Jak dobrze obstawiać mecze u bukmachera?

Jak obstawiasz, że ciągle wygrywasz? Takie pytanie z pewnością słyszeliśmy już w swoim życiu setki razy. Obstawianie, typowanie u bukmachera staje się coraz bardziej popularne. Każdy może u nas sprawdzić, jak grać u bukmachera, by robić to naprawdę dobrze. Warto sprawdzić, jak należy obstawiać mecze siatkówki, półki nożnej i sporo więcej.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie w naszym kraju ostatnimi czasy przeszły wiele przemian, przede wszystkim za sprawą zmian zawartych w ustawach. Od kilku lat w Polsce działać mogą jedynie legalni bukmacherzy, a więc ci, którzy mają pozwolenie na taką działalność przyznane przez ministerstwo finansów. W naszym kraju obowiązującym jest podatek o wysokości 12% od każdego spośród postawionych zakładów u legalnego bukmachera, bez względu na to czy będzie on przegrany czy też wygrany. Większość spośród działających legalnie bukmacherów dostosowała swoje witryny internetowe, jak i aplikacje w taki sposób, żeby można było uzyskać informacje odnośnie tego, jaka wygrana jest możliwa i to po odliczeniu podatku, jeszcze przed obstawianiem meczu. W naszym kraju funkcjonuje obecnie co najmniej dwudziestu legalnie działających bukmacherów.

Betfan kod promocyjny

Zakładanie konta u bukmachera. Jak się to zabrać?

Bez tego nie da się zacząć obstawiania. Jeżeli nie chcemy już więcej zakładać się z naszymi kolegami o piwo, lecz z bukmacherem o prawdziwe pieniądze, no to musimy koniecznie założyć konto na jego witrynie internetowej. Na szczęście od pewnego czasu jest to bardzo proste i na samym początku nie będzie wymagało od nas nawet posiadania dowodu osobistego. Tego system rejestracyjny funkcjonuje chociażby w LV BET. W czasie zakładania konta nie możemy zapominać o wpisaniu właściwego kodu rejestracyjnego. Dzięki temu można otrzymać darmowy bonus. Nie będziemy zatem zmuszeni do rozpoczynania swojej przygody z bukmacherem od wpłacania swoich pieniędzy. Należy mieć na uwadze, iż każdy bukmacher dba o prywatność danych osobowych swoich graczy, zatem nie musimy się obawiać o ich bezpieczeństwo. Przedsiębiorstwa bukmacherskie muszą zdobyć informacje, które uzupełniamy w formularzu podczas dokonywania rejestracji, żeby mogły poddać weryfikacji nasz wiek, ale także prawdziwość podanych danych.

Co można obstawiać w internecie?

Zanim poznamy szczegóły, musimy zapoznać się z ogólnymi kwestiami. Obstawienie meczów jest zdecydowanie najbardziej popularne, nie tylko w naszym kraju, ale również i na całym świecie. Nie jest jednakże tak, iż współcześni gracze w zakładach bukmacherskich mogą obstawiać tylko mecze. Działający legalnie na terenie naszego kraju bukmacherzy dywersyfikują swoje oferty. Niezwykle popularna dziedzina obstawania to polityka, a przede wszystkim prezydenckie wyboru, co można było zaobserwować już wielokrotnie podczas takich wyborów w kraju i za granicą. Polityka to oczywiście nie wszystko, gdyż istotna jest także rozrywka i showbiznes.


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl
29 PLN bez depozytu
Kod: BETONLINE
efortuna.pl
2230 PLN darmowy bonus
Kod: BETONLINE
betfan.pl
600 PLN bez ryzyka
Kod: BETONLINE
superbet.pl550 PLN + 34 PLN freebetKod: BETONLINEW zależności od wybranych legalnie działających bukmacherów, w ich ofertach znaleźć można co najmniej kilka zakładów związanych na przykład ze zwycięzcami reality show, teleturniejów, laureatami nagród muzycznych i filmowych. Czasami mamy również do czynienia ze społecznymi zakładami, które dotyczą chociażby przewidywanej pogody, cen paliwa, czy też terminu ukończenia budowy drogi szybkiego ruchu. Jak można łatwo zauważyć, firmy bukmacherskie co rusz walczą o zainteresowanie jak największego grona odbiorców.

Zakłady bukmacherskie można podzielić na:

 • długookresowe - ich rozstrzygnięcie następuje za kilka tygodni, miesięcy, a nawet czasami i za kilka lat,
 • krótkookresowe - tzw. live (obstawianie w trakcie wydarzenia, na żywo) albo pre-match (zanim rozpocznie się dane wydarzenie).

Niemniej jednak nie ma co zaprzeczać, iż to sport zajmuje największą i najważniejszą część oferty wzajemnych zakładów. Stąd także największa ilość bukmacherskich bonusów powiązana jest przede wszystkim z piłką nożną. Mecze live mają miejsce przez cały rok, w obrębie całego świata. Są także okresy, w których męczy piłki nożnej jest zdecydowanie więcej, jednakże sport nie znosi próżni, a zakłady także, co zostało pokazane w czasie początku pandemii w 2020 roku.

Legalny bukmacher STS online

Wówczas swój czas na debiut miały zakłady na egzotyczne ligii i dyscypliny, rozgrywki alternatywne, sporty wirtualne, czy też esport typy. Możemy obstawiać mecze, ale oczywiście nie tylko. Dostępne są dla graczy także zakłady na karciane gry. Od wielu lat nie ulega jednakże zmianie hierarchia w zakresie popularności obstawiania kuponów w bukmacherskich zakładach. Mogłaby zostać ona skrócona do stwierdzenia: futbol i reszta, gdyż piłka nożna generuje ponad 50% obstawianych zakładów w Polsce.

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe w bukmacherskich zakładach w Polsce:

 • tenis ziemny,
 • piłka nożna,
 • siatkówka,
 • koszykówka,
 • e-sport,
 • tenis stołowy,
 • piłka ręczna,
 • hokej na lodzie.

Jak postawić pierwszy kupon bukmacherski?

Żebyśmy w ogóle mogli rozpocząć obstawianie, musimy zdawać sobie sprawę o co dokładnie chodzi w bukmacherskich kursach. Są to przeliczniki, które ustala się na postawie analiz przeprowadzanych przez osoby wystawiające kursy (traderów) mające wskazać szanse na powodzenie wybranego bukmacherskiego zakładu.

Fortuna kod na bonus bez depozytu

Co jeszcze powinnyśmy wiedzieć na temat bukmacherskich kursów? Im niższy będzie kurs na wybraną drużynę, tym stanowi ona większego faworyta w bukmacherskich oczach . Nie znaczy to jednakże, iż musi ona wygrać. Nie zaleca się obstawiania wyłącznie korzystając z przeliczników. Do odpowiedniego grania konieczne będzie przeanalizowanie własnych szans. Na stronach internetowych bukmacherów możemy znaleźć typy dnia Liga Mistrzów i nie tylko, czyli wszelkie propozycje, które zostały przez nich przygotowane. Dzięki czemu nie będziemy musieli samodzielnie siedzieć nad trudnymi analizami, wystarczy zapoznać się z zapowiedziami, które są bardzo obszerne. Nie zaleca się brania zakładów w ciemno, w bukmacherce doceniane jest myślenie samodzielne. Bukmacher może nam zaproponować dany typ, ale tak naprawdę to nasza decyzja i nasze pieniądze.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie internetowej www.STS.pl

-----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki meczyki online 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. sts bonus bez depozytu 2021
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus