Bonusowa środa. Forbet ma premię do 500 PLN

Bukmacher Forbet przygotował dla graczy specjalną premię, dzięki której do zdobycia jest premia 50% do kwoty 500 PLN! To dodatkowe doładowanie dostępne jest tylko w dniu 4 grudnia i tylko w określonych godzinach!


Nie trzeba zapisywać się do tej promocji, gdyż jest ona dostępna dla wszystkich zarejestrowanych w Forbet. Jeżeli chcemy otrzymać nawet 500 PLN, musimy dokonać kolejnego przelewu pieniędzy do bukmachera w godzinach od 14.00 do 17.00. 

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, a można wykorzystać je na wszystkie dyscypliny sportowe dostępne w ofercie marki Forbet. 

Minimalna wpłata kwalifikująca się do tej promocji to 20 PLN. 

Jeżeli chcemy korzystać z tego typu ofert, musimy być zarejestrowani na stronie www.iForbet.pl. Kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a nowi gracze mogą odebrać premię 50 ekstra i przy trzech pierwszych wpłatach nawet 2000 PLN! 

Uwaga! Ta promocja dostępna jest jedynie 4 grudnia! 

  • Bonus za kolejną wpłatę
  • Minimalny depozyt 20 PLN
  • Premia nie może przekroczyć kwoty 500 PLN
  • Tylko w godzinach 14.00 - 17.00


Bonus dostępny na stronie www.iForbet.pl

-----

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus