Co obstawiać na STS, żeby wygrywać kasę? Poradnik dla typera

Typerzy bardzo często poszukują sposobu na wygrywanie u bukmachera. Pada więc z ich ust pytanie, co obstawiać na STS, by wygrywać. Ten poradnik poprowadzi wszystkich zainteresowanych przez najważniejsze kwestia tego tematu od A do Z!

Co obstawiać na STS? Poradnik dla typera
Co obstawiać na STS żeby wygrywać kasę? Poradnik dla typera

Co najlepiej obstawiać w STS online?

Firma bukmacherska STS działa w Polsce legalnie, czego można się spodziewać, chociażby po dużej ilości materiałów reklamowych, jakie znajdziemy w telewizji w naszym kraju czy też w internecie. Portal www.STS.pl był jednym z pierwszym w naszym kraju, któremu udało się uzyskać licencję Ministerstwa Finansów, czyli specjalne zezwolenie pozwalające na przyjmowanie zakładów w sieci. Do tego momentu zakłady bukmacherskie STS oferowały jednie grę stacjonarną.

Do dzisiaj na terenie całego kraju można znaleźć oddziały marki STS. Jest bardzo wiele, więc jeśli tylko nie mieszkamy w jakiejś małej miejscowości, prawdopodobnie bez żadnego problemu znajdziemy w najbliższej okolicy punkt do zagrania kuponów z pewniakami. Jeżeli w naszym przypadku jest jednak tak, że do tego typu miejsc mamy dość daleko, z pomocą przychodzi nam chociażby internet, do którego przekonuje się coraz więcej typerów. Szczególnie tych z młodszego pokolenia.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie STS w internecie odnaleźć można na stronie www.STS.pl. Jeżeli w danym momencie dysponujemy tylko telefonem czy tabletem, z poziomu tego typu urządzeń również odwiedzić można ten portal i postawić kupon. Do tego jednak w pierwszej kolejności potrzebne jest konto internetowe. To założyć można dosłownie w mgnieniu oka. W dalszej części artykułu zajmiemy się dokładnie odpowiedzią na pytanie, co najlepiej obstawiać w STS, żeby wygrać potężne pieniądze.

Rejestracja w STS w internecie. Jak utworzyć konto u bukmachera?

Jeżeli podjęliśmy już decyzję o tym, że interesuje nas obstawianie w STS, pora utworzyć konto do grania typów. W tym miejscu nie jest to ani trudne, ani czasochłonne, tak więc nawet najbardziej zabiegani nie powinni mieć tutaj raczej powodów do narzekania.

Ten materiał przygotowany został również dla tych, którzy dopiero co rozpoczynają przygodę z obstawianiem. Właśnie dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik ukazujący to, jak dokładnie można utworzyć konto w STS, by potem grać w tym miejscu swoje pewniaki bukmacherskie. Sporo osób obawia się tego, że nie poradzi sobie z tą procedurą, a tymczasem nie jest w niej nic, z czym mogliby sobie nie poradzić początkujący.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak zacząć obstawiać w STS online?
⬇️ ⬇️ ⬇️

 1. Wejście na www.STS.pl (kod promocyjny to BETONLINE). Serwis działa i mobilnie, i na komputerach. Tylko od nas zależy to, w jaki sposób będziemy chcieli obstawiać. Założenie konta na telefonie nie znaczy, oczywiście, że nie będziemy mogli potem typować także na laptopie czy inaczej, ale równie „tradycyjnie”
 2. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk pomarańczowy „Załóż konto”. Należy go kliknąć, dzięki czemu można przejść do formularza rejestracyjnego online. W tym miejscu rozpoczyna się właściwa część rejestracji.
 3. Zapisywanie się do gry u bukmachera STS to wypełnienie formularza, w który podzielony jest na dwie części. W pierwszej podajemy najbardziej podstawowe dane takie jak adres e-mail, hasło, numer telefonu. Tutaj także podać można przygotowany przez STS kod promocyjny. W drugim i ostatnim etapie rejestracji wpisuje się imię, nazwisko, obywatelstwo, numer pesel oraz kod SMS wysłany na podany wcześniej numer telefonu. Potrzebne jest także zaznaczenie standardowych oświadczeń
 4. Po wypełnieniu wszystkich rejestracyjnych obowiązków możemy przystąpić do obstawiania. Teraz już tylko od nas zależy, jak będzie to wyglądało.
Jak założyć konto w STS?
Jak założyć konto w STS online?

Jak obstawiać w STS z bonus bez ryzyka 100 PLN?

Wydaje się, że nie jest możliwe, by obstawianie w STS dostępne było dla osób, które na swoim koncie nie posiadają dużo pieniędzy. Owszem, należy u bukmacherów inwestować środki, jeśli chce się je zarabiać, ale nie jest tak zawsze. I w przypadku nowych graczy STS tak właśnie się dzieje.

Każdy nowo zarejestrowany może odebrać w STS bonus bez ryzyka w wysokości 100 PLN. Środki te są przyznawane jako zakład bez ryzyka, czyli w przypadku porażki pieniądze są oddawane. Dzięki tej promocji można rozpocząć typowanie meczów w STS, nie wydając wielkich pieniędzy. Jest tutaj jedno „ale”, o którym absolutnie nie można zapominać.

Zainteresowani otrzymaniem 100 PLN bonusu bez ryzyka w STS muszą mieć na uwadze to, że przy rejestracji na www.STS.pl muszą podać specjalnie przygotowany kod promocyjny „BETONLINE„. I akurat w tym przypadku nie można zostawić tego na później, bowiem to możliwe jest tylko przy rejestracji konta. Na szczęście, zarówno samo zapisywanie się do gry, jak i też zapamiętanie hasła bonusowego nie wydaje się być czymś, co dla kogokolwiek mogłoby stanowić wyzwanie.

Odebranie bonusu bez ryzyka jest możliwe po pełnej weryfikacji konta. Tego jednak nie trzeba już robić od razu – można mieć konto w STS, a dopiero po kilku godzinach czy nawet dniach przesłać skan dokumentu tożsamości, który potwierdzi dane podawane w formularzu rejestracyjnym.

Co obstawiać w STS z zakładem bez ryzyka?

Mając zakład bez ryzyka, można pomału myśleć o tym, co obstawiać na STS oraz jak najlepiej to zrobić, by w odpowiedni sposób wykorzystać dane nam pieniądze. Ile osób, tyle taktyk – każdy sam decyduje o tym, co jest dla niego najlepsze i na czym zależy mu najmocniej. Pamiętajmy jednak przy tym, że bonusy od bukmachera można stawiać tylko przy konkretnych zakładach.

Kiedy zostanie przyznany mi bonus bez depozytu w STS? To bardzo częste pytanie, które pada. Graczom wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszystko odbywa się automatycznie i mogą spodziewać się środków od razu. I teoretycznie tak jest, jednak niekiedy przyznawanie premii może się nieco wydłużyć. Bukmacher ma jednak na to – zgodnie z regulaminem promocji – maksymalnie trzy dni od poprawnego utworzenia konta przez klienta.

STS rejestracja bonus bez ryzyka kod promocyjny
STS rejestracja bonus bez ryzyka kod promocyjny

Istotny jest też obrót, o którym nie można zapominać. Żeby środki z bonusu stały się naszą własnością, musimy je postawić trzykrotnie w kuponie z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.91. Na spełnienie tego warunku jest maksymalnie 10 dni od przyznania bonusu. Do obrotu nie wlicza się kuponów MaxiKombi, Zakładów Bezpiecznych czy tych, gdzie wykorzystało się funkcję cash-out. Niestety, środki bonusowe nie są też dostępne w takiej formie dla fanów obstawiania kart.

Jak obstawiać mecze w STS z premią 1500 PLN?

Przygotowany przez STS zakład bez ryzyka to prawdziwy hit, o którym mówi się najczęściej. Zapominać nie można jednak też o tym, że u tego bukmachera przygotowano dla nowo zarejestrowanych także inne prezenty. Wśród nich mamy, chociażby doładowanie pierwszej wpłaty. Dzięki niemu możemy na samym początku obstawiać więcej, niż byłoby to możliwe w normalnych okolicznościach.

Bonus 100% oznacza, że pierwsza wpłata zostaje podwojona, gdyż bukmacher STS przyzna nam 100% jej wartości na konto jako premię ekstra. Przykładowo: deponując 200 złotych, mamy okazję grać za łącznie aż 400 złotych, gdyż drugie 200 zł (100% wpłaty 200 zł) trafia na nasze konto w postaci bonusu STS.

Uwaga! Jeżeli chcemy obstawiać mecze w STS z premią 1500 PLN, należy pamiętać o tym, żeby przy rejestracji wyrazić na to chęć. Premia na obstawianie zakładów w STS jest opcjonalnym wariantem, z którego nie trzeba korzystać, jeśli nie ma się na to ochoty albo z jakiegoś powodu nie chce się po prostu tego robić. Tutaj jednak pamiętajmy, że liczy się tylko depozyt pierwszy, czyli nie można dopiero po pewnym czasie zdecydować się na bonus albo wybrać go przy drugim czy trzecim przelewie, kiedy zdecydujemy się wpłacić więcej.

Dlaczego bonus powitalny w STS jest wybierany tak często?
⭐️⭐️⭐️

 • Proste zasady dla każdego
 • Łatwo wpisać kod promocyjny „BETONLINE
 • Konto założyć można nawet na telefonie czy innym urządzeniu przenośnym z dostępem do sieci
 • Ten bukmacher jest w 100% legalny, a jednocześnie cieszy się największą popularnością
 • Opinie na temat bonusów od STS są bardzo dobre, czego nie można powiedzieć o wszystkich promocjach konkurencyjnych marek
 • Przejrzyste zasady dotyczące obrotu – nie ma mowy o tym, by ukrywano przed graczem jakieś fakty!
 • Pieniądze wpłaca się szybko i tym samym nie trzeba długo czekać na bonus

W przypadku premii 100% do 1500 PLN obrót to zaledwie trzykrotność otrzymanych środków po kursie całkowitym wynoszącym co najmniej 1.91. Liczą się tutaj, oczywiście, tylko wygrane kupony.

Na koniec warto dodać, że bonus powitalny STS jest najatrakcyjniejszy według niezależnych ekspertów z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jeżeli więc ktoś nie wierzy przypadkowym osobom z internetu, rekomendacje nieco bardziej naukowe powinny go już jak najbardziej przekonać.

Jak obstawiać w STS i otrzymać 20 PLN zwrotu na sporty wirtualne?

Sporty Wirtualne STS bonus
Sporty Wirtualne STS bonus

Kiedy szukamy informacji o tym, co obstawiać na STS, nie tylko chcemy dowiedzieć się czegoś na temat zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe. Szczególnie, że u tego bukmachera można typować wirtualne sporty, a te cieszą się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Mocno zyskały na popularności w trakcie pandemii, kiedy nie były rozgrywane mecze. Właśnie wtedy wiele osób przekonało się o tym, że można żyć bez wielu spotkań na prawdziwych boiskach.

Do omówienia oferty wirtualnych sportów STS jeszcze przejdziemy, ale już na wstępie dobrze jest dodać, że można przetestować ten rodzaj zakładów bez konieczności obawiania się o wpadkę na samym starcie. Wszystko dzięki bonusowi 20 PLN, który został przygotowany dla każdego nowego klienta STS niemającego jeszcze styczności z komputerowymi rozgrywkami w sieci.

Bukmacher STS proponuje na wirtualne sporty zwrot w wysokości do 20 PLN w przypadku bycia pod kreską pierwszego dnia typowania tego rodzaju zakładów. Jak to dokładnie działa? Oto szczegóły:

 1. Gracz wchodzi do działu „Sporty Wirtualne” na stronie www.STS.pl
 2. Obstawia z konta depozytowego zakłady z oferty na „wirtualki”. Może grać kupony SOLO lub AKO, ważne jest to, by zgadzał się kurs – min. 1.90 (całkowity).
 3. Do zawarcia jest dowolna liczba zakładów. Stawki postawione w ciągu jednego dnia sumują się (rozliczenie kuponów musi nastąpić tej samej doby)
 4. Maksymalnie 20 PLN zwrotu można otrzymać w razie, gdy nie wszystko pójdzie po naszej myśli. Kwota bonusu jest liczona na podstawie sumy wszystkich stawek w przegranych kuponach x 0,88, czyli minus wpłacony podatek.

Wniosek nasuwa się sam, że jeśli nawet z „zwykłej” piłce nożnej czy chociażby tenisie nie dzieje się nic ciekawego, zawsze można obstawić komputerowe odpowiedniki popularnych dyscyplin.

20 PLN jako cashback w legalnych kartach Betgames

Nie wszystkim kojarzy się już tylko obstawianie meczów w STS. I prawidłowo, gdyż ten bukmacher nie jest już tylko i wyłącznie swego rodzaju ekspertem na rynku od zakładów na sport w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Warto napisać o tym, że to właśnie na portalu www.STS.pl gracze z naszego kraju mogli po raz pierwszy przekonać się o tym, iż da się legalnie grać w gry karciane typu poker texas holdem!

Podobnie jak miało to miejsce w wirtualnych sportach, STS pozwala również na otrzymanie zwrotu środków w przypadku grania w Betgames. Na samym początku możemy zatem postawić kupony bez większego gdybania typu „a co będzie, jak się nie uda…”.

Cashback na STS Betgames. Jak odebrać nawet 20 PLN?

 • Obstawianie gier karcianych w dziale STS Betgames
 • Liczą się kupony z kursem całkowitym minimum 1.90
 • W razie bycia na minusie w ciągu jednej doby otrzymuje się zwrot
 • Maksymalnie jest do zgarnięcia 20 PLN. Kwota zależy od sumy stawek przegranych kuponów, która pomniejszana jest dodatkowo o 12%, które płaci się w formie podatku.

Zakłady w ramach tej promocji muszą być postawione w ciągu jednego dnia. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz, o ile nie przygotowana zostanie podobna akcja dla już zarejestrowanych klientów.

Co najlepiej obstawiać na STS, żeby wygrywać kasę?

Oferta STS - obstawianie online
Oferta bukmachera STS – obstawianie online

U bukmachera nie gramy po to, by tylko „dokładać do interesu” – to jest oczywiste. Jeżeli więc ktoś zadaje pytanie, co najlepiej obstawiać w STS, to na pewno chodzi mu tylko i wyłącznie o to, w jaki sposób można najwięcej zarobić. Nikt chyba nie powinien się temu dziwić, bo przecież w zakładach bukmacherskich o to właśnie w tym wszystkim chodzi.

Można znaleźć w internecie poradniki, które obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbie. Czytamy w nich o rzekomym systemie, który przynosi 100% zysków, zawsze pozwala na zarabianie pieniędzy i to – oczywiście – przy bardzo nikłej inwestycji środków własnych. Nie trzeba być szczególnie doświadczonym typerem, by wiedzieć, że coś takiego nigdy nie powstało i nie powstanie. W końcu sportu nie da się przewidzieć, podobnie jak kart czy tym bardziej rozgrywek, które opierają się na skomplikowanym algorytmie. Gdyby było inaczej, nie słyszelibyśmy o nowych bukmacherach, a raczej o szybko zamykanych stronach, które oferują obstawianie online wydarzeń sportowych.

Co najlepiej grać na STS? Sprawdź ofertę bukmachera

Gdybyśmy zapytali bardzo doświadczonych i ponadprzeciętnie skutecznych graczy o to, co najlepiej grać na STS, uzyskalibyśmy bardzo wiele odpowiedzi, które niekoniecznie by się ze sobą pokrywały. Każdy posiada bowiem swój własny sposób na grę, a jednocześnie interesuje go coś zupełnie innego. Nie można przecież spodziewać się spektakularnych wyników przy graniu na tenis, jeśli nie ma się o nim zielonego pojęcia albo po prostu nie lubi się o nim czytać czy tym bardziej go oglądać.

Dlatego właśnie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć wam tutaj na pytanie, co grać najlepiej w STS. Największe zyski dają po prostu pokaźne kursy, ale to jeszcze nie znaczy, że nie można grać niskich wartości kursowych i dodawać ich do kuponu tak wiele, by i tak przynosiły „kokosy”.

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

Chcemy natomiast przekazać wam to, jak dokładnie wygląda oferta STS na dziś, czyli na chwilę obecną, a nie konkretny dzień tygodnia. W ten sposób każdy będzie mógł zupełnie samodzielnie podjąć decyzję o tym, co powinien grać w STS i dlaczego.

STS online – zakłady bukmacherskie. Co można typować?

Na stronie głównej portalu www.STS.pl wyświetlają nam się w pierwszej kolejności typy cieszące się największym zainteresowaniem graczy. Można też znaleźć zakłady specjalne specjalne jak tak zwany Hit Dnia.

Popularne zakłady znajdziemy w dziale „Polecane”. Pozostałe z kolei można spotkać w „Zakłady bukmacherskie”. W przypadku tej drugiej zakładki można zastosować filtr, który pokaże nam tylko wydarzenia odbywające się w konkretnym czasie. Dzięki temu łatwo jest przygotować kupon na dziś, jutro czy nawet taki, w którym zawrzemy mecze odbywające się w ciągu 30 minut bądź godziny.

Oferta STS na zakłady sportowe
Oferta STS na zakłady sportowe

Marka bukmacherska STS znana jest nie od dzisiaj z tego, że proponuje swoim klientom naprawdę bardzo wiele możliwości obstawiania. Co możemy w niej znaleźć? Są tutaj propozycje zarówno z bardziej znanych dyscyplin, jak i tych mających u nas w kraju nieco mniej miłośników. Pełna lista nie zawsze wygląda tak samo, gdyż latem niektóre sporty „wymierają” i na odwrót. Gdybyśmy jednak w tym przypadku mieli pokazać uniwersalną listę zakładów w STS, to wyglądałaby ona następująco:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • piłka ręczna
 • skoki narciarskie
 • badminton
 • bandy
 • baseball
 • biathlon
 • boks
 • darts
 • esport
 • futbol amerykański
 • krykiet
 • piłka wodna
 • kolarstwo
 • podnoszenie ciężarów
 • polityka
 • rajdy
 • rozrrywka
 • rugby
 • snooker
 • sporty walki (w tym obstawianie KSW)
 • szachy
 • tenis stołowy
 • unihokej
 • żeglarstwo
 • żużel

Nawet jeśli ktoś należy do bardzo wymagających, może wybierać do woli. Tym samym z łatwością można przygotować kupon, nawet jeśli w tych najbardziej znanych sportach dzieje się niewiele ze względu na przerwy w rozgrywkach itp.

Najważniejsze jest jednocześnie to, że nie trzeba w ogóle zakładać nowych kont, by grać w coś innego poza najpopularniejszymi sportami. Wszystko odbywa się z poziomu tego samego profilu gracza. Granie można rozpocząć w dowolnej chwili.

STS Zakłady live – obstawianie na żywo

W portalu internetowym www.STS.pl znajdziemy dział, który powinien przypaść do gustu prawdziwym miłośnikom sportu. Mowa tutaj o obstawianiu na żywo, które – oczywiście – również znajdziemy u bukmachera STS. Nie tylko jednak można tutaj obstawiać wydarzenia sportowe, ale także je oglądać dzięki transmisjom wideo w usłudze STS TV.

Jeżeli ktoś posiada konto u bukmachera STS, może oglądać transmisje z meczów bez ponoszenia za to dodatkowych opłat. Wystarczy grać kupony i już można śledzić to, co dzieje się na boiskach piłkarskich, kortach tenisowych czy parkietach w halach widowiskowych. I nie chodzi jedynie o mało znane rozgrywki, ale także takie jak piłkarska Bundesliga czy turnieje wielkoszlemowe, za dostęp do których w telewizji trzeba płacić spore pieniądze!

Tak ogląda się mecze podczas obstawiania w usłudze STS TV. ZOBACZ WIDEO:


STS TV bez żadnego problemu działa także na systemach mobilnych. Aplikację można pobrać na Androida oraz iOS całkowicie bezpłatnie. Oczywiście, w apce dostaje się dostęp do przeróżnych promocji i wielu podobnych.

Obstawianie meczów na żywo wybierane jest bardzo często, dlatego że:

 • kursy zmieniają się w zależności od sytuacji na boisku
 • takie obstawianie jest dla wielu bardziej emocjonujące
 • można obstawiać mecze i je oglądać
 • minimalna stawka to cały czas zaledwie 2 złote
 • zakłady grać można także na urządzeniach mobilnych
 • tego typu zakłady pozwalają na zagranie „kontry” na lepszych warunkach

Łatwo można znaleźć dostęp do zakładów na żywo w STS. Nie zawsze znajdziemy w nich wszystkie mecze, które można obstawiać w ofercie pre-match, ale jest ich wystarczająco dużo, by nie mieć zbyt wielu powodów do narzekań.

Sporty Wirtualne w STS – Bundesliga, piłka nożna, wyścigi koni i nie tylko!

O tym, dlaczego wirtualne sporty są ciekawą alternatywą dla zwykłych zakładów mieliśmy już okazję pisać. Zatrzymajmy się jednak na chwilę przy tym, co można grać na www.STS.pl w przypadku komputerowych rozgrywek symulowanych.

Mamy tutaj wszystkie popularne dyscypliny w wersji wirtualnej. Zagrać można w koszykówkę, piłkę nożną, a nawet da się obstawiać wyścigi koni czy gonitwy psów. Godną uwagi propozycją jest na pewno także Bundesliga, w której obstawiamy mecze odpowiedników prawdziwych klubów i jednocześnie widzimy rozgrywkę opartą na archiwalnych materiałach z ligi niemieckiej.

Wirtualne sporty w STS
Wirtualne sporty w STS

W zależności od sportu jaki wybierzemy, wirtualne dyscypliny dają okazję do postawienia ogromnej ilości zakładów. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, a wśród nich znajdziemy nie tylko zakłady główne, ale także sporo pobocznych.

W koszykówce zagrać można na to kto wygra spotkanie, ale także której Drużnie jako pierwszej uda się dojść do sumy 20, 40 czy 60 punktów. Nie mogło też zabraknąć propozycji dla lubiących stawiać na overy czy korzystać z handicapów.

W przypadku sportów wirtualnych kursy wcale nie są niższe od tych, z jakimi mamy do czynienia przy prawdziwych zakładach. Wystarczy zresztą zerknąć na pełną ofertę osobiście, by przekonać się, że tak rzeczywiście jest w tym przypadku. A jeżeli ktoś nieco obawia się tego typu produktów bukmacherskich, zawsze skorzystać może przecież z opisywanego już tutaj cashbacku do 20 PLN na start.

Zaletą wirtualnych meczów jest to, że odbywają się przez całą dobę, a więc nie jesteśmy ograniczeni czasem i możemy typować zawsze, gdy tylko najdzie nas na to ochota. Oczywiście, pełna oferta dostępna jest także mobilnie, co powinno ucieszyć osoby lubiące grać na telefonie.

Legalny poker i więcej, czyli obstawianie w STS Betgames

STS legalne karty - poker, bakarat, wojna
STS legalne karty – poker, bakarat, wojna

Nie zagramy w Polsce legalnie w pokera? Oczywiście, że zagramy, a to wszystko właśnie na www.STS.pl. W dziale „Betgames” na graczy czekają takie rozgrywki karciane jak:

 • poker – polski stół
 • wojna
 • poker
 • poker 6+
 • bakarat

Każda gra opiera się na zasadach, które powinny być doskonale znane wszystkim miłośnikom kart. Poker w odmianie texas holdem czy wojna to dość popularne propozycje, więc nikt nie powinien mieć szczególnych problemów z przeczytaniem na ich temat, zapoznaniem się ze strategią, różnymi systemami itp.

W STS Betgames postawimy prawdziwe pieniądze, a także możemy absolutnie realne środki zarobić. I to na wiele sposobów, czego przykładem może być duży wybór zakładów pokerowych, na których można spotkać ponadprzeciętnie wysokie kursy.

W pokerze stawiamy na to, jaki układ wygra albo które miejsce przy stole wirtualnym będzie szczęśliwe. To co wyróżnia STS Betgames na tle konkurencji to fakt posiadania polskiego stołu, gdzie można spotkać polskie krupierki oraz krupierów. Chociaż niektórym może się to wydawać mało prawdopodobne, naprawdę tego typu rozgrywka w porównaniu z anglojęzyczną oferuje zupełnie inny rodzaj przeżywania gry.

W karty w STS zagramy w aplikacji? Jak najbardziej, a przy tym też możemy korzystać z naprawdę licznych promocji na ten produkt. Jest ich mnóstwo począwszy od powiększonych wygranych, a kończąc na rankingach, w których do wygrania są bardzo duże pieniądze. Oczywiście, nie trzeba się tutaj martwić o legalność – zakłady na symulowane gry karciane są jak najbardziej zgodne z polskimi przepisami!


Co zawodowi typerzy obstawiają w STS?

Najczęściej w STS zawodowi typerzy obstawiają niszowe ligi, w których kursy są bardzo wysokie.

Jak najlepiej obstawiać w STS, żeby być bogatym?

Żeby obstawiać w STS i być bogatym, najpierw musimy wiedzieć, który zakład na pewno nam „wejdzie”, jeżeli tego nie wiemy, to musimy liczyć jedynie na łut szczęścia.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

Back to top button