Wszołek w Legii!

19.09.2019 18:05

Były reprezentant Polski, skrzydłowy Paweł Wszołek, związał się dwuletnią umową z Legią Warszawa – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym stołecznego klubu. 


27-letni pomocnik, który w razie konieczności może występować również na innych pozycjach, wraca do polskiej ekstraklasy po licznych doświadczeniach w ligach zagranicznych. Mowa o przeszło pięćdziesięciu występach we włoskiej Serie A oraz przeszło stu grach w angielskiej Championship.

„Paweł Wszołek w niedługiej perspektywie będzie dużym wzmocnieniem. To bardzo dobry zawodnik z bogatą przeszłością klubową. Śledziłem jego występy również w reprezentacji Polski, gdzie występował jako skrzydłowy i na tę pozycję na pewno będzie przymierzany. Jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Decyzja o ściągnięciu Pawła byłą wspólną decyzją dyrektora sportowego, moją i działu skautingu” - ocenił najnowszy transfer trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković, cytowany w oficjalnym komunikacie.

Wszołek w swojej karierze najczęściej prawym skrzydle, ale równie dobrze może zagrać na boku obrony, jak i w środku drugiej linii czy w ataku, co daje szerokie pole manewru sztabowi szkoleniowemu „Wojskowych”.

We środę i czwartek zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne, po których podpisał umowę, która obowiązywać będzie dokładnie do 30 czerwca 2021 roku.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus