Tuchel na dłużej w PSG!

25.05.2019 20:00

Dotychczasowy szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, pozostanie na stanowisku przynajmniej przez dwa kolejne sezony. W sobotę niemiecki trener przedłużył swój kontrakt z paryżanami. 


W obecnym sezonie PSG po raz kolejny nie zdołało zrealizować podstawowego celu jakim jest zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA. To właśnie w tym celu wpompowano w klub gigantyczne środki finansowe, ale póki co bez powodzenia.

Niemniej włodarze paryżan uznali, że mistrzostwo kraju osiągnięte w wielkim stylu na długo przed końcem rozgrywek i efektowny styl gry są wystarczającymi powodami do kontynuowania współpracy z niemieckim szkoleniowcem. 

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z przedłużenia mojej współpracy z Paris Saint-Germain. Dziękuję Prezydentowi i całemu klubowi za zaufanie, jakie okazują mi i moim pracownikom. To tylko wzmacnia mój cel, jakim jest doprowadzenie tego zespołu do szczytów ambicji dzięki pracy wszystkich. Jestem także bardzo poruszony reakcjami fanów. Jestem przekonany, że nadchodzi najlepszy dla naszego klubu” - powiedział Thomas Tuchel po podpisaniu nowej umowy.

Przypominamy, że w zakończonym dopiero co sezonie Paris Saint-Germain zdobyło mistrzowski tytuł i wygrało Puchar Ligi. Z rywalizacji w UEFA Champions League paryżanie odpadli już w 1/8 finału. Nie udało się również wygrać Pucharu Francji. Lepsze w finale okazało się Rennes.

Fot.: PSG/Twitter

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus