Midtjylland – Legia: Kursy, składy, typy bukmacherskie (24.08.2023)

Jako jedyni na placu boju w walce o fazę grupową Ligi Konferencji pozostali już tylko gracze z naszej pięknej stolicy. Czy podróż do Danii będą mogli za jakiś czas wspominać z radością? Nasze Midtjylland – Legia typy wiele w tej kwestii wyjaśnią. Serdecznie zapraszamy.

Midtjylland - Legia typy
Midtjylland – Legia: Kursy, składy, typy bukmacherskie (24.08.2023)

Midtjylland – Legia analiza bukmacherska

Emocjami, jakie miały miejsce w końcówce rewanżowego starcia Legii z Austrią Wiedeń, spokojnie można byłoby obdzielić kilka innych spotkań. Kibice Wojskowych raczej nie mogli narzekać na nudę, chociaż spora część z nich wolałaby na pewno być świadkami nieco pewniejszego awansu swoich pupili.

Przed dwumeczem z Midtjylland szczególnie może martwić dość kiepska dyspozycja defensorów klubu z Warszawy. W czterech meczach eliminacyjnych Ligi Konferencji formacja obronna Legii dopuściła do utraty aż 9 bramek. Nie wygląda to niestety zbyt dobrze, a przecież przed Legionistami jeszcze najtrudniejsze z dotychczasowych wyzwań.

Kosta Runjaic będzie musiał na pewno wymyślić na popularnych Wilków coś specjalnego. Wyobraźnia byłego szkoleniowca Pogoni Szczecin wydaje się być dość rozległa, a więc my o rozstrzygnięcie pierwszej batalii z Duńczykami jesteśmy jakoś dziwnie spokojni. 

Zalety bukmacheraBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych bukmacherów

Midtjylland – Legia kursy bukmacherskie

Wśród polskich graczy będą na pewno dominowały zakłady na wygraną podopiecznych Kosty Runjaica. Poleca się w takim przypadku rzucić nieco bliżej okiem na ofertę bukmachera GO+bet, gdyż to właśnie on wycenił podobny scenariusz zdecydowanie najwyżej (3.81).

Dużo niższy kursem, bo wynoszącym raptem 2.00 określono natomiast prawdopodobieństwo triumfu gospodarzy. Taką propozycję podrzucił swoim klientom Superbet.

Jeśli chodzi natomiast o remis, to tu ponownie trzeba wspomnieć o firmie GO+bet. Jeden z najmłodszych podmiotów na polskim rynku zakładów wzajemnych opatrzył podobny przebieg zdarzeń przelicznikiem 3.73.

BukmacherMidtjyllandRemisLegia
STS1.953.704.03
Superbet2.003.603.75
Fortuna1.943.603.75

Midtjylland – Legia typy bukmacherskie

Podróż na trudny skandynawski teren będzie z pewnością wymagała od Pawła Wszołka i jego klubowych kolegów dość sporych poświęceń. Stare porzekadło mówi jednak, iż sukces rodzi się w bólach. Tutaj prawdopodobnie będziemy mieli tego dobitny przykład.

Każdy, kto liczy na wielkie piłkarskie widowisko, powinien raczej zdecydować się na obserwacje innego spotkania. Na MCH Arenie dojdzie bowiem do zapewne do tzw. walki na noże. Przed arbitrem odpowiedzialnym za prowadzenie tych zawodów naprawdę trudny wieczór. Na 99% będzie zmuszony ukarać zawodników obydwu ekip co najmniej pięciokrotnie (powyżej 4.5 ŻK – 1.75 STS).

Dodatkowo jednym z bohaterów warszawian po raz kolejny może być Tomas Pekhart. Czeski napastnik przeżywa drugą, bądź nawet już trzecią młodość i niewykluczone, że raz jeszcze to właśnie od jego dyspozycji może zależeć korzystny wynik zespołu rozgrywającego swoje domowe mecze przy ul. Łazienkowskiej (Pehkart strzeli gola – 3.50 STS).

  • powyżej 4.5 ŻK – 1.75 STS
  • Pehkart strzeli gola – 3.50 STS

Midtjylland – Legia składy

Stuprocentowej pewności oczywiście nie mamy, ale niewykluczone, że oba zespoły przystąpią do bezpośredniego pojedynku w następujących składach:

Midtjylland: Lossl – Paulinho – Juninho – Gartenmann – Sorensen – Gigovic – Olsson – Simsir – Charles – Franculino – Cho

Legia: Tobiasz – Ribeiro – Augustyniak – Jędrzejczyk – Kun – Elitim – Slisz – Wszołek – Gual –  Pekhart – Josue

Gdzie obejrzeć spotkanie Midtjylland – Legia?

Z meczu Midtjylland – Legia transmisja będzie dostępna m.in. na antenach stacji TVP Sport, jak również za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl, a także aplikacji mobilnej TVP Sport.

Pierwszy gwizdek samego starcia zaplanowano natomiast na godz. 20:00 w dniu 24 sierpnia 2023 roku.

Zobacz pozostałe typy na dzisiaj z piłki nożnej.

5 / 5. Ocen: 68

Podobne artykuły

Back to top button