Jak dostawać 50 PLN tygodniowo od STS?

Bukmacher STS przygotował cashback dla graczy. Dzięki niemu każdy może odbierać co tydzień 50 PLN bonusu! Jak to działa, dla kogo to promocja?

Cashback od STS. Bukmacher oddaje pieniądze!

Nie zawsze i nie wszystko idzie po myśli typerów i oni sami doskonale zdają sobie z tego sprawę. Na stronie internetowej www.STS.pl specjalnie z myślą o "pechowcach" przygotowano cashback. Do odebrania jest nawet 50 PLN tygodniowo.

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji STS Cashback, musimy się do niej zapisać. Jak to zrobić? Poniżej szczegółowa instrukcja dla każdego zainteresowanego bonusem:

 1. Wejście na www.STS.pl
 2. Przejście do zakładki "Promocje"
 3. Sprawdzenie strony poświęconej cashbackowi
 4. Kliknięcie przycisku "Weź udział"


  Gracz, który raz zapisze się do promocji, nie musi tego robić ponownie w kolejnym etapie. Przykładowo: zapisując się we wtorek, nie trzeba tego robić też w piątek czy sobotę. Dla każdego typera przygotowano takie same bonusy - jest to maksymalnie 50 PLN tygodniowo.

  STS daje 50 PLN co tydzień. Jakie warunki trzeba spełnić?

  Jeżeli chcemy otrzymać od bukmachera STS 50 PLN bonusu w każdym tygodniu obstawiania, wystarczy, że będziemy na stronie www.STS.pl stawiać zakłady AKO z oferty przedmeczowej bądź na żywo. Co bardzo ważne, kupon kwalifikacyjny musi być zawarty i rozliczony w całości w trakcie konkretnego etapu.

  Gracze w pierwszym etapie mogą otrzymać maksymalnie 30 PLN, a w drugim 20 PLN. Daje to razem 50 PLN w tygodniu. Jak obliczana jest wartość cashbacku? Nie ma w tym nic skomplikowanego:

  • I etap (poniedziałek - czwartek): 20% stawek z przegranych kuponów
  • II etap (piątek - niedziela): 20% stawek z przegranych kuponów.

  Otrzymanie 50 PLN w jednym tygodniu nie wyklucza nam z promocji w kolejnym. Dzięki temu możemy co siedem dni zapewniać sobie zwrot w przypadku przegranych. A to wszystko w stu procentach legalnie!

  Jak sprawdzić kupon w STS?


  Funkcja STS sprawdź kupon to niezwykle istotna rzecz, jeśli obstawiamy mecze. W ten sposób można zweryfikować, czy kwalifikujemy się do promocyjnego zwrotu lub ile wygraliśmy przy obstawianiu konkretnych meczów.

  Osoby, które obstawiają mecze przez internet, mają znacznie ułatwione zadanie w porównaniu z klientami punktów stacjonarnych. Ci drugi kody zakładów muszą wprowadzać ręcznie, natomiast typerzy online przegląd zagranych zakładów znajdą w odpowiedniej zakładce na stronie www.STS.pl. O każdej porze dnia i nocy - również w wersji mobilnej przeznaczonej na urządzenia z ekranami dotykowymi.

  Szczegóły na temat promocji cashback STS znajdziemy w jej regulaminie. W przypadku wątpliwości zawsze skorzystać można z opcji STS kontakt.

  Bonus bez depozytu + kod promocyjny "BETONLINE" na www.eFortuna.pl

  ----

  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  600 PLN bez ryzyka + 3 x 777 PLN + 15 darmowych zakładów! Kod: BETONLINEOdbieram bonus