Premier League z cashbackiem!

12.01.2019 13:00

Po jednym weekendzie przerwy poświęconej na rozgrywki krajowego puchary wracamy do zmagań o ligowe punkty w Premier League. 22. kolejka zaplanowana została na trzy dni, od soboty do poniedziałku włącznie. Legalny bukmacher TOTALbet przygotował z tej okazji specjalną promocję dla swoich klientów.


Na czym ona polega? To cashback, a więc zwrot stawki, w przypadku, gdy postawiony zakład okaże się przegrany. W przypadku opisywanej akcji specjalnej mówimy o zwrocie dokładnie 50% aż do 200 PLN za pierwszy kupon, na którym znalazły się wyłącznie zdarzenia z oferty na spotkania Premier League.

Minimalna stawka, automatycznie kwalifikująca nas do akcji specjalnej, to 50 PLN. To jednak nie jedyny warunek jaki należy spełnić. Trzeba również pamiętać o kursie minimalnym, który wynosi 2,00. Ponadto wyłączone z promocji są zakłady specjalne jak np. Total Boost. W grę wchodzą natomiast zakłady live.

Oferta i jej pełny regulamin dostępne na www.TOTALbet.pl !

----------------------------------------------------------------------------------------

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd