Typy na FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław (sobota, 27 listopada 2021)

Już w najbliższą sobotę, 27 listopada tego roku we Wrocławiu wystartuje kolejna gala MMA Fight Exclusive Night (FEN). Polska federacja wciąż się rozkręca, a na wieczór przygotowała całe mnóstwo atrakcji – ciekawych zarówno z perspektywy wielbiciela mieszanych sztuk walki, jak i osoby zamierzającej obstawiać własne typy bukmacherskie właśnie w jej obrębie.

fen 37 typy
Typy na FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław (sobota, 27 listopada 2021)

Gala będzie otwarta na kibiców, w związku z czym jeśli nie chce się jej oglądać w telewizji czy Internecie, zawsze można zakupić bilet i pojawić się we Wrocławiu. Na miejsce jej rozgrywania organizatorzy wybrali Halę Orbita w tym właśnie mieście. FEN 37 będzie ostatnią tegoroczną galą zorganizowaną przez polską federację. We Wrocławiu gościć będzie już po raz dziesiąty.

Typowanie FEN 37 – karta walk

Na galę FEN 37 jej organizatorzy przygotowali dziesięć ekscytujących walk, cztery spośród których mają zostać rozegrane o pas mistrzowski. W walce wieczoru Szymon Bajor podejmie Adama Wieczorka – to właśnie tym pojedynkiem promowane jest całe to wydarzenie sportowe. W trakcie gali będzie można też zobaczyć aktualnego mistrza federacji, Mateusza Rębeckiego, który już po raz siódmy podejdzie do obrony swojego mistrzowskiego pasa. Pojedynek, który również przyciągnie do siebie wielu kibiców to walka Dominika Zadory z Anatolijem Hunanyanem, rozegrana na zasadach K-1. Pełną kartę walk prezentujemy poniżej.

Gdzie obejrzeć galę FEN 37? Oprócz tego, że będzie ona możliwa do zobaczenia na żywo, we Wrocławiu, to jeszcze będzie dystrybuowana przez kanały cyfrowe. Dostęp do niej w formule Pay per View można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony (wspierającej Chromecast do przekazywania obrazu na telewizor) lub też przy skorzystaniu z oferty platformy Polsat Go Box, dostępnej nie tylko dla abonentów Polsatu, ale i wszystkich użytkowników jego nowej usługi. Jego cena to 35 złotych. Start transmisji zaplanowany został na godzinę 19:00, jednak poleca się dokonanie zakupu nieco wcześniej. Zwłaszcza że to chwilę trwa.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • 120.2 kg.: Szymon Bajor (22-9-0) – Adam Wieczorek (10-2-0)
  • 70.3 kg.: Mateusz Rębecki (14-1-0) – Arkadiy Osipyan (7-2-0)
  • 77.1 kg.: Adrian Zieliński (20-11-0) – Szymon Dusza (10-6-0)
  • 61.2 kg.: Mariusz Joniak (8-4-0) – Lukáš Chotěnovský (6-0-0)
  • 83.9 kg.: Krystian Bielski (8-3-0) – Piotr Kuberski (8-1-0)
  • 77.1 kg.: Cezary Oleksiejczuk (7-2-0) – Aigun Akhmedov (22-2-0)
  • 77.1 kg.: Dominik Zadora – Anatoly Hunanyan
  • 94.8 kg.: Adam Kowalski (13-6-1) – Mario Žgela (4-2-0)
  • 52.2 kg.: Barbara Nalepka – Hanna Gujwan
  • 93 kg.: Łukasz Olech (3-0-0) – Paweł Całkowski (7-1-0)

Warto wiedzieć: choć organizatorzy gali ujawnili pełną kartę walk, nieznana jest jeszcze kolejność rozgrywanych pojedynków. Jedno jest tylko pewne – walka wieczoru między Szymonem Bajorem a Adamem Wieczorkiem rozegrana zostanie na samym końcu, po każdym innym pojedynku.

Typy na FEN 37

Gala FEN 37 jeszcze przed jej rozpoczęciem się zapowiada się na jedną z najbardziej emocjonujących. W jej trakcie stoczone zostaną bowiem aż cztery pojedynki mistrzowskie. Tym  najciekawszym, a zarazem będącym walką dzisiejszego wieczoru będzie pojedynek Bajora z Wieczorkiem. W drugim, który przeanalizujemy poniżej. Oleksiejczuk podejmie Akhmedova. W dwóch pozostałych zaś Zadora zawalczy z Hunanyanem, a Rębecki z Osipyanem.

Typy na walkę wieczoru Szymon Bajor – Adam Wieczorek

Aktualne kursy: bukmacherów

Szymon Bajor w pojedynku mistrzowskim pierwotnie miał zawalczyć z Michałem Andryszakiem. Z powodu jego kontuzji jednak, nowym rywalem mężczyzny stał się Adam Wieczorek. Stawką tej walki będzie tymczasowy pas mistrzowski w kategorii ciężkiej.

Jak przystało na walkę wieczoru, pojedynek ten kształtuje się na taki bardzo wyrównany. Szymon Bajor dość niedawno, bo w marcu 2019 roku, dołączył do federacji FEN, niemal błyskawicznie po tym rozprawiając się z Grzegorzem Cieplińskim. Z zaledwie dwiema przegranymi na swoim koncie, Bajor jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym, ale i zarazem solidnym pod względem swoich warunków fizycznych. Swoje doświadczenie zdobywał zresztą nie tylko w Polsce, ale i w Rosji. Na swoim koncie ma wygraną z Marcinem SIanosem, ale też techniczny nokaut z Ednalo Oliveirą. Wcześniej walczył już dla organizacji KSW oraz Rizin. Jest na pewno zawodnikiem bardzo doświadczonym i uparcie dążącym po swoje. Jego mocną stroną jest cierpliwość i doskonałe przygotowanie do każdej kolejnej walki. Dobrze zna wszystkie bolączki swoich rywali i zawsze stara się je bezwzględnie wykorzystywać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Adam Wieczorek nie jest znalezionym na szybko zastępcą kontuzjowanego zawodnika, a prawdziwym pretendentem do tytułu mistrzowskiego federacji. Pewną część swojej kariery spędził w znakomitym UFC, w którym rozegrał trzy walki. Zaledwie jedną z nich przegrał. Na swoim koncie ma wygrane z wieloma znakomitymi zawodnikami. Pokonał między innymi Anthony’ego Hamiltona (jednogłośna decyzja sędziów), czy Arjana Singh Bhullara (poddanie). Wieczorek swoją karierę rozpoczął w 2011 roku i przez siedem pierwszych jej lat uległ zaledwie raz. Wcześniej zaś był mistrzem organizacji PLMMA w kategorii ciężkiej (tytuł zdobył w walce z Kevinem Wiwatowskim). Ta walka będzie dla niego pierwszą jaką stoczy od trzech lat. Może się to okazać dla niego zgubne. O ile ma bowiem swoje doświadczenie i jest zawodnikiem bardzo wszechstronnym, może zabraknąć mu obycia w oktagonie. Dzisiejszy rywal może to wykorzystać, szybko sprowadzając go do parteru i tam kończąc zadanie. Stójka to domena Wieczorka i z pewnością będzie chciał się w niej utrzymać. My spodziewamy się jednak, że ten pojedynek zakończy się wygraną Bajora.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Szymona Bajora (kurs 1.75 na www.STS.pl).

Typy na walkę Cezary Oleksiejczuk – Aigun Akhmedov

Aktualne kursy:

Pojedynek, który zostanie stoczony o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. Zdecydowanym faworytem naszym, ale i wszystkich polskich bukmacherów jest w nim Cezary Oleksiejczuk. Mężczyznę ostatnio mogliśmy zobaczyć na gali FEN 34, kiedy to rozprawił się z Szymonem Duszą na pełnym dystansie, pokazując przy tym świetne przygotowanie kondycyjne oraz techniczne. Nie jest to jednak jedyna walka, którą ostatnimi czasy jest on w stanie się pochwalić. Wcześniej, w czasie FEN 32, w pierwszej rundzie rozbił Djamila Chana. Jest zawodnikiem doświadczonym i doskonale radzącym sobie ze swoimi przeciwnikami. Przede wszystkim jednak jest w dobrej formie i wykazuje się dużą pewnością siebie.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Akhmedov, jego dzisiejszy rywal, również nie jest kimś, z kim warto zadzierać. Mimo jednak, że jest szalenie doświadczony (odbył znacznie więcej walk od Polaka, zdobywając przy tym dwa razy więcej zwycięstw przez nokaut i pięć więcej przez poddanie), nie pokazuje dobrego rytmu pojedynkowego. Prawda, jest bardzo solidny. Ustępuje jednak swojemu rywalowi pod względem motoryki i przygotowania fizycznego. Większość ze swoich walk wygrywał przed czasem i podobnych zamiarów można się spodziewać również i dziś. Naszym jednak zdaniem okażą się one bezskuteczne.

Nasz typ na tę walkę: zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka (kurs 1.47 na www.eFortuna.pl).

Typy na FEN 37 – gdzie obstawiać walki u bukmachera?

Zdecydowanie najlepszymi bukmacherami do tego, by obstawiać swoje typy na FEN 37 są bukmacherzy online Fortuna oraz STS.

STS bonus bez depozytu
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus bez wpłaty własnej

Obaj popularni bukmacherzy są praktycznie bezkonkurencyjni pod względem swojej oferty kursowej, ale też pozwalają na obstawianie każdego z dzisiejszych pojedynków. Dają przy tym bardzo duże pole do tego, by zwiększyć swój budżet na zakłady bukmacherskie – zupełnie za darmo. Aby to zrobić, wystarczy i nich skorzystać z bonusu powitalnego poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym. Bardzo dobrą opcją jest też sięgnięcie po kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu jest się w stanie dodatkowo dorzucić nieco środków do własnego początkowego budżetu. Wpisanie kodu również możliwe jest wyłącznie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. 

Jeśli planujemy obstawianie większej liczby walk powinniśmy rozważyć założenie swojego konta j obu wspomnianych bukmacherów. Pozwoli to nam mieć dostęp do oferty najlepszej dla konkretnego pojedynku. Niezależnie od tego, między jakimi zawodnikami byłby on rozgrywany.

5 / 5. Ocen: 5

Podobne artykuły

Back to top button