Możdżeń zagra w Sosnowcu

10.01.2019 14:05

Kolejnym nowym zawodnikiem Zagłębia pozyskanym w zimowym okienku transferowym jest Mateusz Możdżeń – poinformowano w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej sosnowieckiego klubu.


Środkowy pomocnik, który w przeszłości występował z powodzeniem również na prawej obronie, dzień wcześniej rozwiązał umowę z Koroną Kielce, która obowiązywała do 30 czerwca 2019 roku. Z beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy podpisał kontrakt na najbliższe półtora roku.

Przede wszystkim chcę pomóc Zagłębiu utrzymać się w ekstraklasie. W Sosnowcu będę miał szansę na regularną grę, a w Kielcach takiej szansy wiosną bym nie miał. W Koronie nie uzgodniłem bowiem nowego kontraktu, natomiast w Zagłębiu od razu dowiedziałem się, że jestem tu potrzebny. Zagłębie podało mi rękę, za co jestem bardzo wdzięczny” - powiedział zawodnik, cytowany przez stronę internetową klubu (zaglebie.eu).

Sosnowiczanie wyścig o podpis 27-letniego pomocnika wygrali m.in. z Górnikiem Zabrze, który miał zaoferować Mateuszowi Możdżeniowi kontrakt aż do 30 czerwca 2022 roku. 

Fot.: Zagłębie Sosnowiec/https://twitter.com/zaglebie_eu


Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd