Świątek wygra Wimbledon? Betfan proponuje kurs aż 50.0!

Wyjątkowo wysoki kurs aż 50.0 przygotował Betfan na to, że Iga Świątek wygra Wimbledon 2022. Pokazujemy, w jaki sposób można skorzystać z tej promocji.

Świątek wygra Wimbledon? Betfan proponuje kurs aż 50.0!
Świątek wygra Wimbledon? Betfan proponuje kurs aż 50.0!

Betfan daje kurs 50.0 na Igę Świątek

Pod koniec czerwca rusza znany wielkoszlemowy turniej Wimbledon. To, co dla polskich kibiców powinno być najważniejsze: Iga Świątek jest główną faworytką do wygrania tej imprezy. Bukmacherzy na tyle wierzą w Polkę, że stawiając na nią 100 zł można zyskać tylko dwa razy tyle, co jest bardzo niską stopą zwrotu jak na zakład długoterminowy.

Legalny bukmacher Betfan przygotował coś wyjątkowego. Tylko teraz można na stronie www.Betfan.pl zagrać na to, że Świątek wygra Wimbledon, korzystając z promocyjnego kursu aż 50.0. Przy postawieniu 5 zł daje to aż 220 zł wygranej. W innych miejscach trzeba byłoby zainwestować przynajmniej 100 zł, by mieć szansę na taki zysk.

Betfan daje kurs 50.0 na to, że Świątek wygra Wimbledon
Betfan daje kurs 50.0 na to, że Świątek wygra Wimbledon

Opłacalne stawianie na triumf Świątek w Wimbledonie

Specjalny kurs nie jest dostępny tam, gdzie gra się na tenis typy w Betfan. Znaleźć go można w specjalnej zakładce, jednak aby możliwe było postawienie kuponu promocyjnego, w pierwszej kolejności należy spełnić warunki oferty. A są to:

  • założenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.Betfan.pl
  • dokonanie wpłaty co najmniej 55 zł
  • postawienie zakładu bez ryzyka za minimum 50 zł

Akcja trwa do końca 27 czerwca i jest skierowana jedynie do nowo zarejestrowanych klientów Betfan. Na jedno konto można otrzymać tylko jedną wygraną z zakładu z powiększonym kursem. Zyskane środki są od razu traktowane jak gotówka, co oznacza, że nie trzeba ich wypłacać. Jeżeli ktoś postawi 5 zł i wygra 220 zł, będzie mógł od razu przelać środki na konto bankowe i wykorzystać na dowolny cel.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wykorzystać kurs 50.0 na zwycięstwo Świątek w Wimbledonie 2022?
🎾 🎾 🎾

  1. Rejestracja u bukmachera za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie internetowej www.Betfan.pl
  2. Zdeponowanie co najmniej 55 zł i zagranie kuponu za 50 zł lub więcej
  3. Postawienie 5 zł w kuponie SOLO na wygraną Świątek w Wimbledonie 2022.

Proponowane są różne promocje bukmacherskie dla nowych graczy. W Betfan można za rejestrację otrzymać w pierwszej kolejności zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 zł, a do tego również 100% do 1000 zł przy drugiej wpłacie.

Wygrane z promocyjnego kursu trafiają na konto tak samo, jak każde inne zyskane pieniądze. Postawienie na wygraną Świątek po kursie 50.0 nie wyklucza grania także na inne wydarzenia związane z tegorocznym Wimbledonem.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 157

Podobne artykuły

Back to top button