Poradnik bukmacherski dla początkującego typera

Obstawiać bukmacherskie zakłady, może praktycznie każda osoba, jednakże ciągłe wygrywanie środków finansowych u buka jest o wiele trudniejsze, aniżeli większości osób się może wydawać. Bukmacherzy zdecydowanie nie są dobroczynnymi instytucjami rozdającymi zupełnie darmowe pieniądze, zaś ogromnymi firmami zarabiającymi na ludzkiej słabości i chciwości. Żebyśmy mogli wygrywać z bukmacherami, musimy się właściwie do tego przygotować, zasięgnąć wiedzy teoretycznej, nauczyć się panować nad własnymi emocjami, analizować, jak i wyciągać daleko idące wnioski, dobrać właściwą strategię. W poniższym artykule, postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak walczyć z bukmacherami, aby nasze typowanie było w pełni skuteczne i przynosiło nam systematyczne zyski. Każdy gracz zakładów bukmacherskich, winien zapoznać się z poniższymi poradami, zanim jeszcze rozpocznie swoją przygodę z jakimkolwiek bukmacherem.

Gdzie i jak szukać informacji do analizy bukmacherskiej?

Odpowiednie wiadomości to na ogół wiarygodne newsy, które pochodzą z pewnego źródła. Nierzadko zdarza się, iż newsy które będziemy mieć okazję przeczytać nie są właściwe, i tym samym, nie odpowiadają stanowi faktycznemu. Zdarza się także, iż łączymy pojedyncze informacje z nagłymi spadkami w obrębie bukmacherskich kursów bez analizy całości meczu i wmawiamy sobie, iż to musi być pewniak. Pamiętajmy, żeby rozkładać na czynniki pierwsze wszelkie rywalizujące ze sobą strony. Lepiej, jeśli będziemy uważać na to, co użytkownicy sieci zamieszczają na blogach (bezpłatnych albo płatnych), jak i na forach: pamiętajmy o tym, iż każdy może opublikować własne wrażenia z punktu widzenia kibica, jak również zamieścić nieprawdziwe wiadomości, co jest wyłącznie krokiem do postawienia przez nas niezbyt przemyślanych typów bukmacherskich.

W internecie oczywiście istnieją strony internetowe, które oferują darmowe typy bukmacherskie, gdzie możemy poznać wielu zdolnych obstawiających graczy. Jednakże sporą wadą wymienionych witryn będzie fakt, iż ich administracja proponuje nam miesięczne nagrody za zamieszczone typy. Skutkować to będzie tym, iż obstawiający pod koniec cyklu opublikują niezbyt przemyślane typy, zwykle z dość wysokim kursem, żeby móc trafić tak zwany złoty typ i wywalczyć odpowiednią nagrodę w danym konkursie. Tego typu zachowanie, nie idzie jednakże zdecydowanie w parze z sukcesem o dłuższym zasięgu.


Alternatywą są witryny, które oferują nam płatne typy, jednakże można mieć uzasadnione wątpliwości co do jakości podpowiedzi tam publikowanych. Użytkownicy tego typu serwisów, którzy opłacają abonament, oczekują iż typy udostępniane będą w każdej chwili. W pracy gracza profesjonalnie obstawiającego zdarzają się jednakże chwilę, w których brak będzie właściwych zakładów i trzeba będzie wstrzymać się z obstawianiem. Natomiast osoby doradzające na witrynach płatnych, nie mogą pozwalać sobie na tego typu przestoje, biorąc pod uwagę presję spowodowaną przez zarejestrowanych użytkowników. Z pewnością najlepszymi doradcami, będą ci obstawiający, którzy nie biorą nagród czy pieniędzy w konkursach, zaś obstawiają mecze, żeby móc podzielić się własną wiedzą z innymi ludźmi. Dla nich zyski, które osiągają są na tyle zadowalające, iż nie muszą oni skorzystać z nagród ani też brać pieniędzy od innych, zaś cel stanowi wymiana newsów z innymi ekspertami.  

Nasze wskazówki:

 • jako gracze, powinniśmy zrozumieć przede wszystkim, jak chcemy grać. Powinniśmy podejmować decyzję i się ich trzymać. Nie istnieje bardziej błędna rzecz, aniżeli częste zmienianie używanych metod,  
 • Jeżeli podejmiemy decyzję odnośnie kroczenia wybraną drogą, nie powinniśmy z niej zbaczać, zaś tylko ją ulepszać i dostosować ją do własnej metody gry, 
 • różnica między wysokimi a niskimi kursami jest naprawdę mała (poza kwestią rośnięcia stawki). Najbardziej istotne będzie to, abyśmy wiedzieli co mamy robić. A potem musimy już tylko trzymać się swojego wyboru, 
 • profesjonalizm, jak i stałość w czasie - to ważne kwestie dla zawodowych doradców. W wypadku zwykłych graczy tego typu cechy będą stanowić odnośnie różnicy między dobrym graczem, a takim któremu udało się wejść na szczyt,  
 • pamiętajmy za każdym razem o tym, aby stan naszego umysłu był stabilny i pogodny. Jest to najważniejsza zasada w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich, 
 • nigdy nie powinniśmy się zakładać, jeżeli znaleźliśmy się w złej sytuacji osobistej, jesteśmy nerwowi, zestresowani i zmęczeni. Nigdy nie powinniśmy obstawiać, jeżeli nie znajdujemy się w odpowiednio spokojnym miejscu (najlepiej sami, bez żadnej rzeczy, która byłaby w stanie rozpraszać naszą uwagę),  
 • nigdy (wiele osób popełnia niestety ten błąd) nie możemy obstawiać nazbyt wielu zakładów tak zwaną lekką ręką, bez oceny ryzyka albo też, kiedy jesteśmy przekonani o wygranej. Nie możemy obstawiać zakładów, których nie poddaliśmy analizie zgodnie z zamieszczonymi wyżej wskazówkami, bez odpowiedniej liczby danych czy też dowodów. Dadzą nam one pewną przewagę nad niezbyt lubianymi bukami, którzy mogą być nawet dla nas pomocni, gdyż rozumując niczym oni, mamy szansę stać się zawodowcami. 

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich - jak tego dokonać?  

Zawodowi typerzy, którzy obstawiają zakłady u bukmacherów, znają opisywaną rozrywkę niczym własną kieszeń. Niemniej jednak początkującym graczom, jest znacznie trudniej wdrożyć się we wszystkie procedury. Jeżeli zatem jesteśmy typerami, którzy dopiero co zaczynają własną przygodę z zakładami bukmacherskimi, to siądźmy sobie wygodnie i przeczytajmy dalszą część artykułu, aby zasięgnąć wiedzy na temat podstaw w obstawianiu zakładów wzajemnych.  


Pozornie obstawianie zakładów, może wydawać się łatwym zadaniem. W sieci co chwilę możemy dostrzec wygrane kupony i uważamy, iż takie wygrywanie jest również dla nas. Później przychodzi niestety pewne rozczarowanie, gdyż na posiadanych przez nas kuponach nie wchodzi jeden czy też dwa mecze i tracimy nie tylko nasze pieniądze, ale także wiarę w swoje umiejętności, przychodzi do nas zwątpienie i nie możemy już odzyskać własnej kasy. Na początku z całą pewnością nie powinniśmy przesadzać ze zbyt dużymi kwotami przeznaczonymi na poczet zakładów. Obstawianie powinniśmy zacząć od tych pojedynczych, a do tego związanych z dyscypliną, na temat której mamy jakiekolwiek pojęcie.  

Najbardziej istotne bukmacherskie oznaczenia:

 • 1 to zwycięstwo drużyny, która znalazła się na pierwszym miejscu,  
 • 2 to zwycięstwo drużyny, która znalazła się na 2 miejscu,  
 • 1/2 to konieczność wytypowania wyniku w pierwszej połowie meczu,  
 • A to konieczność wytypowania drużyny, która ma według nas dostać awans, 
 • G oznaczać będzie to, kto strzeli gola jako pierwszy z tym, iż:  
 • 1 oznacza pierwszego gola, którego zdobędą gospodarze, 
 • 0 to mecz bez żadnych bramek, 
 • 2 to pierwszy gol zdobyty przez drużynę przeciwną do gospodarzy,  
 • 1-3 oznacza, iż wybrany zawodnik będzie mieć zajęte miejsce w pierwszej trójce,
 • V oznacza, iż wybrany zawodnik czy też drużyna odniesie zwycięstwo w obstawianych zawodach albo w turnieju. Zakłady over/under odnoszą się do liczby goli, różnych rzutów czy też zdobytych punktów.

Jeżeli ktoś chce sprawdzić obstawianie w praktyce, może skorzystać z takiej promocji jak chociażby STS bonus powitalny i odebrać kasę na start. Popularny w Polsce jest również przygotowany przez markę Fortuna bonus bez depozytu!

Na łamach naszej strony sprawdzić też można zakłady bez ryzyka 2021 u legalnych bukmacherów.

Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus