Freebety na Puchar Polski!

12.03.2019 19:25

W dniach 12-14 marca, a więc od wtorku do czwartku, rozegrane zostaną trzy pozostałe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. Sponsor tytularny rozgrywek przygotował z tej okazji specjalną promocję dla swoich klientów.


Mowa o legalnym bukmacherze Totolotek, który oferuje graczom darmowy zakład o równowartości 50% wniesionej stawki aż do 30 PLN maksimum dziennie! W sumie każdy uczestnik opisywanej akcji może zgarnąć nawet 90 PLN ekstra środków na grę w zakładach bukmacherskich.

Aby to było możliwe należy spełnić jednak pewne warunki. W dniach obowiązywania promocji należy postawić kupon składający się z minimum czterech zdarzeń, w tym jednego z oferty na Totolotek Puchar Polski. WAŻNE! Kurs każdego zdarzenia musi być wyższy niż 1,05.

Oferta specjalna na zmagania w krajowym pucharze skierowana jest wyłącznie do klientów marki Totolotek, posiadających swoje internetowe konto bukmacherskie. Nie masz jeszcze konta? Otworzysz je online i całkowicie za darmo na oficjalnej stronie marki.

________________________________________

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skróty meczów video bramki online 0

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd