Baltimore Ravens przegrywa z Las Vegas Raiders w pierwszym tygodniu sezonu 2021 NFL

W pierwszym w tym sezonie spotkaniu w ramach ligi NFL zespół Baltimore Ravens przegrał z drużyną Las Vegas Raiders wynikiem 27-33. Spotkanie pełne było emocji i rozstrzygnęło się dopiero w czasie dodatkowym. Wynik obu drużyn oznacza, że po raz pierwszy od 2002 roku wszystkie cztery zespoły AFC West rozpoczęły sezon wynikiem 1-0. To z pewnością wspaniałe, a zarazem bardzo ważne zwycięstwo dla zespołu prowadzonego przez Jona Grudena.

Baltimore Ravens przegrywa z Las Vegas Raiders w pierwszym tygodniu sezonu 2021 NFL

Spotkanie nie należało do bardzo łatwych dla Las Vegas Raiders – zespół musiał bowiem radzić sobie bez jakiegokolwiek dopingu ze strony swoich fanów. Ci musieli oglądać mecz sprzed telewizorów z uwagi na pandemię koronawirusa.

Raiders od początku oddali inicjatywę swoim rywalom, co Baltimore Ravens szybko wykorzystali. Szybko wyprowadzili się na prowadzenie, pozyskując wynik 14-0, który udało im się utrzymać przez dość długi czas. Raidersom udało się jednak wyrównać i doprowadzić do dogrywki. Wszystko za sprawą Daniela Carlsona, któremu udało się zdobyć gola w polu na dwie sekundy przed końcem czwartej kwarty. Mecz w dogrywce okazał się bardzo wyrównany i emocjonujący, a Las Vegas Raiders pokazało, że jest w stanie walczyć do końca – nawet na nie do końca przyjaznym dla siebie terenie. Spotkanie dopięło świetne podanie Dereka Carra, które wykończył Zay Jones spektakularnym touchdownem.

W drugim tygodniu rywalizacji w sezonie 2021 NFL drużyna Baltimore Ravens zawalczy w bardzo ciężkim dla siebie spotkaniu z zespołem Kansas City Chiefs, który swoje pierwsze spotkanie wygrał w sposób zdecydowany. Las Vegas Raiders z kolei podejmie u siebie drużynę Pittsburgh Steelers, która w swoim meczu otwarcia również zaprezentowała się w sposób dość dobry. Oba spotkania odbędą się w nadchodzącą niedzielę, 19 września 2021 roku.

Wszystkie mecze nadchodzącej kolejki rywalizacji już teraz pozwalają obstawiać najlepsi bukmacherzy online. Ich oferta jest stale aktualizowana – w szczególności w kontekście kursów. Jeżeli więc planuje się, by obstawiać swoje typy na NFL, warto śledzić ją na bieżąco.

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

Back to top button