Typy na KSW 64 – sobota, 23 października 2021 – co obstawiać?

Już 23 października w Atlas Arenie w Łodzi rozpocznie się 64. gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) – najpopularniejszej w Polsce federacji MMA, która zrzesza w sobie wielu znanych i solidnych zawodników. Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo emocji dla osób zainteresowanych mieszanymi sztukami walki. Nie tylko kibice będą dziś mieli co robić. Tak ciekawego wieczoru nie mogą przegapić również osoby obstawiające spotkania sportowe. Walk, na które będzie można postawić będzie tu wiele. 

typy na ksw 64
Typy na KSW 64 – sobota, 23 października 2021 – co obstawiać?

W naszym przeglądzie przyjrzymy się najciekawszym walkom dzisiejszego wieczoru i postaramy się przedstawić nasze typy na KSW 64. Dla osób zainteresowanych galą przygotowaliśmy pełną kartę walk. Podpowiemy też, gdzie oglądać KSW 64 oraz gdzie je obstawiać, by robić to na najlepszych dla siebie warunkach.

Typy na KSW 64: karta walk – co obstawiać?

Na karcie walk dzisiejszej gali KSW 64 znalazło się miejsce dla dziewięciu różnych pojedynków. Tym zdecydowanie najbardziej elektryzującym będzie oczywiście walka wieczoru, w której Sebastian Przybysz podejmie rękawice z doświadczonym Bruno Augusto dos Santosem. Kibiców i obstawiających z pewnością bardzo zaciekawi Pojedynek Msriusza Pudzianowskiego. Pytanie w tym wszystkim rodzi się jednak jedno: gdzie darmowa transmisja KSW 64? Niestety, ale organizatorzy nie przewidzieli takowej. Za dostęp do walk trzeba będzie zapłacić – całość bowiem będzie emitowana, tradycyjnie już, w modelu PPV (Pay per View). Opcją jest także obejrzenie całej gali na żywo. Bilety na KSW 64 są jeszcze dostępne. Cały event odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie już dzisiaj, 23 października tego roku. Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk zaznaczając, że pojedynki Przybysza i Pudzianowskiego odbędą się na samym końcu gali. Dokładne godziny nie zostały jednak ujawnione.

  1. 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 Sub) – Filip Pejić (15-5-2, 10 KO, 3 Sub)
  2. 65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) – Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)
  3. 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) – Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)
  4. 56 kg/123 lb: Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) – Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO)
  5. 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (12-1, 9 KO, 2 Sub) – Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub)
  6. 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-5, 3 KO, 7 Sub) – Jason Radcliffe (16-8, 10 KO, 4 Sub)
  7. 93 kg/205 lb: Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) – Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub)
  8. +120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) – Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0, 2 KO)
  9. 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) – Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub) – walka wieczoru
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Typy na KSW 64 – najważniejsze walki

Choć na dzień dzisiejszy zostało zaplanowane aż dziewięć walk, dwie z nich najbardziej elektryzują fanów MMA oraz osoby parające się jego obstawianiem. Oczywiście najciekawiej prezentuje się walka wieczoru, w której Sebastian Przybysz zwalczy o pas wagi koguciej z Bruno Augusto dos Santosem. W drugim najbardziej interesującym pojedynku dojdzie do starcia Pudzianowskiego z Ousmane Dia. Ten miał już się odbyć na gali KSW 59, jednak w ostatniej chwili Ousmane z niego wypadł. Wszystko wskazuje na to, że dziś – po wielu miesiącach oczekiwania – wreszcie do niego dojdzie. Nasze typy bukmacherskie na obie te walki zamieszczamy poniżej.

KSW 64: Typy na walkę Sebastian Przybysz – Bruno Augusto dos Santos

Aktualne kursy:

Pochodzący z Gdyni 28-letni Sebastian Przybysz jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny MMA, czego potwierdzeniem może być sam fakt jego obecności w walce wieczoru. Przybysz rzadko kiedy przegrywa. Widać jest też, że dokonuje bardzo szybkiego progresu. Dowodem na to mogą być jego dwa starcia Chorwatem Antunem Raciciem. Podczas gdy trzy lata temu musiał mu ulec, w marcu tego roku już nad nim zwyciężył. Główną mocą Przybysza jest walka w stójce. To tutaj króluje i to tu zapewne będzie szukał swojej wygranej. Najprawdopodobniej przez knockout, gdyż tak właśnie najbardziej lubi kończyć swoje pojedynki. Sebastian nie jest zawodnikiem szalenie doświadczonym. Szybko się jednak uczy, dysponuje młodzieńczym wigorem i na pewno jest tutaj faworytem. 

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Oczywiście nie należy z góry przekreślać dzisiejszego rywala polskiego zawodnika. Dos Santos jest od niego jeszcze młodszy. Zaledwie 22 lata to wiek, w którym nie można mieć dużego doświadczenia. Brazylijczyk bardzo dobrze radzi sobie w parterze i na pewno będzie się starał doprowadzić do obalenia. Jest zwinny i szybki, jednak to Polak przewyższa go pod większością statystyk. Ma znacznie większy zasięg, który z pewnością pozwoli mu trzymać rywala na bezpieczny dystans. Stawiamy na jego zwycięstwo. Uważamy, że osiągnie je przez knockout.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Sebastiana Przybysza (kurs 1.55 na www.STS.pl).

KSW 64: Typy na walkę Mariusz Pudzianowski – Serigne Ousmane „Bombardier” Dia

Aktualne kursy:

Pojedynek dwóch rosłych zawodników, obaj z których już dawno czasy swojej świetności mają ze sobą. Obaj mężczyźni mają obecnie 44 lata i na pewno nie jest to wiek, który pozwoliłby im radzić sobie z rywalami z najwyższej półki. Zapewne właśnie dlatego zostali oni zestawieni właśnie ze sobą.

Po stronie Mariusza Pudzianowskiego leży przede wszystkim doświadczenie. Choć z MMA związek ma od stosunkowo niedawna, ze sportem ma do czynienia prawie przez całe swoje życie. Co ważne, prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i stale dba o swoją formę. Nie tylko ze względu na uczestnictwo w federacji KSW. Pudzian jest wielokrotnym zdobywcą pucharu Strongman. Jako niegdyś najsilniejszy człowiek na świecie wciąż dysponuje olbrzymią siłą. Dowodem na to może być już dziesięć zwycięstw przez knockout. Mariusz przede wszystkim jednak jest zawodnikiem inteligentnym. Doskonale przygotowuje się do każdego swojego spotkania, faktycznie miażdżąc swoich rywali. Umiejętnie gospodaruje też swoimi siłami, dzięki czemu często przewyższa swoich przeciwników kondycyjnie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bombardier to z drugiej strony chodzący głaz. Senegalczyk imponuje swoimi parametrami fizycznymi. Mierzy aż dwa metry, a waży – 140 kilogramów. Sprawia to jednak, że jest mało zwinny i ma niewielkie pole do manewru. Dia przede wszystkim jednak jest bardzo mało doświadczony. Mimo wieku, do tej pory stoczył zaledwie dwa pojedynki w MMA. Oba wygrał przez knockout, jednak w obu walczył z debiutantami. Jedna z walk okazuje się przy tym być kontrowersyjna – pojawiły się bowiem zarzuty, jakoby miała być ustawiona. Niezależnie jednak od tego, Dia jest zawodnikiem obiektywnie gorszym. Naszym zdaniem przegra, a Pudzianowski poradzi sobie z nim dość szybko.

Nasz typ na walkę: zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego (kurs 1.35 na www.eFortuna.pl).

KSW 64 – gdzie obstawiać galę?

Tak jak to zwykle bywa w przypadku MMA, nie wszyscy legalni bukmacherzy prezentują swoją ofertę na wyżej wspomnianą galę. Gdzie obstawiać KSW 64, by robić to na dobrych dla siebie warunkach? 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Naszym zdaniem najlepiej jest postawić na pewniaka. Doskonałą ofertę na KSW 64 prezentują bowiem bukmacherzy online STS oraz Fortuna. Obaj pozwalają obstawiać każdą z dzisiejszych walk. Faktem jest też, że obaj prezentują wysokie kursy bukmacherskie i obaj dysponują bardzo kuszącą ofertą promocyjną. Taką, która jest nie tylko bardzo atrakcyjna, ale też nie zawiera w sobie haczyków. 

My z naszej strony polecamy założenie konta u obu wspomnianych bukmacherów. Zwłaszcza że obaj świetnie się uzupełniają. To co u jednego jest dostępne na gorszym kursie, u innego jest oferowane na kursie bezkonkurencyjnym. I odwrotnie. Rejestracja u obu bukmacherów pozwoli nam więc mieć dostęp do najlepszej oferty, ale nie tylko m dodatkowo bowiem da nam możliwość skorzystania z dwóch bonusów powitalnych. Co więcej, u obu buków możemy wpisać kod promocyjny BETONLINE. Dzięki niemu jeszcze lepiej zadbamy o swój budżet, za darmo go podnosząc. Nie zapominajmy jednak, że jego wpisanie możliwe jest wyłącznie w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego. Warto o nim pamiętać, gdyż okazja na to nie pojawi się już nigdy w przyszłości.

5 / 5. Ocen: 7

Podobne artykuły

Back to top button