Ekstraklasa typy bukmacherskie. Bonusy do odebrania!

Typy bukmacherskie to nie tylko Liga Mistrzów czy czołowe europejskie ligi. Ekstraklasa to także rozgrywki, w których pewniaki bardzo się przydają. Co trzeba wiedzieć o obstawianiu naszej polskiej ligi?

Ekstraklasa a pewniaki bukmacherskie. Czy nasza liga jest przewidywalna?

Na temat obstawiania meczów Ekstraklasy krąży bardzo wiele mitów. Mówi się przede wszystkim, że typy bukmacherskie na polską ligę to strata czasu i pieniędzy, bo na graniu na te rozgrywki nikt jeszcze dobrze nie wyszedł. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ekstraklasa bywa nieprzewidywalna, ale historia pokazuje, że nie bardziej, niż angielska Premier League czy hiszpańska LaLiga. Te dwie ostatnie to prawdziwe hity wśród polskich obstawiających.

Jeżeli odpowiednio dobierzemy pewniaki bukmacherskie na Ekstraklasę, możemy być pewni, że nie będziemy musieli z góry skazywać naszych starań na porażkę. Trzeba wiedzieć jednak przede wszystkim, na co zwracać uwagę oraz jakich błędów nie popełniać, by nie skończyć tak, jak większość internetowych frustratów. Na samym początku istotne jest to, by nie myśleć, że Ekstraklasa typy bukmacherskie oferuje zawsze niepoprawne, a trafianie wyników jest w niej tylko dziełem przypadku i niczym więcej.


Musimy wziąć pod uwagę, że w polskiej lidze lider potrafi przegrać z drużyną ze strefy spadkowej, ale podobne sytuacje mają też miejsce wtedy, gdy FC Barcelona czy Liverpool grają ze znacznie słabszymi rywalami. Dzisiejszy futbol to niespodzianki w każdy weekend - tutaj nie ma znaczenia czy sprawa tyczy się Ekstraklasy, ligi włoskiej czy niemieckiej.

Kursy na Ekstraklasę. Prognozy to często krok do ogromnych wygranych!

Kiedy już tylko na dobre rusza Ekstraklasa prognozy na zbliżające się kolejki pojawiają się na forach bukmacherskich bardzo często. W zasadzie dla każdego meczu jesteśmy w stanie przygotować typy nie tylko związane ze zwycięzcą, ale też liczbą goli, rzutów rożnych czy kartek. I można na tym sporo zarobić, gdyż przygotowane na Ekstraklasę kursy bukmacherskie to wartości często przekraczające 2.00, czyli znacznie powyżej średniej w porównaniu z czołowymi europejskimi ligami.

Jeżeli zobaczymy, jakie Ekstraklasa typy bukmacherskie ma dla graczy na najbliższe spotkania, szybko zauważymy, że nawet na tych największych faworytów wystawiono spore wartości kursowe. Niekiedy za wygraną Legii z outsiderem można zarobić ponad 50 złotych za każde zagrane 100 czy 150, a to już nie najgorszy wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, jakie jest ryzyko niepowodzenia naszego zakładu.

Na pewno nie można podchodzić do sprawy tak, że prognozy na Ekstraklasę zawsze się sprawdzają i nie ma znaczenia to, jaką obierzemy strategię typerską. Granie na faworytów czasem popłaca, a czasem nie, ale bardzo często znaleźć można w sieci kogoś, kto przewidział jakiś zaskakujący wynik. To najlepszy dowód na to, że w zasadzie żadnej propozycji z sieci nie należy ignorować. O ile tylko odpowiednio się ją argumentuje.


Gdzie najlepiej obstawiać mecze Ekstraklasy?

Obstawianie Ekstraklasy jest w Polsce popularne, dlatego też nie brakuje bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie zakłady na polską ligę. W zasadzie w każdym punkcie stacjonarnym i na niemal wszystkich stronach www znajdziemy kursy na najwyższą klasę rozgrywkową w naszym kraju. Jak nietrudno się domyślić, niektóre portale gracze wybierają częściej od innych, a wpływ na to mają najczęściej dobre promocje bukmacherskie, a przede wszystkim bonusy!

Zawsze należy obstawiać mecze Ekstraklasy online tam, gdzie jest to legalne. W przypadku Polski mowa o stronach z odpowiednimi licencjami Ministerstwa Finansów. Takich miejsc jest blisko 20, a liczba ta sukcesywnie się powiększa o kolejne pozycje. Które są najpopularniejsze? Oto lista najbardziej znanych i lubianych:

 • www.STS.pl - nie brakuje tutaj dosłownie żadnego zakładu na mecze polskiej ligi, nawet jeśli gramy często na gole z Ekstraklasy. Jakby tego było mało, prawie zawsze organizowane są promocje dla typerów, a nowi z kodem promocyjnym "BETONLINE" otrzymują 20 PLN bez wpłaty!
 • www.eFortuna.pl - bonusy AKO, granie bez podatku i wiele innych - w tym przypadku Ekstraklasa to często naprawdę duże potencjalne wygrane! Jeżeli nie mamy konta w Fortunie, możemy je założyć w ciągu paru chwil. Kod promocyjny brzmi "BETONLINE", a na dobry początek do odebrania jest 20 PLN bez wpłaty, do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie (bonus 100%) oraz ekstra 200 PLN jako zakład bez ryzyka.
 • www.Betfan.pl - Ekstraklasa bez podatku, a do tego bardzo wiele zakładów specjalnych i licznych promocji z podwyższonymi kursami. Dla nowo zarejestrowanych w Betfan przygotowano mnożnik wygranych 3x777 PLN, 600 PLN jako zakłady bez ryzyka i 15 darmowych kuponów na obstawianie!


  Wraz z nabieraniem doświadczenia każdy jest w stanie sam odpowiedzieć sobie, gdzie obstawiać typy bukmacherskie na Ekstraklasę. Mimo wszystko, konta na stronach podanych wyżej to w zasadzie podstawa dla każdego, kto chce sprawdzić, jak w praktyce wygląda typowanie.

  Ekstraklasa typy bukmacherskie. Płatne czy darmowe - co wybrać?

  Darmowe typy bukmacherskie przez wielu traktowane są jak coś, czego należy za wszelką cenę unikać. Tymczasem nie ma dowodów na to, by płacąc za pewniaki, można było zarobić więcej pieniędzy. W zasadzie może być na odwrót, bo przecież trzeba jeszcze opłacać abonament typerski, a to niekiedy są spore pieniądze.

  Ekstraklasa typy bukmacherskie to coś, czego w polskim internecie nigdy brakować nie będzie i zdecydowanie nie warto tutaj korzystać z odpłatnych alternatyw. Pamiętajmy również, że polskie rozgrywki nie są zbyt dobrze znane za granicą, czyli typerzy spoza Polski nie będą o nich wspominać w swoich płatnych propozycjach.

  Bonus bez depozytu dostępny z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

  ----

  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

  Skróty meczów video bramki meczyki online 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. sts bonus bez depozytu 2021
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  Darmowe 600 PLN bez ryzyka - 1 obrót przed wypłatą! Kod: BETONLINEOdbieram bonus