Piłka nożna. Zakłady bukmacherskie - co najlepiej grać?

Choć zdecydowana większość osób zakłady bukmacherskie kojarzy przede wszystkim ze wskazywaniem zwycięzcy lub, ogólnie, wyniku konkretnego spotkania, polscy i zagraniczny bukmacherzy pozwalają na wiele więcej. Jak się okazuje, istnieje sporo opcji bukmacherskich (zwanych również rynkami), po które można sięgać, a które niejednokrotnie okazują się bardziej opłacalne i po prostu ciekawsze od tych najbardziej standardowych. W tym poradniku skupimy się na najpopularniejszych rynkach, wyjaśniając, gdzie sprawdzają się najlepiej. Posłużymy się przy tym przykładem piłki nożnej, zaznaczając, że różne rynki występują również w wielu innych dyscyplinach sportu.

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce - który z nich i kiedy obstawiać?

Najbardziej standardowym rynkiem bukmacherskim, na który decyduje się większość osób realizujących swoje typy bukmacherskie na piłkę nożną jest tak zwane "1X2". Typuje się w nim wygraną pierwszej drużyny (1), remis (X) lub wygraną drugiej drużyny (2). Jest to rynek najpopularniejszy i to właśnie na niego przedstawiane są kursy na głównych stronach ofertowych polskich operatorów. Zakłady bukmacherskie można zawierać jednak również na wiele innych rzeczy, a w piłce nożnej najbardziej opłaca się typowanie:

    • strzelca pierwszej bramki - rynek ten zakłada wskazanie konkretnego zawodnika. Im mniej ma on do czynienia z byciem napastnikiem, tym wyższym kursem jest on opatrzony. Rynek ten jest najchętniej wybierany przy zakładach bukmacherski;

    • liczby żółtych / czerwonych kartek - po tę opcję najczęściej sięga się w przypadku lig grających zacięcie i agresywnie, w których faule są na porządku dziennym (mowa między innymi o lidze włoskiej, w której zdecydowanie "nie odstawia się nogi"). Typowanie polega na wskazywaniu wartości powyżej / poniżej (na przykład typowanie, że w meczu podyktowane zostanie powyżej 5 żółtych kartek;


    • sumarycznej liczby bramek - wskazujemy ją dokładnie, lub też w modelu powyżej / poniżej. Rynek chętnie wykorzystywany przy spotkaniach w ligach, w których bardzo często padają bramki - na przykład w tej hiszpańskiej;

    • dokładnego wyniku - zdecydowanie najtrudniejszy rynek, który jednocześnie opłaca się najbardziej. Wybierajmy go w przypadku bardziej ustatkowanych i stałych lig (na przykład tej holenderskiej), gdzie wyniki remisowe są na porządku dziennym - to one są najłatwiejsze do wytypowania.

Niektórzy legalni bukmacherzy oferują również bardziej długoterminowe i mniej standardowe zakłady bukmacherskie, na przykład na to, kto zostanie królem strzelców określonej ligi.

Nie tylko 1X2 - warto tak grać czy nie?

    • Inne rynki zapewniają zupełnie inny rodzaj emocji - śledzimy więc już nie tylko wynik, ale też inne wydarzenia z boiska.

    • Pozwalają na zwiększenie wygranych - mniej standardowe rynki są zwykle tymi bardziej opłacalnymi.

    • Umożliwiają wykorzystanie swojej wiedzy analitycznej, która jest tutaj w stanie rozwinąć skrzydła.

    • Pozwalają na typowanie kilku zdarzeń w obrębie jednego meczu.

Gdzie znajdziemy najwięcej zakładów bukmacherskich na piłkę nożną?

Choć wszyscy bukmacherzy działający na terenie Polski bukmacherzy prezentują bardzo szeroką ofertę na najbardziej standardowy rynek zakładów bukmacherskich, nie każdy daje dostęp do satysfakcjonującej ilości opcji bukmacherskich. Poniżej prezentujemy tych, którzy możliwości na składane zakłady bukmacherskie dają nam zdecydowanie najwięcej.

Obstawianie piłki nożnej w STS

W STS ilość opcji bukmacherskich zależy od konkretnych rozgrywek (ale i dyscypliny - choć skupiamy się na piłce nożnej, legalny poker i inne usługi też mają swoje rynki), ale i spotkań, a przede wszystkim ich popularności. Mimo wszystko buk ten wyróżnia się na przestrzeni większości z nich, dając zdecydowanie najwięcej opcji na zakłady.

Zakłady na piłkę nożną w Betfan

Marka Betfan nie odstaje od najbardziej znanych buków w kraju jak STS, proponując dostęp do równie dużej liczby rynków bukmacherskich na większość spotkań i rozgrywek piłkarskich. Na każdą z nich proponuje też wysoki, zawsze konkurencyjny kurs, a to wszystko bez podatku! Gracze mają bardzo pozytywne na temat Betfan opinie i wydaje się, że nic w tej kwestii szybko się nie zmieni. 

Bonus bez depozytu do odebrania z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus