Bwin w Polsce już wkrótce? Licencja bukmachera na rok 2022 - aktualne informacje

Bwin w Polsce już wkrótce? Licencja bukmachera na rok 2022 - aktualne informacje

Bwin w Polsce to temat, który bacznie obserwuje wielu typerów. Czy jest szansa na to, że licencja dla tego bukmachera zostanie wydana w roku 2022? Aktualne dane już dostępne!

Bwin Polska a ustawa hazardowa. Co trzeba wiedzieć?

Legalny bukmacher to w Polsce taki podmiot, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Jeżeli mamy do czynienia z marką nieposiadającą niezbędnych zgód, za granie u niej mogą spotkać nas bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Niestety, ustawa hazardowa z roku 2017 sporo zagmatwała i wiele osób do dzisiaj ma problemy ze zrozumieniem ich głównych założeń.

BwinPolska to serwis cieszący się niegdyś bardzo dużym zainteresowaniem. Ten zagraniczny bukmacher należał do jednych z najchętniej wybieranych w kraju, a jego oferta dla graczy z PL była niezwykle bogata i non stop uatrakcyjniana. Od kilku lat wygląda to wszystko zupełnie inaczej, a Bwin bonus w ogóle nie jest dostępny, jeśli wchodzimy na stronę z polskiego adresu IP.


Czy można w Polsce grać w Bwin?

Mimo że cały czas wejdziemy na stronę Bwin w Polsce, nie ma najmniejszych szans na to, by zarejestrować się w niej. Pozostaje nam jedynie przeglądanie oferty i czekanie na to, kiedy pojawi się licencja Bwin. Czy jest na to szansa w roku 2022, a może to bardzo optymistyczna wersja, która niewiele ma wspólnego z rzeczywistością?

Zagraniczni bukmacherzy nie są przez polskie władze źle traktowane, dlatego mamy już takie firmy, które mogą na terenie naszego kraju oferować zakłady w stu procentach zgodne z przepisami. Na ten moment Bwin Polska nie zalicza się do nich, chociaż nie jest powiedziane, że nie zmieni się to za parę miesięcy.

Proces licencyjny dla bukmachera trwa w Polsce około sześciu miesięcy i jest to taki termin, który raczej trudno jest bardzo skrócić. Biorąc pod uwagę, że Bwin PL jeszcze nie działa, niewielkie szanse są na to, by w najbliższym czasie coś ruszyło się pod tym względem.

Przypomnijmy, że w Polsce jest tylko jedno legalne kasyno online, a żadna strona nie może oferować pokera, w którym gracze rywalizują ze sobą. Gdyby Bwin chciał wrócić do kraju nad Wisłą, musiałby najpierw dostosować ofertę do aktualnych przepisów ustawy hazardowej. A tego typu spraw nie załatwia się z godziny na godzinę, co potwierdzi wiele przypadków z historii branży.


Licencja dla Bwin Polska w roku 2022?

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce mogą działać, ale nadal nieliczni poważnie o tym myślą. W przypadku Bwin trudno mówić o konkretach. Firma na stronie informuje, że ma w planach ubiegać się o licencję i jest "w stałym kontakcie z polskimi władzami", a jednocześnie nic w tej kwestii się nie zmienia.

Wiele osób chciałoby, żeby bukmacher Bwin w roku 2022 rozpoczął legalną działalność w Polsce. Sprawa licencji jest nadal otwarta, ale brak szczegółów z pierwszej ręki raczej nie napawa optymizmem. W branżę bukmacherską kryzys także uderzył, chociaż Euro 2021 czy igrzyska w Tokio to szansa na poprawienie gorszych wyników.

Bwin bonus. Co można dostać za rejestrację konta?

To, co przygotowane zostało w promocji Bwin bonus powitalny jest niedostępne dla Polaków. Opisywanie aktualnej oferty mija się z celem do momentu, w którym bukmacher nie uzyska odpowiednich zgód od polskiego resortu finansów. Może to potrwać jeszcze ładnych kilka miesięcy, dlatego jeśli komuś zależy na czasie, powinien jak najszybciej pomyśleć o rejestracji w innym miejscu - już z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami.

Mitem jest to, że legalni bukmacherzy w Polsce to niewielka namiastka tego, co oferują zagraniczni bukmacherzy. Bonus bez depozytu, freebet, konkursy z nagrodami? Na rodzimych stronach tego typu prezentów również nie brakuje, a to wszystko jest dostępne w stu procentach legalnie!

Inna kwestia to podatek, ale i z tym można sobie poradzić. Na www.Betfan.pl można przez cały rok grać z wygranymi powiększonymi aż o 14%, co daje nam zarobek taki sam, jak w przypadku portali zagranicznych. Żeby było jeszcze lepiej, na start dostępny jest bonus powitalny pozwalający na zdobycie blisko 3000 PLN premii, w tym 15 darmowych kuponów!


STS zamiast Bwin? Wiele osób tak właśnie decyduje!

Jaki jest legalny bukmacher podobny do Bwin? Sporo osób stawia na STS i jego stronę internetową www.STS.pl. Nowi gracze dostają tutaj 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym "BETONLINE", a jednocześnie na dzień dobry do odebrania mają 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz ekstra 20 PLN jako zakład bez ryzyka w STS Betgames.

Na stronie www.STS.pl dostępne są zakłady live z transmisjami, legalne karty jak poker czy wojna, a oprócz tego możliwe jest obstawianie wyścigów konnych czy wielu innych, niekoniecznie najpopularniejszych, dyscyplin.

Temat Bwin Polska jest nadal żywy, dlatego nie warto go całkowicie porzucać. Nowe informacje cały czas spływają - jeżeli tylko wśród nich znajdzie się coś konkretnego, na pewno zostaniecie o tym poinformowani.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" do odebrania na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez ryzyka 2023
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus