Jak założyć konto u bukmachera online? Super oferta!

Jak założyć konto u bukmachera online? Super oferta na start dla nowych graczy! Rynek bukmacherski w Polsce z roku na rok się rozwija. Dzięki znowelizowanej Ustawie Hazardowej wszystkie prawne aspekty zostały uregulowane i gracze zainteresowani typowaniem mogą w 100% legalnie obstawiać mecze. Aby rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, należy jednak przejść przez rejestrację konta u bukmachera. Ze względu na pojawiające się z tym problemy postanowiliśmy nieco ten temat przybliżyć.

jak założyć konto u bukmachera
Rejestracja konta u bukmachera online w Polsce

Jak założyć konto bukmacherskie online krok po kroku?

Zakładanie nowego konta u Polskiego bukmachera online należy rozpocząć od kwestii formalnych, czyli tego, jak takie konto w ogóle założyć. Tak naprawdę wystarczą nam trzy kroki, dzięki którym możemy stać się typerem na danej stronie bukmachera. Sam proces zakładania konta bukmacherskiego jest banalnie prosty i dlatego tak wielu graczy ma po kilka kont u różnych bukmacherów internetowych. Poniżej omawiamy jak przejść proces rejestracji, żeby móc obstawiać zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów online. Podajemy też najczęstszy wybór firm polskich typerów.

Po pierwsze znajdź odpowiedniego bukmachera z super ofertą!

Właściwie najtrudniejszy jest sam początek. Wybór bukmachera na pierwszy rzut oka jest dość prosty. Znajdujemy legalnie działającą firmę w Polsce i tyle. Jednak, jeśli głębiej się zastanowicie, to jest to najważniejszy punkt zakładania konta. Bukmacher internetowy powinien posiadać świetne bonusy i promocje, zarówno startowe, jak i dla stałych graczy, przejrzystą stronę, ofertę na dyscypliny, którymi się interesujecie, wysokie kursy, a także wiele spotkań możliwych do oglądania w transmisjach na żywo. Jak widać – tych czynników jest naprawdę sporo. Warto jest zatem przejrzeć kilka ofert bukmacherów i po zagłębieniu się w to, co proponuje, wybrać tego najlepszego dla was.

Jak założyć konto u bukmachera? TOP 3 oferty

Poniżej TOP 3 bukmacherów w Polsce, u których warto założyć konto bukmacherskie, oczywiście wszystkie te firmy są legalne w Polsce i posiadają licencję na działalność w naszym kraju. STS, Fortuna i Superbet to marki, których zna chyba każdy, to właśnie tam warto zacząć swoją przygodę z bukmacherką. Proces zakładania konta u tych bukmacherów jest maksymalnie uproszczony, o tym piszemy też nieco niżej.

Wypełnij formularz

Gdy wybór odpowiedniego bukmachera już za wami, to pozostaje już tylko uzupełnić formularz rejestracyjny, na przykład u najlepszego w Polsce bukmachera www.STS.pl. Takowy znajdziemy na stronie każdego bukmachera w lewym, bądź prawym górnym rogu w zakładce „Zarejestruj się”. Wtedy zostaniemy przekierowani właśnie do formularza, który należy uzupełnić zgodnie z prawdą. Trwa to zwykle około pięciu minut. Następnie klikamy tylko „zatwierdź” i gotowe. Pozostaje ostatni krok, który jest po stronie bukmachera.

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Poczekaj na weryfikację

Tym ostatnim krokiem jest weryfikacja konta. Bukmacher sprawdza podane przez nas dane i jeśli wszystko się zgadza, to przesyła link aktywacyjny drogą mailową. Wystarczy przez niego wejść na stronę i się zalogować. Konto będzie już gotowe, a nowy typer może rozpocząć obstawianie. Oczywiście można korzystać z konta tymczasowego, które nie wymaga pełnej weryfikacji, ale to i tak nas nie ominie, gdyż przed wypłatą środków takie konto musi zostać zweryfikowane.

Jakich danych wymaga bukmacher po założeniu konta?

Rejestracja konta u bukmachera wymaga podania kilku mniej lub bardziej szczegółowych informacji o naszej osobie. Na starcie każdy z nowych typerów musi podać swoje dane osobowe, czyli imię i nazwisko, adres, numer telefonu, mail, numer PESEL, a także obywatelstwo. Potrzebne są również dane do logowania, czyli każdy musi wymyślić swój login oraz hasło.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na początek tyle wystarczy. Jeśli jednak od razu chcielibyście dokonać pełnej rejestracji, to należy również podać numer rachunku bankowego, a także skan dokumentu tożsamości (w większości przypadków potrzebne będą zdjęcia naszego dowodu osobistego).

Sprawdź aktualny ranking bukmacherów 2023 - wybierz firmę z najlepszą ofertą bonusów i promocji na start!

Konto tymczasowe, a stałe – jaka jest różnica u bukmacherów?

Czym zatem różni się konto tymczasowe od stałego? Na pierwszy rzut oka – niczym. I w jednym, i w drugim przypadku możemy wpłacać środki na konto gracza, przysługują nam bonusy, a także – co najważniejsze – dostępne jest obstawianie kuponów.

Sprawy się mocno zmieniają w przypadku, gdy uda się wytypować poprawnie kupon i gracz będzie chciał wypłacić środki. Wtedy bez weryfikacji konta, czyli przejścia przez pełną rejestrację, nic nie zrobicie.

Zobacz również:

Może zacznijmy po kolei. Konto tymczasowe zakłada się praktycznie w kilka chwil. Wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe, które wymieniliśmy nieco wyżej. W tym wypadku niepotrzebne są skany naszego dowodu ani podanie numeru konta. Bukmacherzy w Polsce pozwalają na zakładanie konta tymczasowego, które u większości aktywne będzie przez 90-120 dni. Następnie, jeśli nie dokonacie pełnej rejestracji – zostanie ono zamknięte. Posiadacze tego rodzaju konta mają limity na grę (do 5000 złotych), a także nie mogą wypłacać środków z depozytu.

betfan cashback kod
Nowa oferta bonusów w Betfan – Kod promocyjny na cashback

Żeby posiadać konto stałe, wystarczy wrzucić zdjęcia dowodu osobistego i poczekać na pełną weryfikację, którą bukmacherzy zrobią maksymalnie w 24 godziny. W tym czasie sprawdzają oni, czy dany typer podał prawdziwe informacje oraz czy ma on ukończone 18 lat. Jeśli tak, to bukmacher wysyła link aktywacyjny i po sprawie. Gracze mają wtedy pełny dostęp do wszystkich usług oferowanych przez bukmachera.

Bonusy dostępne przy rejestracji konta u bukmachera

Warto jeszcze wspomnieć o bonusach, które przysługują nowym typerom w zamian za założenie konta w danej firmie bukmacherskiej. Jeśli chodzi o kwoty i warunki obrotu, to są one bardzo różne i warto zrobić wcześniejszy research.

  • Freebet

Najbardziej poszukiwane są freebety, czyli bonusy bez depozytu. Bukmacherzy rozdają środki na pierwsze kupony dla swoich graczy – można powiedzieć – „na zachętę”. Freebety dostępne są na obstawianie sportów lub gier karcianych jak poker online. Dla typerów jest to najlepsza okazja, żeby postawić swoje premierowe zakłady bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Obecnie najlepszą ofertę bonusu bez depozytu ma STS, który z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 100 PLN bez ryzyka, kod wpisujemy podczas rejestracji konta na stronie www.STS.pl.

  • Zakład bez ryzyka

Kolejnym dobrym bonusem jest cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jest to rodzaj kuponu, który jest ubezpieczony przez bukmachera. Zatem, jeśli postawimy zakład i okaże się on nietrafiony, to włożona suma pieniędzy wróci na konto gracza. Jedyne co, to zostanie potrącony podatek. Zakłady bez ryzyka ma w ofercie kilka czołowych firm w Polsce, najlepsze warunki na obrót bonusem ma obecnie www.Fuksiarz.pl.

  • Bonus od wpłaty

Najpopularniejszym bonus startowym jest ten od wpłaty. Bukmacherzy w Polsce dają 100% tego, co gracze wpłacą pry pierwszym depozycie w formie bonusu. W zależności od firmy, kwoty mogą być różne. Niektórzy dają 1000, inni 2000, aż do 5000 złotych. Dobrze jest jednak patrzeć na warunki dotyczące obrotu i wymogi kursowe, które mają spory wpływ przy ewentualnej wypłacie otrzymanych środków.

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

Back to top button