Suso wróci na Anfield?

21.04.2018 14:00

Wiele wskazuje na to, że Suso opuści latem drużynę AC Milan. Najbardziej realnym kierunkiem jaki może obrać 24-letni pomocnik wydaje się Anfield Road, gdzie Hiszpan występował w latach 2010-15, przed transferem do Serie A.


Suso do Mediolanu przeniósł się za drobne 1.5 milina euro, jako jeden z wielu młodych talentów, który nie sprawdził się w zespole Liverpoolu. We Włoszech jednak szybko odżył i stał się łakomym kąskiem dla wielu potentatów.

W drużynie AC Milan rozegrał blisko pięćdziesiąt spotkań, podczas których przyczynił się do zdobycia aż dwudziestu bramek. Hiszpan zapisał na swoim koncie osiem goli, do których dorzucił dwanaście asyst.

Skrzydłowy swoją charakterystyką gry idealnie wpisuje się w styl preferowany przez Jurgena Kloppa. Jego przyjście zwiększyłoby konkurencję w formacji ofensywnej The Reds, co jest jednym z priorytetów LFC na letnie okienko transferowe.

Choć Suso ma wciąż ważny kontrakt z mediolańskim klubem i to przez najbliższe cztery lata, to wydaje się, że kwota wykupu na poziomie 40 milionów nie będzie stanowić żadnej przeszkody. 

Skróty meczów bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd