Urugwaj – Korea Południowa: Typy, kursy, zakłady (24.11.2022)

Już o godzinie 14:00, 24 listopada zobaczymy pierwsze starcie w grupie H Mistrzostw Świata w Katarze. Jeden z jej faworytów, Urugwaj, podejmie underdoga – zespół Korei Południowej. Czy którejś z tych drużyn uda się dziś zbliżyć ku awansowi? Zobacz typy na mecz Urugwaj – Korea Południowa!

typy urugwaj korea południowa
Urugwaj – Korea Południowa: Typy, kursy, zakłady (24.11.2022)

Zobacz także nasze typy bukmacherskie na inne dzisiejsze mecze: Szwajcaria – Kamerun (11:00), Portugalia – Ghana (17:00) oraz Brazylia – Serbia (20:00).

Typy, kursy na mecz Urugwaj – Korea Południowa

Aktualne kursy na Urugwaj – Korea Południowa:

  • 1.75 – 3.705.40 (Fortuna),
  • 1.75 – 3.50 – 5.20 (STS),
  • 1.79 – 3.60 – 5.00 (Superbet).

Urugwaj to drużyna, która Mistrzostwo Świata zdobyła ostatnio w 1950 roku, a która na pewno jest zespołem szalenie ambitnym. W większości turniejów, w których brała udział wychodziła z grupy – i tego samego będzie oczekiwała na tegorocznym mundialu. Dziś zagra przeciwko zespołowi znacznie gorszemu i słabiej przygotowanemu do rywalizacji. Urugwajczycy wciąż dysponują świetnym składem – być może po raz ostatni na MŚ. Ciężko jest nie przypuszczać, że będą chcieli to wykorzystać.

Warto wiedzieć: 5 z 6 spotkań z Koreą zakończyło się zwycięstwem Urugwajczyków. W jednym wygrała Korea Południowa.

Jeżeli chodzi o Koreę Południową, ta ma na swoim koncie znacznie mniej sukcesów. Trzeba jednak powiedzieć, że jej ostatnie wygrane z Islandią czy Kamerunem mogą dawać jej nieco pewności siebie. Na pewno jest ona w stanie pokazać się z dobrej strony. To jednak może nie wystarczyć na Urugwaj – nawet w sytuacji, w której przegrywa on mecz towarzyski z Iranem. Uważamy, że Korea dziś przegra. Liczymy jednak na zaciętą rywalizację.

Typ na dziś: zwycięstwo reprezentacji Urugwaju (kurs 1.80 na www.Betfan.pl).

UWAGA: Polski bukmacher Betfan ma dla nowych graczy z kodem promocyjnym BETONLINE 200% do 300 PLN + 1000 PLN za kolejny depozyt na www.Betfan.pl.

Zakłady na mecz Urugwaj – Korea Południowa

Planując obstawianie dzisiejszego meczu, wcale nie musimy skupiać się na tym, kto wygra. Legalni bukmacherzy online przygotowali dla nas wiele innych rynków, z których duża część jest ciekawsza i na pewno bardziej opłacalna. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

BukmacherKursy na Urugwaj – Korea Południowa
Betfan1.80 – 3.45 – 4.90
Superbet1.79 – 3.60 – 5.00
STS1.75 – 3.50 – 5.20
Kursy bukmacherów na mecz Urugwaj – Korea Południowa
  • Bardzo możliwe, że Urugwaj strzeli dziś więcej niż jedną bramkę. Postawimy na to, po dobrym kursie 2.09, w serwisie STS.
  • Możemy tutaj postawić na wygraną Urugwaju przy handicapie bramkowym 0:2. Kurs aż 6.95 znajdziemy na stronach Betfanu.
  • Niewykluczone, że gra tutaj będzie agresywna. Warto postawić na to, że każda drużyna otrzyma powyżej jednej kartki. Zrobimy to w serwisie internetowym Fortuny, po kursie 2.50.

KOD: BETONLINE

W SUPERBET 3754 PLN NA START

Bukmacherzy – u którego obstawiać typy Urugwaj – Korea Południowa?

Chcemy obstawiać dzisiejszy mecz na dobrych dla nas warunkach? Koniecznie spójrzmy na to, co oferują nam najlepsi bukmacherzy online. Wybierzemy ich przez ranking najlepszych bukmacherów lub też patrząc na firmy, które cieszą się największą popularnością – między innymi STS, Fortuna czy Superbet. Liczą się kursy bukmacherskie, swoboda typowania, ilość dostępnych rynków i kody promocyjne. Z wielu z nich skorzystamy już przy rejestracji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Tak działa u powyższych buków, ale i w firmie Betclic kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu szybko zwiększymy nasz budżet na zakłady. Dołóżmy do tego bonus powitalny, a będziemy gotowi na to, by obstawiać z maksymalnie zwiększonym budżetem. Bukmacherzy na mundial nie żałują promocji i bonusów na te mistrzostwa.

5 / 5. Ocen: 22

Urugwaj - Korea Południowa: Kto wygra mecz?

Urugwaj - 50%
Remis - 30%
Korea Południowa - 20%

33%

Urugwaj - Korea Południowa to mecz, w którym teoretycznie Urugwajczycy powinni wygrać przynajmniej dwoma bramkami, my w 2002 roku myśleliśmy tak samo, że łatwo sobie poradzimy z niskimi piłkarzami z Azji, skończyło się sromotną porażką 3:0. Dzisiaj to się raczej nie powtórzy, ale trzeba być ostrożnym i nie inwestować całego budżetu na ten mecz.

Podobne artykuły

Back to top button