Ł.Wolsztyński dłużej w Górniku!

11.01.2019 14:20

Klub podpisał nową umowę z Łukaszem Wolsztyńskim. Pochodzący z Knurowa napastnik związał się z 14-krotnym Mistrzem Polski do końca grudnia 2020 roku – poinformowano za pośrednictwem kanałów w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie internetowej klubu.


Poprzedni kontrakt Łukasza Wolsztyńskiego wygasał już 30 czerwca bieżącego roku i wiele wskazywało na to, że nie zostanie przedłużony, a zawodnik po sezonie opuści klub i spróbuje swoich sił za granicą. Lokalni dziennikarze donosili nawet, że w związku z tym „Wolsztyn” może nie znaleźć się w kadrze na rozpoczynające się dziś zgrupowanie na Cyprze.

Cieszę się, że rozmowy kontraktowe zostały zakończone i zostaję w Zabrzu. To zawsze był, jest i będzie klub najbliższy memu sercu. W końcu z Górnikiem jestem związany najdłużej w karierze. Teraz można już skupić się tylko na pracy, dojściu do optymalnej formy, wywalczeniu miejsca w wyjściowym składzie i walce o jak najwyższe miejsce Górnika w tabeli” - powiedział po podpisaniu nowej umowy Łukasz Wolsztyński, cytowany przez klubowy portal (gornikzabrze.pl).

To niejedyna dobra nowina jaką przyniósł dzisiejszy dzień dla kibiców „Trójkolorowych”. Wcześniej klub ogłosił zakontraktowanie słowackiego bramkarza Martina Chudego. Do ekipa Marcina Brosza ma też dołączyć Gruzin Walerian Gwilia, który zostanie wypożyczony z FC Luzern z opcją pierwokupu.

Źródło/fot.: Górnik Zabrze/
https://twitter.com/GornikZabrzeSSA

  

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd