Popek nie wystąpi na Fame MMA 9!

02.03.2021 12:32

Zła wiadomość dla wszystkich fanów freak fightów. To już potwierdzone, że podczas gali Fame MMA 9 nie wystąpi raper "Popek". Charyzmatycznego muzyka dopadła kontuzja.

Nie będzie "Popka" w karcie walk Fame MMA 9. Dlaczego?

Paweł "Popek" Mikołajuw miał być jedną z gwiazd wieczoru podczas imprezy Fame MMA 9, która odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 6 marca. Rywalem samozwańczego króla Albanii miał być Patryk "Kizo" Woziński, ale wiadomo już na sto procent, że do starcia obu panów nie dojdzie. Dlaczego? Czy to prawda, że to kontuzja wykluczyła "Popka" z udziału w największej marcowej imprezie freak fightowej w kraju?

Niestety, to co początkowo mogło dla niektórych uchodzić za plotkę okazało się prawdą. Paweł Mikołajuw doznał złamania ręki z przemieszczeniem i nie będzie mógł wystąpić na Fame MMA 9. Jest to o tyle duży cios dla kibiców, iż to właśnie pojedynek Popek vs Kizo miał być wydarzeniem wieczoru.


Zgodnie z najnowszymi ustaleniami, "Popek" podczas jednego z treningów skarżył się na ból w ręce. Początkowo sprawa została zignorowana, jednak gdy zdrowie nie pozwalało na kolejne treningi, raper udał się na badania, które wykazały złamanie. Tym samym możemy być pewni, że prędko tego zawodnika nie zobaczymy na imprezach dla fanów MMA. A przynajmniej nie w roli występującego w klatce.

Kiedy Fame MMA 9 i kto walczy?

Z racji tego, że Paweł Mikołajuw wypadł z kart walk dosłownie na chwilę przed startem Fame MMA 9, organizatorzy gali prawdopodobnie nie znajdą dla niego godnego następcy, który mógłby wziąć udział w main evencie. Tym samym naturalne wydaje się być to, że walką wieczoru będzie pojedynek youtuberów, Sylwestra Wardęgi i Kacpra Błońskiego ps. "Blonsky".

Jeżeli nic się już nie zmieni, w sobotę wieczorem podczas Fame MMA 9 obejrzymy następujące starcia:

  • Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
  • Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
  • Zusje vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
  • Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
  • Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
  • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
  • Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
  • Jakub Post vs Mikołaj “Vanda” Rdzanek

Niestety, brak jednego z głównych uczestników nie sprawił, że zmalała cena za transmisję Fame MMA 9 w systemie PPV. Cały czas jednak obowiązuje przedsprzedaż pozwalająca na uzyskanie dostępu do relacji z eventu za niecałe 20 złotych.

Fame MMA 9 i UFC 259 - to będzie weekend pełen emocji!

W Polsce w kontekście najbliższego weekendu mówi się bardzo wiele nie tylko o Fame MMA 9, ale również - a może raczej przede wszystkim - o UFC 259. Walka Jana Błachowicza w walce wieczoru o pas mistrzowski wagi półciężkiej to prawdziwy hit zarówno wśród typerów, jak i kibiców mieszanych sztuk walki.

Portal SkrotyMeczow wszystkich chętnych zaprasza do tego, by sprawdzili przygotowane na UFC 259 typy, a także sprawdzili to, jakie zakłady można grać na najbliższe Fame. Jednocześnie przypominamy, że UFC 259 online dostępne będzie za darmo na stronie www.eFortuna.pl w ramach usługi Fortuna TV.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus