Starzyński zostaje w Lubinie!

16.01.2020 13:45

Koniec transferowej sagi z Filipem Starzyńskim w roli głównej, 28-letni pomocnik nie odejdzie jednak do Lechii Gdańsk. Popularny „Figo” zdecydował się pozostał w Lubinie, gdzie według doniesień medialnych może liczyć na rekordowo wysoki kontrakt. 


O pozostaniu lidera „Miedziowych” poinformowano na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, w którym udział wzięli prezesa KGHM Zagłębia Lubin Artur Jankowski oraz Sasza Żivec i wspomniany już Filip Starzyński.

„W dniu dzisiejszym Filip Starzyński podpisał nowy, trzyletni kontrakt z KGHM Zagłębiem” - zdradził nowy sternik lubińskiego okrętu, który w przeszłości był m.in. prezesem Górnika Zabrze.

Więcej szczegółów na temat nowej umowy jednego z najlepszych rozgrywających w PKO Ekstraklasie odsłonił portal „WESZŁO”, który poinformował, że Starzyński, który był już jedną nogą w Lechii Gdańsk będzie zarabiał ponad 100 tysięcy złotych miesięcznie (brutto).

Większość ekspertów i komentatorów jest jednak zgodna, że jest wart tych pieniędzy. Tylko w tym sezonie przyczynił się do zdobycia 1/3 bramek lubinian. Ta liczba mówi sama za siebie.

Fot.: Ekstraklasa SA (materiały prasowe)


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. sts bonus bez depozytu 2020
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550Odbieram bonus