Betfan rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betfan to bukmacher, który na polskim rynku zasłynął przede wszystkim swoją współpracą z Mariuszem Pudzianowskim – jednym z najpopularniejszych rodzimych sportowców. Strongman, a obecnie zawodnik MMA, do dziś jest jego twarzą, a sam buk bardzo szybko przedostał się do czołówki rodzimych bukmacherów. Słysząc o zakładach wzajemnych, ludzie coraz częściej przywołują sobie na myśl właśnie Betfan. Rejestracja u niego jest czymś, czego podejmują się częściej i częściej. Właśnie z uwagi na tę rosnącą jego popularność postanowiliśmy w pełni przedstawić zarówno jego ofertę główną, jak i wszystko to, co warto wiedzieć na jego temat. W naszym serwisie wyjaśniamy, czy warto i w jaki sposób skorzystać z jego propozycji na zakłady.

betfan rejestracja kod promocyjny
Betfan rejestracja bonus bez depozytu kod promocyjny

Betfan – rejestracja i logowanie

Betfan to bukmacher, który poszedł w ślady całej czołówki polskiego rynku zakładów wzajemnych, proponując użytkownikom możliwość bardzo szybkiego założenia własnego konta i rozpoczęcia swojej przygody z zakładami. Cały proces zamknął w obrębie kilku intuicyjnych kroków, prowadzących klienta za rękę i całkowicie niwelujących ryzyko jakiejkolwiek pomyłki. Każdy z tych kroków przedstawiamy poniżej.

 1. Klikamy w przycisk „Otwórz konto” – znajduje on się na każdej podstronie serwisu pod adresem www.Betfan.pl, ale i w widocznym miejscu aplikacji mobilnej.
 2. Podajemy dane konta – posłużą nam one do logowania, ale i do odzyskiwania hasła. Mowa o adresie e-mail, haśle oraz numerze telefonu.
 3. Podajemy dane osobiste – mowa tutaj o imieniu i nazwisku oraz numerze PESEL. Na tym etapie musimy też zweryfikować numer telefonu – przyjdzie nam na niego kod SMS, który musimy podać w odpowiednim polu formularza. To też jedyny moment na to, by wykorzystać kod promocyjny. Wpiszmy BETONLINE, by pozyskać najwięcej.
 4. Aktywujemy adres e-mail poprzez kliknięcie w link, który otrzymamy za jego pośrednictwem.

Bezpośrednio po przejściu przez powyższe kroki, będziemy mogli zalogować się na własne konto i rozpocząć obstawianie. Przycisk do logowania znajduje się obok tego służącego do rejestracji. Sam proces zmusza nas do podania wyłącznie adresu e-mail i hasła. Można zapamiętać swoje dane, by nie wpisywać ich przy każdorazowej wizycie.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Warto wiedzieć: rejestracja w obrębie aplikacji mobilnej może różnić się formą podania. Nie różni się natomiast danymi, które trzeba podać w jej trakcie.

Oferta na zakłady bukmachera Betfan

U bukmachera Betfan rejestracja, a raczej jej prostota, nie jest jedynym atutem. Kolejnym, znacznie istotniejszym, jest jego oferta główna. Jak przystało na jednego z topowych polskich operatorów, jest ona bardzo szeroka i pokrywa większość istniejących dyscyplin sportu. Bukmacher ten największą wagę przypisuje oczywiście piłce nożnej, która spotyka się z największym pokryciem. Nie ona jedyna, gdyż również siatkówka, tenis, MMA i boks cieszą się tutaj sporym zainteresowaniem. Ich popularność jednak nie sprawia, że buk ten nie pokrywa również innych dyscyplin. Wręcz przeciwnie – pozwala na obstawianie również tych najbardziej niszowych, jak baseball, krykiet czy rzutki.

Z każdego elementu oferty głównej bukmachera można skorzystać przedmeczowo, wskazując na wynik spotkania sportowego jeszcze przed jego rozpoczęciem. W przypadku wielu z nich prezentowana jest również oferta na żywo, w ramach której typować można w czasie trwania meczu, korzystając przy tym z dynamicznych opcji bukmacherskich i przypisywanych im na bieżąco kursów.

E-sport

Specjalne miejsce w ofercie głównej bukmachera Betfan zajmuje e-sport, który zasłużył u niego na osobną zakładkę. Jest ona tym istotniejsza, że wyodrębnia go na tle klasycznych dyscyplin. Dzięki temu wszystkie gry ma się w zasięgu ręki, a zakładów można dokonać szybko i sprawnie. E-sport stale zyskuje w oczach osób obstawiających w naszym kraju. Nie dziwi więc fakt, że bukmacherzy pokroju Betfan przywiązują do niego coraz większą wagę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Sporty wirtualne

Oferta tak znaczącego gracza na polskim rynku zakładów wzajemnych nie mogła się obyć bez usług dodatkowych, filarem których są sporty wirtualne. W Betfan typować tu można piłkę nożną, tenis, wyścigi konne i psów, koszykówkę, żużel oraz kolarstwo torowe. Jest to zatem bukmacher dający największą swobodę w tego typu zakładach.

Nad przygotowaniem oferty na sporty wirtualne czuwa komputer, którego algorytmy dbają o ustalanie ich przebiegu oraz wyniku, ale też prezentacji. Nie ma tu co prawda losowości. Niemniej jednak wszystko jest zrealizowane w profesjonalny sposób. Sporty wirtualne dostępne są całodobowo, każdego dnia roku. Jeden zakład w ich obrębie rozwiązuje się w przeciągu zaledwie kilku minut.

Gry karciane TVBet

Gry karciane stanowią nowość u każdego z topowych operatorów. Na trend ich wprowadzania szybko zareagował Betfan, który usługę tę przygotował we współpracy z dostawcą TVBet. Pozwala on na obstawianie pokera, wojny oraz blackjacka. Odbywa się to na żywo, przy czym typujący obserwuje przygotowywane w profesjonalnym studio transmisje (również LIVE) i na bieżąco podejmuje decyzje bukmacherskie, zależnie od tego, co rozgrywa się na stole w danym rozdaniu. Całość, podobnie jak sporty wirtualne, dostępna jest całodobowo każdego dnia tygodnia. Typowanie odbywa się przy użyciu salda głównego i nie wymaga osobnej rejestracji w usłudze. Nad przebiegiem każdego z rozdań czuwa krupier (a częściej – krupierka).

Bonusy i promocje u bukmachera Betfan

U bukmachera Betfan rejestracja jest czymś, do czego stara się on przekonać przede wszystkim swoją ofertą bonusową. Wypada ona bardzo solidnie zwłaszcza na tle innych polskich operatorów dla tego Betfan opinie wśród zawodowych graczy ma naprawdę wyśmienite. Nie oznacza ona jednak tego, że buk pod kątem promocji i bonusów patrzy wyłącznie na nowych graczy. Wybrane z nich kieruje również do swoich stałych obstawiających, przy czym wiele spośród nich ma charakter tymczasowy, a niektóre – bardziej stały.

Bonus powitalny

Podobnie jak u większości polskich operatorów jak STS czy Fortuna, także w Betfan podstawą oferty promocyjnej jest bonus powitalny. W jego przypadku przybiera on formę cashbacku (uzupełniany jest przez bonus od drugiej wpłaty, który opisujemy poniżej). W bonusie tym pierwszy zakład jest tym zabezpieczonym – jeżeli okaże się przegranym, 100% jego wartości (a maksymalnie 600 złotych) wraca na konto bonusowe. Przed tym, jak zostanie „uwolnione” konieczne jest dokonanie jednokrotnego obrotu. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Bukmacher Betfan – rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Bonus od drugiej wpłaty

Betfan przygotował również bonus od depozytu. On także skierowany jest wyłącznie do tych graczy, którzy dopiero zakładają swoje konto w obrębie jego serwisu internetowego. Bonus ten tyczy się drugiej wpłaty, która zostanie dokonana w obrębie jego serwisu internetowego – bezpośrednio po jej dokonaniu, na konto bonusowe typującego trafi jej równowartość (przy czym minimalna wartość to 100 złotych, a maksymalny bonus to 1000 złotych, również przy większych depozytach). Środki z bonusu trafiają na specjalne konto bonusowe i trzeba nimi obrócić w przeciągu 14 dni od otrzymania na poniższych warunkach:

 • 3-krotny obrót – wpłacając 1000 złotych musimy wydać 3000 złotych na zakłady;
 • 3 zdarzenia na kuponie – bonus obraca się wyłącznie na kuponach akumulacyjnych z trzema zdarzeniami w ich obrębie;
 • 2.5 to minimalny kurs całego kuponu – jeżeli kupon ma niższy kurs, nie zostaje zaliczony do obrotu.

Simply the Bet

Polski bukmacher Betfan przygotował dość nowatorską promocję dla osób, które posiadają już konto w obrębie jego serwisu internetowego. Simply the Bet to tygodniowy ranking obstawiających, w którym bukmacher co tydzień nagradza 50 najlepszych typujących. Jak dokładnie to działa?

Każdy gracz, który na stronie promocji zapisze się do niej za każdy zakład otrzymuje punkty (zarówno za przegrany, jak i ten wygrany). Ilość punktów zależy od oferty i jest zawsze iloczynem stawki i liczby zdarzeń. W przypadku korzystania z oferty LIVE na wygranych kuponach jest on dodatkowo mnożony dwukrotnie. W przypadku kuponów, które nie weszły, te z oferty pre-match są dodatkowo mnożone dwukrotnie, a te z oferty LIVE – czterokrotnie. Na koniec tygodnia punkty są podliczane, a zwycięzcy nagradzani środkami na konto bonusowe (obarczone koniecznością obrotu). W rankingu biorą udział wyłącznie kupony AKO z trzema zdarzeniami i kursem minimalnym 2.50.

Co tydzień ranking się resetuje – w rywalizacji można jednak wziąć udział ponownie.

Betfan – Kod promocyjny na bonus

Podobnie jak większość topowych polskich bukmacherów jak Fortuna czy STS, również i ten oferuje możliwość podania kodu promocyjnego. Polecamy skorzystanie z kodu BETONLINE, który pozwoli wycisnąć pełnię z tego, co ma do zaoferowania swoim użytkownikom bukmacher Betfan. Rejestracja na stronie www.Betfan.pl jest jedynym momentem na to, by z tego kodu skorzystać – dopełniając procesu zakładania konta na zawsze żegna się z szansą właśnie na to.

Betfan – czy warto korzystać z usług tego bukmachera?

Osoby, dla których u bukmachera Betfan rejestracja nie jest czymś oczywistym, powinny zapoznać się z jego zaletami oraz wadami. Poniżej prezentujemy te najbardziej rzucające się w oczy.

 • Betfan prezentuje szeroką ofertę na wszystkie dyscypliny sportu – pod wieloma względami jest ona atrakcyjna, jednak w wielu przypadkach zdarza się, że jest nieco niższa od tej prezentowanej przez topowych buków. Nigdy jednak nie są to różnice dotkliwe.
 • Betfan pozwala na typowanie wszystkiego – nie tylko dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, gier karcianych, ale też wydarzeń z życia codziennego. Co więcej, można samodzielnie układać własne zakłady.
 • Oferta bukmachera jest przejrzysta, a regulaminy każdej z usług – proste. W związku z tym bardzo łatwo jest odnaleźć się w obrębie jego serwisu internetowego.
 • Betfan prezentuje jedną z najciekawszych, a zarazem najbardziej wartościowych ofert bonusowych na rynku, promując nie tylko pierwszy, ale i drugi depozyt. Oba w różny sposób.
 • Bukmacher Betfan jest jednym z niewielu, którzy pozwalają na rywalizację typujących – udział w rankingu jest dobrowolny, ale jest w stanie przynieść naprawdę dużo korzyści. Zwłaszcza, że nagradza aż pięćdziesiąt najlepszych osób.
 • Betfan prezentuje młodzieżowe i kumpelskie podejście do klienta, które wielu się podoba, ale nie każdemu musi. Trzeba mieć to na uwadze jeszcze przed dokonaniem u niego rejestracji.

5 / 5. Ocen: 12

Podobne artykuły

Back to top button