Betclic: Piłkarski jackpot i kurs 2,00 na City!

Kurs 2,00 na zwycięstwo Manchesteru City, a do tego nawet 10.000 PLN dla eksperta od typowania Ekstraklasy! Sprawdźcie promocje Betclic Polska na ten piątek, czyli 13 grudnia!


W ramach promocji Boost każdy gracz może postawić na zwycięstwo City z Arsenalem po kursie 2,00. Oferta łączy się z innymi, dlatego też można dzięki Multi+ Betclic zdobyć nawet 50% wygranych więcej! 

Do promocji nie trzeba się zapisywać, jednak należy mieć na uwadze, że promocyjny kurs jest dostępny tylko dla pierwszych 1000 typerów. Boost pojawi się 13 grudnia o godzinie 12.00. 

Maksymalna stawka dla kuponu z promocyjnym kursem wynosi 25 PLN. 

Piłkarski Jackpot Betclic

Druga promocja aktywna w piątek na www.Betclic.pl to Piłkarski Jackpot. To zabawa dla ekspertów od polskiej piłki, gdzie do zdobycia jest nawet 10.000 PLN! 

Zadanie uczestników polega na wytypowaniu 1X2 wszystkich meczów zbliżającej się kolejki Ekstraklasy. Wszystkim, którym uda się wykonać zadanie, bukmacher przekaże równą część z puli. 

Swoje typy konkursowe można zamieszczać w kuponach, gdzie znajdą się tylko zakłady z Ekstraklasy. Czas jest do pierwszego gwizdka sędziego w pierwszym piątkowym meczu Ekstraklasy, czyli do 18.00! 

Jeżeli nikomu nie uda się zdobyć nagrody głównej, powiększy ona pulę kolejnej weekendowej oferty specjalnej! 


Promocje i bonusy dostępne na www.Betclic.pl

----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
  2. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus