Legia lepsza od Cork City

11.07.2018 10:20

Piłkarze Legii Warszawa zwycięstwem 1:0 w wyjazdowym meczu z irlandzkim Cork City zainaugurowali nowy sezon. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył niezastąpiony Michał Kucharczyk.


Wojskowi” do zmagań w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów przystąpili bez kilku zawodników. Kolegom z zespołu nie mogli pomóc między innymi Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk, którzy przebywają na urlopach po udziale w rosyjskim mundialu czy też najnowszy nabytek Carlitos, który nie nadrobił jeszcze zaległości treningowych. Po zabiegu kardiologicznym z gry wyłączony był też Jarosław Niezgoda.

Pomimo absencji kilku kluczowych piłkarzy mistrzowie naszego kraju zdołali wywalczyć w Irlandii korzystny wynik, bo za taki należy uznać jednobramkowe zwycięstwo. Zwłaszcza, że to gospodarze mieli w pierwszej połowie lepsze szanse. Decydującą bramkę we wtorkowym spotkaniu zdobył Michał Kucharczyk, przepięknym uderzeniem sprzed pola karnego. [Obejrzyj bramkę!]

Rewanżowym mecz I rundy kwalifikacji UEFA Champions League pomiędzy Legią Warszawa a Cork City zaplanowano na wtorek 17 lipca (godzina 21:00). 

Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd