Fame MMA 17: Typy, kursy – piątek, 3 lutego 2023

Fame MMA 17: Typy, kursy na galę. Już 3 lutego tego roku, a zatem dość wyjątkowo, bo w piątkowy wieczór odbędzie się kolejna gala pod szyldem organizacji Fame – największej w Polsce organizującej tak zwane “freak fighty”, nie tylko w formule MMA. Jak się okazuje, organizatorzy przygotowali dla nas naprawdę mocną kartę walk z wieloma gorącymi i na pewno zaskakującymi zestawieniami. To oznacza jedno – będziemy dziś mieli nie tylko komu kibicować, ale i co obstawiać.

fame mma 17 typy kursy
Fame MMA 17: Typy, kursy – piątek, 3 lutego 2023

Z okazji tego wydarzenia, przygotowaliśmy oczywiście nasz autorski jego przegląd. Można w nim liczyć na pełną kartę walk, kluczowe informacje na temat samej w sobie gali, dokładny jej harmonogram. Przedstawimy nasze typy na dwie najciekawsze walki, ale też podpowiemy, gdzie oglądać Fame MMA 17 za darmo. To jednak tylko niektóre z tych rzeczy, po które zapraszamy poniżej.

Fame MMA 17 – karta walk

Gala Fame MMA 17 zaplanowana została na piątek, 3 lutego 2023 roku. Odbędzie się w Tauron Arena w Krakowie, a jej start został zaplanowany na godzinę 19:30. Organizatorzy przygotowali w związku z nią sporo niespodzianek. Jedną z nich z pewnością będzie emocjonujący pojedynek samego włodarza, Michała “Boxdela” Barona, który podejmie w klatce rzymskiej… włodarza innej federacji, FEN – Pawła Jóźwiaka. Elektryzująca jest oczywiście również walka wieczoru, ale też sensacyjny powrót do oktagonu popularnego Rafonixa. Wszystkie zestawienia z tej mocnej gali prezentujemy na karcie walk poniżej – jako jedyni w komplecie z kategoriami wagowymi oraz rekordami każdego z zawodników.

Betclic Cashback 200 PLN

Kod promocyjny: KODBET

Main Event Fame MMA 17

  • 77,1 kg: Amadeusz „Ferrari” Roślik (5-5-0) – Kamil „Szczurek” Łaszczyk (32-0-0)

Co-main Event

  • CW 90 kg: Wacław „Wac Toja” Osiecki (debiut) – Sebastian „Alterboy” Fabijański (debiut) – walka w K-1, małe rękawice

Karta główna

  • 70,3 kg: Czarek „Czarmagedon” Jóźwik (debiut) – Tomasz „Gimper” Działowy (0-1-0)
  • 83,9 kg: Alan „Alanik” Kwieciński (5-13-1) – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (5-1-0) – walka w K-1, małe rękawice
  • open: Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak (1-0-0) – Michał „Boxdel” Baron (1-2-0) – walka w MMA, klatka rzymska
  • CW 95 kg: Karol „Karolek” Dąbrowski (debiut) – Łukasz „Mandzio” Samoń (debiut) – walka w K-1, małe rękawice
  • CW 68 kg: Robert Karaś (0-0-0) – Filip „Filipek” Marcinek (3-2-0) – walka w K-1, małe rękawice
  • open: Piotr „Szeli” Szeliga (3-2-0) – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (20-9-0) – walka w K-1, małe rękawice
  • 70,3 kg: Mikołaj „Mixer” Magdziarz (0-1-0) – Marcin „Rafonix” Krasucki (1-3-0)
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów 2023 - wybierz firmę z najlepszą ofertą bonusów i promocji na start!

Karta wstępna

  • CW 64 kg: Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (debiut) – Wiktoria „Viki” Jaroniewska (2-0-0)

Typy na Fame MMA 17

Choć naprawdę ciężko byłoby wskazać, które z dzisiejszych walk zapowiadają się najlepiej, musieliśmy jakoś wybrać te, które w tak bogatej karcie przedstawiają się najlepiej. Oczywistym jest, że tym wzbudzającym największe emocje jest pojedynek wieczoru, w którym pewny siebie Amadeusz Roślik podejmie niepokonanego dotychczas (a szalenie doświadczonego) Kamila Łaszczyka. Choć nie ze względów sportowych, wyśmienicie zapowiada się również starcie Pawła Jóźwiaka z Michałem Baronem, a zatem tak właściwie pojedynek dwóch różnych federacji MMA. Obie te walki prześwietlamy poniżej.

Fame MMA 17: Typy na – Amadeusz „Ferrari” Roślik – Kamil „Szczurek” Łaszczyk

Aktualne kursy: 2.45 – 1.45.

Amadeusz “Ferrari” Roślik to zawodnik, który uchodzi za jednego z najbardziej doświadczonych w kategorii freak fighterów. Choć Ferrari większość swoich walk stoczył przeciwko Adrianowi Polańskiemu, w starciach z innymi rywalami radzi sobie dość dobrze. Dziś będzie miał po swojej stronie wszystkie argumenty fizyczne. Jest zawodnikiem młodszym, aż o 9 centymetrów wyższym. Posiada też znacznie większy zasięg rąk (7 centymetrów różnicy), w czym może upatrywać swojej przewagi. Jest też znacząco cięższy od swojego rywala. Nie oznacza to jednak, że w walce tym będzie faworytem. Na pewno będzie się starał w tym pojedynku jak najszybciej zejść do parteru, bo to właśnie tam jego atuty znajdą swoje największe ujście. Czy jednak zdoła to zrobić?

Zalety bukmacheraBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych bukmacherów

Z pewnością nie będzie to łatwe. Kamil Łaszczyk bowiem to zawodnik znacznie bardziej doświadczony, a przede wszystkim pewny siebie i profesjonalny. To bokser, który w całej swojej karierze nie przegrał żadnego pojedynku – a stoczył ich aż 32. Szczurek, jak to o nim mówią, dziś na pewno będzie królował pod względem techniki i kondycji, ale też wytrzymałości. Z pewnością jego głównym atutem będzie tutaj stójka i jeśli zdoła się w niej utrzymać, nie powinien mieć problemów z wypunktowaniem swojego rywala. Uważamy, że to właśnie ta taktyka zostanie dziś przez niego narzucona i ostatecznie przyniesie mu w tym starciu sukces.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Kamila “Szczurka” Łaszczyka (kurs 1.45 na www.Betclic.pl)

UWAGA: W Superbet z kodem promocyjnym „BETONLINE” dodatkowy freebet 34 PLN + cashback 3720 PLN po rejestracji na www.Superbet.pl.

Fame MMA 17: Typy na Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – Michał „Boxdel” Baron

Aktualne kursy: 2.15- 1.58.

Boxdel to szalenie rozpoznawalny włodarz Fame MMA, a jednocześnie osoba znana ze swojej inteligencji, ale też… dużej wagi. Choć na oficjalnej karcie ta nie została ujawniona, można śmiało powiedzieć, że jest ona znacznei wyższa od tej cechującej rywala. Baron swój ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2021 roku, kiedy to przegrał z Don Kasjo (8-1). Swoją “karierę” rozpoczynał zaś od wygranej z Jakubem “Guzikiem” Szymańskim. W swoim drugim – i ostatnim w historii – pojedynku uległ zaś w pierwszej rundzie Kubańczykowi. Dziś na pewno będzie miał przewagę pod względem warunków fizycznych, którymi na pewno przytłoczy swojego rywala. Boxdel wyraźnie wziął się ostatnio za siebie – zrzucił wiele kilogramów (przede wszystkim z uwagi na problemy zdrowotne), a do dzisiejszego pojedynku z pewnością podejdzie z dużą ambicją. Na pewno będzie tutaj silniejszy i jeśli wytrzyma kondycyjnie, powinien poradzić sobie z opontentem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Znacznie starszy, bo aż 48-letni Paweł Jóźwiak w całej swojej historii stoczył zaledwie jeden pojedynek. W październiku bez problemu poradził sobie z Marcinem Najmanem, nokautując go błyskawicznie. Uwagę zwraca przede wszystkim swoim ponadprzeciętnym wzrostem (aż 191 centymetrów), na polu którego będzie na pewno górą. Trenujący u znanego w branży Pawła Szyszki zawodnik z pewnością będzie miał swoje atuty i wiele będzie zależało od tego, czy je wykorzysta. Fakt jest jeden – musi tutaj utrzymywać dystans i starać się zmęczyć swojego przeciwnika. Przeciwnika, który ani nie jest nazbyt doświadczony, ani też nie znajduje się w rytmie walk. Uważamy, że pojedynek ten będzie bardzo wyrównany, jednak stawiamy w nim na ostateczny triumf “gospodarza” tej imprezy.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Michała “Boxdela” Barona (kurs 1.58 na www.Betclic.pl).

UWAGA: Polski bukmacher STS ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 1500 za 3 depozyty + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Typy na Fame MMA 17 – gdzie obstawiać zakłady?

Choć wszyscy legalni bukmacherzy online z pewnością chcieliby zawrzeć galę Fame MMA 17 w swojej ofercie, organizacja również w tej edycji będzie kontynuowała swoją współpracę z firmą Betclic. Ta zakłada wyłączność na posiadanie całego eventu w ofercie. Oznacza to, w telegraficznym skrócie, że nasze typy na Fame MMA 17 obstawimy wyłącznie u tego bukmachera. Konta na pewno nie musimy zakładać z czystego przymusu – buk ten to bowiem obiektywnie atrakcyjna opcja dla wszystkich tych chcących typować na solidnych warunkach.

Zobacz również:

Decydując się na rejestrację, nie zapominajmy, by wykorzystać w Betclic kod promocyjny KODBET, dający nam dostęp do lepszych warunków promocyjnych na start. Koniecznie też wykorzystajmy bonus powitalny. Okazję na obie te rzeczy mamy tylko raz – a jako że dzisiejszego wieczoru dodatkowe środki na pewno nam się przydadzą, nie powinniśmy pozwolić na to, by przeszła nam ona koło nosa.

Transmisja Fame MMA 17 za darmo

Fame MMA 17 za darmo? Stream z nielegalnego źródła nie będzie potrzebny! Jak się bowiem okazuje, włodarze postanowili udostępnić walkę w ramach karty wstępnej całkowicie nieodpłatnie, na swoim oficjalnym kanale YouTube. Jeśli jednak chodzi o pozostałe starcia, będziemy musieli wykupić do nich dostęp w formule PPV (pay per view). Cena dostępu do całego wydarzenia kosztuje 34,99 zł w pakiecie Basic, który proponuje nam jakość 720p oraz dostęp do retransmisji przez 48 godzin po zakończeniu eventu. W wyższym pakiecie Premium, kosztującym 39,99 złotych otrzymamy z kolei jakość 1080p oraz aż 7-dniowy dostęp d re-transmisji. Co więcej, zobaczymy też Lożę Szyderców i wiele ekskluzywnych materiałów (między innymi training day).

5 / 5. Ocen: 55

Podobne artykuły

Back to top button