5 PLN za samo logowanie do LvBET!

Każda osoba zarejestrowana w LvBET może teraz odebrać bonus w wysokości 5 PLN. Wystarcza zalogowanie na konto i wpisanie kodu promocyjnego!


Oferta obowiązuje tylko w dniu 3 grudnia. Dostępna jest w ramach tak zwanego kalendarza adwentowego promocji 2019, który zapewnia użytkownikom www.LvBET.pl oferty specjalne na każdy dzień tygodnia. 

Aby skorzystać z bonusu, wystarczy znać kod promocyjny, jaki należy wpisać. W tym przypadku chodzi o słowo LVBET5PLN. Bonus odbiera się w zakładce Moje konto - Kod promocyjny. 

Na jedno konto można odebrać tylko jedną premię. Dodatkowe pieniądze dostaje się automatycznie - można je wykorzystać w dowolnym miejscu oferty LVBET poza Wirtualnymi Sportami. 

  • Oferta dostępna tylko 3 grudnia. Można skorzystać z niej do godziny 23.59
  • Bonus przyznawany jest wszystkim graczom!
  • Premia to 5 PLN za darmo
  • Pieniądze na obstawianie dostaje się z kodem promocyjnym!
  • Kod promocyjny brzmi LVBET5PLN

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta na www.LvBET.pl, może cały czas wykorzystać kod promocyjny BETONLINE, który daje 20 PLN bez depozytu i nawet 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach. 


Bonus obowiązuje na stronie www.LvBET.pl

-----

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus