLINE). W jego przypadku przybiera on formę cashbacku (uzupełniany jest przez bonus od drugiej wpłaty, który opisujemy poniżej). W bonusie tym pierwszy zakład jest tym zabezpieczonym – jeżeli okaże się przegranym, 100% jego wartości (a maksymalnie 600 złotych) wraca na konto bonusowe. Przed tym, jak zostanie „uwolnione” konieczne jest dokonanie jednokrotnego obrotu. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Betfan kod rejestracyjny na bonus od drugiej wpłaty

Betfan przygotował również bonus od depozytu. On także skierowany jest wyłącznie do tych graczy, którzy dopiero zakładają swoje konto w obrębie jego serwisu internetowego. Bonus ten tyczy się drugiej wpłaty, która zostanie dokonana w obrębie jego serwisu internetowego – bezpośrednio po jej dokonaniu, na konto bonusowe typującego trafi jej równowartość (przy czym minimalna wartość to 100 złotych, a maksymalny bonus to 1000 złotych, również przy większych depozytach). Środki z bonusu trafiają na specjalne konto bonusowe i trzeba nimi obrócić w przeciągu 14 dni od otrzymania na poniższych warunkach:

 • 3-krotny obrót – wpłacając 1000 złotych musimy wydać 3000 złotych na zakłady;
 • 3 zdarzenia na kuponie – bonus obraca się wyłącznie na kuponach akumulacyjnych z trzema zdarzeniami w ich obrębie;
 • 2.5 to minimalny kurs całego kuponu – jeżeli kupon ma niższy kurs, nie zostaje zaliczony do obrotu.

Simply the Bet

Polski bukmacher Betfan przygotował dość nowatorską promocję dla osób, które posiadają już konto w obrębie jego serwisu internetowego. Simply the Bet to tygodniowy ranking obstawiających, w którym bukmacher co tydzień nagradza 50 najlepszych typujących. Jak dokładnie to działa?

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

Każdy gracz, który na stronie promocji zapisze się do niej za każdy zakład otrzymuje punkty (zarówno za przegrany, jak i ten wygrany). Ilość punktów zależy od oferty i jest zawsze iloczynem stawki i liczby zdarzeń. W przypadku korzystania z oferty LIVE na wygranych kuponach jest on dodatkowo mnożony dwukrotnie. W przypadku kuponów, które nie weszły, te z oferty pre-match są dodatkowo mnożone dwukrotnie, a te z oferty LIVE – czterokrotnie. Na koniec tygodnia punkty są podliczane, a zwycięzcy nagradzani środkami na konto bonusowe (obarczone koniecznością obrotu). W rankingu biorą udział wyłącznie kupony AKO z trzema zdarzeniami i kursem minimalnym 2.50.

Co tydzień ranking się resetuje – w rywalizacji można jednak wziąć udział ponownie.

Betfan – jaki kod promocyjny na bonus przy rejestracji?

Podobnie jak większość topowych polskich bukmacherów jak Fortuna czy STS, również i ten oferuje możliwość podania kodu promocyjnego. Polecamy skorzystanie z kodu promocyjnego BETONLINE, który wpisujemy przy rejestracji konta i pozwoli wycisnąć pełnię z tego, co ma do zaoferowania swoim użytkownikom bukmacher Betfan. Rejestracja na stronie www.Betfan.pl jest jedynym momentem na to, by z tego kodu skorzystać – dopełniając procesu zakładania konta na zawsze żegna się z szansą właśnie na to.

Betfan – czy warto korzystać z usług tego bukmachera?

Osoby, dla których u bukmachera Betfan rejestracja nie jest czymś oczywistym, powinny zapoznać się z jego zaletami oraz wadami. Poniżej prezentujemy te najbardziej rzucające się w oczy.

 • Betfan prezentuje szeroką ofertę na wszystkie dyscypliny sportu – pod wieloma względami jest ona atrakcyjna, jednak w wielu przypadkach zdarza się, że jest nieco niższa od tej prezentowanej przez topowych buków. Nigdy jednak nie są to różnice dotkliwe.
 • Betfan pozwala na typowanie wszystkiego – nie tylko dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, gier karcianych, ale też wydarzeń z życia codziennego, podobnie jak w STS kod promocyjny gracze mają doskonałe opinie na temat oferty. Co więcej, można samodzielnie układać własne zakłady.
 • Oferta bukmachera jest przejrzysta, a regulaminy każdej z usług – proste. W związku z tym bardzo łatwo jest odnaleźć się w obrębie jego serwisu internetowego.
 • Betfan prezentuje jedną z najciekawszych, a zarazem najbardziej wartościowych ofert bonusowych na rynku, promując nie tylko pierwszy, ale i drugi depozyt. Oba w różny sposób.
 • Bukmacher Betfan jest jednym z niewielu, którzy pozwalają na rywalizację typujących – udział w rankingu jest dobrowolny, ale jest w stanie przynieść naprawdę dużo korzyści. Zwłaszcza, że nagradza aż pięćdziesiąt najlepszych osób.
 • Betfan prezentuje młodzieżowe i kumpelskie podejście do klienta, które wielu się podoba, ale nie każdemu musi. Trzeba mieć to na uwadze jeszcze przed dokonaniem u niego rejestracji.

Betfan kod rejestracyjny – plusy i minusy bukmachera

Skusił nas Betfan jego kod rejestracyjny (kod: BETONLINE), jaki daje oraz warunki stwarza do obstawiania zakładów. Powinniśmy wiedzieć, że tak, jak każdy bukmacher, posiada on swoje wady i zalety. Z pewnością jest bukmacherem bardzo wszechstronnym i świetnie podchodzącym do każdego swojego klienta. Stwarza świetne warunki do obstawiania i daje w tym dużą swobodę. Na uwagę zasługuje również duża liczba funkcjonalności i usług dodatkowych, ale i bardzo szeroka oferta, w ramach której możemy obstawiać praktycznie wszystko. Również przy użyciu profesjonalnej aplikacji mobilnej.

Polski bukmacher Betfan nie jest jednak pozbawiony wad. Nie każdemu może przypaść do gustu szata graficzna jego serwisu, dość specyficzna, ale luźna. Niektórzy zwracają również uwagę na to, że nie w każdym przypadku można u niego liczyć na najatrakcyjniejsze na rynku kursy bukmacherskie. Tych możemy się u niego spodziewać niemal wyłącznie w przypadku mniej popularnych dyscyplin, a nie chociażby jeżeli chodzi o piłkę nożną, która jest u nas najpopularniejsze i którą obstawia praktycznie każdy. 

5 / 5. Ocen: 47

Podobne artykuły

Back to top button