Genua pogodzona z odejściem Piątka

17.10.2018 18:00

Prezes Genoa CFC już nie łudzi się, że uda mu się zatrzymać w szeregach swojego klubu Krzysztofa Piątka, który stał się sensacyjnym bohaterem początku sezonu na Półwyspie Apenińskim.


Enrico Preziosi wprost przyznaje, że ściągnięty przed tym sezonem z Cracovii snajper jest na tyle łakomym kąskiem nie tylko dla klubów z włoskiej Serie A, ale również z innych potężnych lig europejskich, że najzwyczajniej w świecie najpóźniej po sezonie dojdzie do zmiany przez niego barw klubowych.

W mediach przewijają się zawrotne kwoty 40-50 milionów euro oraz nazwy największych zespołów na Starym Kontynencie, ale prezydent Genoa CFC zapewnia, że jak do tej pory jeszcze żadna konkretna oferta za polskiego snajpera nie wpłynęła.

Jest ona jednak tylko kwestią czasu, bo lista chętnych na usługi Krzysztofa Piątka rośnie z każdym dniem. Trudno się zresztą dziwić, bo potwierdza swoją klasę nie tylko we Włoszech. W ostatnich dniach 23-letni zawodnik zdobył swoją premier ową bramkę w reprezentacji Polski.Skróty meczów video bramki online 0

  1. ranking bukmacherów
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd