Holandia – Argentyna: Typy, kursy, zakłady (09.12.2022)

W hicie dzisiejszego dnia, w którym rozegrane zostaną pierwsze spotkania ćwierćfinałowe tegorocznego mundialu, zobaczymy zespoły Holandii i Argentyny – oba pewne siebie i oba nastawione na to, by dojść do finału. Niestety, ale dla któregoś z nich dziś ta droga się zakończy. Kto nim będzie? Początek tego spotkania – już o godzinie 20:00.

typy holandia argentyna
Holandia – Argentyna: Typy, kursy, zakłady (09.12.2022)

Zobacz także nasze typy bukmacherskie na drugi dzisiejszy mecz: Chorwacja – Brazylia (16:00).

Typy, kursy na mecz Holandia – Argentyna

Aktualne kursy Holandia – Argentyna:

  • 3.55 – 3.25 – 2.22 (Fortuna),
  • 3.60 – 3.15 – 2.20 (STS),
  • 3.50 – 3.302.25 (Superbet).

Po swoim pewnym zwycięstwie z USA w 1/8, ale i świetnej fazie grupowej, Holandia stanie przed najpoważniejszym w tym turnieju wyzwaniem. Świetny, mocno trzymający się na nogach zespół Louisa van Gaala stanie naprzeciw szalenie skutecznych Argentyńczyków. Holendrów na pewno jest dzisiaj stać na odniesienie zwycięstwa. Grają pewnie i zdecydowanie, a jednocześnie zachowują czujność w defensywie. Choć więc nie są faworytami bukmacherów, my uważamy, że staną tutaj na wysokości zadania.

Zalety bukmacheraBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych bukmacherów

Argentyna na pewno jest drużyną świetnie wyszkoloną technicznie i gotową do odnoszenia sukcesów. Z tym jednak, że nie jest też bezbłędna. O ile przegraną z Arabią Saudyjską może tłumaczyć jako potknięcie i przypadek, wyrównany mecz z Australią w 1/8 finału, który finalnie wygrała, na pewno takim nie był. Argentyńczycy na pewno są “do ugryzienia” – wiele tutaj zależeć będzie od zespołu Oranje i jego podejścia. Jeśli odda Argentynie dominację – przegra. Jeśli będzie walczył z nią łeb w łeb, bardzo możliwe, że wyjdzie z tego zwycięsko. Na to też tutaj stawiamy

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Holandii (kurs 3.60 na www.STS.pl).

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady, kursy, typy na mecz Holandia – Argentyna

Oczywistym jest, że dla tak emocjonującego spotkania wszystkie polskie firmy bukmacherskie przygotowały naprawdę szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy kilka z tych mniej standardowych rynków, na które w przypadku tego konkretnego spotkania warto zwrócić szczególną uwagę.

BukmacherKursy Holandia – Argentyna
Betfan3.40 – 3.10 – 2.30
GoBet3.68 – 3.14 – 2.17
Betclic3.50 – 3.20 – 2.26
Kursy na mecz Holandia – Argentyna
  • Najbezpieczniej tutaj jest postawić nie na wynik, a na to, kto awansuje (również po ewentualnej dogrywce i rzutach karnych). Dobry kurs na to przygotował Fuksiarz – to aż 2.36 na Holandię i 1.60 na Argentynę.
  • Z dość dużym ryzykiem, ale i wysoką potencjalną wygraną wiąże się postawienie na to, że dojdzie tu do serii rzutów karnych. Zrobimy to w STS, po kursie 4.95.
  • Ciekawym rynkiem jest ten sugerujący, że Argentyna strzeli gola w obu połowach. Postawimy na niego w Superbecie, po kursie 3.85.

Bukmacherzy – u którego obstawiać typy Holandia – Argentyna?

STS, Fortuna i Superbet to najlepsi bukmacherzy 2023, którzy pod kątem oferty na ten konkretny mecz wyróżniają się zdecydowanie najbardziej. U każdego z nich możemy liczyć tak na dobre warunki kursowe, jak i dużą swobodę w doborze rynków na zakłady. Chcemy postawić na kogoś innego?

Zobacz również:

Koniecznie przejrzyjmy ranking bukmacherów 2023 i pamiętajmy, że u wielu, w tym między innymi u bukmachera Fortuna kod promocyjny BETONLINE zapewni nam lepszy start, dając nam dodatkowe środki na typowanie. Tego, ale i dowolnego innego spotkania.

5 / 5. Ocen: 45

Holandia - Argentyna: Kto wygra mecz?

0%

Holandia czy Argentyna? Wielu typerów typuje Argentynę, jednak patrząc na ich grę na mundialu, wcale nie musi być to takie oczywiste. Holendrzy grają piolŻę mądrą, dobrze z tyłu i skutecznie z przodu.

Podobne artykuły

Back to top button