Fortuna Pewniak LIVE - 20 PLN dla każdego!

Za obstawianie 1/8 finału Ligi Mistrzów można odebrać w Fortunie aż 20 złotych pewnego bonusu i to bez warunków obrotu. Chcecie poznać szczegóły? 


Oferta jest przeznaczona dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na www.eFortuna.pl. W tym przypadku aktywna jest Fortuna aplikacja mobilna, tak więc nie trzeba grać tylko i wyłącznie na tradycyjnej stronie internetowej. 

Bonus 20 PLN jest pewniakiem, co oznacza, że otrzymuje się bez względu na to, jak rozstrzygną się postawione przez nas mecze. Istotne jest to, by zagrać co najmniej jeden typ z Ligi Mistrzów we wtorek (18 lutego) i jeden typ z Ligi Mistrzów w środę (19 lutego). 

Fortuna Pewniak LIVE. Bonus na Ligę Mistrzów - 20 PLN!

Promocja nie jest dostępna więcej niż jeden raz, tak więc każdy gracz może zgarnąć maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe pieniądze są przyznawane automatycznie, a to oznacza, że nie trzeba się po nie zgłaszać w jakiś specjalny sposób. 

Oferta obowiązuje do 19 lutego do godziny 23.59. Wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą być rozstrzygnięte do tego terminu. 

Jeżeli ktoś nie posiada jeszcze darmowego konta typerskiego, może założyć je na www.eFortuna.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE, a na start do zdobycia jest 20 PLN po rejestracji, do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 100 PLN jako zakład bez ryzyka! 

Przypominamy, że promocja na 1/8 finału Ligi Mistrzów przygotowana też została przez Betclic Polska.


Bonus dostępny na stronie www.eFortuna.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550Odbieram bonus