Legia ukarana przez UEFA!

16.08.2021 21:10
Legia ukarana przez UEFA!

W poniedziałek 16 sierpnia Legia Warszawa poinformowała, że decyzją UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (UEFA CEDB) z dnia 16 sierpnia 2021 roku na stołeczny klub została nałożona kara częściowego zamknięcia stadionu (Trybuna Północna) na najbliższy mecz w ramach rozgrywek UEFA w Warszawie.

UEFA zamyka "Żyletę"

Jak czytam w oficjalnym komunikacie prasowym 15-krotnych Mistrzów Polski, decyzja UEFA CEDB ma związek z użyciem środków pirotechnicznych w trakcie meczu z GNK Dinamo Zagrzeb w dniu 10 sierpnia 2021 roku. Przypominamy, że w tym dniu ultrasi "Wojskowych" przygotowali efektowną oprawę upamiętniającą kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Jednocześnie na klub została nałożona kara finansowa za niedrożne przejścia komunikacyjne w trakcie ww. meczu.

"Klub złożył wniosek o uzasadnienie decyzji UEFA. Niezwłocznie po jego otrzymaniu klub podejmie decyzję dot. złożenia odwołania do UEFA Appeals Body, jak również wniosku o wstrzymanie wykonania kary zamknięcia Trybuny Północnej." - czytamy w oświadczeniu Legii Warszawa.

Co z biletami na rewanżowy mecz Legia Warszawa – Slavia Praga, który zdecyduje o tym, który z zespołów zagra w Lidze Europy UEFA, a który w Lidze Konferencji Europy? Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży wejściówek zostaną podane w najbliższych dniach w oddzielnym komunikacie.

Fot.: UEFA/Twitter


Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
W Betfan 600 PLN + 60 PLN Freebet z kodem BETONLINE!Odbieram bonus